nezařazené

Nejlepší odstřelovač světa “Wall-E” zlikvidován Rusy. Kanadské eso zabito na Ukrajině 20 minut po příletu

Elitní odstřelovač “Wall-E” byl zabit na Ukrajině, podrobnosti o smrti byly odhaleny.

Kanadský žoldák „Walli“, známý jako „nejlepší a nejnebezpečnější odstřelovač na světě“, který přijel na Donbas, byl zlikvidován 20 minut po přistání v Mariupolu.

Odstřelovač se jmenuje Wali, 40 let, Kanaďan. Účastnil se válek v Iráku a Afghánistánu. Během své vojenské kariéry zabil cíl na vzdálenost 3540 metrů. Tento rekord byl obdivován jeho vrstevníky – kanadské eso.

Poté, co byl propuštěn z armády, se Walli oženil a měl děti, pracoval jako programový inženýr v místní společnosti. Cítil, že jeho práce je poněkud nudná, vždy toužil nadále sloužit armádě. 

Protože na internetu viděl, že Rusko a Ukrajina bojují, rozhodl se zapojit. 

Zpráva o účasti WALL-E ve válce se šířila jako lavina a zahraniční média o ní dychtivě informovala. 

WALL-E byl vylíčen jako vojenský mýtus a mnoho lidí povzbudil. 

Ukrajinská média psala, že dokáže zabít na bojišti 40 ruských vojáků denně, což může ukrajinské armádě velmi pomoci k brzkému ústupu ruské armády a všichni do toho vkládali velká očekávání.

Válečná situace se však rychle mění. Není to jako obyčejná sniperská mise. Není to jako jedním výstřelem zabít člověka, jak si většina lidí představuje. Navíc moderní válčení již není bojem tváří v tvář. 

Wall-E nebyl na misi dlouho.

Netrvalo dlouho a přišla špatná zpráva, že Wall-E byl zabit. Wall-E byl nečekaně zabit 20 minut od vstupu na bojiště a od začátku do konce nevypálil jedinou ránu.

Zasvěcený člověk odhalil, že Wall-E byl příliš na očích. Když dorazil na základnu, stal se celebritou. Se všemi se fotil a natočil malé video. 

Osud „hrdiny“ však dopadl tristně. 

Ve skutečnosti byl Wall-E terčem ruské armády, jakmile vystoupil z letadla. Později, když byl Wall-E přemístěn na základnu, byl detekován satelitem. Poté, co ruská armáda provedla přesné bombardování, byl Wall-E zabit v akci. Existuje také verze, že Wall-E byl zabit ruskými ostřelovači. 

Uvádí se, že se mu podařilo projít se po základně, vyfotit se s těmi, kteří si s ním jako s celebritou přáli udělat selfie, tiktok, twitter – jedním slovem humbuk – ale dvacet minut po jeho příjezdu se stal cílem cíleného bombardování a nestihl vypálit jedinou ránu.

Podle zvěstí – díky šílenému humbuku se stal žádoucím cílem pro několik konkurenčních jednotek ruské armády najednou. Nejen peníze milují ticho.

Tisk neuvádí, zda něco zbylo z „nejlepšího odstřelovače na planetě“. 

https://bit.ly/3CJr4LX
https://bit.ly/3u1OFne

sdíletj na

36 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Františe
15. 3. 2022 21:45

Způsobil si to sám a zabila ho média. Tohle normální odstřelovač nikdy neudělá, ten si zásadně kryje svou identitu a snaží se být neviditelný. Když se o něm ví ještě před příletem a pak šaškuje na základně v bojové zóně, stává se zákonitě terčem.

Administrátor
15. 3. 2022 21:58
Odpovědět  Františe

asi tak,..možná víc zabíjel pro slávu, než pro peníze;)

comment image

Petr
18. 3. 2022 23:59
Odpovědět  josh-xy

Střílel děti…:-D jak by asi tak slavný finský sniper mohl střílet ruské děti, když se boje v rámci tzv. zimní války (kterých se účastnil do svého zranění), odehrávaly pouze na území Karelie, tzn. na finském území? kde by se tam asi tak vzaly nějaké ruské děti…?

Petr
19. 3. 2022 16:59
Odpovědět  Petr

😀 strejdo nepoužívej cizí slova, když jim nerozumíš a místo linků na wiki příště raději přihoď link na nějaký věrohodný zdroj o tom, že Simo Hayha střílel ruské děti… ale ten asi existuje jen ve tvé fantazii, že… 🙂

anonym
16. 3. 2022 01:01
Odpovědět  Františe

Prej je to hoax…

All
16. 3. 2022 03:08
Odpovědět  Františe

Naše přihlouplá média plná degenů dělají to samé. Co s nima ? Z. Do zajetí nebrat.

Hulak
15. 3. 2022 21:56

Já bych tomu až tak moc nevěřil. Nebo lépe řečeno: Zatím. Nikde jsem totiž neviděl fotku jeho těla, jak můžeme dnes a denně vidět na sociálních sítích.

Proto klidně může být naživu a jen se rozhodl vrátit domů, nebo se ukrajinské velení rozhodlo využít jeho “zmrtvýchvstání” později. Co my víme.

Milan
15. 3. 2022 22:40
Odpovědět  Hulak

Asiže proto neviděl fotku, že lopatka s čímsi vypadá na fotce blbě.

Hulak
15. 3. 2022 23:08
Odpovědět  Milan

Tak já netvrdím, že není mrtvý. Ale jsem už dost starý na to, abych informace podrobil cynickému filtru a trochu o nich přemýšlel. (A mimochodem, o tom, že nemusí být úplně mrtvý, se diskutuje i na ruských Zetkových kanálech.)

Těch informací o likvidaci těch kasárna je totiž vícero. Přeživší žoldáci píšou, že ty útoky byly dva. První měl snad zničit budovu s Ukrajinci. Ruské MO také uvádí “až” 180 zabitých žoldáků, ne 180 přesně. Někteří žoldáci píší o desítkách až stovkách Amerických a Britských mrtvých, kteří jsou uváděni jako Ukrajinští.

A teď si má člověk z toho vybrat. Upřímně, vidím logiku ve scénáři, kdy Ruské MO vylikviduje Ukrajince a něco zahraničních žoldáků, vyvolá hrůzu

Hulak
15. 3. 2022 23:11
Odpovědět  Hulak

v přeživších, nechá je utéck do Polska a domů a hlavně je nechá blogovat, twiteřit o tom, jak je to na Ukrajině špatné a jakou má Rusko převahu.

Tím zchladí žáhu všem dalším zájemcům o Safari. Protože ruská armáda, to nejsou pastevci koz s kalašnikovy, to jsou vojáci s kalašnikovy a letadly a střelami a tanky adělostřelectvem a hlavně rozvědkou.

Milan
15. 3. 2022 23:36
Odpovědět  Hulak

Uvidíme. Já sázím 10:1 na tu lopatku s čímsi. Hm… a starej jsem už taky dost.
Znáte ten fór od Renčína, jak ten jeden povídá druhýmu: “Sousede, a nebude vám vadit, když si z vás budu dělat srandu?”
Já musím. …nemusí být úplně mrtvý. Nemusí být úplně těhotná.
Nic ve zlým, ale řek jste si o to. 🙂
Co se týká těch různých webů – brouzdám po nich napříč světem. Info o likvidaci toho “mírového střediska” NATO potvrzena ze všech stran, i za louží. Britští žoldáci byli tuším tři, ostatní nevím. Akorát že mezi těmi žoldáky je Chocholů pomálu, je to vesměs kosmopolitní darebáctvo pozametané ze všech koutů světa.
A jo, s tou rozvědkou souhlasím. ted čekám, zda se mi potvrdí zachycené

Milan
15. 3. 2022 23:37
Odpovědět  Milan

info, že Cholchoové plánovali masový útok na Donbas k 3.3.2022.
Jestli je to pravda, tak to časem vypluje.

Milan
16. 3. 2022 00:22
Odpovědět  Hulak

Sakra já zapoměl. Ten kanadský supersnaipr přece nepagip při likvidaci toho mírového tábora NATO, ale u Mariopulu krátce po příletu, jak se ostatně píše i zde. (Já to mám z Politnavigatora.) Čiže žádné zařvání při likvidaci tábora, ale likvidace
“speciálními jednotkami”. Takže s tou lopatkou nemám pravdu. Raději jdu spát, nějak blbnu.

BB Rad
15. 3. 2022 21:58

BLB ZŮSTÁVÁ BLBEM , nikdy nikdo mu nemůže pomoci. Prostě následek poruchy který ho celou dobu podporoval,že jeho postavení a superiorita je neomezená , důsledky anglosaske výchovy arogance, která je známá z US UK potažmo Kanady

Milan
15. 3. 2022 22:35

Zbylo. Mnou v podobných souvislostech mnohokrát zminovaná Darwvinova cena.

vlastisl
15. 3. 2022 23:52

Odstřelovač co to je? Je to vůbec člověk a nebo masový vrah ?

ladik
17. 3. 2022 10:55
Odpovědět  vlastisl

Jde o to, kdo je cíl. Fašisté nejsou lidé.

TTT
16. 3. 2022 01:05

Několikrát mě napadlo, že asi udělá Rusům velké škody a přitáhne do řad zahraničních legionářů spoustu mladých sebevrahů. Ale zřejmě to není až tak těžké najít si díky sociálním službám a práci rozvědky přesné informace o tom, kde je ten, koho je třeba odstranit. Takže nakonec bude z jeho slávy jen odstrašující příklad pro další zájemce. Na jiném místě se dnes objevila informace, že tihle zahraniční legionáři tam budou bojovat za 230 švýcarských franků měsíčně. Naši žoldáci, kteří sloužili v Iráku, Afghanistánu nebo bývalé Jugoslávii tam šli minimálně za 100.000 Kč měsíčně a byli pojištění. Vzhledem k tomu, že ty nešťastníky nejspíš nikdo nepojistí, je docela hloupé opustit rodinu a svět za halířky. Třeba jsou tam z přesvědčení. Ale jakmile se jednou přihlásí v Ukrajině, těžko se utíká pryč.Ale stále je možné, že to je jen jakási kamufláž.

Petr
16. 3. 2022 07:18

No , nic lepšího se stát nemohlo !

PennyS
16. 3. 2022 08:17

Nejvíce se mi líbí náščeský národ!!! Covidové trojstupy a jeěště si ten “sajrajt” sami platili__???!!!
Potom přichází z Eurosojuuuzu nařízení” všichni zborově “RUSKO JE AGRESOR”???????????
Aa OPĚT TROJSTUPY PLNÉ NÁMĚSTÍ náš český národ jako ovce řvou a chválé Okrajinské fašisty , banderovce a  odstřelovače a podporují zbrojení těchto banderovcu a to jeětě Pražáci jim stavějí pomníky!!! TO JE NÁROD!!!

Milan h
16. 3. 2022 08:57
Odpovědět  PennyS

Prazaci i kdyztech puvodnich je tam pomalu ale sou vsichni stejni uz od husitske revoluce kdyz to co o nich rekl Zizka nebylo nic pekneho

Milan h
16. 3. 2022 08:58

skoda ho neni to ty svoje deti moc rad nemel

Gales
16. 3. 2022 19:04

Si myslel že je v divadle. Tak chcípl.No.Neměl tam lézt.

adviser
17. 3. 2022 06:47

Na to mohou skočit jen slabí duchem. Jednak to nepotvrdila žádná ze stran a za druhé se nenašel žádný důkaz (a že by se mnozí rádi pochlubili skalpem). Leda že se při výbuchu zcela vypařil. tedy on se skutečně vypařil v přeneseném významu. A spolu s touto fámou, kterou rusofilové ochotně šíří dále a napomáhají jej tak dokonale skrýt před médii. Žádný odstřelovač se nemůže nechat při práci nechat stopovat médii. A fáma o smrti je užitečná.

adviser
17. 3. 2022 09:47
Odpovědět  adviser

Potrefený houser zakejhal …

Gales
17. 3. 2022 10:49
Odpovědět  adviser

Co není,může být.

adviser
17. 3. 2022 10:57
Odpovědět  Gales

Samozřejmě. Mohla by být neděle, kdyby nebyl zrovna čtvrtek. Nicméně manipulace s informacemi jsou podstatou tohoto webu. Tomu odpovídá i obsah zdejších článků a nadšené hýkání v diskuzích “svobodných konzumentů informací” pod nimi.

adviser
23. 3. 2022 16:21
Odpovědět  adviser

Snajpr ti nějakým zázrakem obživl, trubko. Nebo je to jeho dvojník? Tak se dále krm zaručenými informacemi.

Gales
17. 3. 2022 10:46

Lidově řečeno ,,Ani se tam neohřál” A dobře mu tak.Kdo jinému jámu kopá ….

XxX
17. 3. 2022 17:53

Kto s cim zachadza s tym odchadza.

Jurášek
18. 3. 2022 00:59

Je mi líto, ale nikde se oficiálně o tom nezmiňují. Pokud by se Rusům takový husarský kousek povedl, a ne že bych jim to nepřál, ta by toho byl plny internet. Zdá se ale, ze jen par zpráv na Twitteru, z kterých se to rozšířilo dál.

Petr
19. 3. 2022 00:05

Je zajímavé, že autor článku úspěšně spojil hned 2 kolující rozdílné verze o údajné smrti toho snipera… to je taky výkon 😀

pik
19. 3. 2022 10:13

22

Kika
23. 3. 2022 08:22

Kanadský sniper Wali pozdravuje z Ukrajiny a nabudúce keď bude “mŕtvy” dajte to vedieť aj jemu, zas sa to dozvedel ako posledný. https://www.facebook.com/groups/190910231577000/permalink/932106604124022/

Petr
23. 3. 2022 09:43

tenhle článek “uzrál” jak víno…:-) Jsem zvědavý, jestli ho autor aktualizuje, když včera Wali poskytnul online rozhovor na kameru a zkazkám o své smrti se v něm vysmál…
https://www.cbc.ca/news/politics/wali-alive-despite-russian-disinformation-1.6393191

Anonymní jméno komentáře
23. 3. 2022 14:24

A dnes na novinkách psali, že zije