nezařazené

Nehody nejsou náhody

Čínskou biologickou laboratoř ve Wu-chanu vlastní společnost GlaxoSmithKline, kterou (zcela náhodou) vlastní společnost Pfizer, která (zcela náhodou) vyrábí vakcínu proti viru pocházejícího z biologické laboratoře ve Wu-chanu a ta je financována Dr. Fauci (zcela náhodou), který jí dělá reklamu.

GlaxoSmithKline (shodou okolností) provozuje společnost Black Rock Finances, která (shodou okolností) spravuje finance společnosti Open Foundation Company (fond Sorose), který (shodou okolností) poskytuje služby francouzské pojišťovně AXA.

Stalo se, že Soros vlastní německou společnost Winterthur, která (zcela náhodou) vybudovala čínskou laboratoř ve Wu-chanu a byla koupena německou pojišťovnou Allianz, jejím akcionářem (shodou okolností) je Vanguard, který (zcela náhodou) je akcionářem společnosti Black Rock, která (shodou okolností) řídí centrální banky a kontroluje přibližně třetinu globálního investičního kapitálu.

Black Rock je také (zcela náhodou) hlavním akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates, který je (shodou okolností) akcionářem společnosti Pfizer, která (jak si možná pamatujete, prodává tu zázračnou vakcínu) je v současné době (zcela náhodou) prvním sponzorem WHO.

Nyní pravděpodobně mnohem lépe chápete, jak mrtvý netopýr prodaný na čínském trhu infikoval celou planetu.

https://bit.ly/3rWCZjc

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
17. 3. 2021 21:49

5. 2. 2021 — „Moje poselství se od jara nezměnilo: Najděte tu jeskyni, ze které to vylétá, zavřete ji, zavřete její zaměstnance i její management
https://cnn.iprima.cz/domaci-pekova-mela-jsem-pravdu-vir-je-umele-vytvoreny-18582