nezařazené

NATO „jeden krok“ od vyslání vojáků na Ukrajinu

NATO „jeden krok“ od vyslání vojáků na Ukrajinu – prohlásil Orbán

Konflikt by mohl zatáhnout Evropu „do jejích hlubin“, varoval maďarský premiér
Vedoucí představitelé EU a NATO jsou potenciálně připraveni rozmístit své síly na Ukrajině, prohlásil v pátek maďarský premiér Viktor Orbán. Brusel považuje konflikt mezi Moskvou a Kyjevem za „vlastní“ a nezvažuje rizika vyplývající z jeho stále hlubšího zapojení, varoval.

Nálada vůdců EU je „válečná“, řekl Orbán na shromáždění své strany Fidesz před volbami do Evropského parlamentu. „V Bruselu je dnes proválečná většina,“ řekl a dodal, že politice bloku „ovládá logika války“. Politici EU jsou již do konfliktu tak zapálení, že nevidí chyby ve své strategii, argumentoval premiér.

Přes všechny „peníze a zbraně se situace [pro Kyjev] nezlepšuje, ve skutečnosti se zhoršuje… Jsme krůček od toho, aby Západ poslal vojáky na Ukrajinu,“ varoval Orbán. „Toto je válečný vír, který může Evropu zatáhnout do jejích hlubin. Brusel si zahrává s ohněm.’

„Nechceme válku a nechceme, aby se Maďarsko znovu stalo hračkou velmocí,“ prohlásil Orban.

Myšlenka vyslání jednotek NATO na Ukrajinu byla opakovaně vznesena západními vůdci. Francouzský prezident Emmanuel Macron to poprvé vznesl v únoru a řekl, že „všechny možnosti jsou možné“.

V březnu polský ministr zahraničí Radoslaw Sikorski řekl, že ruská vojenská operace na Ukrajině vyžaduje „asymetrickou eskalaci“ ze strany Západu. Vrchní diplomat Varšavy také označil myšlenku přítomnosti NATO na Ukrajině za „nemyslitelnou“.

Estonský ministr obrany Hanno Pevkur dříve v dubnu řekl, že každý člen NATO již má na Ukrajině vojenský personál, který působí jako poradci nebo instruktoři. Minulý týden bývalý britský ministr pro ozbrojené síly James Heappey řekl Sky News, že vyslání sil NATO na Ukrajinu si „zasluhuje pozornost“.

Moskva opakovaně varovala, že rozmístění jednotek NATO na Ukrajině by přivedlo blok vedený USA na pokraj plnohodnotného konfliktu s Ruskem. Prezident Vladimir Putin v březnu prohlásil, že to bude „jeden krok před rozpoutáním třetí světové války“.

RT

sdílet na

55 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
20. 4. 2024 04:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím, že brzy začnou záhadná úmrtí politiků, kteří neposlouchají satana.

Pavel z Moravy.
20. 4. 2024 11:05
Odpovědět  Pedro

Je jasné, že Evropa je tvrdě nacifikovaná. Odpor mladých přeformátovaných generací zde není v podstatě žádný, neboť většina z nich jsou již bezmozci stvořeni touto nadnárodní kabalou. Někdo tomu chce, aby Evropa dopadla nejhůře. Náročné bílé plemeno na zdejším kontinentu jim totiž nesmírně vadí, všechny ty doplatky, příplatky a sociální dávky s celým sociálním systémem jsou jim trnem v oku. Nikde jinde to takhle nefunguje, takže to je asi to oč tu běží. Oni potřebují nastolit opět feudalismus, šlechta ve své nové podobě, klér ve své nové podobě a jejich zotročený lid jako garant povinnosti tuto spojenou šlechtu živit. Dává to logiku, socialismus byl zlikvidován právě proto, aby se mohl instalovat tento nový plán staré a nové šlechty. Jako šlechtu zde na západě považuji všechny mocné, které řídí procesy, které nás nevyhnutně mají za cíl zotročit. To je moje vidění situace. Samozřejmě, že jde ještě i o více – Drang nach Osten v nové fázi.

Als
20. 4. 2024 17:35
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Mám stejné vidění světa a velmi dobře popsáno co se děje bude dít a jaký záměr mají novodobí páníčci prosazovaný poskoky a zrádci v jednotlivých zemích EU a nejen v EU. Anglosaská a pejzatá chobotnice rozprostřela chapadla.

Pravdomluvny
20. 4. 2024 06:18
Ohodnotit příspěvek :
     

V tom případě musí počítat s koncem diplomacie RF a jejich tvrdé odpovědi!

Ijn
20. 4. 2024 07:55
Odpovědět  Pravdomluvny

EU volby = volit pouze nové strany a možná jen zvolit Davida SPD+Trikolora,… žádné Spolu či ANO, nejzkorumpovanější loutky- zrádce dodal Babiš do EU Jourová Telička == vlastizradci

Pravdomluvny
20. 4. 2024 08:25
Odpovědět  Ijn

Ty jsem nikdy nevolil.
Já bych chtěl ale někoho,kdo praští do stolu a řekne nahlas:
fašoEU jdi do prdele,my jsme tady daleko dýl a budeme si o své budoucnosti rozhodovat dle svého!!!!!!!
Někdo,kdo bude chránit a podporovat POUZE NAŠE ZÁJMY A NAŠE OBYVATELE,!!!!!
P.S.
VÁMI DOSAZENÍ VLASTIZRÁDCI A PARAZITÉ Z BANDERONACISTÁNU A PODPOROVATELÉ MUHAMRDU VYŽENEME DO POSLEDNÍHO,TAHLE ZEM JE NÁM DÁNA NAŠIMI PŘEDKY A MY JI BUDEME CHRÁNIT!!!!!!🇨🇿♥️🍀

František
20. 4. 2024 22:57
Odpovědět  Pravdomluvny

To udělá jedině O K A M U R A .Kdy už to lidi konečně pochopí?

Pravdomluvny
21. 4. 2024 06:57
Odpovědět  František

Zapomeň.

Petr
22. 4. 2024 05:25
Odpovědět  František

Přesně tak. V tuhle chvíli je to naše jediná možnost jak se postupně začít zvedat z bahna. Falešná Katka, fízlŠlachta, EURaichl, natomotoristé. to vše je opět jen mlha která má rozptýlit hlasy.

Toncek
20. 4. 2024 08:42
Odpovědět  Ijn

..ano,dvojnásobní,to se z nich ale stalo až po dodání,protože zradili sami sebe a jsou nebezpeční sami sobě,nemohou se ani vrátit….proč?,sami to tady píšete,do sudů je určitě nakládat nebudou z důvodu delší doby hledání…

Ladislav 💤
20. 4. 2024 09:50
Odpovědět  Ijn

👍🍀👍👍👍👍STAČILO! – S paní Konečnou, jinak NIKOHO!
Nechci ve vládě NIKOHO kdo podporuje válku! Smrt Českým fašistům!

Pravdomluvny
20. 4. 2024 12:39
Odpovědět  Ladislav 💤

Chci ČECHA , ČESKU A ČESKOU STRANU ♥️🇨🇿, který bude protěžovat zásadně zájmy občanů ČR a nebude nijak a NIKDY podporovat Banderonacisty a palmový ODPAD, kterého je plné Německo, Francie a malá Anglie

Staník
20. 4. 2024 10:40
Odpovědět  Ijn

Za mě jedině a pouze Kateřina Konečná.

Jirka
20. 4. 2024 17:48
Odpovědět  Staník

Za mě jedině a pouze SPD s Trikoškou.

Pravdomluvny
20. 4. 2024 12:32
Odpovědět  Ijn

ANO jsem nikdy nevolil,je to druhá strana Banderonacistoviče Fyjalenka.
Já chci konečně volit člověka a stranu, která třískne pěstí do stolu a pošle celou fašoEU do prdele!!!!!
Někoho,KDO BUDE PROTĚŽOVAT POUZE A JEN ZÁJMY OBČANŮ ČR 🇨🇿♥️🍀 A NE BANDERONACISTŮ A MUHAMRDU záchodem nám vynucovaných!

Slovan
20. 4. 2024 08:27
Odpovědět  Pravdomluvny

👍 👍 👍
TAK!!

Pravdomluvny
20. 4. 2024 10:41
Odpovědět  Slovan

A co najednou ten souhlas????
Mínusy došly???😂

Slovan
20. 4. 2024 11:15
Odpovědět  Pravdomluvny

Eéééé, já nerozumět řeči tvého kmene, když souhlasím dám to najevo a to ne jen tobě. Otevři oči brouku. Když nebudu, tak neboj poznáš to, jinak jsem v jádru přátelský člověk a kde s kým vyjdu. Jó pár takových je kterým nepadnu do oka. To snad vidíš ve zdejší diskuzi, že s 95% problém nemám. Nebo to fakt nevidíš? Já jen žes napsal takovou píč…….u🙄🤦‍♂️
P.S. Jó, nemáš na mysli velký vobřezance? Tak tady se neshodneme.

Pravdomluvny
20. 4. 2024 11:51
Odpovědět  Slovan

Sranda musí byt 😂

František
20. 4. 2024 23:03
Odpovědět  Pravdomluvny

Pražáci by se měli začít stěhovat z Prahy. Praha bude první, na kterou přiletí Sarmat.

Pravdomluvny
21. 4. 2024 06:58
Odpovědět  František

Já jsem ze severu Čech.

katango
21. 4. 2024 10:57
Odpovědět  František

Otázka je, jak daleko. On nezničí jen Prahu, ale Prahu s širokým okolím. A to může koneckonců sahat i za hranice nebo ještě dál.

Boomer
21. 4. 2024 12:11
Odpovědět  katango

.. žádná Praha se ničit nebude, ze strategického hlediska by to nemělo význam.

Nasazení taktických jaderných zbraní(1- 50 kilotun) nelze vyloučit, ale jejich primární cíle jsou vojenské formace a kriticky důležité uzly infrastruktury, průmyslu a obecně ekonomiky. Navíc jejich nasazení by s vysokou pravděpodobností mohlo vyvolat reakci, při které by už vzduchem létaly ty strategické o síle od 100 kilotun až přes Megatuny.
A tohle by mi na zahradě fakt vadilo….

Pijack
20. 4. 2024 07:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Neonacisté v NATO a EU si snad o Evropském obyvatelstvu myslí, že jsme všichni osli a pitomci. Jako bychom nevěděli, že Ukrajina vůbec není členem NATO, ale nám vnucují opak, že členem NATO je. NEUVĚŘITELNÉ. Takže tohle je fundamentální základ fašizmu. Na Ukrajině nemá z mezinárodního práva co pohledávat ani jeden aktivní voják. Žádná země NATO nepodepsalo s Ukrajinou žádnou smlouvu o vojenské pomoci. Ostatně tento konflikt je ryze vnitřní záležitostí dvou zemí – Ruska a Ukrajiny. Ukrajina chtěla zabíjet všechny Rusy, tak ať si za své činy platí sama. TEČKA.

Vysrat se NATO.

Pravdomluvny
20. 4. 2024 07:59
Odpovědět  Pijack

A proto k ní RF má přistupovat stejně,jako Řím ke Kartágu……..a všechny Banderonacisty i jejich podporovatele “”””vystavit na nově zbudované Via Appia “”””

Toncek
20. 4. 2024 08:52
Odpovědět  Pijack

Jenže my jsme evropské obyvatelstvo nikdy nebyli a nebudeme,jsme jen SLOVANÉ,né genosi,ale jenom soudruzi !,to je ten průser,..že ano?,neníliš pravda?, všichni ti fijalovozelení sluníčkáři vysedávající v těch předplacených kavárnách!..

Staník
20. 4. 2024 10:48
Odpovědět  Pijack

Všichni ne, velká většina oslů tu rozhodně je. Nenávist vůči Rusům a Rusku tu je obrovská. Teď už začíná i hon na Pravoslavnou církev. Jestli jediný voják NATO vstoupí oficialně na UA (neoficialně už tam samozřejmě jsou), tak Rusové budou muset dojít až do Lisabonu, nebo budou požadovat demilitarizaci a denacifikaci a hlavně deindustrializaci celého prostoru, aby už nikdy nemohl kdokoli v Evropě pozvednout proti Rusku zbraň. Už se těším, až uvidím Fialu, Rakušana, Černochovou, Adamovou s Pekarem a další, běhat po Václaváku se sovětskou vlajkou😃.

Ladislav 💤
20. 4. 2024 15:32
Odpovědět  Pijack

👍👍👍aspoň 2x

All
20. 4. 2024 08:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Co je šílené,politici EU křičí o válce a chtějí mnohem více válku,než USA .Estonsko,Lotyšsko,Anglie,Francie,ale i naše fialova vláda jakoby si válku přejí,jakoby se uplně zbláznili,odpojili se od života,volají po zkáze a smrti. Je velmi nutné klást těmto pakošům maximální odpor,maximální a odstranit je z politiky.( Na tyhle blázny silně reaguje Slunce a příroda,lidé si vůbec neuvědomují,že jsme součástí přírody a vesmíru okolo nás.Dostaváme nyní už maximální varování. Sluneční erupce jsou silné a častější a rychlost energetic.částic se nyní více jak zdvojnásobil na 800-900 km za sekundu i více! a směřují k Zemi. Některé rostliny se uzavírají do ,,homeostáze”,70 % veškerého hmyzu,včetně včel už uhynulo v EU.Kosatky ve středozem.moři dokonce napadají lodě.Nyní jsou pod vodou velké ůzemí v Rusku,ale i v Pákistánu,Afghanistánu,celé Arábii povodně,kroupy i sníh v pouštích) Naší vládu vůbec nezajímá rozvoj ČR,ale vyje pro válku jako šílená.Zelení a ,,Grindýl” se taky zfašizoval,lže jak pominutý o přírodě a je rovněž zaměřený na likvidaci obyvatel Evropy.Tohle musíme zastavit,jinak je po nás,celá pětikoalice pouze ničí budoucnost ČR i celé Evropy.Konejme,dělejme,spojujme se.

Toncek
20. 4. 2024 09:11
Odpovědět  All

..pražákům asi ještě tak moc nepadá Praha a nemají zatím kde rypákama rýt v zemi…to mám genosi od jednoho čechoameričana,který jako správný američan se odstěhoval do Mexické Kalifornie a nežije tam mezi utečenými zločinci,jak nás vždy ta naše věrohodná ČT informovala,ale na Baze mezi slušnými lidmi,kteří si jeden druhému podle potřeby pomáhají,dokonce i mimozemšťané to vědí a přilétají jim tam zamávat,..jen ti fijalovozelení skuteční zločinci,naši genosi beztrestní vlastizrádci,zřejmě největší všech dob i pokolení to nevědí..oni to néééví,jenže oni neví nic!!!..

Bety
20. 4. 2024 09:14
Odpovědět  All

Co zakryje, nebo odsune do pozadí to mizerné hospodaření a celkový úpadek lépe než VÁLKA?
Evropští politici nejenže mají máslo na hlavě, oni se v něm už začínají topit. Svou službou superbohatým si sice nahrabali (a mě opravdu vytáčí, když to někdo označuje jako socialismus),
ale teď nevědí, jak obyvatelstvo udržet na uzdě. A tak by ho nejraději poslali hromadně pochcípat
do zákopů. Jenže teď už nehrozí obyčejné bomby, i když i to bylo sakra zlé. A tak nalhávají sobě i nám že jde o záchranu demokracie, přestože to slovo sami vyprázdnili tak, že z něj už dávno nic nezbylo a sami jsou připraveni zdrhnout kamsi do bezpečí.

Bety
20. 4. 2024 09:35
Odpovědět  Bety

A zvlášť to platí pro “elitu” států bývalého sovětského bloku, kde lidé ještě mohou vzpomínat na časy, kdy naprosto všechno neovládala korupce a velká zlodějna.
U těch západních států to mají lehčí, protože se tam jenom prohlubuje to, v čem
tam žijí odjakživa.

Pavel z Moravy.
20. 4. 2024 11:10
Odpovědět  Bety

Bety, skvěle zhodnoceno.

Toncek
20. 4. 2024 08:36
Ohodnotit příspěvek :
     

..a navíc,..americké základny jsou stejně v Evropě,copak už ti darebáci z EU nadobro stratili soudnost a rozum?…toto vše jde mimo Rusko!!!,řídí si to ti teroristi z EU sami s USA,které je jen za bukem..

All
20. 4. 2024 08:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Zločiny izraelských židů spolu s genocidou Gazy se nyní zakrývají Iránem,je odváděna jako vždy pozornost od těch,co mají jakoby ,,povoleno vše”. Co bylo v r.1948,jaké dohody? Proč vzniknul pouze Izrael,ale Palestinský stát Ne ? Taky zde vidíme,jak se zvýhodňuje pouze jeden národ a jedno náboženství nad ostatní,co utiskují a ničí tento svět.Bankami a vedením válek.Čí bankami ? Shrábli i ty naše.Nemáme žádnou,naši banku a jen ocasníky bez vývoje,zpozdilce ve vývoji a loupežníky.

Janaz
20. 4. 2024 09:54
Odpovědět  All

Len k tomu Palestínskemu štátu: v 1948 mali podľa jednaní a rezolúcie OSN vzniknúť dva štáty, Izraelský a Palestínsky. Vtedajší predstavitelia Palestíncov to však odmietli, podrobnosti si už nepamätám ani prečo to nechceli. Možno to niekto z tunajších diskutérov vie a mohol to napísať.
Takže niečo som našla: https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/svet/dva-staty-palestina-a-izrael-mely-existovat-uz-v-roce-1948-242052

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Velitel
20. 4. 2024 10:36
Odpovědět  Janaz

Použiji příklad jedné konkrétní rodiny , která žije na Západním břehu minimálně 450, ted už vlastně 460 let , respektive až 460 let zpětně dokáže vyjmenovat své předky a ví, který olivovník kdo z nich zasadil. Takže píše se rok 1948 a do údolí které daná rodina vlastní tak dlouhou přijedou nějaký židi neznámo odkud a usadí se na jednom z jejich kopců a začnou vyprávět, že ten kopec je jejich protože oni jsou židi a ted se dva roky váleli v koncentráku a mají nárok.
Jako fakt byste s tím souhlasil, s něčím tak dada a absurdním, že to nikdo nemůže ani myslet vážně?
Tak přesně o tom to je.

oldrich
20. 4. 2024 13:25
Odpovědět  Velitel

Jeste navic z naproste vetsiny potomku nomadu z oblasti mezi Krymem a Bajkalem, kteri prijali zidovskou viru nekdy cca v 7 stoleti, jelikoz chteli byt neutralni k vybojum persanu z jedne strany a severnim barbarum ze strany druhe.

Boomer
20. 4. 2024 13:26
Odpovědět  Velitel

.. hm, a komu to území patřilo před tím, než na něm začala sázet olivovníky ta rodina se 460 letou historií? A jak daleko na ose času sahá historie, kterou jste ochoten uznat za rozhodující faktor?
Já bych se do nich a jejich sporů nepletl, ať se třeba povraždí do posledního, když se nedokáží dohodnout. Kdo chce, problémy řeší, kdo nechce, problémy vytváří.
Místa je tam jak nas*áno, zalidnění 625 lidí na km2 a furt si zavazí…

Velitel
20. 4. 2024 19:36
Odpovědět  Boomer

Zásada je taková, že půda patří těm kdo jsou zapsáni v zemských knihách, v tomto konkrétním případě tam je zapsaná jedna konkrétní rodina a půda přecházel vždy z otce na syna. A to od doby kdy v Praze na hradě sedel Rudolf II. Celkem není o čem diskutovat. Asi vám to přijde divné, ale v žádném známém právním řádu nelze vlastnictví odvozovat od toho že jsem příslušníkem nějakého etnika, na tož nějakého bájného etnik z Bible.
Na víc i kdyby to šlo tak prakticky nikdo ze současných židů v Izraeli, rozhodně ne z té sionistické části, nemá geneticky nic společného s židy co tam žili před 2000 lety. Pokud by někdo měl nějaký nárok na základě genetiky tak by to nejspíš byli Paštuni z Afganistanu, jsou dnes muslimy, ale geneticky to nejspíš je ztraceny biblický Izraelsky kmen.
Ale jak říkám ani genetika ani bible ani prohlášení že jsem žid nečiní žádné právní nároky, stejně tak si je nelze vysedět pobytem v koncentráku ani vražděním těch kdo na půdě co chi sedí.
U židu je to o to paradoxnější, že jim vadili jak Říšské zákony , tak Lebensraum tak koncentráky a dnes vše z toho uplatňuji a používají.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
20. 4. 2024 19:46
Odpovědět  Velitel

..takže ta rodina má 460 let starý zápis v zemských knihách? Nebo jejich právo stojí a padá jen na odříkání linie předků?

Jaris
20. 4. 2024 11:45
Odpovědět  Janaz

Neni nejmensi duvod, proc by meli Palestinci na svem uzemi akceptovat paraziticky Izrael.Zpusob, jakym se zidaci vnutili na toto uzemi, je plny vrazd a nasili, lzi a podvodu. Vam by se take nelibilo, kdyby si nejaka cizi rodina postavila barak na vasem pozemku a terorizovala vas. Pomalu by vas vytlacila a zbourala vam dum.
Tohle dvoustati nemuze spolu existovat, protoze tam vzdy budou nepokoje. Zidaci se mohou prestehovat do autonomniho zidovskeho statu Birobidzan, kdyz tak moc chteji svuj vlastni stat.

Boomer
20. 4. 2024 13:28
Odpovědět  Jaris

..no, jen aby vám za chvíli nějaký Novozélanďan nedal doporučení, ať táhnete jinam, když je vám tamní systém tak proti srsti, jak tu občas píšete…

Markýza
20. 4. 2024 13:33
Odpovědět  Boomer

Právě chci poznamenat, že těch “rodin, co si postavily barák na vašem”, je plný svět a zajímalo by mě, jak by to chtěla Jaris řešit. Konkrétně tedy tam u nich. Vzhledem k tomu, že k takové “rodině” patří taky.

Boomer
20. 4. 2024 13:12
Odpovědět  Janaz

..vidle do toho procesu rozdělení dosavadního mandátního území hodil jordánský král Abdulláh, který byl odpůrcem palestinského nacionalismu a po tajné dohodě s Goldou Meirovou pak Jordánsko v poslední chvíli anektovalo část Palestiny. Hybatelem palestinského nacionalismu byl Amin al-Husseini, který se proslavil jako Velký muftí Jeruzaléma(1922) a následně v různých postech dokázal velmi aktivně být u kdejakého svinstva až do svojí smrti(1974).
Pro celé palestinské hnutí bylo příznačné neustálé hašteření mezi dvěma nejsilnějšími frakcemi.. Našašibiovci a Mu’ariduny. A právě kvůli jejich rozdílným požadavkům to celé skončilo nedohodou a tak se silní hráči v oblasti, schopní jakés takés dohody(Židé, Jordánsko) zařídili po svém, což se zase nelíbilo Egyptu a už to jelo jak po másle. Arabská liga zareagovala taky po svém a stáhla svoje vojenské jednotky z oblasti Palestiny, zjevně se jim nechtělo umírat za “cikány Blízkého východu”, a tento postoj udržují dodnes.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
oldrich
20. 4. 2024 13:13
Odpovědět  Janaz

Odpoved najdete v rozhovoru s Bobem Moriarietym, leteckym esem vietnamske valky priblizne od 13 min. rozhovoru, nicmene jeho postoj je ukazkou komplexniho inteligentniho postoje. Samozrejme Palestinci museli nesouhlasit nebo vy byste souhlasila, kdyby najednou cizi mocnosti rozdelili CR na dve pulky a na tu jednu nastehovaly nekoho dle jejich libosti? 2 staty nebyly vyhodne samozrejme ani pro izrael, duvody jsou nadmiru jasne a neni treba je vysvetlovat.
https://www.youtube.com/watch?v=dGshcTlVvjU

Bety
20. 4. 2024 20:53
Odpovědět  oldrich

No je to stará anglosaská praxe, narýsovat hranice mezi etniky tak, aby kvůli tomu docházelo k neustálým třenicím a aby proto pokud možno nikde nebyl klid. Dobrým příkladem je např. Indie a Pákistán, o Africe ani nemluvě. Rozdělení Palestiny je
také jedním z “úspěchů”. A chyba se pak hledá u těch etnik, místo aby se řeklo, kdo
za těmi problémy opravdu stojí.

Bety
20. 4. 2024 20:24
Odpovědět  Janaz

Proč by tehdy měli Palestinci akceptovat rozhodnutí, které padlo někde v Londýně či kde –
neboli O NICH, BEZ NICH ??? Žili na tom území už možná víc než dva tisíce let a najednou se jacísi
cizí lidé rozhodli, že už to jejich domovina není a to jenom proto, aby si na jejich úkor
pofoukali své špatné svědomí ??? Ničím se neprovinili, žádné koncentráky nezakládali,
s Židy, co tam zůstali i poté, co je kdysi Římané rozehnali bůhví kam vycházeli celkem v pohodě. Kdyby jste byli na jejich místě vy, jak by vám asi bylo? Souhlasil byste??

František
20. 4. 2024 23:20
Odpovědět  Janaz

Protože Izrael vznikl na území Palestiny. Před tím žádný Izrael neexistoval.

Pravdomluvny
21. 4. 2024 06:59
Odpovědět  František

Židé byli,jsou a budou.

Jirka
20. 4. 2024 17:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Možná černá vize: milióny původních obyvatelů Evropy narukují do války a milióny imigrantů z Afriky a blízkého východu dorazí do Evropy – Kalegriho plán výměny obyvatel Evropy bude dovršen. Jediná záchrana musíme jít volit do evropských voleb a volit kandidáty, které prosazují vystoupení z EU!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
20. 4. 2024 22:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Kriminální organizace NATO, spolek debilizace a zločinu.

PENNYS
21. 4. 2024 07:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Mike Johnson zradil nejen Republikány, ale zradil i USA!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKHLE SE TO DĚLÁÁ-comment image ZÁPADU OBVZLAST uSS A BRItanii SE NESMÍ VĚŘIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JESTLI TAM BUDE VLÁDNOUT emerický trampčundrák,či Ha Weel- JEDNO JE AGRESIVNÍ NÁRODY DOBYVAČNÉ VÁLKY, VRAŽDĚNÍ, MAJÍ V GENECH

Pravdomluvny
21. 4. 2024 10:22
Odpovědět  PENNYS

Ale hlavně, že teď chtějí toho odpadlíka zbavit úřadu…..to měli tušit dávno, že Banderonacistický Johnson povolí 😡

Miro 2
21. 4. 2024 17:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Západ má zato, že Rusko se zalekne přesily NATO. Jenže nemají zdání jaký osud ho v této válce, kterou NATO dříve nebo později vyvolá čeká. Putin narozdíl od západních politiků nikdy planě nekecá, ale plní sliby a jedná. Aby se Evropané až to přijde nedivili. Bude to pořádný “masox”.