blognezařazené

Naši vojáci budou cvičit ukrajinské vojáky u nás na Libavé. Za naši 1 miliardu! Řekl jsem k tomu (a k dalším zahraničním misím) své.

ze sítí

Dnes byl ve Sněmovně úspěšný den pro Ministerstvo obrany České republiky. 💪

✅ Nejdříve jsme schválili návrh mandátu na působení Armáda České republiky v Iráku, Kuvajtu a Vojenská policie v Kosovu do roku 2024 a pobyt a výcvik ukrajinských vojáků v ČR.

Zbývá tedy, aby o návrhu ještě rozhodli kolegové v Senátu.

Dnes také byla schválena:

✅ novela zákona o Vojenská policie, která mj. zlepší policejní ochranu jednotek ozbrojených sil jiných států a jejich materiálu při průjezdu nebo pobytu na území České republiky nebo lépe definuje pojem chráněný objekt.

Děkuji poslancům za podporu! 🙂

sdíletj na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Honza
29. 11. 2022 22:39

Kráva blbá!

Veny232
30. 11. 2022 11:11
Odpovědět  Honza

To je Jalovička, na Krávu nemá dostatečnou dojivost…

Rapa
29. 11. 2022 23:34

Bude vůhbec ukrajina existovat? O tom silně pochybuju,rusové svou práci dokončí.A kde potom půjdou ti ukr vojáci vycvičení u nás a za naše peníze nám ukradené pětikolkou bezduchých a tou blbkou na koštěti,kam půjdou ? A ikdyby zůstal kousíček západní ukrajiny ( Lvov,Vinice,zakarpatí..) jako ,západu”,stejně by tam skočili poláci a začali to tam taky čistit,ale po svém,protože ukrajinec je pro pšonky podřadná havěť a polák je nad nimi velký pán. Rusko jistě osvobodí Oděsu.A Kyjev považují rusové taky za historicky ruské město.Poláci velmi slintají po Lvovu,zakarpatí,..jako psi po uzeným,tak kdoví,kdoví..Jestliže se rusko nebude špinit se zbytkem západní ukr za kyjevem a přenechá to tam polákům,možná,že právě jim se budou hodit ti,co budou vycvičeni koštětem z pětikolky na Libavě u nás a začne polská mela po emericku: Ukr bude ničit ukry pro poláky a dílo skázy bude dokonáno.Ale kdoví,kdoví.Rozhodne Rusko.

Pavel z Moravy
30. 11. 2022 10:48
Odpovědět  Rapa

Tahle pětikolka a Ano už nám dávno neměli vládnout a byli bychom bez problému. Ale lid je chce, bude mít tedy co si přeje.

Fanny
1. 12. 2022 13:14
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vycvičíme je,aby mohli být použiti proti nám,nebo jak to ta blbaňa myslí.
Že už je u nás spousta zbraní mezi nimi,o tom mluvil i pan Štefec,on snad ví co říká.

Rattus
30. 11. 2022 14:03
Odpovědět  Rapa

Zůstanou tady jako podpora režimu proti nám.Také jsem nad tím přemýšlel kam půjde
Azov a jim podobní.Pochybuji,že budou chtít hrdině zemřít v boji nebo jít do zajetí.
Zdrhnou,k nám na Slovensko a něco možná do Polska.Budou se snažit spolu s naši
vládou přetvořit naši zemi k obrazu svému.Pokud tomu nezabráníme,tak nás čeká
nová Oděsa.Bud’me stateční přátelé.Nepřátel se nelekejme a na množství nehled’me.

Cafik
30. 11. 2022 06:44

Američané si taky vycvičili teroristy z Al-kajdy

Pedro
30. 11. 2022 15:17
Odpovědět  Cafik

Zástěrka jak u nás schovat nácky a pak převzít tuto zemi. Tady a na SK bude Ukruina a bude v NATO, takže to tady Rusko nevyčistí jako na bývalé Ukruině.

Veny232
30. 11. 2022 14:39

Myslíte že Koblihám dojde, jak hlasovala strana jejich guru Babiše? Že konečně pochopí, že Babiš je jen šesté kolo petikolky?
Já bych řekl že ne. Koblihy jsou stejně hloupé jako Libtardi, jen jim něco do cuha tiše šeptá vol Oligarchu,ten to s tebou myslí dobře, a vůbec nelže…. kdyby vládnul Bolševik Babiš, tak by tanky, na Ukrajinu nešli…peníze také ne….ani jeden člen jeho strany by nezvednul ruku pro okupaci Ukrajinskou špínou…néééé to by se nemohlo stát, a i kdyby ano, tak Babiš říkal že ne.
Tak myslí Koblihy, dodnes jim nedošlo, kdo byl u moci, když z Vrbětic dováželi zakázané miny Nacistům a islámskému státu.
Dodnes jim nedošlo, že to Babiš je ta sfině která tam 8 let posílala tanky….Koblihy nemám rád ještě víc než Libtardy… Libtardi si alespoň nehrají na Vlastence…

PENNYS
30. 11. 2022 15:08

Politolog Blokhin vysvětlil důvody toxického chování Washingtonu ve světě……
TO ANI NEMUSEL !!!
VŠICHNI PŘECI VĚDÍ,ŽE SI” AGRESY A ZABIJENÍ DĚDÍ Z GENERACE NA DALŠÍ POKOLENÍ!!!

PENNYS
30. 11. 2022 15:10
Odpovědět  PENNYS

MĚKKÉ i