blognezařazené

Náš život ztrácí smysl. Je neuvěřitelné, jak se Američanům,..

Milí přátelé,
na sociálních sítích se lavinovitě šíří text, který je mi připisován. Řeší velmocenské vztahy a válečné konflikty.
Nejsem autorem tohoto textu! Ostatně, tohle není můj styl. Je to text nepokorný, konfrontační a vyhrocený. A to není moje vidění světa.
Je to fake, zlobí se na svém facbookovém profilu Jiří Strach.

Náš život ztrácí smysl.
Je neuvěřitelné, jak se Američanům ve spolupráci s Anglosasy podařilo zotročit a zmanipulovat celou Evropu a vehnat proti sobě do války dva největší slovanské národy
.

Žasneme, že synové a vnuci hrdinů Ruska a Ukrajiny kteří v boji proti hitlerovským zrůdám bok po boku společně umírali ve Velké vlastenecké válce, zabíjí dnes jeden druhého jako nesmiřitelní nepřátelé.

Jak se mohlo stát, že i zbývající slovanské národy stojí na straně nejděsivějšího predátora světa USA a v roli užitečných idiotů eskalují válku zasíláním zbraní a bojové techniky, čímž si kopou vlastní hrob, protože pokud se válka přehoupne přes hranice Ukrajiny, budeme my a další slovanské národy první na ráně.

A Amerika si nad svým zvráceným dílem mne ruce v bezpečné vzdálenosti od válečné zóny.

Válka, v níž umírají Slované přinese USA bohatství, zatímco Češi a další nejen slovanské země budou za Ameriku umírat, v lepším případě zchudnou a stanou se na Americe závislé.

Nikdo jsme dříve nechápali, jak mohl Hitler zmanipulovat k válce celé Německo. Pochopili jsme až dnes, když vidíme, co se to s námi stalo.

Mnozí z nás už máme díky historickým pramenům téměř hmatatelnou jistotu, jak děsivě si je dnešní zmasírovaná společnost podobná bezohledností, nenávistí a cenzurou, s tou, která předcházela druhé světové válce. Jen jsme ve své nenávisti místo Židů udělali lovnou zvěř z Rusů.

Ti už se bojí z obavy o svoji bezpečnost někde promluvit.

Všude, kde se co šustne se hodí na Rusy, ruské špiony, agenty a když náhodou na chodníku vyšlápneme hovno, určitě ho tam nastražili Rusové.
Vyženeme ruské studenty ze škol, dáme jim výpověď z práce, z pronájmu, vyhostíme je, rozbijeme jim výlohy jejich obchodů a také ústa znemožníme podnikání, vyřadíme je ze sportovních soutěží, uvalíme na ně zdrcující sankce, natlačíme se na jejich hranice, až nakonec Rusko doženeme k použití jaderných zbraní.


Je tragikomické, jak se modlíme, aby nezačala třetí světová válka a neuvědomujeme si, že už v ní jsme. Je úplně jedno jestli fyzicky nebo materiálně, protože zasíláním zbraní do válečného konfliktu se stáváme účastníkem války.

Vina za to, co bude následovat v příštích týdnech a měsících padá na USA, Evropu, na nás Čechy.

Jak tady nedávno napsal jeden z účastníků FB: „Nepochopili jsme, že svět ovládli ti nejhorší z nejhorších. Psychopati, sociopati, hadi v oblecích, svině, co si neváží jiného života, než toho svého.

Naučili nás překročit chudáka ležícího na ulici, naučili nás nevnímat problémy druhých, donutili nás zapomenout, že to nejkrásnější a nejdůležitější v životě je přátelství, porozumění, ohled, láska a úsměv.

foto: fb

více: https://www.denik.cz/z_domova/jiri-strach-prispevek-ukrajina.html

https://www.google.com/

sdíletj na

80 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
10. 1. 2024 18:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Bezbřehá smířlivost není na místě. Dnes ještě ne.
Hlavně aby se nám do budoucna nevepsala do genů, Už k tomu nemáme daleko, protože začínáme preferovat kolektivní vinu.

Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 02:38
Odpovědět  Albi

Příroda především a někdy i Bůh vyvozují Kolektivní Vinu, i Karma se tomu říká, Důsledky Příčin…
(to třeba zasviníte prostředí benzeny (nevím přesně, příkladů by bylo víc), a rodí se děti s rakovinou, a můžou za to…? My za to můžeme dohromady…)

Jenže lidi by si rozhodně neměli hrát na Boha nebo Přírodu a trestat kolektivně, dokud je v našich silách tu Spravedlnost vyvozovat Individuálně, měli bychom se o to snažit…

Jenže někdy je problém, když pro Stromy přehlížíme Les… (Třeba s migrační vlnou se zachází jinak, než s individuálními turisty… Když něco dostane kolektivní masové rozměry, tak je to potřeba řešit na kolektivní masové úrovni…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
11. 1. 2024 08:42
Odpovědět  P.A.Semi

Přesně tak. Příroda nebo Bůh nás “odměňují” kolektivní vinou po zásluze a nedělají rozdíl mezi lidmi a “nadlidmi”, suplujícími úlohu Boha či přírody..

Gales
10. 1. 2024 18:35
Ohodnotit příspěvek :
     

A čí je to text? Vždyď je to dobré a smířlivě inspirativní.

Pavel z Moravy.
10. 1. 2024 19:56
Odpovědět  Gales

Líbí se mi Platón, který pravil – to, že vám vládnou ti nejneschopnější z vás máte za to, že jste se nezajímali o politiku. Jinak článek je to absolutně pravdivý, odpovídající naší současnosti.

10. 1. 2024 18:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Žeby žeby? Že by Strach něco statečně napsal a pak ho klepli přes kolíčky aby se koukal srovnat s příjmením a moc si nevyskakoval?

Albi
10. 1. 2024 19:11

Taky mě něco podobného napadlo.
A koukni na OM – vtipný popis naší současné situace.
https://outsidermedia.cz/putin-a-jeho-agenti-v-cechach/
Úvod:
“Černochová s Lipánkem jsou symptomem pyšné ubohosti myši, která řvala. Naše drahé zbraně zabíjejí chudé Rusy v Belgorodu a budou zabíjet dál bůhví koho. Jenže o mužiky Černochové nejde. Černochové jde o Izrael, USA, demokracii a další vznešené hodnoty Země. Člověk s tím nemá nic společného.”

A pokračování v přibližně stejném tónu:
“Pokud Rusko použije taktické jaderné zbraně, bude to přesně podle instrukcí KRITu. Tedy jenom taková malá bombička, která ovšem neposkytne Rusku nějakou zvláštní výhodu, protože ukrajinská armáda je prozíravě prořídlá a tak taková mini bomba zabije jen několik tisíc, možná desítek tisíc Ukrajinců. To nám samozřejmě umožní přijmout řadu opatření od zakroucení krkům dezolátům po zakotvení vedoucí úlohy Národní fronty zvané aktuálně „Pětikolalice“ do zbrusu nové Ústavy nazvané po Otci zakladateli novodobého demokratického práva v zemích Koruny české, Pavlu Rychetském. Tedy nejen Letiště Václava Havla, ale i Ústava Pavla Rychetského.”

Albi
10. 1. 2024 19:29

A tady je něco sice trochu mimo téma, ale zajímalo by mě, jak to vidíš a jestli se shodneme. Pro tvé analytické schopnosti na které dám to bude hračka.
Já to přirovnám k hadrákovému skandování “už je to tady“!:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-rakusan-obchodnici-by-meli-co-nejdriv-zacit-hlasit-podezrele-nakupy-zbrani-243385#
Po bezprecedentním útoku na filozofické fakultě budou poslanci hlasovat o dlouho připravovaném zákonu o zbraních. A na poslední chvíli ho chtějí upravit. Například obchodníci se zbraněmi budou povinně hlásit podezřelé nákupy.

10. 1. 2024 20:40
Odpovědět  Albi

Až vyjde čas, tak na to juknu, ale teď mám vařící večer. Ještě před tím juknutím ale tolik – co vím, tak každý legální nákup musí schválit nějaký polda-schvalovač. A on si tady psychoúchyl koupí během čtyř měsíců sedm zbraní – mezi nimi sapík škorpion – a schvalovací polda mu to mírnix týrnix oštemluje? Či snad to není dané místní příslušností a já si mohu klíďo píďo nechat schválit deset různých sapíků, to jest třeba deset útočných zbraní, každou v jiném okrese?! Takže je jasné, že všechny ty poldokecy okolo toho jsou jen “dlouhé uši” pro idi-oty. Ale je toho dáááleko víc.
Jo, ty dlouhé uši. To mám od kámoše mého syna (a vlastně i mého) Michala, takto Rusa narozeného v Kijevě, od r. 1991 zahradočecha. Je to takové chocholské úsloví vzniklé z pohádky: “a ten děděček, milé děti, tak ten měl hrozně dlouhatánský uši. A když musel ten chudák dědeček někam jít, tak musel dávat pozor, ať mu na ně někdo nešlápne…”
P.S. A nedělej si ze mě šoufky, jakejže nejsem analytik. Spíš obsedantní obraceč kamenů a hledač skrytých souvislostí, jakož i podivností, řek bych. Jsem. 🙂

Slovan
10. 1. 2024 20:49
10. 1. 2024 21:09
Odpovědět  Slovan

Dyk jo. Vařím, čučím na simultánku, při tom odskakuju na Pokec, občas juknu zda už Irena otitulkovala politruka Pjakina, aby mě půlkou analýzy potěšil a druhou půlkou nas-ral, a ještě mezi tím dumám o přemnožení užitečných idi-otů v zemích Koruny. Zkrátka takovej předkremační multifunkční Milan 🙂

Boomer
10. 1. 2024 21:25

..nákupní povolení ke koupi/nabytí palné zbraně kategorie B(podléhající povolení..) vydává Odbor pro zbraně a bezpečnostní materiál Policie ČR místně příslušný dle trvalého bydliště držitele zbrojního průkazu. 

..registraci nabyté(získané, koupené..) zbraně provádí příslušný útvar policie, kterým je krajské ředitelství policie, oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál, podle místa pobytu fyzické osoby (§ 10 odst. 2 zákona o zbraních), to znamená podle adresy trvalého pobytu občana České republiky anebo adresy trvalého nebo přechodného pobytu cizince. Při registraci je vydán tzv.průkaz zbraně.

..zákon o zbraních nezná pojem sapík nebo útočná zbraň, pouze palné zbraně samočinné, samonabíjecí, opakovací, jedno nebo vícerané.
..to, čemu vy říkáte sapík, je zbraň samočinná, umožňující více výstřelů na jedno stisknutí spouště(dávka..)kterou ovšem získáte jen na speciální povolení.
Střelec na FF měl zbraně samonabíjecí, umožňující jeden výstřel na jedno stisknutí spouště.
Škorpíka nebo 58-ku vám na běžné nákupní povolení prodají jen jako samonabíjecí, t.j. “vykuchané” pro jednotlivé rány, žádná dávka se nekoná.
Klid…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
10. 1. 2024 21:47

Nedělala jsem si šoufky, myslela jsem to vážně.

Článek sám o sobě není nijak moc zajímavý (ve smyslu nic nového nebo neočekávaného) , ale je tam věta: “Nová legislativa vzniká už několik let a přístup veřejnosti ke zbraním nijak významně nezpřísňuje”.

A ejhle – najednou takový fofr – že ONI tu střelbu očekávli už předem??? A zrovna před vánocemi, kdy lidé mají jiné starosti, práci i zábavu a jsou víc náchylní k slzám, dojetí, pietě, tedy i k souhlasu s vládními “opatřeními”.

10. 1. 2024 22:25
Odpovědět  Albi

Ani tak nevzniká, jako se ji debi-lové snaží protlačit přes odpor myslivců a různých lovčích-nemyslivců, co na to maj – to víš, jejich počet, díky posraneckým platům a mafioziskům, vzrůstá. Jinak jsem si té věty taky všim, ale byl jsem línej to rozvádět.
Hm… Dle mého neočekávali tuto konkrétní střelbu, ale nějakou střelbu, které nějaké střelbě z tohoto důvodu vyšli naproti až kam to jenom šlo. Proto ty zasvěcené poldokecy a posrancokecy a proto (dle mého) ten volný průběh půjčkou počínaje, přes nákup legálních zbraní a střelbou legální zbraní konče. Ono stačí vytypovat si na sociálních sítích nějakého psychoksindla a pak mu jen umetat cestičku a euroúkol – odzbrojit národ – je možno začít plnit.

Albi
10. 1. 2024 23:15

Ď.
Právě něco takového se mi zdá víc než pravděpodobné.
Entit předpřipravených k takové úloze se dnes asi najde dost.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Honzas
10. 1. 2024 22:54

Píšete hlouposti, žádný samopal Škorpion nikdo nemohl prodat. Kdyžtak pouze škorpion schopný střelby pouze jednotlivými ranami. Tedy fakticky ten samopal už není samopal. Na nákup souborů potřebujete povolení od Ministerstva vnitra. Zbrojní zákon to říká jasně.

11. 1. 2024 02:44
Odpovědět  Honzas

Byl to škorpion? Byl. Tak jaké hlouposti? A že jednotlivě? No a? Sedm zbraní během čtyř měsíců je snad u študenta normálka?! V každém případě měl k dispozici toto:
“Mezi zaregistrovanými zbraněmi byly pistole, ale také samopal a brokovnice. Konkrétně šlo podle zjištění Neovlivní.cz legendární samopal české výroby Škorpion 61, pistole Glock 47 a 45, brokovnice Francolin Guardian, pistole Beretta 71 a SIG Sauer P322 a opakovací pistoli Savage Arms 110 PCS. Právě tu pak použil při střelbě na univerzitě, kam sám chodil na filozofickou fakultu.”
https://neovlivni.cz/strelec-si-na-jare-registroval-sedm-zbrani-nikoho-to-nezarazilo/
a mě je u pr-dele zda byly upravené či neupravené. Ale třeba ta brokovnice byla taky upravená na střelbu broků jednotlivě. Jo, a takhle k těm zbraním přišel:
https://www.centralniregistrdluzniku.cz/zpravodajstvi/masovy-vrah-david-kozak-1000000-kc-mel-k-dispozici-na-zbrane
To je taky normální? Asi jo, že. Nemáte k dispozici ještě nějaké své moudro, které by mě upozornilo na nějakou mou hloupost, bych se poučil?

Boomer
10. 1. 2024 21:55
Odpovědět  Albi

..hm, to jako obchodník se zbraněmi nahlásí policii, že ten zákazník, kterému prodal zbraň na základě nákupního povolení vydaného policií, se mu zdál podezřelý?
Ale toto!
A jak bude zákonem definována podezřelost?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
10. 1. 2024 21:59
Odpovědět  Albi

Tak už juknul. Škoda času, jen bla… bla… bla… pro bl-bce. Proč by kurwa vůbec měli obchodníci se zbr-aněmi na něco upozorňovat, či něco hlásit poldům, když každý nákup le-gální zbra-ně musí projít schválením policií?! (Těm pomlčkám se nediv, mám akutní záchvat paranoi)
Analýza? Krmení uší za účelem odzb-rojení národa, jak jsem ostatně psal krátce po té střel-bě, že přesně o to se budou vládní sr-áči snažit.
Takže modelová situace
1) psychúchyl se rozhodně vra-ždit, pročež si vezme milionovou půjčku – což přesně progresívně studující vr-ah Koz-ák udělal a půjčku dostal.
2) Protože má melouna, obrátí se na ukroma-fii (přijde mu to tak levněji, než se obracet na naši, bo ukrom-afie má více zb-raní a větší výběr než tuzemská)
3) Protože ukromaf-ie má větší výběr, koupí si rovnou kul-omet a k němu pár gra-nátů. (Což mi ostatně nejde na rozum; být masovej vra-houn já, vys-ral bych se na nějaké pa-lné zbr-aně a rovnou si koupil baťoh – dva- gra-nátů. Pak bych jen tak kráčel chodbou a do každé třídy bych jeden šoupnul a zbytek pak z okna dolů do prchajících hloučků, moudře navigovaných policií přímo pod stanovištěm vra-houna – poslední by byl pro mě). A víc se v tom

10. 1. 2024 22:02

patlat je jen zbytečná ztráta času. Tady máš jak je to u nás se zbr-aněmi:Pro nákup zbr-aně potřebujete:
1) Být držitelem platného zbroj-ního průkazu
2) Zažádat o povolení k nabytí zbr-aně na příslušném útvaru Policie ČR

3) S platným nákupním povolením jste oprávněn k nákupu (platnost 1 rok)

  • S nákupním povolení přijdete k nám do prodejny, vyberete a zakoupíte zbr-aň.
  • Případně vyplníte číslo nákupního povolení do objednávky na eshopu (pokud využijete našich pravidelných závozů či odběr v BEAREKApointu).

4) Registrace zbr-aně 

  • Při nákupu zbr-aně je v prodejně ihned proveden záznam v CRZ (Centrální registr zbr-aní) a vy obdržíte vytištěné Oznámení o nabytí zbr-aně, tzv. “šedivák”. S tímto dokladem jste povinni nejpozději do 10 dnů zbr-aň registrovat na svém příslušném útvaru policie (!!!)
10. 1. 2024 22:02

 Více zde: https://www.beareka.cz/postup-pri-koupi-zbrane-v-nasem-obchode.htm

Dobře nám s těmi kecy chči-jou na lopatky, že? A vyjukaní kre-téni to žerou i s naviákem…

Boomer
10. 1. 2024 22:16

.. a co je podle vás špatného na tom systému povolení, nákupu a registrace?

10. 1. 2024 22:41
Odpovědět  Boomer

Vůbec, ale vůbec nic. O tom jsem přece nepsal, resp. o to mi přece nejde. Je tam jiná, ta skrytá, souvislost. Nebo spíš nesouvislost; zkrátka skrytě nesouvisle související podivnost. Částečně jste na ni narazil ve své re ve 21:55.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
11. 1. 2024 11:25

.. moje úvaha se týkala jen předpokládané novelizace zákona, s tím stávajícím jsem já osobně spokojen. A těžko lze očekávat, že se v novelizovaném zákoně objeví taková pitomost, že by obchodník měl subjektivně posuzovat podezřelost zákazníka, nota bene vybaveného Zbrojním průkazem vydaným policií. Takový přenos zodpovědnosti by asi většina prodejců zbraní odmítla.

A na řadě by mohly být prodejny, ve kterých lze koupit alkohol.. čéče, vy sice máte 18 let, ale zdáte se mi podezřelej, páč si myslím, že až se z toho rumu ožerete, určitě doma zabijete sekerou tchýni i s manželkou.. marš ven, nic vám neprodám!!!

11. 1. 2024 13:28
Odpovědět  Boomer

Míjíme se, ale nechme to tak. Policie přece měla, a má, všechny relevantní informace o vrahounovi a jeho aktivitách k dispozici – proto jsem některé pasáže v té citaci zbrojního zákona ztučnil – a teď jenom mží a dělá vlny. Tuhle nit jsem sledoval. Co se týká:  “A těžko lze očekávat, že se v novelizovaném zákoně objeví taková pitomost, že by obchodník měl subjektivně posuzovat podezřelost zákazníka…” tak abychom se ještě nedivili. Aspoň já bych se nedivil.

Boomer
11. 1. 2024 17:53

.. no já jsem asi natvrdlej, tak mi prosím upřesněte, v čem policie mlží a dělá vlny?

11. 1. 2024 20:19
Odpovědět  Boomer

Tak na slámomlácení vážně nemám náladu.

Boomer
11. 1. 2024 20:22

..zatím mlátíte slámu vy, mohl jste odpovědět k věci, nikoli mi sdělovat stav svojí nálady. Tak čau zase někdy…

Jan
10. 1. 2024 22:21

Těžko. Strach je slouha pětikoalice, ten by něco takového nikdy nenapsal.

10. 1. 2024 22:44
Odpovědět  Jan

Třeba z něj někdo – táta, máma, brácha, manželka, kámoš – chtěl udělat aspoň navenek chlapa.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 16:44
Odpovědět  Jan

(jen technická poznámka, že tady se v jednom vlákně sešli dva různí Janové, původně tam bylo “Spam Jan”, protože tu ještě někde je registrovaný uživatel “Jan”, i když sem už asi nepíše… Tak jsem to přidal do vyjímek, podobně jako Pavel nebo Jana, příliš obecné jméno…)

(Pavlové si to mezi sebou nějak vyřešili, aby se nepletli…)

Jarda
11. 1. 2024 10:41

Pan Strach má strach býti slušným člověkem, proto tvrcdí, že jím není.

Pipa
11. 1. 2024 11:48

To je vaše smýšlení, které aplikujete na druhé.Pan Strach je dlouhodobě názorově konzistentní!

11. 1. 2024 13:30
Odpovědět  Pipa

Chudák…

Pavel z Moravy.
11. 1. 2024 15:01

Na tom co ten někdo napsal se nedá změnit ani slovo, přesně taková společnost zde je. S ťímto člověkem bych si tedy alespoň já rozuměl.

11. 1. 2024 20:20
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Já taky.

Pijack
10. 1. 2024 18:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždyť ten text nemá chybu. Kdyby po něj autor podepsal mě, tak by mi to vůbec nevadilo, protože bych s ním souhlasil. Prohlásil bych, že autorem nejsem, ale napsal to na jedničku.

Jan
10. 1. 2024 22:24
Odpovědět  Pijack

Jenže Strach s ním s největší pravděpodobností nesouhlasí.

Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 03:02
Odpovědět  Jan

Asi to napsal nějaký jiný “strach” a tomuhle to pak shodou jména připsali…
πα½

Putinovec
10. 1. 2024 18:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Ono to není poprvé , kdy Evropa táhne proti Rusku a tím proti Svým zájmům .. A to svinstvo , kterému anglosaská bestie říká Rozděl a panuj , to je známo už tisíce let .
Zbývá si jen zodpovědět otázku : Děje se to z vrozené debility , nebo to Někdo dlouhodobě generačně řídí ?
A teprve pokud si tuto otázku zodpovíme a uvědomíme si dosah informace z ní vyplývající , tak bude možná náprava , která tu zdánlivě nekonečnou smyčku otrocké pitomosti roztrhá na kusy .

Janaz
11. 1. 2024 07:38
Odpovědět  Putinovec

Obe možnosti sa navzájom nevylučujú. Generačné riadenie nevylučuje, že je prešpikované rodenými debilmi, ktorí si ďalej, ako poskokov vyberajú ďalších rodených debilov. O tom svedčí aj to, že im plány až tak nevychádzajú.

Jan
10. 1. 2024 19:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Svět je jen ZRCADLO nás samotných. Metafyzická pravda říká JAK NAHOŘE, TAK DOLE. JAK UVNITŘ, TAK NAVENEK. Mystik řekl “chtěl jsem změnit svět, a ono to nešlo. TAK JSEM ZMĚNIL SEBE A SVĚT SE ZMĚNIL V REAKCI NA MNE.

Nelíbí se nám špína a chaos okolo nás? To je dobře. ALE ZAČNĚME V PRVNÍ ŘADĚ S ÚKLIDEM UVNITŘ NÁS SAMOTNÝCH. Vyzkoušel jsem to za svůj život sám na sobě a ono to opravdu funguje. Než začneme nadávat na politiky (ne že bych se jich chtěl zastávat) než začneme nadávat na Brusel, Washington, chemtrails, mimozemšťany, bankéře, HAARP atd. podívejme se V PRVNÍ ŘADĚ DOVNITŘ SEBE JAK MYSLÍME A JEDNÁME MY SAMI. Svět tvoříme svými myšlenkami a když máme špinavé myšlení uvnitř sebe, nemůžeme stvořit čistý svět vně sebe.

Albi
10. 1. 2024 19:17
Odpovědět  Jan

Ovšem jeden člověk to nezmění.
A jak takové poučení dostat do povědomí “mas”, když školy a média hlásají něco diametrálně odlišného?

Honza
10. 1. 2024 19:39
Odpovědět  Albi

Omyl. Jeden člověk je schopen změnit mnohé, protože ať vědomě či nevědomě, ovlivňuje své okolí, čímž napomáhá efektu zvaném “princip sté opice”.

Jan
10. 1. 2024 19:50
Odpovědět  Honza

Přesně.

Albi
10. 1. 2024 19:52
Odpovědět  Honza

I kdyby to tak bylo, je to na desetiletí, spíš století. Máme tolik času?

Autor
11. 1. 2024 00:08
Odpovědět  Albi

LIdstvo ten čas má. Musí. Jinak by život neměl smysl. To, že dnes se jim povedlo zavázat nám “oči” i “uši”, nic neznamená. Dokonce i kdyby vyhráli tento konflikt, nedokážou vyhrát válku. To prostě nejde.
Když čečtí šlechtici, páni, panmstvo se nedokázalo dohodnout na silném českém králi, zvali nakonec cizince a to vedlo k Bílé Hoře. Tehdy lidem vzali všechno. Stále ještě o trochu víc, než nám. Zrádců bylo neurekom, tj. těch co byli pro nové pány, ale národ a možná to ani nebyla většina, dokázal uchovávat svoje povědomí o všem důležitém. A jejich potomci dokázali nakonec obnovit české země. To, že je zrádci, tj. ti kteří po Bílé Hoře zradili, zrazovali, až dovedli k dnešku, je jiná záležitost.
Jediné, co může být stabilní je velmi obtížné i když velmi prosté. A jak ukazuje i zkušenost našich předků, není třeba k tomu lesk naleštěných parket, ale tvrdá a obyčejná práce. Každý kdo naruší tyto dvě podmínky skutečné práce, se stává zrádcem, ať žije v jakémkoli národě, státu. Všimněte si, kolik úsilí musí vynaloži zloděj, aby kradl, skrýval se, klamal a podváděl, kdyby prostě pracoval poctivě měl by se líp. Všechny západní elity jsou přesně takové. nedokáží poctivě pracovat.

Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 02:50
Odpovědět  Peter 008

Problém je, že poctivou prací si tu moc nevyděláte, ti podvodníci si obvykle nahrabou o dost víc, tedy než spadne klec…

Je potřeba nějaký Morální Apel, který ty lidi přiměje, aby se hlídali sami a byli poctiví, protože různé podvody se zdají být lukrativnější, a že tím celkově škodí si neumí dost uvědomit sami, nebo je to v jejich sobectví nezajímá…
(ostatně za “socialismu” tu bylo heslo, že kdo nekrade ze státního, okrádá vlastní rodinu… protože ve svém ateismu neměli žádné morální zábrany… ale kradli v malém, a když pak dostali možnost, tak nejmazanější z nich to tu rozkradli ve velkém…)

πα½

Markýza
11. 1. 2024 08:45
Odpovědět  Albi

Někdy ne. Záleží na rezonanci těch kolem a na tom, jak daleko sahá ta schopnost rezonance. Zase jsem u těch semínek – když zaseješ do správné půdy, půjde to rychle.

Albi
11. 1. 2024 08:51
Odpovědět  Albi

Díky všem za odpovědi.

Nadia369
10. 1. 2024 23:40
Odpovědět  Albi

Vysvetlim to Albi. Rika se tomu kolektivni vedomi lidstva. Funguje to 100% na obe strany.Kdyz ty skoly a media hlasaji co vsechno na nas vymysleli a co nam jeste provedou je to pouze informace. Teprve lide tu informaci prevedou ve skutecnost tim,ze si jeji obsah zacnou predstavovat,zacnou mit strach a emocionalne prozivaji nasledky toho, co by se mohlo stat( ale taky nemuselo.) Napriklad: stat me uplne ozebraci, nebudu mit penize na energie, jidlo, nezaplatim hypoteku, z nasi zeme se stane jen kolonie, budeme otroci atd… To, co se deje je, ze lide svou energii doslova zhmotnuji to, co jim darebaci kteri presne vi, jak to funguje predkladaji. Na druhe strane kdyz na stejnou informaci zareaguji tak ze reknou: Muzete si zvanit co chcete, ale ja vim ze vas cas uz vyprsel.Melete z posledniho. Nase budoucnost je v poradku, lidi se probouzeji, prohledli vasi manipulaci a davaji se dohromady, mame vizi a budujeme zpet svoji zemi s temi nejlepsimi ve vedeni statu. Vy budete po zasluze “odmeneni”. Albi svoji budoucnost si tvorime my sami a to doslova. To neni nejaky “New Age” o cem tu pisu nebo blaboly sekty slunickaru. Je to jen jeden ze zakladu kvantove fyziky,fyzikalni zakony.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 02:55
Odpovědět  Nadia369

Jen tedy, že “kvantová fyzika” je něco zcela jiného, to se projevuje u hodně hodně malých částiček na mrňavé vzdálenosti… Ale co popisujete, takhle celkem funguje… Astrální sféra nebo Egregory je přesnější termín, než populární ale blud s tím kvantovým, co nikdo nezná a tedy si tam může na ten termín nabalit leccos…

Kolektivní vědomí lidstva je důležité na pochopení…

πα½

Markýza
11. 1. 2024 08:46
Odpovědět  P.A.Semi

Taky se tomu říká morfogenetické pole, případně akáša 🙂 případně informační pole.

Nadia369
11. 1. 2024 13:04
Odpovědět  P.A.Semi

Ja nikdy nenapisu neco o cem nic nevim. Markyza nize ma naprostou pravdu a vy se pane tak trochu mylite. Ale to je v poradku protoze my vsichni se musime jeste hodne ucit a teorie uvadet do praxe.

Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 16:56
Odpovědět  Nadia369

Napsala jste to celé dobře, jen tam ta drobnost s tou “kvantovou fyzikou”, to pak zas někomu, kdo ví, co je kvantová fyzika, vadí v pochopení a odmítne to pak celkově… (ono je to dnes moderní a používá to leckdo, různé “kvantové”, protože to zní dobře a nikdo přesně neví, co to vlastně je…)

Tuhle metodu použil Rudolf Steiner, že přinesl duchovní poklad, a zabalil ho do bludů a novinového papíru “vědy” té doby, takže materialisty odradí, protože ti vidí především jen ty bludy a chyby na povrchu, ale pokorné duchovně orientované lidi přitáhne a pomůže rozvinout jejich duše… Protože ona ta Antroposofie funguje, i když je to zabalené do různých pavědeckých bludů…
(namátkou třeba poslouchat čas prostě nejde, ale je užitečné to zkoušet…)

πα½

Boomer
14. 1. 2024 14:27
Odpovědět  P.A.Semi

.. inu ano, vypouštěním tabákového dýmu do vody zlato nevzniká, na to přišel už dávno Jára Cimrman, ale je užitečné se o to pokoušet.

Markýza
14. 1. 2024 16:00
Odpovědět  Boomer

Holt nesmíte chtít zlato. Když žádáte obrazy, bude to fungovat moc pěkně 🙂

Boomer
14. 1. 2024 16:32
Odpovědět  Markýza

.. když obrazy, tak jenom od impresionistů, smím-li prosit…

Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 02:44
Odpovědět  Albi

Ono tu funguje paralelně několik různých společností, několik vrstev, a svým postojem a způsobem života si vybíráte, do které paralelní společnosti zapadnete…

Takže do velké míry to tak platí, že když změníte sebe, najednou se změní svět kolem vás, protože se přeřadíte do té “reality”, kde to funguje jinak… (A projevuje se to naprosto reálně, není to nějaké porušování fyzikálních zákonů…)

Také člověk k sobě přitahuje to, jaký sám je… Takže když se změníte, začnete přitahovat jiné věci do svého okolí…
Ten Globální svět tím ovšem moc nezměníte (to až vás bude postupně víc), ale začnete si z něj vybírat pozitivněji…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 03:38
Odpovědět  P.A.Semi

Myslím, že kdybych to měl vysvětlit Materialistovi, tak ten Svět je tu ditherován z různých společností a okruhů fungování… A leckde se dá volbou vybrat o kousek jiné místo, namísto červeného fleku žít v zelenějším, a když to udělá víc lidí, postupně to přebarví, že ta daná alternativa převáží… Ale už teď si leckdy můžete vybrat, aspoň zčásti, zejména pokud při tom nikomu nepřekážíte, aby vás nenutil přejít na jiný způsob…

(a ovšem dobrý začátek je vypnout televizi, která vás směřuje hodně do určitého stáda a režimu fungování, že už si ani neumíte představit, že byste si vybrali jiné…)

Pak také ale je tu Karma, že co svým konáním vyzařujete do okolí, jaké vzorce chování tam normalizujete, to se vám obvykle ozvěnou vrací, jsou kolem vás lidé, kteří to vyzařují podobně… Víte, třeba zloděje častěji okradou, protože žije v takovém režimu a místech, kde je krást dost obvyklé… Víte, férové lidi méně často podvedou, protože žijí mezi lidmi, kteří jsou také více-méně féroví… Vy tu nežijete mezi všemi, to nestihnete, vybíráte si svým konáním, jakou část světa zažijete, jakou část k sobě přitáhnete a ona vás…

πα½

11. 1. 2024 13:37
Odpovědět  Albi

Změní, ale to by bylo nadlouho, bo bychom museli začít až ve starověku – u nás ve středověku Boleslavem I. Velikým – a do toho se mi nechce, bo důkazní matroš a analýza, jak to bylo, či je (viz Putin) možné a všechno to okolo, je práce na roky a ne na diskuzi.

Pavel z Moravy.
10. 1. 2024 19:49
Odpovědět  Jan

To je sice všechno pěkné, ale současná situace je jiná. Jelikož nemůžete na masy působit třeba jako mistr Jan, nemáte šanci tu většinovou společnost přinutit k tomu co zde říkáte. Nositelem smyslu života je samotná úcta k životu druhého člověka a respektování jeho osoby. Teď mně řekněte jak toho bez výchovy v rodině a ve škole chcete dosáhnout. V nynější morálně rozvrácené a zdegenerované společnosti není možné bez skutečné součinnosti rodiny a školy dosáhnout toho, aby morální kvality jednotlivců byly hodny vyzrálého člověka. Uvědomte si, že plutokratická elita pracuje na odlidštění člověka a používá k tomu nevybíravé prostředky. Dle mne již západ nelze zachránit, musí úplně kleknout. A potom možná začít znovu, s novými skutečnými osobnostmi.

Albi
10. 1. 2024 21:52
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Přesně jak píšeš, Pavle. Za 1+ !

Putinovec
10. 1. 2024 19:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Pamatujete si na VRBĚTICE ?
Tak takhle se to dělá .
https://www.infovojna.bz/article/video-nekriticki-pritakavaci-zapadu-z-radov-opozicie-dnes-podla-fica-zostali-ako-obareni
Pokud tam mají otrocké hřbety , tak je ohnou a poslouží .

skeptik
10. 1. 2024 19:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Stačilo jen nepřetržitě šířit protiruskou a protikomunistickou propagandu a výsledek se dostavil.
Komunisti, kteří porazili nacismus a fašismus jsou zlo, a kapitalisti, kteří dopomohli k II. světové a po napadení SSSR zásobovali nacistické Německo potřebnými surovinami jsou dobro.
A tak se nám opět vrátil nacismus i fašismus.

komoří Lang
10. 1. 2024 21:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Životní úroveň občanů šla dolů, ale životní úroveň politiků šla nahoru. Drze si tenkrát zvedli platy a drze nyní berou příspěvky na obědy policajtum a hasičům, ale hlavně, že v jejich poslanecké kantine se můžou nažrat a ožrat za stovku a to jen díky našim daním a jejich ničím neohraničené drzosti.

sergej
10. 1. 2024 23:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Nakoupili trupely nebo je drží něčím za koule protože zrovna takové dominionem cpou všem voblbami. Falze flagisti.

sergej
10. 1. 2024 23:41
Odpovědět  sergej

Napsal jsem to jednou větou tak jestli to zmerčí vřískavý slabikář gramatik tautolog ešlakotkan tak zas bude vyšilovat s translátorem gůgl, exot. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=C5IJ1uXxywA

Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 02:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Až na to, že místo skutečného pochopení odvádí pozornost na jiného viníka, místo vládnoucích Židů a jejich Bankéřů a Médií hází vinu na “Američany”…

Je to tu populární to takhle odbarvit od etnika a hodit to na nějaký stát, protože to používají v Rusku, aby lidé nezačali ubližovat tamním Židům, kteří za to nemůžou, tak to hážou na externí subjekt “SŠA”, kam místní potenciální mstitelé stejně nedosáhnou…

Jenže jako nás přiměli bojkotovat Rusy, tak bychom měli bojkotovat především Židy – jejich anti-kulturu (Hœllywood aspol) a Média především, jejich Dekadenci odmítněme, a Globalismus jako nepřítele Národů…

πα½

Putinovec
11. 1. 2024 07:54
Odpovědět  P.A.Semi

Ono to židovství , je jednou z mnoha forem ideologie – náboženství , které má za cíl zotročit lidi a vtlačit je do pozic nemyslících zvířat .
Jakmile je dogmatický fanatismus odmítnutý , tak se z utiskovaných zotročených zvířat stávají zpětně lidské bytosti .
Ale k tomu je potřeba mít odvahu a dovolit sám sobě odvrhnout balvan svazujících bludů .

Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 11:33
Odpovědět  Putinovec

A co vy a váš dogmatický fanatický ateismus ?
(To “dogma” tam máte, že a-priori je každé náboženství špatné a škodlivé a “zotročuje” lidi, zatímco opak je pravdou, absence náboženství zotročuje lidi ve hříchu…)

πα½

sergej
11. 1. 2024 09:55
Odpovědět  P.A.Semi

No jasně že “indiánov je mekka kupčíků a penězoměnců pindos, nově toho šwábismu – nic nebudete mít a budete šťastní, tautologie transhumanistů snad černé šlechty?
https://www.youtube.com/watch?v=FNEIQNEosKw
https://www.facebook.com/roman.tomovcik1/videos/739974454708999/?locale=cs_CZ

sergej
11. 1. 2024 09:58
Odpovědět  sergej

Co je k odkazu:
Roman Tomovčík 

 · 

A stále sa nájde kopec (teraz neviem či primitívnych alebo naivných) ľudí, čo veria že nanotechnológie sú sci-fi a koleso bude vynájdené najskôr tak za dva roky. Na konci videa zaznie od Harariho veľmi zásadná veta: “Covid je dôležitý, pretože covid legitimizuje niektoré zásadné kroky, dokonca aj v demokratických krajinách.”.
“2015 rozprával o genetickej úprave, o tom, že mení človeka, jeho identitu.
2016 o čipoch v mozgu a pod kožou, problém tohto genetického inžinierstva: etické princípy a právne dôsledky – na ktorých zmene pracujú, lebo pandémia, lebo ochrana verejného zdravia, lebo zmena podnebia – ochladzovanie, otepľovanie, ochladzovanie … dôvod na získanie väčšej moci, viac peňazí, väčšej kontroly sa vždy nájde.
2020 „prišla“ výnimočná príležitosť, podľa predsedu WEF táto „pandémia“ patrí k najslabším v ľudských dejinách, ale bola by veľká chyba ju premrhať.

sergej
11. 1. 2024 09:58
Odpovědět  sergej

Poradca Schwaba – Harari: novodobý „vizionár“, ktorý predostiera ľudstvu psychopatické predstavy budúcnosti
„My ľudia by sme si mali zvyknúť na myšlienku, že už nie sme tajomnými dušami. Teraz sme hacknuteľné zvieratá“”.

https://bezpressu.news/videa/tucker-na-x-rozhovor-s-alexe

Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 11:22
Odpovědět  sergej

Noah Juval Harari je šmejd, ideolog WEF… A ovšem je to Žid a z jeho nadřazenecké Ideologie to přímo čiší…
Akorát by neměl žádnou moc, kdyby za ním nestáli ti mocní Židé v pozadí, Black Rock, Rothschild a spol, pro které je WEF jen frančíza pro veřejnost…

πα½

Petr
11. 1. 2024 11:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Nikdo nemůže srovnávat Německo 30. let s dnešní dobou u nás. V tehdejším Německu šel zblblý národ v jednom šiku za Hitlerem (kromě Židů s velkým Ž a menšiny rozumných němců), zatímco u nás je to obráceně. Národu se chce z jednání naší vlády zvracet. Totální většina lidí je proti chvástání ministryně války a jejího mopslíka v čele válečného štábu, za kterým stojí jen pár chciválků a židů s malým ž, tedy sionistů. 30 let jim trvalo, než se dokázali etablovat ve všech vrcholných pozicích státní správy. Tak teď sklízíme ovoce našich předchozích voleb, kdy jsme volili to menší zlo. Zlo je zlo a to se nevolí!

Administrátor
P.A.Semi
11. 1. 2024 11:30
Odpovědět  Petr

Máte to celé popletené…

Víte, Německo zruinovali Versailskou smlouvou a reparacemi po WW1, uměle vyvolanou astronomickou inflací pak Židi skoupili velkou část Německa a ožebračili lid… Hitler spravil ekonomiku velmi rychle, začal tisknout vlastní peníze, dal lidem práci a smysl… Proto za ním Němci šli… Proto ho Židi začali likvidovat, vyhlásili Německu “svatou válku” v roce 1933… Jenže až pak ho natlačili Ž-zednáři z Anglie, aby vytáhnul proti Rusku, a to byla zásadní chyba, která se neodpouští, takže to zase celé zruinoval znovu, a výsledek byl horší, než když začal…

U nás bohužel totální většina lidí je zmagořená z mas-médií jako ČT a Nova, a stojí za současnou vládou, žijí v přímo hysterické rusofobní nenávisti a totální lži o lecčems… To jen vypadá, že “většina lidí” je proti, když máte kolem sebe samé podobné, kteří se nenechali zmanipulovat… Vyražte někdy mezi lidi do města a zkuste se bavit o geo-politice, a uvidíte…

A u nás bohužel lidem nedochází dost, co skutečně je “menší zlo”, a volí si lepší úsměv z plakátu…

πα½

Pipa
11. 1. 2024 12:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Když se tak člověk zamyslí nad všemi těmi kroky globalistů, kteří jsou sami predátory ve snaze ovládnout zvrácenou ideologií celý svět, tak se Rusko jeví jako jediná záchrana existence budoucí Evropy díky odmítání všech těch zrůdnosti typu:LGBT, GREEN DEAL, BLM, GENDER,….Navíc, Evropa bez spolupráce s Ruskem nemá v nově se vyvíjejícím ekonomickém prostoru šanci existovat.

Karla
11. 1. 2024 18:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Text je nepokorný, konfrontační, och, jaká to nekřesťanská hrůza. A je ten text lživý nebo pravdivý ?? To byl pro Stracha test jeho charakteru. Nomen omen.

Pavel z Moravy.
11. 1. 2024 19:04
Odpovědět  Karla

Tato jeho odpověď ho odhalila. Už nemusí říkat vůbec nic.