3.7 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
5. 4. 2022 00:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Fascinující je, že tato dementní pakáž tvrdí, že Malorusové (nově Ukrajinci) nejsou Slované, ale potomci starogermánů a skandinávců. Hádám, že jejich skuteční potomci z toho mají radost a jsou na ně hrdí.

All
5. 4. 2022 06:59
Odpovědět  VAL

A kdo tyhle lži,nesmysly,propagandu satanistů šíří,je dobře známo. Chazarské bandy na čele s CIA USA,jejich podvratné páté kolony po světě, přes své nesčetné organizace až po ,,světové forum , nwo, dokonce už i přes svět.zdravotnickou organizaci. Taky nadnárodní společnosti v roli travičů a genocidních covidvrahů a v neposlední řadě Vatikán se svou armádou jezuitů a slepých ovcí vedených antikristem krvavého říma až do dnešních dnů.

VAL
5. 4. 2022 18:39
Odpovědět  josh-xy

JX, víte co je ostudné? Kolik lidí v čr vůbec zaregistrovalo, že 16.1.22 byla z Floridy vypuštěna další česká družice, že o den později vyslala k Zemi první signál, že je na špičkové světové úrovni a že je to jeden z dalších velkých úspěchů české vědy, co myslíte? Málo, řekl bych. Pro samé rukoulomení a bědování nad českou malostí a bezvýznamností nemají MČL (malí čeští člóbrdové) na takové kraviny čas. Sory - zmetek mi už zase hází klacky pod nohy - nonce is invalid - tak musím takhle blbnout a psát to mimo.

Kolem
5. 4. 2022 16:00
Odpovědět  VAL

A všímal si nekdo vůbec nástupu toho svinstva, když z nich dělali bojovníky za svobodu ? Aha, to byl boj proti bolsevikovi – tedy v pohodě ( a to jsme tu meli cca 1,7 a více straníků, plus rodiny, paradox ). Národ má pouze to, co si zaslouží…

VAL
5. 4. 2022 18:43
Odpovědět  Kolem

Asi jak která generace.

black
5. 4. 2022 02:40
Ohodnotit příspěvek :
     

jedním slovem MASAKR. Sláva svatája RUSIA, že opět čistí svět od nacismu.

All
5. 4. 2022 06:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Tyhlety fašisty dnes podporují naši pomatení,ůplatní a ůskoční politici bez tváře,beze svědomí a charakteru,jsou opakem. Špínou a odpadem,žumpou ve státě. Ve vládě a parlamentu máme politruky co vůbec nic neumí.Vůbec nejsou Hospodáři,ale škůdci občanů. Mnozí,jako např.šílená psychopatka v roli předsedkyně parlamentu a celá řada dalších z fialové vlády patří spíše do ůstavů pod vedení a kontrolu psychologů a psychiatrů,anebo do nápravných zařízení,kde by se učili pracovat a žít normálně.

Gales
5. 4. 2022 09:58
Odpovědět  All

Taky gulag by jim slušel.V něm by mohli dokázat jak milují svou vlast.

Pat
5. 4. 2022 07:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Krása, za pár let to tady budeme mít taky, až se tu Ukrajinci usadí.
Libanon by o tom mohl vyprávět jak dopadl (a dodnes trpí), když po druhé světové válce židi začali s genocidou Palestinců a záborem jejich půdy, a Libanonci začali Palestince ve velkém přijímat.
Tak jako Palestinci přitáhli svůj boj proti Izraeli do Libanonu, tak stejně Ukrajinci k nám přitáhnou ten svůj fanatický boj proti Rusku. A nejen Rusku, oni ti Ukrajinci se vlastně nesnesou s nikým.

Petr
5. 4. 2022 07:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Je trestuhodné , že tuhle fašistickou pakáž česká vlada podporuje a tahá do České Republiky ! Už se prý na demonstraci zvedala ručička a policajtům to nevadilo , kam to povede ?

Kolem
5. 4. 2022 15:38
Odpovědět  Petr

Vždyť jsou česká tzv.vláda, a strany debilbloku ze stejného hnízda, jako ti Banderovci. Lid to chce, má to.

Evžen
6. 4. 2022 13:28
Odpovědět  Kolem

Není se čemu divit, vždyť z některých českých politiků již před invazi na Ukrajinu vypadlo že Rudá armáda nás dobyla ane osvobodila! Myslím že ví o čem mluví když jejích příbuzní kolaborovali s Němci (fašisty)!

Brit
5. 4. 2022 08:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Dík za video,doufám,že to tam Rusové od této fašistické svoloče řádně vyčistí,pokud se nepřesunou k nám,díky vládě mají otevřené vrátka.

Kolem
5. 4. 2022 15:35
Odpovědět  Brit

Už jsou davno tady – mějte obavy z toho, že část ukrošských imigrantů může v budoucnu sloužit jako ilegální bojuvky odstaňujici oponenty českých fašistů u vesla. Navíc ukrošské nácky tady mocensky ukotvi čeští náckové.

vlastisl
5. 4. 2022 08:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Někdo se schovává za ukrajinu a v tichosti povoluje německým turkum aby kupovali českou půdu a zřizovali si na ní mešity !Teď naposled v Pražských strašnicích. \Nejspíše je to nějaké uskupení vlastenců, otázka čích ? Tak pozor na to aby jsme ještě k sláva nepřidali alah !

Kolem
5. 4. 2022 15:16
Odpovědět  vlastisl

Jsou to ti samí, kteří ječí: Sláva Ukrajině… Ta samá verbež – a v Praze ? To je hnízdo mentálních mrzáků z celé bývalé ČSSR, nyní plus sebranka odevsaď… Už aby jim kozomrdí meuzín denně hulákal do oken…

Vaclav
5. 4. 2022 08:40
Ohodnotit příspěvek :
     

ne všichni Ukrajinci, s fašismem souhlasí, právě proto možná nechtějí bojovat za Ukrajinu a radši zvolili odchod. ne třeba je házet do jednoho pytle. Podívejte se k nám, jak je společnost rozdělená a jedni věří masáži a druzí stojí za Putinem. V každým případě, věřím v bezpečnostní akci. Fašisty je třeba eliminovat.

Kolem
5. 4. 2022 15:22
Odpovědět  Vaclav

Drtivá většina tzv.uprchlíků jsou profašistická množina – ti skutečně anti utekli do Ruska. Ukrajina je nesmiřitelně národnostně rozdělena, krev tam poteče – západ si to ohlidá – touží po konfliktu, dělá vše pro to, aby ho měl.

Gales
5. 4. 2022 10:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Jenom doufám,že nebude následovat ukrajinizace Evropy.Snad to Rusko deratizuje už na Ukrajině.

Kolem
5. 4. 2022 15:30
Odpovědět  Gales

Otevřenému nastupu nacismu v Evropě Rusko nezabránilo, a nezabrání. Bohužel west Evropa a USA vyeskaluji konflikt přes užitečné idioty jakým je ČR. Jistotou je, že tady vládne, a bude vládnout nová verze nacismu.

Karel
5. 4. 2022 19:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo postaví ukrajinské válečné zločince před válečný soud?

VAL
6. 4. 2022 04:04
Odpovědět  Karel

Ruská federace. A zbytek, kterému se to povede, uteče k nám a Pšonkům.

Pijack
6. 4. 2022 07:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Na Slovensku klidně trestně stíhají pana Mariana Kotlebu, ale Ukrajinské nácky opěvují až do nebes. Opravdu si myslí naši politici, že jim to žereme?