Na tuhle opičovinu naletí jen idiot

Jelikož narativ “Ukrajina vyhrává” už začíná bejt fakt trapnej a média vám samozřejmě nikdy nepřiznaj, že celou dobu kvákaly hovadiny, budeme muset pokročit do další fáze a nastartovat další odvrácení pozornosti. Po nemoci šílenejch krav (která stále přetrvává ve vládě), sviňskej chřipce, krkavčí chřipce a korunaviru ze zadku batmana tu máme vopičí neštovice, zkráceně opičovice. Jak vidíte, nestojíte globálním projektantům ani za pořádnou lidskou nemoc.

Když se na ty nemoci podíváte, mělo by vám bejt jasný, že si na vás vymejšlej samý kraviny, sviňárny, ptákoviny a (o)pičoviny.

Buduje se tu další “pandemie”, stejně falešná, jako ty předchozí. To slovo samotný už ani nemá žádnej význam. Kdysi to znamenalo, že je nemocnejch a umírá fakt hodně lidí po celym světě. To už neplatí. Umírat nikdo nemusí. Nemocnej bejt taky ne – stačí neprojít nějakym falešnym testem, kterej ve vás hledá náhodný sekvence nukelotidů, který jsou pro identifikaci nemoci asi tak stejně relevantní, jako co jste měli k snídani, nebo spíš míň.

Teď po novu to funguje tak, že nějakej deBill Gates řekne teroristovi Tedrosovi, “Hele vole, vyhlaš pandemii. Mám připravený super sterilizační injekce s 666 vedlejšíma účinkama.”, Tedros to udělá, protože za to ho ten deBill platí, pak to soudružka Lejnová oznámí na schůzi europosranců, zkontroluje si, jestli to pochopili i ti tupější, Fiala řekne, “Jawohl, mein Führerin”, a máme tu další pandemonium.

Zatim ještě není schválená nadřazenost “ústavy” WHO ústavě naší, ale to je úplně jedno, protože Fialovej Hnus nám udělá jakoukoliv sviňárnu naprosto dobrovolně a ústavou si… utírá brejle, slušně řečeno.

Co se stane pak? Ta třetina lidí, která jim neskončila na tu předchozí klamdemii a nenechala se opíchat genocidníma injekcema, samozřejmě neskočí ani na tuhle. Pak je tu ta třetina zombíků, co sežerou naprosto cokoliv, a ti budou zas dělat všechno, co se jim řekne, třeba strkat hlavu do záchodu, když jim Válek nebo nějakej jinej pablb poradí, že je to ochrání před opičovicema. Ta zbylá třetina se aspoň poučila z dob koronacismu (bohužel často až potom, co si totálně zruinovali zdraví ňamkama od apokalyptickejch vstřikovačů), takže se pro další dávky nepohrnou, neboť tuší, že by je nemuseli přežít. Jsou to ale pořád autoritáři, takže nebudou klást žádnej otevřenej odpor.

Až teda vláda nařídí, že od zejtřka maj všichni nosit omezovače kyslíku, ze stejnejch stupidních a falešnejch důvodů jako minule, nařízením stejně nelegálním jako všechny ty předchozí (což moc nevadí, když máme nekonečnej nouzák a na zákony beztak už dávno nehrajem), tak to nejmíň dvě třetiny lidí zase udělaj, a budem se v těch sračkách topit dál. V pondělí člověk půjde na PCR test, jestli je opice, a ve čtvrtek na PCR test, jestli je netopýr. Dnes už dobře víme, že PCR testy jsou úplně k hovnu a nic kloudnýho nemůžou ani v principu zjistit, takže je budeme používat dál. Aspoň dokud někdo nevymyslí nějakej škodlivější a potupnější test.

A co že jsou ty opičovice za opičovinu?

Prej vzácná nemoc, která neni vážná, skoro nikdo na ní neumírá, a šíří se hlavne v komunitě LGBTHCHKRDTN+-AUTOBUS nebo jak se to jmenuje. Neboli ve stejnej komunitě jako AIDS – mezi lidma, co fetujou a maj zvrhlý sexuální návyky a celkově sračkovej životní styl. (Mimochodem, ne každej, kdo je gay nebo lesba, má takovej životní styl, a většina z nich se od tohodle abnormálního “hnutí” distancuje.)

Ale ta nemoc rozhodně neni z toho životního stylu – to je samozřejmě jen shoda okolností. Je to nějakym “virem”, kterej opět nikdo neviděl a neprokázal jeho souvislost s tou nemocí, stejně jako nikdo neprokázal spojitost mezi AIDS a HIV.

Nikdy se nikomu nepodařilo prokázat přenos “viru” z člověka na člověka. To je třeba mít na paměti, až vám budou cpát, že máte mít roušku (proti něčemu, co vám nemůže nijak uškodit), máte se testovat (na něco, co nikdo nijak reálně neidentifikoval), máte se “očkovat” (abyste neměli těžkej průběh úmrtí na nemoc, která neexistuje, a to vakcínou, která neni vakcína, ale experimentální rozkladač vašeho těla), a nesmíte nikam chodit (abyste nenarazili na fiktivní věc, která vás nemůže nakazit, bez ohledu na to, jestli existuje nebo ne, a pak jí nepřenášeli).

Dá se čekat, že se nás budou snažit donutit hrát tu samou pitomost, jako vloni (jelikož kreativitou ani inteligencí mezi nima nikdo neoplývá). Bohužel třetina lidí bude hrát dobrovolně a další třetina nedobrovolně. Na zbylou třetinu budou opět vymejšlený všelijaký úchylný donucovací metody, výhrůžky a vydírání typu “buď to uděláš dobrovolně, nebo ti uděláme ze života peklo!” 

Stejně jako s koronáčem, už teď se šíří obrázky, který jsou roky starý, ale jsou vydávaný za důkaz nový klamdemie. S tim jménem se jim to tentokrát ale fakt nepovedlo. Doufám, že příště vylosujou třeba velrybí mor nebo krabí rakovinu.

Straší se už ve chvíli, kdy jsou na celym světě jen desítky případů. Odborníci ale předem vědí, že z toho bude pandemie. Falešný pandemie se předvídaj lehko, když je zároveň vytváříte.

Hlavně je třeba co nejdřív šířit ty poplašný zprávy (proti čemuž máme zákon, kterej je evidentně úplně na hovno), strach a paniku.

Všechen ten stres lidem podlomí zdraví, jejich těla začnou produkovat věci, ve kterejch PCR tresty najdou “virus”, a už se to s váma veze. Pak všem všechno zkomplikovat tim, že je nikam nepustíte, zahrozit jim vyhazovem z práce, když se neopíchaj, zakázat jim všechno, co je baví, nepouštět je na čerstvej vzduch, a to by bylo, aby z toho nějaká ta pandemie nevylezla. Sice nebude mít nic společnýho s opicema ani neštovicema, ale na tom nezáleží. O tom to nikdy nebylo.

Teď můžete sledovat od začátku, jak se budou postupně vyvíjet zprávy o “nebezpečnosti”, “infekčnosti” a “smrtnosti” tohodle “viru”, kterej, stejně jako všechny ostatní “viry”, nikdo nikdy neizoloval. Zatim píšou, že to skoro nikoho neohrožuje. To se ale může kdykoliv změnit. Můžete se s kamarády sázet, kolik miliónů lidí kde podle “odhadů odborníků” umře, když si nebudete chtít hrát na trestance. Nějakej dement s dlouhou historií špatnejch předpovědí na to zas určitě vypracuje “model”, kterej se o 99% splete, ale kterym se budou všichni povinně řídit.

Budeme používat testy, o kterejch víme, že nefungujou, dávat si vagcíny, o kterejch víme, že nefungujou a škodí, a vytvářet si maximálně stresový prostředí, aby umíralo víc lidí. Samozřejmě už nikdy nikdo nebude sledovat, kolik lidí umírá na nějakou novou nemoc, dokonce ani s ní, ale prostě jen kolik jich umírá a (možná) mělo pozitivní test, kterej nefunguje. Neboli budeme sledovat čísla, který vůbec nic neznamenaj, a na těch založíme destrukci celý společnosti. Už to máme natrénovaný, tak by to mělo jet jako po másle. Na máslo sice nebudete mít, ale slyšel jsem, že je nějaká sleva u kravína, tak třeba něco koupíte tam.

Samozřejmě na celou tuhle kravinu je jednoduchej lék – poslat s tim celou vládu rovnou do hajzlu a nic z těch jejich stupidních opičovin od začátku nedodržovat. Spolehlivou obranou proti opičovicím je pravidelný kopání politiků do rozkroků. Jenže když jsou dvě třetiny lidí autoritáři a polovina z nich ještě k tomu dementi, daji se očekávat překážky na cestě.

Každej ale může chránit aspoň svoje vlastní zdraví dodržováním pár pravidel:

1. Nepřistoupit na žádný “řešení”, který nabízí vláda, což je ten skutečnej virus.
2. Nevšímat si masmédií.
3. Nestresovat se a nechat zombíky, ať si zombíkujou. Jim už nepomůžete.

Čím víc blbostí budou lidi dodržovat, tím víc dalších si na nás vláda vymyslí, takže by bylo dobrý, kdyby co nejvíc lidí tentokrát hned od začátku odmítalo dodržovat cokoliv, co nedává smysl nebo je protiústavní, a to bez ohledu na to, jestli budou opičovice nebo další kolo korony nebo obojí. Všechno je to hovadina založená na pavědě.

Většina koronařízení byla nejen protiústavní, ale byly to evidentní nesmysly. Odmítat. Odporovat.  Poslušnost vede k záhubě. Mlčení je souhlas s vlastní demisí. Neplaťte žádný pokuty – ať si to policajti daj k soudnímu řízení a tam někdo ty protiprávní nesmysly proti vám obhajuje. Za loňskej rok jsme si trochu vyjasnili, jaký máme zákony a práva, tak se snad tolik lidí nedá tak lehko zastrašit. Vláda sice zákony porušuje neustále, ale u soudu toho moc neobstálo.

Potrestat vládu je v našem státě sice nemožný, ale potrestat vás za nedodržování nezákonnejch hovadin taky tak lehký neni. Potrestáni jsou převážně ti, kteří zaplatí dobrovolně, ať už penězi nebo svym zdravím, když se nechaj hloupě zapíchnout.

Měli jsme dva roky na to, abysme viděli strategii těch WHOvad, poučili se z toho a něco se naučili, a jelikož na tuhle novou opičovinu může naletět jen idiot, tak uvidíme, kolik toho kreténismu se nám tentokrát podaří zvrátit. Možná nám nahraje i to, že lidi budou obecně o dost nasranější díky sebevražednejm sankcím a antičeskej politice naší ukrajinský vlády. Nuda rozhodně nebude.

Máte asi poslední šanci vybrat si, kdo chce bejt člověk a kdo rohožka.

Když nás lidí bude dost, rohožka tentokrát vyjde na vládu.

Antivirus
https://bit.ly/3MDNWQj

sdíletj na

3.3 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan
10. 6. 2022 21:15

Tak to já bych zase trochu takovej tej normální nudy uvítal. VAL

Albi
10. 6. 2022 21:30
Odpovědět  Milan

Nuda není povolena!
Máme na výběr – pořád ještě Covid, nově opičárnu, krizi, inflaci, hladomor, korespondenční hklasování, Jourtovou v Bruselu na doživotí ….. atd., atd. 🙂

Albi
10. 6. 2022 21:32
Odpovědět  Albi

A omluva za všechny překlepy – minulé, současné i budoucí.
Nějak se mi nedostává trpělivosti si těch pár slov po sobě přečíst před odesláním.

Albi
10. 6. 2022 21:27

Ale přesto – pro jistotu si budeme pěstovat i Covid.
Dnes na Seznmu: Mutace Ormikron se stává nakažlivější, počty nakažených stoupají:

Pozitivní případy + 358
V nemocnici 90
dnes dokonce přibylo – mínus) 4 🙂
úmrtí 1 (jedno) – /celkem 40298 – za 5,5 roku???/

Tak to je opravdu katastrofa. Ale naše vláda nás ochrání a pracovala na tomn i v době felaticvního klidu – sice se muselo zlikvidavat 7 mil. dávek spásonosné vakvíny, ale povinně musímme odebrat ještě větší množství. Pfizer podobně jako Stříž “pomáhá a chrání”. 🙂

Gales
11. 6. 2022 09:10

Všechno se to rychtuje na podzimní ,,pandemii”.Flégr bude opět chystat mrazáky každej sráč bude epideologem.Ať chcípnou.

Gales
11. 6. 2022 09:11
Odpovědět  Gales

Epidemiologem.

jiří
11. 6. 2022 13:10

Organizace Children’s Health Defense (CHD) se spojila s britským filmařem a aktivistou Dr. Andym Wakefieldem a Robertem F. Kennedym Jr., aby natočili nový film, jehož cílem je dokázat, že Světová zdravotnická organizace (WHO) provedla „experiment kontroly populace provedený pod rouškou očkovacího programu“, který vedl ke sterilizaci žen v Africe bez jejich vědomí nebo souhlasu.
https://cz24.news/who-nejenze-nedba-na-svetove-zdravi-ale-je-naopak-hlavnim-strujcem-vrazdeni-a-depopulace-novy-film-natoceny-ve-spolupraci-s-robertem-f-kennedym-ukazuje-who-provadejici-kontrolu-populace-ockovanim/
Jaká je realita v současném českém zdravotnictví?
https://www.facebook.com/jaroslav.parizek/videos/389368436465545/