Myokarditida, perikarditida a triviální mitrální regurgitace! Děkuji Pfizer.

Florian Dagoury: Držitel světového rekordu ve volném potápění se statickým zadržováním dechu s diagnózou myoperikarditida po vakcíně Pfizer, možný konec kariéry.

Florian Dagoury, v současnosti nejlepší světový statický potápěč se zadržením dechu, byl diagnostikován myokarditidou a perikarditidou 40 dní po druhé dávce vakcíny Pfizer. 

Florian Dagoury je známý tím, že oficiálně zadržel dech na 10 minut a 30 sekund. Elitní Freedriver francouzského původu se sídlem v Thajsku zaznamenal výrazné snížení schopnosti zadržet dech a šel ke kardiologovi, který mu řekl, že jde o běžný vedlejší účinek vakcíny Pfizer.

Florian se podělil o své zkušenosti na Instagramu:

Myokarditida, perikarditida a triviální mitrální regurgitace! Děkuji Pfizer.

Chci se jen podělit o svou nepříjemnou zkušenost po očkování a možná někdo máte nějaké svědectví a podobné příběhy kolem Freediving. Zlepšilo se ti to?

Po mé 2. dávce jsem si všiml, že moje srdeční frekvence byla mnohem vyšší než normálně a moje schopnost zadržet dech se výrazně snížila.10 dní po 2. injekci jsem navštívil kardiologa a ten mi řekl, že je to běžný vedlejší účinek vakcíny Pfizer, není se čeho bát, jen klid, odpočinek, přejde to. 

40 dní po 2. injekci jsem nezaznamenal žádný pokrok, tak jsem navštívil jiného kardiologa a ten mi diagnostikoval myokarditidu, perikarditidu a triviální mitrální regurgitaci! Což je v podstatě zánět srdečního svalu způsobený imunitním systémem a nějaké drobné úniky krve z chlopní, které se už neuzavírají správně. 

Nyní se snažím dosáhnout 8minutového zadržení dechu, mám silné nutkání dýchat při ponorech na 40 m. Zhruba 30% pokles mého potápěčského výkonu.

Moje první myšlenka a doporučení pro Freedivery po celém světě je vybrat si vakcínu, která je vyrobena starým způsobem, jako je Sputnik, Sinovac, Sinopharm, atd….místo těch nových mRNA vakcín.

Echogram ukazující poškození Florianova srdce:

https://thecovidworld.com/wp-content/uploads/2021/11/244259848_855609935094863_6779153533714841823_n.mp4

Zpráva přichází krátce poté co francouzská tenistka Jérémy Chardy a triatlonista Antoine Méchin byli nuceni přerušit sezónu po závažné nežádoucí reakci na vakcínu COVID-19.

TheCOVIDWorld
https://bit.ly/3H3Wajf

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
11. 11. 2021 10:18

Americké svinstvo 1.řádu! Běžná vakcína se tetuje 10 a více let. To že to vypustili na lidi bez otestování je zločin.
Američani mají na svědomí dva zločiny proti lisdstvu.
Jednak ve Wu-chanu vyvinuli vir SARS Cov2, když přidávali spike proteiny k viru SARS. Tato věc už je dnes dobře zdokumentovaná. Pak to buď záměrně, nebo omylem vypustili mezi Číňany.
Druhý zločin je, že lidstvo poškodili neotestovanou experimentální vakcínou. Desítkám, možná stovkám milionů lidí poškodili zdraví.

Aleš
11. 11. 2021 10:21
Odpovědět  Aleš

K dnešnímu dni si epidemie vyžádala přes 5 milionů obětí. To se blíží počtu obětí, které Hitler povraždil v koncentrákách. A tyto oběti mají na svědomí USA.

Aleš
11. 11. 2021 10:46
Odpovědět  Aleš

Vůbec není náhodou, že Američani mají biologické laboratoře rozmístěné především u hranic států. jež nejsou jejich vazaly. Je jasné, že jde o novou strategii hybridní války.
Po Wu-chanu je též zřejmé, co tam vyvíjí. Oni potřebují především Ukrajinu, protože Ukrajinci jsou geneticky totožní s Rusy a oni potřebují ty svinstva otestovat na ruském genetickém typu, aby to v nejlepším případě nešlo na ostatní. Je pravděpodobné, že virů jako SARS Cov-2 budou mít Američani celý arzenál.