Muslim křesťanům: “Snažili jsme se vás varovat,” je čas “probudit se”

Muslimský spisovatel Mohammad Tawhid v rozhovoru pro  CBN News varoval křesťany po celém světě před rostoucí a velmi reálnou hrozbou radikálního islámu.

“Pokud se neprobudí křesťané, jestliže se neprobudí křesťanští vůdcové, pak my muslimové, kteří jsme utekli před extremisty, vám už nebudeme moci pomoci,” řekl Muhammad Tawhid, muslimský spisovatel z Austrálie. 
“Snažili jsme se vás varovat.”

Tawhid, muslim íránského původu a autor knihy Tragédie islámu, říká, že právě politická korektnost umožňuje vzkvétat radikálním muslimům s nebezpečnou a smrtící ideologií.

“Když přicházíme na Západ a snažíme se varovat vlády a speciální služby před tím, co se děje, před lidmi, od kterých jsme utekli, posloucháme o politické korektnosti: “My jsme rasisté, jsme zrádci a extremisté musí být chápání a akceptování”.

Tawhid říká, že ačkoliv islámská teroristická skupina ISIS ztratila své území v Sýrii a Iráku, stoupenci a příznivci skupiny stále aktivně plánují nepokoje.

“Bojujeme proti skutečnému kalifátu, ne takzvanému kalifátu, jde o skutečnou extremistickou islámskou militantní ideologii, která převezme naše a vaše země,” varuje Tawhid.

Uplynulý týden, německé noviny uveřejnili vyčerpávající studii všech islámských teroristických útoků na celém světě od 11. září 2001, útoku na dvojčata.

Podle německých novin Die Welt islámští extremisté za posledních 18 let provedli dohromady 31 211 útoků. Při těchto útocích bylo zabito 146.811 lidí po celém světě.

Noviny provedli analýzu na základě informací shromážděných globální databází terorismu univerzity
v Marylandu. Posledními útoky na tomto seznamu jsou útoky na Srí Lance, během nichž bylo usmrceno nejméně 253 lidí a více než 500 lidí bylo zraněno.

Tawhid, který se na své webové stránce popisuje jako muslimský učenec, myslitel a pedagog, říká, že je na misi, která má zastavit “šíření islámského extremismu” a věří, že klíčem je reforma muslimské společnosti a jejich způsobu myšlení.

“Podívejte se, jsem muslim, ale nemohu žít pod islámskou teokracií,” řekl Tawhid pro CBN News. 
“Mohu žít pod křesťanskou vládou, založenou na jejich ústavu, protože tam spočívá mír. Nemůžu žít v oblasti, kterou řídí ISIS. Žádný muslim s fungujícím mozkem, nechce žít pod vládou ISIS,” dodal na závěr Tawhid.

https://www.hlavnespravy.sk/moslim-krestanom-snazili-sme-sa-vas-varovat-je-cas-prebudit-sa/1747211

sdílet na