Moskva vyžaduje od Londýna vysvětlení aktivit britských speciálních sil

Posledních pět set let, je Británie otevřeným nepřítelem Ruska. 
Dalším potvrzením je materiál publikovaný 13. června 2019 v britských médiích (The Guardian a BBC). 
Píše se v něm, že britská armáda vypracovala plán na přeorientování činností svých speciálních sil z boje proti teroristům ze Sýrie a Iráku na – konfrontaci Ruska.

Poté se ruské velvyslanectví ve Spojeném království obrátilo na ministerstvo zahraničí a ministerstvo obrany této agresivní země za účelem vyjasnění a doufá, že jednou dostane odpověď. 

Jak uvedl tiskový tajemník ruského velvyslanectví, jedná se o projekty, které budou předloženy ke schválení politickému vedení Velké Británie. Poté diplomat vyjádřil naději, že odpovědní politici nedovolí armádě realizovat „své nebezpečné záměry“. 

Podle diplomata tyto publikace vyvolávají obavy, bez ohledu na jejich spolehlivost. 
Koneckonců, pokud je to pravda, pak takové rozhodnutí je nejen chybné, ale také v rozporu s dodržováním mezinárodních právních závazků ze strany Spojeného království. 
Ministerstvo obrany Spojeného království navíc informace odmítlo komentovat.

Je třeba připomenout, že britské ministerstvo obrany od 1. května 2019 vede Penelope Mary Mordauntová (1973) – první ministryně obrany v této zemi. Mimochodem si ponechala funkci ministra pro ženy a rovnost. 
Takže má čas se současně starat o netradiční hodnoty a „demokracii“ v specnazu podporovat. 

A pokud se premiérem stane vyložený rusofob se specifickou psychikou Boris Johnson (favorit Donalda Trumpa), pak není vůbec pochyb o tom, jaké rozhodnutí bude učiněno.

https://topcor.ru/9426-moskva-trebuet-objasnenij-ot-londona-po-povodu-britanskogo-specnaza.html

sdílet na