nezařazené

MIND GAMES: Chtěli, aby lidé přemýšleli o jaderných hřibech a třetí světové válce – o čemkoli kromě vakcín…

Uniklý přísně tajný dokument Pfizer ukazuje, že vakcína COVID-19 je MNOHEM NEBEZPEČNĚJŠÍ, než svět ví

Tags: badhealthbadmedicinebadscienceBig Pharmabiological weaponconspiracycovid-19deceptionFDAleaked documentspandemicPfizerpharmaceutical fraudron johnsonspike proteinStranger Than Fiction Newstraitorsvaccine damagevaccine injuryvaccines

Čtvrtek, 3. března 2022 od: Arsenio Toledo

(Natural News) Přísně tajný dokument od velké farmaceutické společnosti Pfizer právě koluje online.  Tento dokument dokazuje, že vakcína proti wuhanskému koronaviru (COVID-19) společnosti Pfizer má smrtelné nepříznivé účinky a zabíjí velmi mnoho plně očkovaných.

“Nyní víme, proč všechny cenzurovali a proč zabíjeli lékaře. Nechtěli, aby lidé věděli, co tato vakcína skutečně dělá,“ komentoval Ron Johnson v pořadu «Stranger Than Fiction News».

Společnosti Pfizer a Food and Drug Administration  (FDA) nedávno prohrály se svým pokusem zabránit rychlému zveřejnění stovek tisíc stran dokumentů obsahujících informace týkající se vakcíny společnosti Big Pharma.

FDA chtěla vydávat 500 stran měsíčně. Ale federální soudce v Texasu místo toho nařídil zveřejnění  nejméně 55 000 stran měsíčně.  Soud uvedl, že je „nejdůležitější pro veřejnost“, aby informace byly zveřejněny co nejrychleji.

Aaron Siri, právník, který zastupoval Public Health and Medical Professionals for Transparency (PHMPT) v jejich žalobě proti FDA zadržující důležité dokumenty, uvedl, že rozhodnutí „jde na stranu transparentnosti a odpovědnosti“.

PHMPT se domnívá, že FDA zadržuje odhadem 450 000 stran informací týkajících se vakcíny Pfizer COVID-19. (Související: Pfizer zpanikařil poté, co soudce nařídil urychlené zveřejnění dokumentů o vakcíně COVID kvůli obavám, že „bude poškozen obchod“.)

Uniklý dokument obsahuje podrobnosti o nežádoucích účincích vakcíny Pfizer

FDA začal uvolňovat dokumenty Pfizer 1. března.

Jeden z dokumentů, který se dostal na veřejnost, se jmenuje „5.3.6 Kumulativní analýza hlášení o nežádoucích příhodách po udělení povolení PF-07302048 (BNT162B2) přijatých do 28. února 2021“ (5.3.6 Cumulative Analysis of Post-Authorization Adverse Event Reports of PF-07302048 (BNT162B2) Received Through 28-Feb-2021.)

Tento 38stránkový dokument podrobně popisuje, kolik lidí utrpělo nežádoucí příhody a jaké vedlejší účinky měli poté, co dostali vakcínu Pfizer. Není známo, zda je tento dokument součástí vydání informací nařízených soudem FDA, nebo zda tomuto dokumentu pomohli uniknout na internet hackeři či informátoři.

Příloha dokumentu má devět stran a uvádí všechny zaznamenané nežádoucí příhody spojené s vakcínou COVID-19 společnosti Pfizer.

Úplně první nežádoucí příhodou, kterou společnost Pfizer přiznala a která byla spojena s vakcínou COVID-19, je syndrom delece 1p36.  Jedná se o vrozenou genetickou poruchu, která postihuje plody a odstraňuje část jejich chromozomů, což způsobuje, že se rodí s těžkým mentálním postižením.

Většina postižených jedinců bude mít problémy s řečí nebo nebudou schopni mluvit úplně. 

Děti postižené tímto syndromem budou mít také strukturální abnormality v mozku, slabý svalový tonus a potíže s polykáním a více než polovina z nich bude mít záchvaty.

To potvrzuje to, co jiní vědci celou dobu věděli: že nenarozené děti těhotných žen, které dostanou vakcínu, jsou vážně postiženy experimentální a smrtící vakcínou.

Johnson šokovaně poznamenal, kolik různých druhů herpesu může vakcína COVID-19 od společnosti Pfizer lidem způsobit.

“Herpes sepse, herpes simplex, herpes simplex cervicitida – pro ženy, které dostaly tuto vakcínu – a seznam pokračuje a pokračuje, dál a dál” řekl Johnson. „Co ještě tam máme? Herpes zoster, herpes infection … herpes [simplex] meningitis”.

Dokument pohodlně unikal pozornosti, zatímco svět byl rozptýlen

„Tento dokument je chráněný a důvěrný. Důvěrný, přímo tady,“ řekl Johnson s odkazem na první stránku dokumentu, která varuje před zveřejněním, reprodukováním nebo distribucí dokumentu bez povolení společnosti Pfizer nebo jiných regulačních agentur. 

“Nechtěli, aby to lidé viděli. To je důvod, proč chtěli, aby lidé čekali 75 let, než se dozví, co v něm je.“

“Tato vakcína je horší než nemoc,” řekl Johnson. “Všichni na světě zavedli tuto vakcínu pozměňující geny s nanolipidy, která v podstatě kobercově bombardovala vnitřní orgány všech, kteří tuto vakcínu dostali, včetně dětí.”

„Není to snad to nejhorší? Až po pětileté děti a opravdu chtěli dostat novorozence. Chtěli všechny zabít.”

Johnson poznamenal, jak výhodné bylo, že tento dokument unikl ve stejnou dobu, kdy se svět soustředil na jiné záležitosti, včetně boje lidí proti lockdownu a nošení roušek a vakcinačních průkazů …. stejně jako na válku na Ukrajině.

“Chtěli, aby na to lidé zapomněli,” řekl. “Chtěli, aby lidé přemýšleli o hřibovitých mracích a třetí světové válce – aby přemýšleli o čemkoli kromě vakcín, o čemkoli, jen ne o plandemii.”

Další související příběhy:

Aby zvýšil zisk, Pfizer údajně uzavřel partnerství s farmaceutickou společností napojenou na ČKS, která se zapojila do „vojenského boje“ s Čínskou lidovou osvobozeneckou armádou .

Společnost Pfizer pro sebe zmanipulovala právní imunitu proti nežádoucím účinkům „vakcíny“ covid způsobeným nedbalostí, podvodem nebo zlomyslností .

Společnost Pfizer v důvěrném dokumentu připouští, že vakcína COVID-19 způsobuje amplifikaci spojenou s vakcínou (totéž jako zesílení závislé na protilátkách) .

Společnost Pfizer účinně ovládla trh s vakcínami proti COVID-19 v Evropě a vydělala v tomto procesu miliardy dolarů.

Rozplétání kriminálního spiknutí: Pfizer a vláda zatajily tisíce mrtvých, hromadná poškození způsobená experimentálními vakcínami covid.

Podívejte se na tuto epizodu „Stranger than Fiction News“, kde moderátor Ron Johnson podrobně  prochází uniklým dokumentem společnosti Pfizer.

Toto video pochází z kanálu The Prisoner na Brighteon.com .

Další informace o tom, jak nebezpečné jsou ve skutečnosti vakcíny proti COVID-19, najdete na Vaccines.news.

Mezi zdroje patří:

Brighteon.com

Reuters.com

PHPT.org [PDF]

MedlinePlus.com

https://bit.ly/3MBIrD4

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ladik
6. 3. 2022 08:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Až se důsledky “vakcinace” mRNA látkami projeví, nebude kdo by zločince soudil. Nejen ty pharmafirmy, ale především vlády, které úporně prosazovaly ty pokusy na lidech. Mengele byl proti nim břídil, teď se smíchy řeže v pekle.

BB Rad
6. 3. 2022 08:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Kubek & spol – K SOUDU !!!
Pochopitelně vládní garnitura , včetně opozice

Jaroslav
6. 3. 2022 10:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak velmi lehce se davy lidí nechají zaháčkovat cizinci z nadnárodních jedových fabrik,jak lehce skákali na špek,aniž by začali trochu přemýšlet a zajímat se. U politiků je to jasné,ti mlátí propagandu pro korýtka a peníze,nehledě na ostatní jak už mnohokrát ukázali,jak se ničí a zadlužuje stát v neprospěch občanů. U líných zadnic schopných se jen cpát a lenošit také.A ten zbytek,co naletěl jak malé děti na lízátko, budou hledat záchranu,ale kde,u koho a jak z těch jedů ven,jak odstranit neodstranitelné nanočástice,osobní čísla uvnitř těla a jiné zoombí speciality na ovladání biostrojů,biorobotů. Zatím těžko radit,ale naděje zůstává i pro ty,co naletěli na lízátka,jen hledat,používat vlastní rozum , začít se konečně sebevzdělávat bez TV a propagandy vyčůránků, Probouzet vlastní kořeny a duši.

Anonymní jméno komentáře
7. 3. 2022 16:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Vy jste dementní