Mimoparlamentní vyšetřovací komise v Holandsku chce žalovat vládu kvůli očkování proti COVIDu

Mimoparlamentní vyšetřovací komise 2020 (BPOC2020) se chce obrátit na soud, aby okamžitě zastavil „očkování“. Oznámila to prostřednictvím sociálních sítí. 

„Dnes se opět objevují zprávy o resuscitaci, úmrtích a vážných zdravotních problémech, které nastaly po „očkování“, píše uncutnews.ch.

Úmrtí po očkování registrovány jako úmrtí na koronavirus

Podle BPOC2020 vykazuje registrace nežádoucích vedlejších účinků po očkování proti koronaviru nizozemským centrem na zkoumání nežádoucích účinků léků Lareb závažné nedostatky. 

Lareb mezitím dostal 448 hlášení o úmrtí po očkování vakcínou proti koronaviru. 

Výbor 18. května v reakci na tweet Centra na zkoumání nežádoucích účinků napsal:

Vaše registrace jsou nepřehledné. Případy úmrtí po očkování se uvádějí jako úmrtí na koronavirus.

Příčinná souvislost mezi onemocněním, úmrtím a vakcínami

Začátkem srpna, případně začátkem září předloží francouzští, britští, belgičtí a němečtí odborníci na vakcíny vyšetřovací komisi BPOC2020 své stanovisko k otázce „Corona vakcíny“. Mimo jiné se budou zabývat i tím, zda existuje příčinná souvislost mezi onemocněními, úmrtími a vakcínami.

Pokud je podle názoru odpůrců očkování pravděpodobná příčinná souvislost, budou jejich prohlášení zahrnuta do žaloby podané BPOC2020 k Mezinárodnímu trestnímu soudu.

Holandský mladík zemřel po očkování vakcínou od společnosti Pfizer

Na sociálních sítích se množí zprávy o úmrtích po očkování proti koronavirus. Na síti LinkedIn momentálně koluje příspěvek o 20-ročním mladíkovi, který zkolaboval v supermarketu a zemřel.  Příčinou smrti bylo zřejmě zaplavení perikardu (osrdečníku) krví a malá trhlina v žíle.

Mladý muž byl očkován vakcínou od společnosti Pfizer přibližně dva týdny předtím. Jeho bratr ve zprávě uvádí, že příznaky, které měl, odpovídají této vakcíně, a že jde o možný vedlejší účinek. 

„Bohužel, nemohu vyloučit toto podezření,“ řekl, uzavírá uncutnews.ch.

ZDROJ: BPOC2020 BEREIDT RECHTSZAAK VOOR OM HET ‘VACCINEREN’ ONMIDDELLIJK TE STOPPEN

https://bit.ly/3rMEjpw

sdíletj na