“Milujeme smrt tak, jak milujete život”. Radikální islamisté se chystají pomstít Litvě

Radikální islamisté se chystají pomstít Litvě za „bratry-muslimy“.

Radikální islamista Youssef Arafat, který si říká „bojovník Alláha“, vyhrožuje Litvě teroristickými útoky. Hodlá je spáchat jako pomstu za „bratry-muslimy“.

Portál „Alfa“ nahlásil e-mail od muže, který přišel do redakce. Arafat v něm řekl, že na několik míst v hlavním městě Litvy – Vilniusu umístil bomby. Zaměřena jsou velká obchodní centra, matrika, migrační oddělení a kancelář publikace „Delfi“.

Arafat řekl, že to je jen začátek. V budoucnosti budou teroristé jednat bez varování. O prvních bombách informoval, protože chtěl dát najevo vážnost záměrů zločinců.

“Vězte, že ve vaší zemi jsou tisíce našich bratrů – nejlepších bojovníků, kteří se nebojí smrti. Milujeme smrt tak, jak milujete život, jsme bojovníci, kteří bojují ve dne v noci,“ napsal.

Policie uvedla, že zatím neobdržela žádné oficiální zprávy o bombách, ale samozřejmě zkontroluje všechny adresy uvedené v Arafatově dopise.

https://bit.ly/3CcFBPwsdíletj na

5 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Michal47
6. 8. 2021 13:55

Kdo seje vítr, sklízí bouři, tak jak se ta litevská fašistická verbež chová k arabským emigrantům , tak se oni teď budou mstít na nich! Oko za oko, zub za zub! Jasně, že to bude teror, ale to, co oni dělají těm arabským emigrantům, to je asi čistá “demokracie”, což?!? Jen ale v “eu” fašistické verzi!! Vsadil bych se, že to nebude dlouho trvat a tato fašistická zvířata hodí ve své podlosti všechnu vinu za tento litevský teror na Bělorusko!! Včera A. Lukašenko nařídil pohraniční stráži (sledoval jsem Panorámu v ruštině na Беларусь 1) plnou bojovou pohotovost a uzavření hranic s litvou a ukrajinou. Vyjádřil také podezření, že litva chce toto využít jako záminku k vojenskému přepadení Běloruska a tím i ta teroristická verbež tzv. “nato” by vtrhla do Běloruska! Osobně se přikláním k jeho názoru! Od těch sviní už je možné očekávat úplně všechno!!!! Jestli tyto kreatury toto udělají, tak to bude začátek třetí světové války?!

BB Rad
7. 8. 2021 16:43
Odpovědět  Michal47

Uz od začátku to smrdí CIA na hony daleko . Další z mnoha akcí pod falešnou vlajkou jinak – chytání hadů holýma ( cizími ) rukama viz.Vrbětice . Jak už to někdo napsal -uvidíme co se z toho vyvrbí – ale tentokrát na hranicích. Vražda prezidenta jim nevyšla proto ty Vrbětice , takže zahulíme – uvidíme ??

Nofran
6. 8. 2021 18:06

Pokud chcete někdo z Vás mít přehled o Rusku,které není komunistické,jak si mnoho lidí myslí..Tak si nahrajte aplikaci (vyhledávač Яндекс).. Tam je ale úplně jiný kapitalismus a demokracie než tady…Nebude to dlouho trvat a budem jim závidět..Tady bude zpět díky EU ortodoxní komunismus jak v 50 letech minulého století..

Michal47
7. 8. 2021 13:57

Včera na Panorámně A. Lukašenko sdělil, že pokud bude mít ověřené zprávy běloruské rozvědky, že tzv. “nato” se chystá v nejbližší době přepadnout Bělorusko, pozve okamžitě Ruskou armádu, která neprodleně obsadí pro ně už v rámci dohody o vzájemné vojenské pomoci připravenou infrastrukturu a pozice v plné bojové pohotovosti! BRAVO BAŤKO!??
Co to bude znamenat pro nás pro všechny, a v konečném důsledku i pro celý svět, to nemusím jistě rozvádět?!?