nezařazené

Máte vážné následky po očkování? Kdo vás odškodní? (VIDEO)

Česká TV stanice CNN Prima News informovala o případu chlapce z Francie, který po podání první dávky očkování proti covidu téměř přišel o zrak. Nad případem si „umývá ruce“ výrobce, učiní tak zřejmě i stát. A soudní proces může trvat celá léta…

Kdo tedy nese zodpovědnost?

Případ třináctiletého chlapce z Paříže spustil diskuse o tom, kdo nese odpovědnost za případné nežádoucí účinky vakcinace proti covidu-19. Chlapec přišel o 90 procent zraku pět dní po podání první dávky očkování. Právní zástupci rodičů se obrátili na výrobce vakcíny, společnost Pfizer.

Smlouva není přístupná veřejnosti

Ve smlouvách o použití vakcín jsou doslova začerněny celé stránky. Když se právní zástupci ke smlouvě dostali zjistili, že v případě nežádoucích vedlejších účinků, smlouva vylučuje jakoukoli odpovědnost Pfizeru za jejich vakcínu.

https://bit.ly/3ojbNLM

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pav-el
3. 2. 2022 00:44
Ohodnotit příspěvek :
     

“Jak jednoduché, milý Watsone. Nikdo!”

jara
3. 2. 2022 01:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Zločineckou spoluzodpovědnost nesou i média,zejména TV,na to nesmíme zapomenout.Ta arogantní drzost z kavčích hor dokonce chce navýšit poplatky,přitom taky začerňuje smlouvy podobně jako pfizer,podvádí,klame a chrochtá blahem u stále plných koryt.

Pavel
3. 2. 2022 10:03
Odpovědět  jara

Jedinou radost, kterou bych chtěl ještě zažít, než odejdu do věčných lovišť je, že se dočkám toho, že všichni aktéři, kteří se podíleli na této covidové prasárně stanou před soudem a budou potrestáni. Více již nechci. Doufám, že to panu Fuellmichovi vyjde, a co největší počet lidí, kteří se na tom v jednotlivých zemích podíleli se bude ze svých činů zodpovídat.

Jiří
3. 2. 2022 20:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Nikdo protože USSA