Maso je v bečkách? (James Cook)

Trochu „vám“ to tady zasviním.

Když už jsme v tom přepisování dějin, navrhuji vrátit název města Zlín na PŮVODNÍ Gott-waldov. Město dvou největších československých slavíků. (odsledované z cizích zdrojů)
A co už jsem navrhoval na AC 09, letiště opět do původního hávu Ruzyně. A po flaškovi pojmenovat ruzyňskou věznici V. H. To by bylo pro toho lumpa důstojné.
Plzeň pomníkem obsazení a terorizováním místního obyvatelstva okupantskými hordami US army psychopata Pattona a jejich oslavování záchrany desítek tisíc příslušníků SS před spravedlností. (já teuwam na tom, že Peuzeň osuobodiu Paton kuawa!! H.einz Nevypočítal)
V hospodách si neobjednávat americké brambory, ale ruské, padž jak je všeobecně známo, brambory přivezl od Uralu roku 1212 Gríša Kolumbovskij do svého rodného města Baňa kňaza Vladimira. (dnešní Karlovy vary)
Že pampersky a Bistro (od ruského rychle, honem!!) vymysleli napoleonští vojáci, když směrem na západ v kvaltu hledali ve sněhu koleje hořících kol svého gjuru, který se už v té době dávno ukrýval u polské Maryšky, která nic netuše, umyla si své tělo, což bylo proti přání jejího milého N*.
A tak by se dalo pokračovat do úmoru.
Ale nikdo mi to nechce zaplatit, protože nemá v úmyslu jakkoliv hýbat historii.

Byl jsem teď po chalupě u Mirky, kde jsem si konečně oholil Pa has ka (dlouhý žlutý vlas-chlup) Tam na chalupě, aneb když jsa opuštěn, na to není čas.
Jak jsem naznačil, „maso je v bečkách“ a pasti nastaveny.
Bylo po půlnoci.Ta moje už dááávno spala a byla mi dlouhá noční chvíle. Tak jsem urobil DOBRÉ kafé a šel s ním zakuřiť na balkón cca 4×4 m.
Při tom posezení a pohodě jsem pozoroval obzor v noci a vnímal to nekonečno.
Všude ticho a pořádek.
Napadlo mě tam, že jezdci ponny expresu, o kterých si většina amerofilů myslí, že to byly dostavníky, nevozili v nebezpečenství jenom psané zprávy, ale i verbální vzkazy. Ty byly z unavených a roztřesených úst amerických jezdců- jinochů-teenagerů často nesouvislé a chaotické.
Podobně, jako zprávy mainstremových pisálků, kteří stejně chaoticky, horkou jehlou, z papírků dodaných NARYCHLO z Tržiště 15 přeťukávají pěkně po katolicku ty tmářské bludy. Bez fetu zcela nemožné to zvládnout.
Mám jako málokdo ten dar, že psaný text rozluštím dopodrobna a udělám si dokonalý obrázek „co se tam v těch hlavách asi dělo“.

Teď zase Mirka odjede na etapy po vlastech českých. Prvně pro sestru do HK a
pak spolu do záp. Čech, asi na týden, očumovat tam ty lázně.
Pak, až se vrátí jede na jižní Moravu, kde má kámošku z dětství a ta jí tam protáhne PO VNNNNÝCH sklípcích. Ještě nikdy nebyla v žádném, tak to bude
vnímat, jako aktualitu, která ji v dětství chyběla.
Čili budu slaměnej, až do XYnna. Počasí miluju jakékoliv, ale teď zrovna přichází útlum po sezoně, tak budu odpočívat a hlavně vařit. A taky asi tapetovat špeluňku tou obrovskou tapetou s březovým hájem a pěšinou uprostřed.

Tady K. Gottovi věnovali v ruské televizi přes hodinu dlouhý pořad. Dovedete si představit, že by tu dnes věnovali nějakému Rusovi desetinu času v té kaloustoce ČT?


https://www.1tv.ru/shows/pust-govoryat/vypuski-i-dramatichnye-momenty/do-svidaniya-solovey-poslednee-intervyu-mirovoy-superzvezdy-pust-govoryat-vypusk-ot-03-10-2019

… a nakonec vtip. Asi o FEDu nebo MMF?

Hrabě Potocki má nádherného dostihového koně, který mu již vyhrál mnoho cen. Všichni koňští handlíři by ho od něj rádi koupili, hrabě ho však nechce prodat ani za 20 000$. Tu však kůň onemocní.
Hrabě si zavolá handlíře Horowitze a říká mu: „Znáte mého koně. Momentálně je nemocný. Můžete ho mít za 10 000$. Když se zotaví, uděláte vynikající obchod.“
Horowitz to riziko podstoupí. Kůň však brzy poté uhyne.
Horowitz se rozjede do města. Zajde do kavárny, kde spolu sedí všichni koňští handlíři a s rozzářeným výrazem na ně volá: „Přátelé, koupil jsem od hraběte Potockého jeho koně!“
Všichni to pokládají za vtip, protože vědí, jak moc hrabě na tomto koni lpí.
„Je to skutečně tak,“ říká Horowitz, „tady mám stvrzenku, přesvědčte se sami!“
Papír jde z ruky do ruky. „A co chceš s tím koněm dělat?“
„Prodat ho!“
Handlíři se začnou vzájemně trumfovat. Cena se vyšplhá až na 25 000$.
Horowitz se skromně brání: „Přátelé, tahle cena je tak vysoká, že by na koni nový majitel už nemohl nic vydělat. Navrhuji místo toho loterii; je vás dvacet, každý zaplatí 1000$ a vylosovaný vítěz dostane koně téměř zadarmo.“
S tímto návrhem všichni souhlasí a vítěz loterie se odebere s Horowitzem do stáje, kde ve své kóji leží mrtvý kůň.
„Ajaj!“ křičí Horowitz zděšeně. „Na tom obchodu ale nic neproděláš. Tady máš zpátky svých 1000$.“
„Ale co na to řeknou ostatní?“
„Co by říkali? Ti přece žádného koně nevyhráli!“

Ohodnotit příspěvek (5 / 2)
simple-ad

This is a demo advert, you can use simple text, HTML image or any Ad Service JavaScript code. If you're inserting HTML or JS code make sure editor is switched to "Text" mode.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Ahoj zálesáku,..tož vítej.Tak je mi jasné, že zima tě nestáhla do doliny. Tak jak si to napsal, to je jaoko, že jsi se vrátil bys pokračoval jako slamák doma u krbu a voholenej. Tak ten Ponny EXpres, tak mi hned napad The Postman – Posel budoucnosti s Kostnerem – docela kravina, ale tam jako pošťáky vydařenej. On vlastně Kostner krom „Tance s vlky, vždycky měl nějakoiu fimovou sračku. No, hlavně že ses vrátil na stránky a teď tedy,…Počasí miluju jakékoliv, ale teď zrovna přichází útlum po sezoně, tak budu odpočívat a hlavně vařit a psát A to s tím koněm,..tak… Číst vice »

nateowens just a little nudge 1 a28edc68 89rp 6272 1
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten pořad v ruské televizi je moc hezká připomínka. Jenom jsem to prolítla.
Gott byl i v Rusku ctěn a obdivován, lidi tam projevují účast a lítost. On totiž nezpíval jenom německy.
Tyhle jeho krásný písničky asi takhle neznáte: