Martin Koller lže, napsala PL europoslankyně Charanzová

22.05.2019 14:16 Ve středu 21.května vyšel na ParlamentníchListech.cz článek analytika Martina Kollera s titulkem: Hnus, lži a rozkrádačky, bude vám zle. Martin Koller se podíval pod pokličku eurovoleb. Našel spoustu špíny a pár statečných. V článku mimo jiné kritizoval europoslankyni Ditu Charanzovou, která se proti jeho slovům ohrazuje a označuje je za lži.

Martin Koller v článku rozebíral blížící se volby do Evropského parlamentu, kde si nebral servítky a do jednotlivých kandidátů se zostra pustil. „Babišovo tvrzení, že budou s Charanzovou ochraňovat Česko, tvrdě a nekompromisně, je drzá lež určená pro prázdné hlavy. Ostatně se stačí podívat, jak Charanzová hlasovala v europarlamentu o důležitých věcech. Podpořila, stejně jako všichni námi placení europoslanci, kromě Jiřího Payna, africkou deklaraci zvýhodňující černochy. Hlasovala pro potrestání naší republiky za odmítání migrace. Stejná, ne-li horší, pokud je to možné, je další Babišova hvězda euromarxismu a cizích zájmů Jourová,“ napsal Martin Koller.   Jeho slova ale v článku zmíněná Dita Charanzová označila za lež a hrubě se proti jeho slovům ohrazuje. „Autor textu mne zde mj. napadá, že jsem hlasovala pro “potrestání naší republiky za odmítání migrace.” Není to pravda, je to lež, která má jediný cíl, a to poškodit mé jméno v nadcházejících evropských volbách. Nikdy, opakuji nikdy, jsem nehlasovala proti zájmům České republiky a českých občanů, nikdy jsem nehlasovala pro kvóty na uprchlíky, a je naprostý nesmysl, abych, jak pan Koller lživě tvrdí, podpořila nějaké trestání Česka za jejich neplnění,” sdělila naší redakci europoslankyně Dita Charanzová. 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Martin-Koller-lze-napsala-PL-europoslankyne-Charanzova-582400

https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Hlasovani-o-kterem-se-mlci-Migranti-podle-instrukci-OSN-Podepise-za-nas-EU-Hrozi-klicky-ktere-obejdou-nase-organy-535824

http://www.europarl.europa.eu/plenary/cs/votes.html?tab=vote

1) 18.5.2017 – Uvalení sankcí na ČR za nepřijímání migrantů – pro hlasovali: ANO – Dlabajová, Charanzová, Telička, Ježek KDU – Šojdrová, Zdechovský, Svoboda TOP09 – Štětina, Niedermayer STAN – Polčák ČSSD – Poche 2) 18.4. 2018 – Hlasování pro přijetí globáního kompaktu o pravidelné a řízené migraci: ANO – Dlabajová, Charanzová, Ježek, Telička TOP09 – Štětina, Niedermayer, Pospíšil STAN – Polčák ČSSD – Poche 3) Hlasování o potrestání Maďarska (hlasování proběhlo v říjnu 2018, iniciovala ho frakce ALDE, ke které patří ANO). Pro potrestání hlasovali: ANO: Charanzová, Dlabajová, Telička, Ježek TOP09: Štětina, Niedermayer, Pospíšil STAN: Polčák ČSSD: Poche 4) Africká deklarace – 26.3.2019 ANO: Dlabajová, Charanzová, Ježek, Telička TOP09: Pospíšil, Niedermayer, Štětina STAN: Polčák KDU: Zdechovský, Šojdrová, Svoboda KSČM: Konečná, Maštálka, Kohlíček ČSSD: Poche, Sehnalová, Keller

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
22. 5. 2019 18:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Je vidět, že jeden z nich lže až se mu od huby práší, ale pan Koller to tedy není. Potrefená HUSA se ozvala. Husa do slova a do písmene, ta si může podat ruku s Teličkou a Jourovou, všichni jsou z jednoho hnízda a prosazují zájmy, ale ne naše.

Editor
22. 5. 2019 18:37
Odpovědět  josh-xy

Mám jich plný zuby, vlastizrádců prodejných.

Editor
22. 5. 2019 18:58
Odpovědět  josh-xy

To se uvidí, neznamená, že u nás jsou hlavy vymydlený, tak, že tomu bude tak po celý Evropě. Dyť se podívej, jak se bruselská věrchuška bojí o svá korýtka,… ruská propaganda… bu,bu,bu,… extrémisti…. bu, bu, bu,.. jenom straší lidi, manipulují a lžou. Doufám, že po volbách bude v EP takový fičák, že se z toho nevzpamatují, všeho toho hnoje je třeba se zbavit.

Editor
22. 5. 2019 20:08
Odpovědět  Janinna

lidi jsou dementní, jak dokazuje jednak onen průzkum, co tenkrát citoval Zeman, stejně jako pohled na Gaussovu křivku ohledně IQ podle původních kriterií pro měření, než udělali ten podvod že 100 je průměr, tedy střed.

Editor
22. 5. 2019 22:27
Odpovědět  scipio

Ahoj:)) ses rozjel:) a taky … nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. A ono bude jestli se zase do EP dostanou všichni ti Štětinové, Teličkové,…. Proto se může Hřebejk s Hrušínským přetrhnout jak říkají, že jít k volbám je zbytečné. Čím míň lidí půjde, tím větší šanci všichni tihle šmejdi mají. Zrovna jsem poslouchala u Soukupa Okamuru. Vůbec se nedivím, že ho potřebují odstřelit a zdiskreditovat.
Ráda tě vidím:))