Magor z Řeporyjí Pavel Novotný (ODS):

…Magor z Řeporyjí Pavel Novotný (ODS): Jeho jmenovec Stanislav Novotný vysvětluje 100 milionům diváků TV Rusko 1, že ne všichni Češi podporují nacisty.
“Starosta Řeporyjí má podporu Pražské kavárny, která je marginální, a médií, kterým už nikdo nevěří.”

EXKLUZIVNĚ – Škody na pověsti České republiky, které napáchal Pavel Novotný (ODS) v jedné z nejsledovanějších televizí světa jsou devastující. Rusko tuto ostudu nepřejde mávnutím ruky a již se vynořují zprávy o rušení koncertů a výstav. Může to být teprve začátek.

Jmenovec “magora z Řeporyjí” předseda Asociace nezávislých médií a politolog STANISLAV NOVOTNÝ v na Rossia 1 den poté a aspoň částečně napravil ostudu, která může mít dlouhodobý dopad i na obchodní vazby obou zemí.

Stanislav Novotný v TV Rossia 1 uvedl: “Pavel Novotný je členem tzv. Pražské kavárny, kde jej podporují lidé, kteří představují v České republice marginální část společnosti. Podporují ho média jako Česká televize, nebo Český rozhlas, kterým česká veřejnost už nevěří.”

Ruská média hodnotí vystoupení Stanislava Novotného jako důstojné a konstruktivní. Oblíbený pořad sledovalo TV Rossia 1 odhadem 100 milionů diváků.


Stanislav Novotný na TV Rossia ZDE:

Stanislava Novotného, předsedu Asociace nezávislých médií ČR, viděl odhadem 100 milionů diváků.

Všichni Češi nejsou z ODS

Stanislav Novotný pro TV Rossia 1 uvedl:

“Pavel Novotný je členem tzv. Pražské kavárny, kde jej podporují lidé, kteří však v České republice představují marginální část společnosti, lidé z politických neziskových organizací ze sorosovských struktur, lidé kteří žijí z peněz cizinců a fungují jako agenti cizích mocností.”

“Postavy jako je Pavel Novotný mají podporu i veřejnoprávních institucí jako je Česká televize a Český rozhlas. Jsem však přesvědčen, že jeho skandální chování se nelíbí většině lidí v České republice. Lidé totiž už těmto sdělovacím prostředkům nevěří”, uvedl Stanislav Novotný pro TV Rossia 1.


Pořad TV Rossia 1 na téma pomník nacistických Vlasovců v Řeporyjích trval asi 20 minut a v jeho průběhu byly na velkoplošné obrazovce promítány videa politika ODS. Svlékal se na nich do naha, pitvořil se, vystrkoval slipy a podobně.

ODS se od chování svého soudruha dosud nedistancovala. Před několik měsíci chtěl jiný její soudruh Lang “podříznout prezidenta Zemana jako přestárlou svini”.


Čeští politici mají strach

Moderátorka Rossia 1 se pana Stanislava Novotného zeptala: 
“Může aktivita pan Pavla Novotného vše vyústit ve stavbu památníku Vlasovcům?”

“Může, nebude-li nic dělat vláda. Jsem překvapen, že vláda nic neudělala a nekoordinuje zahraniční politiku. Myslím si, že se bojí, protože je pod vlivem všech těch politických neziskových organizací sorošovského typu. Bojí se kompromateriálů, které jsou spojeny například s privatizací a materiálů, které se týkají minulosti. Bojí se, že tyto materiály budou zveřejněny,” odpověděl Stanislav Novotný.

Pavel Novotný (ODS) zanechal u diváků odpudivý dojem, když oznámil, že chce v Řeporyjích, kde je starostou, postavit pomník Vlasovcům. Ti bojovali za II. světové války v uniformách Hitlerova wehrmachtu, mučili a zabíjeli Čechy, Poláky a Židy a vypalovali vesnice.

V pořadu TV Rossia 1 Pavel Novotný obvinil elitního moderátora, je že “zfetovanej, nebo vožralej.”

Později Pavel Novotný napsal na sociální sítě zprávu, ve které oslavoval nacisty. Příspěvek záhy smazal. Jeho vystoupení vyvolalo hluboké odsouzení od části české veřejnosti. ODS, jíž je členem, se však dosud nedistancovala.

https://www.hoppner.cz/magor-z-reporyji-pavel-novotny-ods-jeho-jmenovec-stanislav-novotny-vysvetluje-100-milionum-divaku-tv-rusko-1-ze-ne-vsichni-cesi-podporuji-nacisty-starosta-reporyji-ma-podporu-prazske-kavarny-k/#.Xea0kZNKjIV

P.S.
Magorovo oslavování nacistů:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10221439489717810&set=a.1798730729183&type=3&theater

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
3. 12. 2019 21:37
Odpovědět  Janinna

Sranda je, že Rusko bránilo Evropu již v době Zlaté hordy tím, že vázalo síly Kipčaku před expanzí dále na západ. Zaplatilo za to pomalejším vývojem státu, proto pozdější zrušení nevolnictví, pomalejší vývoj průmyslu a tak. Málokdo ze západních demokracií je ochoten to uznat.