nezařazené

MACIEJ PAKUŁA: Nová zbraň testovaná na Polácích?

Od začátku vojenské operace na Ukrajině byly tiskové zprávy s působivou frekvencí plné spekulací o použití jaderných zbraní. Většina analytiků se snaží dostat k pravdě budováním logických řetězců a vytvářením hypotéz o tom, kde a kdy budou použity.

Většina odborníků si však neuvědomuje, že použití chemických nebo biologických zbraní může způsobit neméně nebo ještě větší škody ekosystému regionu a celému lidstvu.

Pravděpodobnost použití nových typů zbraní je v současnosti velmi vysoká a vyhlídky pro celé lidstvo, včetně Poláků, jsou velmi mlhavé. Kromě toho bychom neměli zapomínat, že od roku 2012 působí na Ukrajině s velkým úspěchem americké výzkumné instituce, kde byly prováděny experimenty se zvláště nebezpečnými viry a konkrétními účinky některých patogenů a biologických patogenů na lidský organismus, zejména na slovanském genotypu.

Potvrzují to náhlá vzplanutí vzácných a smrtelných chorob v tzv. biolaboratořích. Mor, antrax, tyfus, cholera, tularémie, záškrt – všechny tyto nemoci se staly minulostí a zdánlivě byly poraženy, ale faktem zůstává…

Je velmi pravděpodobné, že tyto incidenty byly buď únikem kmene, nebo řízenou kontaminací oblasti za účelem sledování reakce člověka, rychlosti šíření patogenu a schopnosti zdravotnických zařízení reagovat na neobvyklé incidenty.

Činnost těchto organizací je přísně tajná a nelze ji propagovat, protože je zcela v rozporu s mezinárodními dohodami. Analýza dostupných informací a monitoring médií však umožňují dospět k závěru, že výše uvedené biolaboratoře byly evakuovány („ze známých důvodů“) z území Ukrajiny a pokračují ve své činnosti na území dalších zemí – včetně Polska.

Není to tak dávno, co byla naše společnost svědkem jejich práce. 

Za připomenutí stojí náhlé propuknutí epidemie legionelly, která si podle oficiální verze vyžádala životy několika desítek (ve skutečnosti několik stovek) našich občanů.

Všichni lékaři i odborníci svorně tvrdili, že šlo o nehodu a absurdní náhodu. Místem neštěstí je přitom Rzeszów, kde se nachází kontingent amerických vojáků a na místo neštěstí dorazili specialisté TSA, aby prý zjistili všechny okolnosti, co se stalo, ale ve skutečnosti aby nezávislým expertům zabránili provést vyšetřování.

To vše je výsledkem krátkozraké politiky naší vlády, která staví zájmy USA nad zájmy národní a je ochotna poskytovat své občany jako pokusná zvířata. 

Pokud PiS vyhraje volby, problém se jen prohloubí, protože žádný rozumný politik nebude chtít dělat společné obchody se státem, který dělá experimenty na vlastních občanech. 

V důsledku toho se Polsko stane vyvrhelem na kontinentu a neokolonií USA.

Možná je čas se sjednotit a vyhodit naše americké hosty a jejich biolaboratoře? Naše budoucnost je přece vytvořena tady a teď! Jen my můžeme rozhodnout, zda se staneme „testovacím místem pro nové viry a jejich mutace“ nebo „silným a nezávislým státem“.

MACIEJ PAKUŁA

V této souvislosti není od věci připomenout, že u zraněných vojáků ukrajinských ozbrojených sil, kteří byli přijati do evropských zemí k léčbě, byla diagnostikována infekce odolná vůči antibiotikům, píší britská média.

Deník Financial Times hovoří o incidentu, ke kterému došlo v jedné z amerických vojenských nemocnic v Německu. Lékaři podle publikace prohlédli zraněného ukrajinského vojáka a „učinili alarmující objev“. Ukázalo se, že infekce nalezená u Ukrajinců byla odolná vůči téměř všem dostupným antibiotikům, uvádí RIA Novosti.

Je třeba poznamenat, že podobné případy v Německu a dalších zemích Evropy jsou od začátku konfliktu na Ukrajině častější.

Vojenský expert, bývalý člen Komise OSN pro biologické zbraně Igor Nikulin naznačil, že infekce, kterou trpí někteří vojáci Ozbrojených sil Ukrajiny, může obsahovat látku biologických zbraní, uvádí NEWS.ru.

Tento předpoklad podle specialisty nejspíš potvrzuje bezmoc antibiotik v boji s infekcí. Vojáci ukrajinských ozbrojených sil přitom mohou trpět pneumonií.

„Od roku 2014 se pokaždé, když na těchto místech začaly boje, objevil atypický zápal plic – v regionech DPR, LPR, Charkov, Záporoží. Američané provádějí nepovolené experimenty a aktivně pracují,“ řekl.

Expert poznamenal, že u ukrajinských válečných zajatců bylo zjištěno, že mají protilátky proti nebezpečným nemocem, které na Ukrajině nikdy neexistovaly. Patří mezi ně mor, antrax, ebola, západonilská horečka, horečka dengue, krymská hemoragická horečka a tularémie.

sdíletj na

15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
2. 10. 2023 20:15

Z Polska se přestěhují biologické laboratoře k nám.

ModrýKlokan
2. 10. 2023 22:45
Odpovědět  Gales

@ Gales

Zdravím kolego. Jak říká autor v článku. Musíme naše americké přátele zdvořile vyprovodit. Čo to trepem… musíme ty americký bastardy kopnout do perdele. Ami go home. Nebo třeba do pekla, ale hlavně táhněte z Evropy, burani a zloději.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
3. 10. 2023 08:38
Odpovědět  Gales

Není třeba, máme své. Kde se např na Moravě vzal mor afrických prasat? Asi ta prasata přiletěla jako stěhovaví ptáci. Jsem přesvědčen, že my “rádi vypomuzeme” svým??? zpoza velké louže ve všem, ano ve všem…

Jura S
3. 10. 2023 11:04
Odpovědět  Jaroslav

Afrických prasat jsou tu houfy… : třeba v ZOO – prase bradavičnaté…, i turisté myslivci si vozí z Afriky trofeje hlav a kůží tak prosím Ropušana – nic mi nepodsouvejte, myslím to zcela vědecky…

Standa
3. 10. 2023 19:49
Odpovědět  Jura S

Ano, prasat i Afrických jsou tu houfy. Zejména v politice. Je mi z toho špatně!

Frank
3. 10. 2023 07:34

USA je země zločinců a země zla. A kdo se s nimi paktuje je naprosto stejný zmrd a patří za mříže. Všechny normání vlády by ty americké šmejdy měly ze svých území hnát svinským krokem.

Slovan
3. 10. 2023 07:41

Haha tak ty mmrddky na nás vaří speciální lektvary, tak to se ví. A tohle ten šmejd Bartošek, nebo jak se to vyžraný flanďácký prase jmenuje v TV neřekne. Nevím jestli ho někdo sledujete, to je fanatik, podívejte se jen, jak řídí schůzi v PS. Jenže ti za oponou zapomněli na Mrtvou Ruku. Takže konečná a poletíte do “éteru” prohledávat vesmír. 🤣 🤣 🤣

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
3. 10. 2023 08:40
Odpovědět  Slovan

S tím vařením bych nepoužíval čas přítomný, ale minulý dokonavý .

Jaroslav
3. 10. 2023 08:50
Odpovědět  Jaroslav

PS. Vakcíny jsou prý již také uvařené, hlásí různé “dezinformacni” weby

Slovan
3. 10. 2023 18:42
Odpovědět  Jaroslav

Ale jó, souhlasím. 🙋‍♂️

Pavel z Moravy
3. 10. 2023 08:55
Odpovědět  Slovan

Jo kamaráde, nebude to tady žádná sranda. Ti rozumní mladí lidé budou muset nakonec odejít k rozumným lidem, ať to bude kde to bude. Tady by spadli časem do žumpy, která je vcucne a jejich já zlikviduje. My to již nějak dožijeme i když ty máš ještě k odchodu daleko. To já jsem alespoň o 10 roků k tomu poradnímu ohni u Šošonů blíž, ha, ha.

Slovan
3. 10. 2023 18:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Neblbni ještě ty!! Moc dobře víš že na věku nezáleží. Hele ta holčina, 25 a konečná.😥

ModrýKlokan
3. 10. 2023 13:40
Odpovědět  Slovan

@ Slovan

Jo, já toho šmejda Bartoška pozoruju už dlouho. Je k pozvracení. Fašistické lidovecké prase, ten kdyby mohl, tak střílí lidi do týla jak náckové, je mu to vidět na xichtě. Nenávistý agresivní tupý dobytek.

Slovan
3. 10. 2023 18:46
Odpovědět  ModrýKlokan

Máš naprosto přesný odhad. Jestli máš představivost, tak si na něm představ uniformu SS. Ta by sedla. Já to vidím.

Frank1
3. 10. 2023 13:18

US laboratore na biozbrane testuji sve smrtici patogeny v okoli laboratori.