Liberálové, Elton John a spol. spěchali, aby Putinovi dokázali, že liberalismus žije

“Nejlepší” lidé z této planety zaútočili na Putina po jeho prohlášení, že éra liberalismu je pryč nebo odchází – jak se komu líbí. Navíc typicky – ani známý Elton John, i méně známý, ale o to více politicky vyčichlý Donald Tusk, se ani nepokoušeli přemýšlet o významu toho, co řekl Putin. 

Problémy střední třídy, problémy uprchlíků a problémy s tím, že se obyvatelstvo bojí uprchlíků, na jejichž straně je nejenom zákon, ale všichni liberálové, bez ohledu na to, co dělají, problémy porušování práv těch, kteří dodržují tradiční hodnoty, ať v sexuálním, nebo v rodinném život – to vše opět zůstalo stranou. 
Výhrady proti Putinovi zapadají do zaběhlých schémat a samozřejmě nemají žádný vztah k obyčejným lidem.

Tak pojďme, pro „čistotu experimentu“ vybereme některé citace Putina a jeho oponentů.

V.V. Putin: 
…. A tato liberální myšlenka teď nemluvím o nositelích této myšlenky, ale nositelé nic nedělají . 
….Říkají, že je to tak nezbytné, že je to tak dobře. A co je dobré? Jim je  dobře, oni sedí v pohodlných pokojích, ale a ti, kteří tomu čelí přímo v Texasu nebo na Floridě, těm dobře není, jim budou jenom vznikat problémy. O nich kdo bude přemýšlet?

…..Stejně i v Evropě. Mluvil jsem o tom s mnoha kolegy, ale nikdo nekoná. Říkají, že ne, …nemůžeme usilovat o tvrdší a přísnější politiku,… protože to, protože tamto. Proč?… Protože nevím proč. Zákon je takový…. Tak změňte zákon.

Proto sama tato idea se stala zastaralou a dostala se do rozporu se zájmy drtivé většiny obyvatelstva.

Pak tradiční hodnoty. Nechci nikoho urazit, víte, nás i tak dělají homofobní a tak dále. A proti homosexuálům nemáme nic. Dej bůh zdraví, ať žijí tak, jak uznávají za vhodné. Ale některé věci se nám zdají zbytečné.

Co se týče dětí, přišli s něčím, já nevím, existuje již pět nebo šest pohlaví. Nemohu je ani pojmenovat, nevím, co to je. 

Nemáme proti nikomu nic. Ale je nemožné, nelze kvůli tomu zapomínat  kulturu, a tradice, a tradiční základ rodin, kterými žijí miliony domorodých obyvatel.

Takže, stručně. Putin mluví o tom, že liberálové hodně mluví, ale nic nedělají. Obama, Navalnyj, Clinton, atd.atd.atd., seznam je možno do nekonečna rozšiřovat a nezáleží na tom, že byl Obama prezidentem Spojených států, a Navalnyj je jen podvodník a zloděj – hlavní je smysl, který Putin předal.
Prostě oni povídají a nedělají nic. 

A teď se podívejme, jak je na Putina uražený beze sporu talentovaný Elton John. Mimochodem, jeho prohlášení okamžitě a ochotně umístilo rádio Echo Moskvy na svých internetových stránkách. 

Elton John:
Kategoricky nesouhlasím s vaším názorem, že politika, která uznává multikulturalismus a sexuální rozmanitost, je v naší společnosti zastaralá.
Vidím dvojakost ve vašich slovech, když říkáte, že chcete, aby komunita LGBT “byla šťastná” a že “s tím nemáme žádné problémy.” 
Ruští distributoři se však rozhodli můj film „Rocketman“ podrobit kruté cenzuře, čímž odstranili všechny odkazy na skutečnost, že jsem našel své štěstí ve 25letém vztahu s Davidem, při vychovávání našich dvou krásných synů. Zdá se mi, že je to pokrytectví.

Elton John napsal rozhořčená slova Putinovi, kde obvinil ruského prezidenta z pokrytectví. 
A Putin mu odpověděl, že nikdo v Rusku neutlačuje LGBT. 
Zákon o propagandě LGBT se v Rusku vztahuje pouze na děti. Odpověděl pro nic. 
Elton John vyšel nejen z komunity gayů. Ale také gayů -narkomanů. A gayů – prostitutek. A život v té době vedl odporný a byl mimo jiné drogově závislý. A teď mu svěřili do výchovy děti. … Británie. Rusové to nechápou.

Ve skutečnosti, Rusové nedostali příležitost uvidět všechny okamžiky ze života zpěváka – homosexuální veřejné kluby, kde se veřejně zabývají sexem, drogami v celé své kráse… i intravenózně, detailní ukázkou genitálií. Pro Eltona Johna je to velmi důležité. 

Ať Velká Británie jmenuje rytířem nebo sirem koho chce. To není důvod k obdivu. 
Rytíři nyní nejsou, jsou pryč. Oni už dávno vymřeli. Už v časech Cervantese.

Talentovaný umělec může být kdokoliv. Dokonce i pedofil a vrah. 
Elton věří, že prošel milníky tohoto pekla, aby byl očištěn, a nyní žije ve šťastném manželství a vychovává adoptované děti. Pro něj jsou tyto milníky v “Rocketmanovi” a jeho biografii samozřejmě důležité, ale ne příliš pro publikum, obzvláště ruské. To miluje hudbu Eltona Johna, ale jeho už tak ne. 
Zvláště – v některých projevech.

Je nutné se podívat na „Rocketmana“ jako celek, abychom mohli posoudit míru jeho pádu. 
Je však důležité pochopit, že Elton John neříká pravdu. 
Vlády se vůbec „nevyvíjely“ na úroveň LGBT, ale degradovaly. 

Protože to všechno už se stalo, už tady bylo. 

Když Obama v Bílém domě zavěsil duhovou vlajku, stal se Caligulou. 
Bylo starověké Řecko a Řím, a tato území jsou nyní obývána úplně jinými národy. 
Migranti-barbaři přišli zničit říše utopené v hříchu, protože zhýčkaly a oslabily. 
A rytíři nejsou stejní. Všechno se opakuje. Britské impérium už není. Jsou fantomové bolesti. 

No a ještě jednu maličkost. Můj oblíbený zpěvák je také Brit a také gay. Rob Halford, vokalista skupiny Judas Priest, jehož sólová alba jsou stejně dobrá. Zbožňuji jeho jedinečný hlas. A přeji mu jen to nejlepší.  

Na Halfordovu biografii bych se podíval. Kdyby se podílel na psaní scénáře, a vyhnul se gay scénám, byl bych mu velmi vděčný z celého svého heterosexuálního srdce. Nechci se na to dívat. 
Navíc není třeba, aby se na to dívaly mé a další děti. 

Mimochodem, ještě jednou – ruský zákon o “propagandě homosexuality” se týká pouze nezletilých.

https://cont.ws/@rovego/1372651

Putin podrobně vysvětlil, proč liberalizmus umírá a strašně smrdí. 

Bohužel, liberalismus i homosexualita jsou dnes uctívány jako náboženství. 
Koneckonců je zajímavé, že Elton John a jeho, řekněme, přátelé – nemají žádné stížnosti na Saúdskou Arábii, kde jsou homosexuálové běžně popravováni. A nemusím říkat, že bych čekal, že by Elton John něco takového řekl. Politika, kterou zaujímají jak Spojené státy, tak EU ve vztahu k nejvíce tmářské MONARCHII ve světě – je sama o sobě zcela jasná – sankce a postihy mají pouze proti Rusku, nebo Íránu a Číně. 

A pak prohlašují, že Putin má dvojí měřítko, i když Putin stokrát řekl, že s nimi do sprchy nepůjde. 

Existují miliony příkladů v čem má Putin pravdu. Také jsou i miliony lidí, kteří hlasovali pro Trumpa, a kteří jsou nyní nespokojeni s Merkelovou. A liberálové tomu rozumějí. 
A tak se cítí špatně, když se najde statečný člověk, který vypráví pravdu o jejich náboženství. 

Putina slyšelo mnoho lidí. Kromě toho nejenže slyšeli – věřili a souhlasili, a zdaleka ne jenom v Rusku. 

A mimochodem, Vladimir Vladimirovič znovu zvítězil. Ani Donald Tusk, ani Elton John se dokonce ani nepokusili nějak pochopit Putinova slova. Jenom se začali přít a začali argumentovat, jak to má Putin dělat v Rusku. A to je nejlepší důkaz agónie tohoto pseudo-náboženství, založeného na totalitě, ponížení a perverzi.

Nemůžu říct, že nejsem rád. 

https://uspehrussia.livejournal.com/799131.html

sdílet na