nezařazené

Lavrov: Medvědům v Rusku je lépe, než Indiánům v Americe

Ministr zahraničí Ruské federace Sergej Lavrov nevidí nic hrozného v tom, že se ve světě posmívají národním kulturním symbolům Ruska.

Řekl to dnes na mládežnickém fóru „Tavrida“, píše „PolitNavigator“.

“Díky bohu, že máme takové symboly, my jsme je nevymysleli. To všechno pochází ze života. Nebylo žádné tajné setkání Ruské říše ani žádné politbyro Ústředního výboru KSSS nebylo. 

Balalajka a vodka jsou znakem zábavy. A medvědi jsou symbolem našeho uctivého přístupu k přírodě. A je mnohem lepší, aby to vyvolávalo pozitivní emoce a úsměvy, než asociace takového symbolu USA, jako jsou Indiáni. Jejich osud je dokonce nesrovnatelně horší než osud ruských medvědů. Žijí z rezervacích a u nás se medvědi procházejí po celé zemi,“ řekl Lavrov.

https://bit.ly/3CMlsQS

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Tartus
12. 8. 2021 21:50

Oni sa neposmievaju medveďom ani vodke.

zdena
12. 8. 2021 22:24
Odpovědět  Tartus

tak to jsi špatně pochopil, hochu…. přečti si to ještě jednou a pomalu… 🙂
.

Tartus
13. 8. 2021 07:14
Odpovědět  zdena

Najprv daj link na to zosmiešňovanie symbolov. To že politik niečo povie, je na 99% klamstvo.

Michal47
13. 8. 2021 11:53

Indiáni v pindostánu by jistě rádi žili tak spokojeně, jako ruští Míšové v Rusku, o tom jsem přesvědčen! Ty životní podmínky v reservátech pindostánu jsou hrozné a hlavně to pohrdání jimi ze strany anglosasů musí být pro ně nesnesitelné?! Přitom je to jejich vlast, kterou jim ta trestanecká anglosaská verbež sprostě okupovala a ukradla!!