nezařazené

Laboratoře smrti: Američané “vařili” na Ukrajině choleru, mor, antrax, břišní tyfus. Dodali i letadla na rozstřik aerosolů nad Ruskem.

23. 5. 2022Tisk článku Poslat e-mailem

ABBAS DŽUMA upozorňuje na zásadní informace o amerických biologických laboratořích na Ukrajině, které chce Rusko spolu s Čínou zveřejnit na zvláštním zasedání Rady bezpečnosti OSN

Na téma amerických biologických laboratoří na Ukrajině se začalo mluvit dávno před operací ruských ozbrojených sil – a to nejen v Rusku, ale také v Číně. Obě země nejednou vyjádřily obavy, že Spojené státy tam dělají výzkum v oblasti genetiky a investují do toho obrovské lidské a finanční zdroje.

Před pár dny prezident Vladimir Putin učinil o amerických biologických laboratořích na Ukrajině několik důležitých prohlášení. Podle něj nejenže existují, ale jsou o nich nezvratné důkazy:

„Nyní, v průběhu speciální operace na Ukrajině, jsme získáali listinné důkazy o tom, že v bezprostřední blízkosti našich hranic byly vyráběny komponenty biologických zbraní. V rozporu s konvencemi o jejich zákazu se v nich vypracovávaly možné metody a mechanismy pro destabilizaci epidemiologické situace v postsovětském prostoru,“ řekl ruský prezident během summitu ODKB v Moskvě. A připomněl, že Rusko už dlouho bije na poplach před vojensko-biologickou aktivitou USA v postsovětském prostoru.

Čtěte ZDE: Jako olej na vodu: Byla spouštěčem „špinavá“ jaderná bomba? Co vyvíjely laboratoře Pentagonu na Ukrajině? Neštovice v podobě „nové mutace“ covidu? Co věděla Fialova vláda? Jedno je jasné: Rusko muselo jednat rychle

„V našem regionu vytvořil Pentagon desítky specializovaných biologických laboratoří a center, které se rozhodně nezabývají poskytováním lékařské pomoci obyvatelům zemí, ve kterých zahájily svou činnost. Jejich hlavním úkolem je sbírat biologické materiály a studovat pro vlastní účely specifika šíření virů a nebezpečných chorob,“ dodal prezident.

Mluví se o tom už dlouho

Podle některých zpráv americké laboratoře na Ukrajině shromáždily také velké množství biologických informací od místních obyvatel. To vše pod rouškou výzkumu infekčních chorob. Podobné výzkumy dělají Američané s orientací na Číňany. Čínští odborníci se domnívají, že toto všechno směřuje k vytvoření speciálního viru, který má infikovat obyvatele Ruska a Číny.

pp

Mapa amerických biologických laboratoří na Ukrajině

Viktoria Fedosova, zástupkyně ředitele „nstitutu strategických studií a prognóz RUDN (Ruské univerzity družby národů) v rozhovoru pro agenturu FAN řekla:

„Údaje získané během speciální operace vyvolaly v Číně a u dalších smluvních stran Úmluvy o biologických zbraních (BTWC) zvýšenou pozornost. Když na biologické bázi pod americkým dohledem nestudují HIV, či spalničky a hepatitidu, ale choleru, mor, antrax, břišní tyfus a také odebírají krev místních obyvatel a „testují“ ji na odolnost vůči antibiotikům, je to jasná hrozba pro každý stát v sousedství.”

Měla to rozprašovat letadla

Podle této odbornice biologické zbraně, nešlo jen o výzkum, ale zároveň zkoumání možností rozšíření a následné využití patogenů a zároveň jak poskytovat ochranu těm, kteří jsou považováni za „übermensch“.

„A tady připomínám, že Ukrajina žádala o bezpilotní letadla vybavená aerosolovými zařízeními. Právě taková zařízení se již rovněž dostala do rukou ruské armády. Vše bude zařazeno do závěrečné zprávy. Nemluvě o dodávkách osobních ochranných prostředků na ochranu dýchacích cest a statisících ampulí s atropinem, které měly sloužit jako protijed proti fosforovým toxickým látkám.”

pp

Čtěte ZDE: Důkazy se zvolna derou na světlo: Také Německo na Ukrajině vyvíjelo biologické zbraně. Je v tunelech pod Azovstalem tajná laboratoř NATO? Proč dostal padáka šéf francouzských špiónů? Co se ještě dozvíme, až náckové kapitulují?

Pro Čínu to není jen otázka biologické bezpečnosti (v jihovýchodní Asii — čínském „podbřišku“ — je také takových laboratoří množství), ale také „válka reputací“. Za poslední dva roky Číňané ve všech západních médiích čelili obvinění z vytvoření a rozšíření „koronaviru“ – od náhodného úniku viru až po cílenou biologickou agresi ČLR.

“Teď, když mají údaje o Ukrajině i Gruzii (ano, Číňané si všechno pamatují), mohou právem zahájit veřejnou diskusi o biologických zbraních proti Spojeným státům,“ tvrdí expertka.

Na otázku, zda by Čína a Ruská federace měly v tomto případě spolupracovat, a pokud ano, tak jak, Viktoria Fedosova odpovídá:

„Rusko a Čína již vystupovaly jako jednotná fronta na ochranu před biologickými zbraněmi ve společném prohlášení během návštěvy Vladimira Putina v Číně 4. února. To znamenalo poplach pro architekty laboratoří, protože už tehdy aktivně vyvážely dokumenty na západní Ukrajinu a do jiných zemí.“

Strany úmluvy nadále trvají na vytvoření právně závazného protokolu k úmluvě s ověřovacím mechanismem, což znamená, že lze očekávat společné nastolení tohoto problému v Radě bezpečnosti OSN. Probíhající speciální operace Ruska k tomu dodá nové důkazní materiály.

„Nejcitlivější může být objevení kompromitujících důkazů o vysokých představitelích USA, o Hunteru Bidenovi, o šéfech korporací Pfizer, Moderna, Merck a Gilead, kteří se již v materiálech získaných ruskou armádou objevili. 

https://bit.ly/3wK9ULB

sdíletj na

29 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
PENNYS
24. 5. 2022 11:15

V Evropě je nyní shromážděno neuvěřitelných 100 tisíc amerických vojáků
k tomu si připočtěme vojsko Německa,polska,česka a dalsích vojsk
“zdebilovatelných evropských státu”
a několik tisíc útočných tanků Abrams, bombardéry Stealth,rakety a velká ničivá
síla vojenské techniky, jak omylem přiznal během epidemie vrchní generál

Tod Wolters.Tak a ted stačí ,že z těch nafetovaných zelených USuchylu, najde jen jeden
( a my víme ,že jich mezi USvojáky je spousta)
a zmáčkne “nějakej červenej knoflík a už je tady třetí světová a samozřejmě ,to svedou na RUSKO.
TOHLE MUŽEME KAŽDOU CHVÍLI OČEKÁVAT .

Pavel K
24. 5. 2022 11:33
Odpovědět  PENNYS

To už pak asi bude jedno, že?!! ?‍♂️

Pijack
24. 5. 2022 12:22
Odpovědět  PENNYS

Klídek, ti zženštilí mariňáci a teplouši v pěchotě se Ruska bojí jako čert kříže. Propaganda je jedna věc, druhá je neochota mužstva nasazovat životy za blaho několika židovských dynastií, které vládnou USA. Obyčejným lidem se prostě nechce. A těch pár herců z Hollywoodu ve válečných filmech tu image nezachrání 🙂

zuza
24. 5. 2022 12:39
Odpovědět  Pijack

nejde o vojakov, podstatní sú tí magori, ktorí by už podľa veku mali byť jednou nohou v hrobe a ktorí majú možnosť zmačknúť ten červený gombík. Dúfam, že nemá k nemu prístup ten ujo, čo sa rád podáva ruku neviditeľným priateľom, nepozná mená vlastných detí, zato však moc rád obchytkáva malé dievčatká.

Pat
24. 5. 2022 12:38
Odpovědět  PENNYS

Ono to s americkými vojáky tak horké nebude.
Dokud nedojdou Ukrajinci, tak mají USA čím bojovat proti Rusku.
A i pak, až dojdou Ukrajinci, budou tu Moldavané a Gruzínci.
Pak jsou na řadě Poláci, Litevci a Lotyši.
Po nich jsme v pořadí my, Slováci, Bulhaři a Rumuni.
A teprve až dojde v bojích proti Rusku ta primitivní slovanská chátra, pak by to teprve chtěli Američané osobně dočišťovat.
A kdyby to náhodou při dočiš´tování neklapalo, strčí Američani před sebe anglosaské poskoky.

zuza
24. 5. 2022 14:57
Odpovědět  Pat

Poliaci sa už stavajú vedľa Ukrajincov, 2 zakomplexovaní úbožiaci práve uzavreli v Kyjeve dosť nerovnú predmanželskú zmluvu a 1/2 poľského národa s tým súhlasí, takže je to hotová vec. Poliakov je dosť a to sú riadni magori, v Iraku a v Afganistane aj hnUSAci krútili hlavami nad tým, do akých samovražedných sa bezhlavo vrhali… S nimi budú mať ešte Rusi dosť práce. Asi už nebudú ani môcť brať ohľad na civilné obyvateľstvo, stálo by to priveľa životov ruských vojakov a to si nemôžu dovoliť…

Pijack
24. 5. 2022 18:44
Odpovědět  zuza

Máte pravdu. Poláci jsou až moc agresivní. Vždy byli agresivnější než okolní národy. Nějak se tu vytratila paměť. Byli to právě Poláci, kteří nejvíc vraždili Ukrajinské obyvatelstvo, než tu pochodeň po nich převzal Bandera. A pšonci na ty časy eapoměli. Kdyby mohli, Ukrajinu by okupovali hned. Myslím, že je tu dost indicií, že na Ukrajinu vtrhnou.

All
24. 5. 2022 22:24
Odpovědět  Pijack

Poláci jsou nepoučitelní odpadlíci.Zase potřebují pořádný výprask.Naposledy ho dostali od hitlera,ale nato už taky zase zapoměli,uchvástaní pšonkové nyní vyjí s vlky a dostali zase egopšonské choutky kudlanek nábožných.

All
24. 5. 2022 22:09
Odpovědět  Pat

Právě ,,slovanská chátra” zastoupená ruskem,tu pravou zlodějskou chátru výpalníků,kovbojů,vykrádačů a tiskařů falešné měny po zásluze vypráská a pošle do pekel a zbytek té smečky hyen se dočistí sami,požerou se navzájem.Pak se slované opět sjednotí . Tak bylo a tak bude. ,,Sláva bogom,našim predkom a věčná sláva všem probuzeným slovanům “.

Ladislav
24. 5. 2022 12:09

Za tuhle neomluvitelnou prasárnu, srovnat amícko se zemí! Než doženou svět k válce!

Pijack
24. 5. 2022 12:16

Teda já fakt nevím.., ale ať vidím podobiznu toho pomočeného bideta v jakémkoliv médiu, tak se mi hned vybaví ten dementní miliardář ve filmu “Někdo to rád horké”, co balil Jacka Lemonda a nedocházelo mu, že je chlap. Prostě vizáž dementa. A takový vocas chce diktovat celému světu jak má vypadat. To by mělo napadnout i takové idioty, jako jsou v ČT a ve vládě… Ostatně, při pohledu na jeho fotku se mi chce zvracet. Nevěřím, že takového exota museli obyčejní daňoví poplatníci v USA volit za presidenta. Tomu prostě nevěřím.

Frank
24. 5. 2022 12:27

Americké kur.y si nedají pokoj, dokud nedostanou pořádně přes držky. USA je největší teroristický stát na světě a my jim stále nepochopitelně lezeme do análu. A přitom, nás kdykoliv odkopnou, když se jim to bude hodit, protože USA mají jen svoje zájmy a nic jiného je nezajímá. A pro své zájmy jsou schopny naprosto čehokoliv. K čemu jsou mezinárodní konvence, když nic z toho nedodržují?

All
24. 5. 2022 22:38
Odpovědět  Frank

Zločinci nikdy nic nedodržují.Zločince trestat je ctí,nechat je plundrovat je barbarství.Uměle vytvořený stát smečky psů a hyen svobodnými zednáři pro své ,,tajné potřeby ” se souhlasem vatikánu,plným radosti z tohoto spolčení.

Pavel
24. 5. 2022 13:22

Takové a podobné věci prováděli na Kubě. Jak řekl Fidel, byli jsme první zemí, která okusila americký terorismus. Mám to z jeho knihy Životopis ve dvou hlasech.

vlastisl
24. 5. 2022 13:30

Inu není divu když po 2 sv. “humanisti ukryli před spravedlností různé Mengele a Brauny. “Národ ” za velkou louží se potatil geny prarodičů exportovaných zločinců se někde musí projevit,bohužel pouze tím horším ! Bohužel doplácíme na vynález Covid a zřejmě je silně nakažlivý neb nám nakazil Pramiéra s celou jeho kohortou falešných hráčů Nezbývá nám než se semknout a novodobé ” lidomyli ” umravnit .

All
24. 5. 2022 23:33
Odpovědět  vlastisl

Nejprve angláni posílali svoje výpěstky,vlastní namnožené zločince do austrálie.Později za pomoci zednářů vytvořili ,, usa” na druhé straně zeměkoule.Věčně však kolonizovat a zotročovat nejde a už vůbec ne vytvořením teroristů , nebo podporou nacistů s předehrou mengelecovid = pokus o vytvoření transhumanoidů- bezduchých zombíků se zmagnetizovanou grafenovou krví napojenou na 5 G pole ,,zástupců bohů na Zemi “. Konečně jim skutečně svatá země slovanoárijů přistřihla křidélka.

PENNYS
24. 5. 2022 13:58

Jeden starej hospodskéj štamgast mi povídal
” je mi 99 let ,ale ještě nikde jsem neslyšel ani nečetl o dobré americkém prezidentovi .Každej z nich byl rozsévač ZLA A VÁLEČNÝŠTVÁČ!!!

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2022 14:35
Odpovědět  PENNYS

Prostě jako u nás – největší sv-ině, velké sv-ině, a jen sv-ině.

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2022 14:30

To bylo řevu, že chemtrail nééé a že konspirace a konspirátoři a paranoici a paka kdesi cosi a najednou – tu máš káčo lívanec – je to potvrzeno!
Jak tomu já rozumím, nevidím rozdíl mezi chemdrony a chemletadly. Postata je táž -aerosolová genocida. Co se týká chemtrail s myšlenkou smrtících virů v aerosolech v kondenzační stopě, to jsem měl od počátku za úlet (proč zrovna v kondenzační stopě, že, když ta je jako taková k tomuto účelu irelevantní), ale ne podstatu chemtrail – rozsévání smrti jak přírodními (netopýři, tažní ptáci), tak umělými (letadla a drony), létajícími subjekty.

Pavel K
24. 5. 2022 15:05

V Praze je prý už první případ opičích neštovic. To je fofr.

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2022 16:43
Odpovědět  Pavel K

Bylo to aj s fotočkou. To bude pandemie!
No, ale my dědci a babči co tu spolu kecáme, bobky mít nemusíme. Za á jsme očkovaní proti neštovicím – a tím pádem máme protilátky i proti tomu opičímu fujtajblu -, a za bé jsou ohrožení hlavně bukvíci – proč se neví. Popravdě mi z toho ale vychází “konspirační teorie” že tak globálové chtí zamaskovat VAIDS – ztráta imunity následkem vakcinace, čili vakcinační AIDS – že to tak tím opopupendem překryjí a rozplyznou to v něm, neb VAIDS, AIDS a opičí fujtajbl má hóóódně podobných symptomů. Opofujtajbl sice smrtelný není, ale vsadím svý zuby ve skleničce že zmutuje a zesmrtelní a že právě to na nás “odborníci” spolu s Válkem budou válet.

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2022 17:10

Já se z toho snad pos-se-ru! Zatímco jsem tady takhle mudroval o smrtrlných mutacích, vypučel na hovínkách pod tittulkem “Mutace a superpřenašeč na festivalu…atd.”, kde se krom jiného píše: “Obávají se, že patogen silně zmutoval a evoluční skok mu usnadnil šíření v lidských komunitách… bla… bla… bla… což je mnohem více změn, než bychom u virů kmene orthopoxvirů očekávali… bla… bla… bla.. Ale zatím je to umírněné, zatím se na opoxindl neumírá. Pak jsou ale ta karanténa v Belgii a strašení světovou pandemií zbytečné, že? Leda by se už dopředu vědělo, že umírat se bude. Tož uvidíme jak to je. Třeba je to jak psáno. Pak ale vypukne jiná pandemka k překrytí VAIDSu.

PENNYS
24. 5. 2022 17:30

Ono KDYŽ TO NEUMÍRÁ NA COVID PO MILIONECH- TAK TO PUJDE PO JINÉM SVINSTVU! PŘÁNÍ I” ZMRDA GEJCE”

Pavel K
24. 5. 2022 19:52

??????‍♂️

All
24. 5. 2022 23:49
Odpovědět  Pavel K

OJJOJ ! Aby opice makakků výkuků obarvených nafialovo mohly nakupovat za stamiliony náhubky a vakcíny a rychle dostávali od šimpazů ,,nadopic lepšolidí” z EU za odměnu ,,ůrokové vratky” na výrobu granátů a kulometů opičí armádu,to je fakt fofr v té naší ZOO.

PENNYS
24. 5. 2022 17:32

JEŠTĚ TO ZOPAKUJI NEŽ TO HONEM OPĚT VYMAŽOU:ZE Dne 23,5
Daily Express: Propuknutí opičích neštovic ve Španělsku spojené s gay saunouPOZOR POVINNĚ SE VYHÝBAT PRAZE A OKOLÍ!!!

23. května 2022, 16:22 – Veřejné zpravodajství – OSN

Materiál také uvádí, že ve Spojeném království počet případů dosáhl 20. Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UKHSA) poznamenala, že všechny dříve známé případy se v té době týkaly také lidí, kteří vstoupili do netradičních vztahů s opicemi.

Více zde:

Pijack
24. 5. 2022 18:03
Odpovědět  PENNYS

To já říkám furt, už za Husáka – Prágl oplotit a vyhlásit zákaz vstupu. Kdo do Prahy vstoupí, už nesmí zpět.

Pavel K
24. 5. 2022 19:54
Odpovědět  Pijack

To by se nemohla domů o víkendu dostat půlka Moravy. ???‍♂️

All
25. 5. 2022 00:06
Odpovědět  Pavel K

Tak půlka Moravy bude podle proroctví zničena v místě, ,,kde kdysi bylo město Praha “,ale než se promění v hromady kamení,tak copak ti hodní pražani,budou muset utéci k těm hodnějším na Moravu. Kam jinam ? K náckům těžko.