Kotlebovci, kandidující na Slovensku do evropského parlamentu zveřejnili na sociální síti šokující video z Bruselu

..na kterém je vidět, že tzv. hlavní město EU již vypadá jako nějaké africké, resp. arabské město. Ve videu poukazují na nebezpečí migrace, multikulti a LGBTI propagandy. Slovenka žijící v Bruselu však tvrdí, že Kotlebovci lžou. Jako “důkaz” posloužilo její 5 minutové video, během kterého ji v ulicích Bruselu nikdo nezabil, neznásilnil ani neokradl.

Když je tato progresivní liberálka tak přesvědčena o své pravdě, mohla by natočit i video jak se prochází po Bruselu ve večerních hodinách a nejlépe ve známé čtvrti Molenbeek, která je známá jako líheň teroristů, násilníků a jiných grázlů.

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
15. 5. 2019 23:28
Ohodnotit příspěvek :
     

To už s evropským městem opravdu nemá nic společného, vypadá to jako na africkém kontinentu. Ani ti nevím která z těch zrůdností tam je horší. Samá černota nebo buzerant, hnus. Vidím rudě, když do toho zatahují děti.
Co by tomu asi řekl noblesní Belgičan Hercule Poirot, kdyby Brusel v tom humusu viděl. „.. podporování migrace a komunity LGBT jsou důkazem úpadku šedých buněk“.
Moc dobré video a dobrá kampaň Kotlebovců.
Také si myslím, že je důležité jít k těmhle volbám, ať už si o EU myslíme co chceme, protože jenom rozkladem zevnitř toho molocha lze zničit.