nezařazené

Konfrontace obrazu civilizovaného Izraele s jeho činy může být šokující

Tak šokující, že to mnoho lidí raději vytěsní. Caitlin Johnstoneová píše na Substacku o několika příkladech zločinů, které by konečně mohly otřást svědomím světa:

„Někdy jsou izraelské zločiny tak hrozné, že zpočátku ani nechápete, na co se díváte. Jen na to zíráte a snažíte se trochu pochopit, co vidíte, jako kdybyste najednou viděli mimozemšťana nebo strašidlo nebo něco podobného.

Stalo se mi to včera, když jsem sledovala reportáž Sky News o teenagerovi, který byl zastřelen izraelskými silami v Jeruzalémě za to, že oslavoval propuštění palestinských vězňů po vyjednávání o rukojmích s Hamásem. Dívala jsem se na to a v duchu jsem si říkala, že asi špatně rozumím tomu, na co se dívám. Vím, že Izrael dělá hnusné věci, ale přesto jsme nemohla uvěřit, že zastřelili dítě za to, že bylo kvůli něčemu šťastné.

Pak, jak se stalo tolikrát za poslední dva měsíce, jsem to sledovala dále a zjistila jsem, že ano, to se skutečně stalo. Místostarostka Jeruzaléma Fleur Hassan-Nahoum obhajovala střelbu tím, že „součástí dohody je, že se nebudou konat žádné oslavy za propuštění zločinců“ (ve skutečnosti to nebylo součástí dohody, byla to jen dekret vydaný izraelským ministrem národní bezpečnosti) a lživě prohlašující, že „mluvíme o propuštění těch, kdo plánovali vraždy“ (Naprostá většina propuštěných Palestinců nebyla odsouzena za žádný trestný čin a byl jim odepřen jakýkoli řádný proces).

Hudební kapela Eve6 ve svém tweetu výstižně shrnula, jaké to bylo sledovat klip místostarostky odůvodňující střelbu na teenagera: „Pozoruhodné na tomto klipu je její sebejistota. Jako by si byla nanejvýš jistá, že zastřelit teenagera, protože slavil, je věc, kterou lidé považují za rozumně odůvodněnou.“

Stejná věc se mi přihodila, když jsem četla o pěti předčasně narozených dětech, které byly ponechány smrti poté, co izraelská armáda provedla útok na dětskou nemocnici al-Nasr v Gaze začátkem tohoto měsíce. Jejich rozkládající se těla byla objevena, až když dočasné příměří umožnilo přístup do nemocnice. Je prostě příliš šílené, než aby se tomu dalo uvěřit – zaútočili na dětskou nemocnici? A pak tam nechali děti zemřít? Cože??

Jediný důvod, proč se o tom nyní dozvídáme, je ten, že pauza v bojích umožnila novinářům dostat své kamery do budovy a ukázat světu mrtvé děti. Připomíná to zprávu Politico těsně před příměřím, která uvedla, že Bílý dům se obává „nezamýšleného důsledku příměří“, „který novinářům umožní širší přístup do Gazy a příležitost dále osvětlit tamní zkázu. obrátit veřejné mínění proti Izraeli.”

Od začátku příměří svět skutečně dostává záběry z dronů mainstreamových platforem jako Reuters a The Washington Post, které odhalují obrovské rozlohy městského terénu zcela zničené kobercem izraelských náletů. Zkáza se rozprostírá přes nespočet městských bloků. Pohled na nehorázně nevybíravou devastaci, která byla způsobena izraelskými útoky na Gazu od 7. října, jasně ukazuje, že izraelská armáda se nezaměřuje na Hamás, ale na Gazu samotnou.“

Vkládám – a u nás nejen mainstream, ale i mnohá tzv. alternativní média stále vzbuzují dojem, že jediná opravdová zvěrstva v tomto konfliktu se stala 7. října, aniž by dodala, že v počtu mrtvých Izraelců hrály roli i vrtulníky Apache izraelské armády.

Caitlin pokračuje:

„Od začátku příměří jsem konečně pořádně spala, až mě to samotnou překvapilo, proto jsem tolik nepsala. Myslím, že trávit týdny zíráním na neuvěřitelné hrůzy odehrávající se na vaší obrazovce může být pro váš organismus docela těžké, pokud jste na takové věci citliví, takže mé tělo odpočívalo, jak jen mohlo, dokud byla příležitost.

Ale já tu jen sleduji, jak se to vše odehrává, z bezpečí z mého domova v Melbourne. Nedokážu si představit, jaké to je, žít poslední dva měsíce uprostřed této hrůzy a snažit se přijít na nejlepší způsob, jak přežít, a zároveň truchlit za rodinu, přátele a sousedy, které cestou ztrácíte. Všichni tito lidé jsou hluboce traumatizováni, následky toho, co prožili, je budou pronásledovat po zbytek jejich života, pokud přežijí další násilí, nemoci a deprivaci, které teprve mají přijít.

Tato věc je tak strašná a po skončení příměří má být ještě strašnější. Pokud lze v této živé noční můře najít něco pozitivního, pak to, že je tak otřesně ohavná, že by mohla otřást světem.“

https://www.caitlinjohnst.one/p/israels-savagery-is-so-shocking-its?publication_id=82124&post_id=139284801&isFreemail=true&r=1rd7rc&utm_source=substack&utm_medium=email

sdíletj na

132 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaris
30. 11. 2023 08:55
Ohodnotit příspěvek :
     

https://t.me/news_22_faraon/36849
Vcera konecne zdechnul zidak Kissinger!!! Budiz mu zem pretezka.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
30. 11. 2023 09:17
Odpovědět  Jaris

Kdyby vymřeli všichni ,, zidaci” světu by se ulehčilo!

M.Š.
30. 11. 2023 17:39
Odpovědět  Standa

Já jen,co na tyto zlořády lze čekat ze strany “božstev” jak izraele ta muslimů…..zdá se,že moc božstev je mimořádně neefektivní pokud vůbec nějaká existuje.

Frank
2. 12. 2023 11:22
Odpovědět  Standa

Souhlas.

Mike
30. 11. 2023 12:50
Odpovědět  Jaris

Jj, sta let se dožil, Rockefeller 101 a židák Soroš má 93 a lítá po světě jak čamrda. Nikdo mi nebude nalhávat, že to je normální, zvlášť u těchhle zrůd.

Jaris
30. 11. 2023 23:37
Odpovědět  Mike

Zadne strachy, za zidackym jesterem Kissingerem je na rade stary zidak a zmrd Soros. Pak do tretice chybi, aby vyhodil kopyta, slavny spalovac rudych trencli – Mylos Zeman, verny to vlezdoprdelista zidaku a Izraele.
Pak mohu v klidu zavrit oci i ja.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vladimír
30. 11. 2023 12:51
Odpovědět  Jaris

Kissinger byl z těch lepších, i když před smrtí taky trochu zblbnul, asi jako Zeman.

30. 11. 2023 15:34
Odpovědět  Vladimír

???

Jura
30. 11. 2023 15:39
Odpovědět  primak

No co má pravdu , čemu se divíte , co udělal Zeman za poslední rok dobrého, poblil Rusko , Fialovci si ho namazali na chleba , tak co?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
30. 11. 2023 19:30
Odpovědět  Jaris

Je to hra na emoce . Když je potřeba , jsou židé oběti , když je potřeba , jsou to odporní zločinci .
Jen je potřeba vědět o tom , že ta informační práce není “hned teď” , ale je generační .
Stejným způsobem je odsouzený Německý národ a to “především” za holokaust . A v čem jsou vinni Němci , narození po válce ?
A takhle se dají přes emoce ovládat celé supersystémy . V zamlčení zůstává , že jsou ovládány tak , jak někdo potřebuje .
Takže když vezmu v potaz tento článek , tak nenažraným pasákům židovského stáda – národa , těm pasákům , kteří se prezentují jako židé a přitom mají židovství plně u zádele , byla dána volná ruka k možnosti , požrat toho ještě více . A hlavně při tom udělat taková zvěrstva , které bude možno použít proti židovství jako takovému . Když to probíhalo předtím , tak žádné emoční články nikdo nepropagoval . Až teprve , když je zájem a podpora této činnosti , která má směřovat k určitému cíli , což je likvidace Izraele a začištění židovského stáda . Při tom má zařvat celá ta skvadra bankovních a burzovních parazitů .
Nic proti tomu , moudrý člověk parazity hubí , jinak mu hrozí sežrání od parazitů .

Putinovec
30. 11. 2023 19:50
Odpovědět  Putinovec

A tito si to PLNĚ zaslouží , tak , jako prase drbání . Jenže jsou tu nějaká “jenže” .
Není to směřování k tomu , vyčistit chlívek na této planetě a osvobodit lidstvo , od této pakáže . Je to likvidace Globálního nástroje , který dovedl řízení ke třem Globálním krizím , kde každá samostatně má potenciál tuto planetu zničit a z nichž žádnou Globální Prediktor není schopen řešit .
Při té likvidaci má být zlikvidován i židovský národ a to tak , aby národy , které se do toho nechají zatáhnout , bylo možné generačně citově a emočně vydírat , tak , jako např. Němce a to i přes to , že dnešní děti i jejich děti , na tom nebudou mít žádné zavinění .
Podívejte se na to , kam až bylo možné zatáhnout celý Německý národ , za jejich generační provinění . Jaké ideologické agendy jim na tomto základě vnucovat a nutit je , vnucovat je ostatním národům .
A teď si představte , jak to bude vypadat , když bude důvod vydírat takto podstatnou část národů světa , za genocidu . Jak mocný to bude nástroj , v rukou Prastarého Manipulátora .
To si ten , kdo náhle prozřel a vidí to špatné a bojuje proti němu , neuvědomuje .
Skutečnost , že zase naskakuje na připravené hrábě , bezstrukturního řízení .

Putinovec
30. 11. 2023 20:01
Odpovědět  Putinovec

Tak jako spousta balíků naskočila na agendu , Chudáci černoši do Evropy , Zelený fašismus za záchranu světa , Svatý covid a poslední pomazání injekční stříkačkou , Pro každého pohlaví na jeho přání , Benderismus nadevše a nikdy jinak , už zase vstupuje do matrice , Pojďme ze světa vymést vše , co Nám ten svět zamořuje .
Že zametou především se sebou samým a připraví půdu pro zametání svých potomků , to už jim uniká , protože nemají ve zvyku domýšlet dlouhodobé dopady .
Je naprosto jedno , jaká další agenda se pro nedočkavé připraví . Vždy je dostatek těch , kteří se automaticky , bez přemýšlení zúčastní .

Administrátor
P.A.Semi
30. 11. 2023 23:41
Odpovědět  Putinovec

Viz https://pi-alpha.org/Talmud_plan – podstatou Judaismu je čekání, až si pomažou nějakého “Krále Mesiáše” (Moloch Messiah), zrekonstruují Ďábelské Obětiště na místě Římské pevnosti v Jeruzalémě, a poté vyhubí všechny křesťany a materialisty…

Od Maimonidese ve 12. století, který překroutil Talmud, a za “sluhy hvězd” si tam dosadili “idolatrii” potažmo především křesťanství… Za “Esau” si dosadili Řím, atd…

Post-biblický Judaismus je čisté zlo, je od Ďábla… Jeho základní podstatou je Lež, Podvod a Nenávist vůči Křesťanům… Většina jejich hlavní svátků slaví nějakou Masovou Vraždu a Lež…

Různé fantasmagorie jako “zednáři” a NWO a Pjakinovy bajky o GP jsou jen na odvrácení pozornosti od tohoto skutečného zla…

Chabad Lubavitch jakožto prokazatelně Ďábelská sekta – Chochma Binah Daath… Ale v Sefer Jecira se píše – “deset a ne devět, deset a ne jedenáct“… Ale oni si tu jedenáctou Sefíru (Daath) dali přímo do názvu… Takže buďto ty jejich knihy nejsou “neomylné”, nebo se jim oni sami výslovně a ostentativně protiví…

(a právě kvůli tomuto “ne devět a ne jedenáct” spáchali “devět jedenáct”, jako vysloveně a záměrně satanský akt…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
30. 11. 2023 23:37
Odpovědět  Jaris

Já si myslím, že Kissingera nechali týpci z DS zemřít proto, aby nemuseli poslouchat jeho lamentaci:
,,Já jsem vám to vy tupci říkal už loni v květnu, že to nikam nepovede, že máte s Ruskem začít jednat. Prodrbali jste rok a půl, x desítek milionů dolarů, spoustu techniky a střeliva, kterou teď budete horko těžko nahrazovat, posílili jste spojenectví Ruska a Číny takovým způsobem, že se vám je už mezi sebou rozdrbat nepodaří. Teď už vám jedni ani druzí neuvěří ani Dobrý den. Kdyby jste mě k tomu pustili nebo si aspoň nechali poradit, tak by jste teď nebyli v bezvýchodné situaci.”

ijn
30. 11. 2023 10:05
Odpovědět  Frank1

klimatická krize dokola hlásaná unavujícím způsobem dokazuje rozklad KoZa, ++ tvrdá nacifikace Evropy a třeštění šílenců ztratila svého vůdce HK byl vypnut,……

cesta ke změnám vytyčena BRICS, napřed se musí vymýtit nacistické zvěrstva z palic hlavounů KoZa

ladik
30. 11. 2023 12:16
Odpovědět  ijn

Vymýcení je možné pouze sekerou.

Jura S
30. 11. 2023 13:34
Odpovědět  ladik

NESOUHLASÍM, je možné použít i mačety, krumpáče, motyky, rýče a spousty domácího nářadí…. :-))

Silver1
30. 11. 2023 13:55
Odpovědět  Jura S

Smyslis lzice, vidlicky, poklicky, sparatka o podobne ?

Jura S
30. 11. 2023 14:11
Odpovědět  Silver1

takovej nabroušenej rýč jak žiletka, jak dole, tak z obousranně se zkrácenou rukojetí je šílená zbraň na blízko. jak bodná tak sečná. Nože či kopy nemají šanci, jde s tím vykrýt i střely s pistole :-))

Trojta
30. 11. 2023 18:01
Odpovědět  Jura S

Ovšem i s hlavou!

Albi
30. 11. 2023 18:53
Odpovědět  Jura S

1+++ – pohotová vtipná poznámka. 🙂

ijn
30. 11. 2023 23:39
Odpovědět  ijn

Já si myslím, že Kissingera nechali týpci z DS zemřít proto, aby nemuseli poslouchat jeho lamentaci:
,,Já jsem vám to vy tupci říkal už loni v květnu, že to nikam nepovede, že máte s Ruskem začít jednat. Prodrbali jste rok a půl, x desítek milionů dolarů, spoustu techniky a střeliva, kterou teď budete horko těžko nahrazovat, posílili jste spojenectví Ruska a Číny takovým způsobem, že se vám je už mezi sebou rozdrbat nepodaří. Teď už vám jedni ani druzí neuvěří ani Dobrý den. Kdyby jste mě k tomu pustili nebo si aspoň nechali poradit, tak by jste teď nebyli v bezvýchodné situaci.”

Gales
30. 11. 2023 12:12
Odpovědět  Frank1
Jura S
30. 11. 2023 13:32
Odpovědět  Frank1

CO2 ideologie je jen ZAOBALENÁ teorie “lebensraumu a čistých ras” dovedená do dokonalosti !

Pavel
1. 12. 2023 01:21
Odpovědět  Jura S

Strasnej plyn ,voni ten plyn pijou denne v sodovce a jinych napojich .
Ze si ten strasnej plyn pro sebe nezakazou.Nejak je to nenapadne.
Kvasi v pivu a de do vzduchu..
Korporace skodi nejvic svetu . Musi se to maskovat tim plynem.
Nejhorsi skudci sou globatori , vsecko se musi prednostne vyvazet ,i cesnek se vyvazi z Mexika vsude , nebo voda se vozi z Fidzi do celyho sveta , kde zadnou vodu nemaji nebo co?? Tim ,lodema , tankerama se skodi ovzdusi nejvic.
Este to neni dost , nikdy nemaji dost , tak odlesnuji plice sveta amazonii..

Jaris
30. 11. 2023 09:09
Ohodnotit příspěvek :
     

To, ceho jsou schopni zidaccti paskrivci je i na me moc. Hitler by musel blednout zavisti nad jejich krveziznivem radeni na Palestinskem uzemi od r.1948. Zid, kdyz je mu ouvej breci a dozaduje se pomoci. Priposrane se schovava po pudach a ve sklepich, ale jakmile ziska prevahu stava se z nej nestvura nestvur. Nakonec si za to muzeme sami, ze nam zidi prerostli pres hlavu a my jsme jim jeste z litosti pomahali.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
30. 11. 2023 09:26
Odpovědět  Jaris

Židé ukazují svou pravou tvář! Konečně vyvolali wwII už v r. 33. Už jsem o tom psal, …když vyhlásili,,Svatou válku Německu”!

Helena
30. 11. 2023 11:26
Odpovědět  Standa

Nastane megarozkrádačka-to si židáci zase namastí kapsy: teď jsem se dověděla, že se jim přece jen podaří zdravotnictví rozvrátit. Přáda odvedl svinskou práci na 1. Můžeme se s naším zdravotnictvím rozloučit. Bude už jen pro bohaté, ale bohatý tu už nebude nikdo, takže nejspíš dopadneme opravdu jako Palestinci-budeme chcípat na ulicích. Válek s Přádou a Kubkem docílili úpravy zákoníku práce tak, že dosud byly sloužené 24 h služby: 12ctka+12ctka příslužba/ve které bylo pár hodin čekání na práci+několik hodin výkonu práce-což odpovídalo realitě/. Nově:
12ctka+další12ctka-ale to bude už celé jako 12 h přesčasu-tudíž mají záminku pro rozvrat celého zdravotního systému skrze takto uměle vytvořené přesčasové hodiny. Tak přece jen budou moci prohlásit, že zdravotní systém je takto neudržitelný, a to finančně i personálně – a dokonce si to schválili v zákoníku práce, aby měli čím argumentovat. ONI NEJSOU BLBÍ !!! Už si můžou brousit zuby na státní nemocnice – tam je majetků, panečku!

Silver1
30. 11. 2023 13:57
Odpovědět  Helena

Ludia sa maju sami starat o svoje zdravie ! Zrusila by som vsetkych lekarov okrem chiturgov a zubarov !

Jura
30. 11. 2023 15:44
Odpovědět  Silver1

co tak rakovinka děložního čípku , račte si přát uřezat nebo ukousnout , zuby a skalpel máme, a jsou i další lahůdky o které se nepostaráte i kdyby jste chtěla , jste génius .

Silver1
30. 11. 2023 15:33
Odpovědět  Helena

Prosba na admina Pokec24: S tymi temami o Zidoch by ste uz mohli prestat, mne sa zda ze ich je privela. Nie ste nahodou tiez nejaka ” židóbanda” ?!

Jaris
30. 11. 2023 23:45
Odpovědět  Silver1

Prave naopak je treba odhalovat zidacke zlociny. A ze jich je!

Bety
30. 11. 2023 11:06
Odpovědět  Jaris

Pochybuji, že autorku trápila nespavost, když se moci v Kyjevě zmocnili nacisté a pustili se do vraždění odpůrců. Co mládež, která se v Oděse uchýlila do Domu odborů a byla zaživa upálena? A ještě si to natáčeli a dávali na internet.
Co školky bombardované v Doněcku a Luhansku?
Já bych všechno neházela jen na Židy obecně. Za těmito a mnoha dalšími prasárnami stojí tajné služby v zájmu totálního ovládnutí světa těmi nejbohatšími.Jistě jsou mezi nimi i Židé, ale měli bychom si uvědomit, že těmto sociopatům, kteří jsou programově bez jakékoli víry a národnosti záleží jen na moci. Vynalezli takový termín jako kolaterální ztráty a vůbec by jim nevadilo, kdyby byly miliardové. Děláme chybu, my normální, že se vzpíráme uvěřit v existenci těchto stvůr. Stále a stále
provokují konflikty ve kterých se lidé navzájem zabíjejí a komu to jde k duhu? Jenom jim !!

Bety
30. 11. 2023 11:32
Odpovědět  Bety

Aby nedošlo k omylu – autorkou jsem měla na mysli tu Angličanku.

Jaris
30. 11. 2023 11:58
Odpovědět  Bety

Nebudte naivni, Bety a odpovezte sama sobe, kdo se po majdanu na Ukrajine ujal vlady. Byli to sami zidaci v cele s Porosenkem a vyhrozovali Rusum genocidou. Kdo rozdmychaval tenhle puc a rozdaval kolacky rozzurenym ukrajinskym blaznum? Byla to zidovice Nulandova a za ni staly USA. To uz jste zapomnela? Zid nikdy nepujde do prvni linie, ale spinavou praci naaranzuje tak, ze ji udelaji za nej jini. To je jeden z jejich hlavnich triku.

Silver1
30. 11. 2023 13:59
Odpovědět  Jaris

To je jak kdyz steka civava na dogu a vyhrozuje ji…☺😇

Jaris
1. 12. 2023 06:21
Odpovědět  Silver1

A na to jste prisel/a sam/a a nebo jste tu moudrost nekde opsal/a?

Bety
30. 11. 2023 15:05
Odpovědět  Jaris

Víte, nedělám si patent na rozum, ale nad tou Nulandovou jsou zcela jistě vyšší patra.
Já jen nechci zevšeobecňovat za každou cenu. Rozděl a panuj – na to nesmíme zapomínat. A začátek tohoto konfliktu mi hodně připomíná 11. září – Gaza, hlídaná víc než kterýkoli z koncentráků a Hamás z ní vypochoduje bez problémů, bezpečnostní složky Izraele vůbec nereagují, neboť šéfíkové jsou na poradě, tunely si Hamás buduje také bez problémů, ačkoliv když v Gaze potřebují opravit studny, tak na to nejsou síly ani prostředky, ani materiál….. nemohu si pomoct, ale čiší z toho špinavá hra stejně jako tehdy, kdy byl najednou každý Arab nepřítel,, přepadení kdekoho tím bylo ospravedlněno a ta slavná lidská práva šla do…..

jiří
30. 11. 2023 16:50
Odpovědět  Bety

Hamás vytvořil a financuje Mosad.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Mik
2. 12. 2023 12:46
Odpovědět  jiří

Jo to je fakt. To nám stále vtloukaji do hlavy.

Albi
30. 11. 2023 19:15
Odpovědět  Bety

Přesně tak, Bety.
Silně to připomíná ten ukrajinský konflikt.
Od organizace přes průběh bojů až po ty mrtvé úmyslně zabité pro propagandistické účely.
A samozřejmě jejich stejné “aranžmá” a stejná propaganda (slovem i obrazem) pro světovou veřejnost, aby netápala v určení viníka a oběti.

Bety
30. 11. 2023 21:07
Odpovědět  Albi

Děkuji za pochopení. Já bych k tomu Rozděl a panuj přidala ještě Když se dva perou, třetí se směje.

Jaris
30. 11. 2023 23:49
Odpovědět  Bety

Spravne. Ten treti, co se smeje jsou zidovsti bankeri.

Pavel
1. 12. 2023 01:26
Odpovědět  Jaris

Soros ml. uz je ted na Hrade s rozkazama.

Jaris
1. 12. 2023 06:29
Odpovědět  Pavel

Od tohohle sorovskeho degenerovaneho paznehta, podle me, nebezpeci nehrozi. Nemyslim, ze je schopny tu chobotnici zla vest tak, jako jeho odporny fotr.

Pavel
1. 12. 2023 01:24
Odpovědět  Bety

Este na tom ukrove demokraticky ,svobodne vydelavali , lakali turisty na ,zastrel si svyho nenavidenyho rusa
a nebo dite , neco malo zato zaplat..

Vaska
30. 11. 2023 09:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Z jiného soudku: Na tohle jsem padnul. Zřejmě jeden z důvodů digitální měny – další zlodějina bankstrů –
Proč bychom všude měli platit v hotovosti bankovkami a ne kreditními kartami.
– V kapse mám v hotovosti 1000 Kč bankovku Jdu do restaurace a zaplatím jí večeři. Majitel restaurace tu bankovku pak použije k zaplacení prádelny. Majitel prádelny tu bankovku pak použije k zaplacení holiče. Holič tu bankovku potom použije na nákupy. Po neomezeném počtu zaplacení to zůstane stále 1000 Kč bankovka, která každému, kdo ji k placení použil splnila jeho účel a banka z každé té uskutečněné hotovostní platební transakce vyšla nasucho
– Ale pokud přijdu do restaurace a zaplatím večeři digitálně – platební kartou, bankovní poplatky za moji platební transakci vyúčtované prodejci jsou až 3%, a stejně bude poplatek cca 30 Kč za každou další transakci platby od majitele restaurace, či platby majitele prádelny, za platby holiče atd ….. Po 20 transakcích zůstane tedy z počátečních 1000 Kč pouze cca 300Kč a zbývajících 700 Kč se díky všem uskutečněným digitálním transakcím stalo majetkem banky.Takže už chápete, proč chtějí zrušit hotovost a nastolit digitální peněženku.

Vaska
30. 11. 2023 09:14
Odpovědět  Vaska

Pokračování –
Neboť když zaplatíš hotově, tak o tobě nikdo nic neví. Neví, kde jsi byl, co jsi koupil a za kolik.
Když budeš platit digitálně, budou o tobě vědět komplet všechno.

All
30. 11. 2023 09:51
Odpovědět  Vaska

A taky,pokud mám hotovost,neustále vím,kolik mám v peněžence,kolik mám u sebe. A naopak,když platím kartou,nevím nic,musím to neustále sledovat,jít na ůčet,kontrolovat ho,zjišťovat kolik tam mám no a ,,ůčet zase špízluje mne” všechny transakce a můj pohyb,chová se jak špion,dozorce,bachař,i neviditelný upír co sleduje a saje a saje.

Standa
30. 11. 2023 10:08
Odpovědět  All

Jde o to, že chtějí přecházet na celkovou digitalizaci finančních prostředků- bezhotovostních. Takže budeš sledována v celém světě, kolik máš, kde kupuješ, kde se nacházíš -od pump po potraviny,restaurace, pobytu !Dokonalé sledování. Bez prostředků se nehneš, nenajíš, neoblékneš , bez lékaře.Papírové peníze zmizí! Orwell by čučel.
Budou mít absolutní možnost tě vymazat ze světa. Mohou tě vyblokovat ze společnosti.Ale i v lese se musí jíst.Je to plán nad plány,, elit” ! Zajímavé, že jsou většinou ze židovského prostředí a bankéřů!I tvz.FED je soukromá společnost ( o tom se nepíše).
Ale Rusko přechází na zlatý standard v platbách

Vaska
30. 11. 2023 10:27
Odpovědět  Standa

Tam jde o to , že maj prachy z každého použití karty – tedy další daň !!

Vaska
30. 11. 2023 10:57
Odpovědět  Vaska

a nejen to – mezinárodní platební systém (SVIST ?) maj pod kontrolou amíci a z každé transakce se platí poplatek za převod – a ten zlej Putin chce bankstry odstavit od tohoto příjmu tím, že peníze nepotečou přes ně a tak hledaj způsob koho okrást aby nezchudli .

Ladislav 💤
30. 11. 2023 11:19
Odpovědět  Vaska

A bude se opakovat: zlatí komunisti a zlatý socialismus, to byl ráj na zemi! Proti tomuto fašistickému hnusu!

Slovan
30. 11. 2023 12:12
Odpovědět  Ladislav 💤

4% úroky na vkladu. A furt se množili. Teď? Ubývají. Neberte to. To je férové né?

Silver1
30. 11. 2023 14:03
Odpovědět  Slovan

Ludia su blbi ked chcu mat vsetko a hned !! A to banky zneuzivaju !!!

Slovan
30. 11. 2023 14:45
Odpovědět  Silver1

Dnes až 20% zisk. Furt mi někdo volá jestli nechci kšeftovat s pozemky, naftou, zlato a jiné kovy atd. Magoři, ale štve mě, že jim to zřejmě zákony dovolují. Mají to zavřít a do Jáchymova si vyléčit hlavu.

Gales
30. 11. 2023 12:20
Odpovědět  Ladislav 💤

Zlatí komunisti.Proti dnešku to byl ráj na zemi.

Silver1
30. 11. 2023 14:03
Odpovědět  Gales

To jo…

Slovan
30. 11. 2023 14:49
Odpovědět  Silver1

No no, ne zase docela, ale stačilo něco doladit a bylo to super, ale to by nás nesměla ta vobřezaná pakáž brzdit a házet všudepřítomné embargo.

katango
30. 11. 2023 13:02
Odpovědět  Vaska

SWIFT

pedro
30. 11. 2023 12:30
Odpovědět  All

A když jebne banka, jebneme i my.

Silver1
30. 11. 2023 14:04
Odpovědět  pedro

Pedro je hulvat !

Silver1
30. 11. 2023 14:01
Odpovědět  All

No a je to “vhodne”aj pre organizovanych zlocincov, platit cash v kufriku sa urcite este stale nosi, ci uz nie ?

Administrátor
P.A.Semi
1. 12. 2023 00:00
Odpovědět  Vaska

A také – mince a bankovky jednotlivě nemají žádnou “historii” – vy možná víte, kdo vám tu konkrétní bankovku dal, ale již nevíte, kdo ji dal tomu před vámi a předtím… Ale zato jsou podložené tisíciletími Historie používání a zkušeností… Jsou naprosto Anonymní, a nejsou zvlášť kontrolovatelné Centrálně, jen v makro-ekonomických obrysech…

Bitcoiny atd. mají přesně uloženou historii každého centu, kdo ho komu a kdy dal, akorát se neví, kdo je za tím číslem walletu – pokud tím ovšem neplatíte třeba daně nebo poplatky státu, takže si udělá vazbu, čí je který wallet, a ví pak o vás o všech všechno… Zato ale nejsou podložené žádnou valnou Historií reálného používání a zkušeností, lidi nechápou, v čem jsou úskalí a výhody… A jsou snadno kontrolovatelné centrálně, jsou jejich a ne vaše… Mohou snadno omezovat, za co je smíte a za co nesmíte utrácet…

Nyní se nám tedy chystají Ukrást Peníze… Ne nějaké konkrétní sumy a procenta, ale jakožto Princip celkově… Nahradí to nějakým digitálním dudlíkem, čísly která mohou kdykoliv smazat nebo omezit…

πα½

Gales
1. 12. 2023 10:42
Odpovědět  P.A.Semi

Jo jo.Někdo někde něco smaže a jsme v pérdelai. Co je doma to se počítá.

jmm
30. 11. 2023 09:20
Odpovědět  Vaska

Ano je to tak smutné a ožebračující, ale i pohodlné a jednoduché.Hotovost se , ale nesmí zrušit…

Gales
30. 11. 2023 12:18
Odpovědět  Vaska

Poplatky by měli přijít do státní pokladny a ne bance. Ale jaká by byla skutečnost nikdo neví.

Vaska
30. 11. 2023 12:33
Odpovědět  Gales

To je stejné jako – kam jdou emisní povolenky – to by mě zajímalo komu

Silver1
30. 11. 2023 14:10
Odpovědět  Vaska

Mna by zaujimalo, ako sa hospodari s peniezmi, co idu na armadu ja to nedokazem zistit ! A obchdnici uz zase presvedcili slovensku vladu ( ktovie kto?!) ze treba ” vylepsit” policiu !!! Paneboze ochranuj mna, a Slovensko od takych ludi. Zase hraju so strachom, predtym covid, teraz migranti. Policajtov je dost, len by nemali robit tak ako to stale pocujeme v parlamente, a nesaskovat a robit, nie sa vyhivarat co nemaju a co by chceli….!!!! Ja by som tiez chcela nieco, o mba sa nikto nezaujima a nebudete verit som CLOVEK, ziadna UI . Takze tolko…zatial !

Standa
30. 11. 2023 09:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Něco od věci ! Čtěte!
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-do-duchodu-az-v-67-letech-a-pozdeji-penzijni-vek-ma-prudce-rust-40452390#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=BJQqdo8bNOd-202311300800&dop_id=40452390&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
————————————————-
Prý by nebylo na důchody a , tak chtějí( Jurečka aúúúú), aby lidé vymřeli dříve než se důchodu dočkají. Koho zaměstná ..někdo v 60- 65 letech?V Německu chodí do důchodu 11 let dříve. V Číně v 50 letech. Zdravotnictví bude placené a , starší lidé ho potřebují více.Nebudou v důchodu! Kde na to vezmou?
Věnujme se, prosím,domácím úkolům!

Vaska
30. 11. 2023 09:34
Odpovědět  Standa

koncem 19. století byly dráhy v Německu pod penzí – odchod do penze v 80 letech a dožil se 1 (slovy jeden) ze 100 (sta) . A tímhle směrem to táhnou i tady – vydělat na důchod a natáhnout brka a “stát” peníze ukradne (ti co stojí v pozadí a tahaj za špagáty).- pokud je už neukradnul .

Jaris
1. 12. 2023 00:38
Odpovědět  Vaska

Australie – duchodovy vek a narok na penzi je 70let.

Autor
30. 11. 2023 09:51
Odpovědět  Jana Kunšteková

Ano a bylo by více informací, kterých by si lidé všimli. No, co se dá dělat. Občas pod článek jako první “zajde” nějaký “manipulátor” a zcela změní smysl diskuse o něčem důležitém, zajímavém v článku.
Někdy takoví si vyberou buď z článku nebo z diskuse jednu věc, nedůležitou v tom vztahu a pak se také vše točí jinam. A Příspěvky, které by rozšiřovaly původní článek se dá počítat na prstech jedné ruky …

Standa
30. 11. 2023 10:46
Odpovědět  Peter 008

Hedle, BOO , jak jsi Ty v dikusi rozšířil ,, průvodní článek”? Kunšteková je naštvaná , že napsala článek a respodenti se nedrží jejího mustru, jako ho,no košile. No, k naštvání to může být, ale aby tady citýrovala ostatní ? Je snad pokec24 její?

Silver1
30. 11. 2023 14:11
Odpovědět  Standa

Bingo ! Je !!

Slovan
30. 11. 2023 14:54
Odpovědět  Silver1

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Autor
30. 11. 2023 18:12
Odpovědět  Standa

Váš argument připomíná “ty” “důkazy”, že jedna a jedna nejsou vždy dvě. A já ani kdo s tím nezačal. Pokud něco.

Standa
30. 11. 2023 10:34
Odpovědět  Jana Kunšteková

Jak je vidět vy nečtete nic! Nemáte ani jeden příspěvek k věci.Tedy bez vlastního názoru. Pouze provokujete a pomlouváte ostatní!
Máte k dnešnímu článku něco? Nic, že? Čatla jste ho vůbec? Vaše ,, práce” je zde neznámá.Vaše příspěvky nulové. Co jste napsala v diskuzi ,, o něčem důležitém, zajímavém v článku.”?

Standa
30. 11. 2023 11:05
Odpovědět  Standa

Něco k věci , aby tady někdo Montrealu nekřičel!

Židovské osobnosti a židovské organizace po celém světě krátce po nacionálněsocialistickém nástupu k moci v roce 1933, začali Velkoněmecké říše a jejím vládcům vyhlašovat „svatou válku“.Židé, kteří měli velký vliv na politiku Spojených států a následně i Velké Británie, a to především ve věcech ekonomických, zajistili Německu obchodní embargo a bojkot německého zboží. Některé světové noviny měly v roce 1933 na předních stranách „Židé vyhlašují válku Německu“, následně slovní i jiné útoky přibývaly:

„Judea vyhlašuje Německu válku! Židé celého světa, spojte se! Bojkotujte německé zboží! Demonstrujte!“ – všechny hlavní titulky Daily Express, 24. března 1933.

Izraelský lid celého světa vyhlašuje Německu obchodní a finanční válku. Čtrnáct milionů Židů stojí pospolu jako jeden muž ve vyhlášení války Německu. Židovský velkoobchodník opustí svou firmu, bankéř burzu, obchodník svůj obchod a nemajetný člověk svůj prostý dům, v rozkazu připojit se společně do svaté války proti Hitlerově lidu.“ – Daily Express, 24. března 1933.

Každý z Vás, z Židů a Nežidů, který dosud nevstoupil do této svaté války, nechť tak učiní hned a tady..

Standa
30. 11. 2023 11:11
Odpovědět  Standa

. Nestačí nekupovat zboží z Německa. Musíte přerušit veškeré styky s obchodníky, kteří prodávají německé zboží nebo podporují německé lodě… musíme zničit Hitlerův režim a přivést německý lid k rozumu tím, že zničíme jejich zahraniční obchod, na němž závisí jeho přežití.“ – Samuel Undermeyer, v rádiovém vysílání na WABC, New York, 7. srpna 1933. Samuel Untermeyer byl židovský vůdce a blízký přítel prezidenta Wilsona a Roosevelta.Bernard Baruch se připojil k Samuelu Untermeyerovi a volal po válce proti Německu: „Zdůrazňuji, že porážka Německa a Japonska a jejich eliminace ze světového obchodu by dala Británii obrovskou příležitost ke zvětšení zahraničního obchodu v objemu i zisku.“ – Barnard M. Baruch, „The Public Years“, strana 347 (New York: Holt, Rinehart and Winston, 1960). Bernard Baruch, syn německého Žida, byl poradce prezidentů Wilsona, Roosevelta a Trumana.

„Toto vyhlášení války proti Německu, jsme nyní povýšili na „svatou válku“. Tato válka skončí zničením Německa.“ Dr. Franz J. Scheidl, Geschichte der Verfemung Deutschlands.

Válka v Evropě je v roce 1934 nevyhnutelná.“ – H. Morgenthau, ministr financí Spojených států, Hearst Press, září 1933 .

Standa
30. 11. 2023 11:16
Odpovědět  Standa

(také citováno v „The Palestine Plot“, B. Jenson, strana 11 (vydáno Johnem McKinleyem, 11-15 King Street, Perth, Skotsko).„V boji proti Německu je už několik měsíců zapojena každá židovská komunita, každá konference, ve všech syndikátech a každým jediným Židem na celém světě. Je důvod věřit, že naší úlohou v tomto boji je zvláštní význam. Vyvoláme duchovní a materiální válku celého světa proti německému úsilí stát se jednou velkým národem a aby získalo zpět svá ztracená území a kolonie. Ale židovským zájmem v první řadě je úplné zničení Německa. Pospolu i jednotlivě, německý národ je hrozbou pro nás Židy.“ – Vladimir Jabotinsky, zakladatel židovské teroristické skupiny Irgun Zvai Leumi, v „Mascha Rjetsch“, leden 1934 (také citováno v „Histoire de l’Armée Allemande“ Jacques Benoist-Mechina, část IV, strana 303).

„Hitler nechce válku, ale my mu ji vnutíme, ne letos, ale brzy.

Standa
30. 11. 2023 11:22
Odpovědět  Standa

Něco o tom vím pí.Kunšteková. Takhle začala druhá a Izrael si zahrává opět se třetí. Je to jejich povaha!

Standa
30. 11. 2023 11:24
Odpovědět  Standa

A už mě bolí ruka a klábosnice!

Silver1
30. 11. 2023 14:26
Odpovědět  Standa

Ja , potvrdzujem, hlavne ta klabosnice, ale ta ho asi neboli, ke pusta z nej take bludy !

Jaris
1. 12. 2023 00:42
Odpovědět  Silver1

Silvere, kapnete bozskou. Nejste vy nahodou skryty Silverstein, Roubicek ci dokonce pan Kohn? 😀

Gales
30. 11. 2023 12:33
Odpovědět  Standa

Není Německo pokračovatelem římského impéria?

Bety
1. 12. 2023 08:58
Odpovědět  Standa

Možná byli poradci tuhle a támhle, ale Newyorkskými Timesy byl Hitler vyhlášen jako Muž roku ještě v roce 1939. Pak ale nesplnl svůj hlavní úkol –
Drang nach Osten. Kdyby se mu to povedlo, byl by dnes označován za velkého státníka. A všimněte si, jak se Amerika předtím stavěla k Židům prchajícím z Evropy – odmítala je a to se souhlasem rabínů.
Já jen říkám, že obyčejní Židé byli pro tyhle špičky naprosto postradatelní vždycky a jsou postradatelní i dnes, stejně jako pro určité křídlo Hamásu vedené Muslimským bratrstvem jsou postradatelní Palestinci – naopak, čím víc jich zařve, tím větší politický kapitál a vliv v arabském světě získají.
Pořád a stále dokola s námi hrají špinavou hru. A my, plánovitě rozdělovaní se pereme mezi sebou.

Mik
2. 12. 2023 13:06
Odpovědět  Standa

A za tuto akci jim byla prislibena Palestina.

Pijack
30. 11. 2023 12:15
Odpovědět  Jana Kunšteková

🙂 🙂 🙂

Slovan
30. 11. 2023 14:55
Odpovědět  Jana Kunšteková

🤣 🤣 🤣 🤣

Joe Arp
30. 11. 2023 19:42
Odpovědět  Jana Kunšteková

Zkusím dát nápovědu! Není to tím, že dnes je tu jen váš článek jediný nový a lidi se potřebují vyjádřit k tématům, které je pálí, což asi vámi zvolené téma není. Jestli vaší práci komenty plevelí, zkuste to tam kde diskuze neprobíhají, jinak mi vaše hysterická reakce přijde neadekvátní problému! Pokud vás psaní živí, buďte pokorná, lidi co tu diskutují vám třeba pečou rohlíky a nevykládají vám abyste si je pekla sama, když vám chybí zuby.

All
30. 11. 2023 10:23
Odpovědět  Standa

I proto nutili roušky,omezovali tak dech a tep,brzdili látkovou výměnu,přidávali strach,aby to bylo horší a pak nabídli řešení -jedovou vakcínu- a samo,že přednost měli důchodci. Jakbyne,ti musí jít první a rychle do hrobu a taky jsou moc nebezpeční,protože si ještě pamatují jak bylo a co bylo,znají pravdu. A ten zbytek,ovce a mobilové zombíky pak už zmáknou lehce,umělý stroj nemyslí,po opotřebení se odepíše a zlikviduje snadno a rychle.

Helena
30. 11. 2023 13:02
Odpovědět  All

To máte pravdu. Ve lžitv stále podsouvají nenávist ke starým lidem tím, že ukazují staré lidi v situacích: dopravní nehoda/že neukážou mladé feťáky za volantem/, záběry z demonstrace-na staré lidi, při lžích o nedostatku peněz ukazují špatně chodící staré lidi v důchoďácích, aby podsunuli, že za nedostatek peněz můžou staří lidé. TO JE HNUS !!

Silver1
30. 11. 2023 14:29
Odpovědět  Helena

A soferi s transportnich firmach, co maju radia na plne pecky, ze je to pocut az na chodniky.

Silver1
30. 11. 2023 14:27
Odpovědět  All

A teraz su este blbi, co si daju rusko dobrovolne….!😂😂😂

Bety
30. 11. 2023 21:18
Odpovědět  Standa

Četla jsem si reakce na Seznamu a některé byly tak pitomé, až by člověk plakal.
Nějak lidem vyšumělo z hlavy, že za socíku se věk na odchod do důchodu snižoval a důchodový fond přitom rostl. Nebylo to nakonec náhodou tím, že tehdejší vláda hospodařila, zatím co ty
další prohospodařily co se dalo ??? Ale to néé, mohou za to lidi že nemakají, tak ať si nestěžujou !!!

PENNYS
30. 11. 2023 09:30
Ohodnotit příspěvek :
     

30. listopadu 2023, 05:36 — Veřejné zpravodajství — OSN
Ve věku 100 let zemřel Henry Kissinger, bývalý ministr zahraničí Spojených států amerických. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na prohlášení jeho poradenské firmy Kissinger Associates.??,!!! DALŠÍ CHÍPÁK CHCÍPNUL V BLAHOBYTU A MILIARDY MU BYLI K HOW-nu

Pijack
30. 11. 2023 09:48
Odpovědět  PENNYS

Již brzy oslavíme desáté výročí zahájení války na Ukrajině proti Rusku. Ano, začalo to v roce 2014. Ironicky doufám, že zase náš Nejvyšší státní zástupce Stříž bude vyhrožovat trestním stíháním lidi, kteří si tu smutnou událost připomenou. Oni by také chtěli nejraději střílet do lidí jen za to, že mají Rusko v úctě a uvědomují si, že bez existence Ruska by už tady nikdo nemluvil česky.

Standa
30. 11. 2023 10:12
Odpovědět  Pijack

Stříž s tím nemá nic společného!

Pijack
30. 11. 2023 11:23
Odpovědět  Standa

Ale japato? 🙂 Na různých webech se objevila tato zpráva. Čti pozorně:

Nejvyšší státní zastupitelství upozorňuje občany, že některé veřejné projevy podpory a souhlasu s útoky Ruské federace na Ukrajinu mohou být posouzeny jako trestný čin. Více v tiskové zprávě.

Ostatně, byl to právě Stříž, který to hájil na ČT. Tak jak to, že s tím nemá nic společného?

Pijack
30. 11. 2023 11:27
Odpovědět  Standa

Polopatě – 26. 2. 2022

Brno 26. února 2022 – Nejvyšší státní zastupitelství považuje za nezbytné informovat občany… Pokud by někdo veřejně (včetně demonstrací, prostoru internetu nebo sociálních sítí) vyjadřoval souhlas s útoky Ruské federace na Ukrajinu (akceptoval je či podporoval) nebo v této souvislosti vyjadřoval podporu nebo vychvaloval čelné představitele Ruské federace, mohl by za jistých podmínek čelit i trestněprávní odpovědnosti za trestný čin schvalování trestného činu podle § 365 trestního zákoníku, případně za trestný čin popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia podle § 405 trestního zákoníku.
Nejvyšší státní zastupitelství apeluje na všechny osoby, aby se v této tíživé době neuchylovaly k veřejným projevům, které by překračovaly stanovená ústavní a zákonná omezení.

JUDr. Igor Stříž
nejvyšší

Gales
30. 11. 2023 12:35
Odpovědět  Pijack

A jak dopadl Čermák víme všichni.

Standa
30. 11. 2023 13:59
Odpovědět  Pijack

Polopatě! Nejvyšší státní zastupitelství ( to je organizace)není nejvyšší státní zástupce Stříž ! Sříž odplovídá pouze za :
Odbory v přímé působnosti nejvyššího státního zástupce

———————————————————–
Je vám to konečně jasné?

Pijack
30. 11. 2023 14:17
Odpovědět  Standa

Takže když se pod pamflet podepíše, tak s ním nemá nic společného? Teď tu pohádku o Popelce, prosím 🙂

Slovan
30. 11. 2023 14:58
Odpovědět  Pijack

Standa je rychlejší než smrt,pracuje rychle a přesně. Tedy někdy. 😊😊🙋‍♂️

All
30. 11. 2023 10:36
Odpovědět  PENNYS

No,Kissinger udělal celkem mnoho práce pro někoho.Jenže kissingrové jaksi došli,nejsou a nebudou.Zbyli jen koza,leyno,čumíci,vepříci.CHudák prediktor to nyní nemá vůbec lehké,zbyl mu jen V.V.Putin a to je lišák, pán šachovnice. Pro kozu i nosaté nastaly těžké časy.

Pijack
30. 11. 2023 11:28
Odpovědět  All

Je to zločinec – podporoval a navrhl bombardování Kambodže. TEČKA.

Slovan
30. 11. 2023 11:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jsem teď zaznamenal zprávičku, že presidentská kancelář dnes v 11h přijme Alexandra Sorose. Hmm. Bych zvracel. Vyklouz, ne už je tam. 😊🙄🤦‍♂️

Pijack
30. 11. 2023 12:00
Odpovědět  Slovan

Není nutné zvracet. Já bych mu raději rozbil držku. Škoda že nepřijede do Brna…:-)

Standa
30. 11. 2023 14:13
Odpovědět  Pijack

Našemu presidentovi P.Pavlovi tak špinavý nepřipadá. Padli si do náručí!

Slovan
30. 11. 2023 14:59
Odpovědět  Standa

To jako i že na líbačku došlo? 😊

katango
1. 12. 2023 11:13
Odpovědět  Slovan

Mladej Soros je na chlapy. Já se divím paní politrukový, že to dovolila. Aby PePa náhodou neprozřel.

Helena
30. 11. 2023 13:48
Odpovědět  Slovan

Co tu chce ten hajzl, swině, ďábel rohatej? Mobilizaci na ukradinskou válku? měnu na euro? nebo vpustit miliony arabů a afričanů? nebo si jen pojistit dokradení naší země?

Slovan
30. 11. 2023 14:14
Odpovědět  Helena

Rozhodně nic dobrého pro nás, včera k večeru mi nebylo, mám vyzkoušeno, léta praxe, že se dříve či později něco přihodí. Tedy nepěkného.

Standa
30. 11. 2023 14:10
Odpovědět  Slovan

Podívejme se na to zblízka! Kdo ho pozval! P..Pavel. Kdo schvaloval bombardování Srbska -P.Pavel? Kdo sloužil za války v Jugoslávii na straně NATO- P.Pavel.. Kdo tam vedl oddíl-P.Pavel v nevyhlášené válce- válečný zločinec P.Pavel. Kdo obdivuje veřejně , Balkánskou řeznici” M.Olbraitovou P.Pavel.
————————————————-
Takžed se nedivme…VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ!

Slovan
30. 11. 2023 15:05
Odpovědět  Standa

….a rovný rovného si hledá. Ruka ruku myje a pak se jde do lesa zavolat a zpátky se ucho utrhne, bo jsem s ním upadl na ledu a čokle se přišourali. Nojo já se omlouvám ale mám takové chvilky, jinak je to na houpačku, to co se tuna děje. Asi si půjdu dát za korunu, sice ještě brzo ále co. Voni to do tý hlavy hrnou taky a nám by nic nenechali. lakomci. 😊🤣🙄🙋‍♂️

Jiří
30. 11. 2023 11:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Pohled na umělý stát židů ,budí rozpaky ,ale když ve vedení jsou zrůdy podobné nacistům ,tak se nelze divit ničemu.

zuzana
30. 11. 2023 11:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Studie: Masky N95 vystavují uživatele nebezpečným koncentracím toxických sloučenin způsobujících rakovinu a záchvaty

https://aktax.cz/studie-masky-n95-vystavuji-uzivatele-nebezpecnym-koncentracim-toxickych-sloucenin-zpusobujicich-rakovinu-a-zachvaty/

zuzana
30. 11. 2023 12:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Plán Římského klubu proti růstu usiluje o globální socialismus a urychlený populační kolaps

https://aktax.cz/plan-rimskeho-klubu-proti-rustu-usiluje-o-globalni-socialismus-a-urychleny-populacni-kolaps/

Vladimír
30. 11. 2023 12:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Člověk by si řekl, že se Židi poučili z holokaustu a nebudou ho páchat na druhých, ale ono ne. Tím jsou zřejmě odsouzení si ho v dohledné době zopakovat. Hlavně tedy sionisti.

katango
30. 11. 2023 13:05
Odpovědět  Vladimír

Holocaust byl ten nejvýnosnější obchod. Nikoli tedy on sám, ale to, co následovalo. Generální pardon pro všechny česneky kdykoli, kdekoli a za cokoli, protože holocaust. Že zařvalo plno Slovanů, vo co gou? To je přece podřadnej dobytek.

Slovan
30. 11. 2023 13:15
Odpovědět  katango

….tak gojímové to už je zase jiná rovina.😊

Pijack
30. 11. 2023 13:34
Odpovědět  katango

60 milionů Slovanů je 6ti násobek, pokud umím dobře počítat. A to vůbec nebrání vládním médiím ofňukávat každoročně 10 krát menší utrpení, než jakým jsme prošli my Slované. Jako kdyby ČT a spolek liberálních nacistů vlastnili židé.

Silver1
30. 11. 2023 18:01
Odpovědět  Pijack

60 milionov? To mas odkial?!!

Slovan
30. 11. 2023 13:13
Odpovědět  Vladimír

……to jako máte na mysli, že příště mají Ž vymyslet něco na ž dokonalejšího a “měli” by se z toho pak ponaučit? 😊

All
30. 11. 2023 13:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko dnes hlásí nově vznikající konflikt mezi Venezuelou a Guyanou,zase jde o ropná pole a těžbu ropy.

Helena
1. 12. 2023 09:00
Odpovědět  All

Že by tam měli také tak akční usambasádu jako v Práglu?

Vacátko
30. 11. 2023 13:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Tohle dělají Izraelci už 75 let. Za tzv. totality byly filmy o tom jak Izrael vypínal eletřinu v palestinských porodnicích a kojenci v inkubátorech umírali.

Karel
30. 11. 2023 17:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Židi jsou horší zvěř než němečtí nacisté. Jejich touha zabíjet a vraždit přerostal vašechny myslitelné meze. Jejich nenávist amstivost předčí všechny válečné zločince světa.