Konečně jazyk český.

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=212908

Václav Havel sloužil nikoliv zájmům českého lidu, ale nadnárodních korporací, tvrdí poslanec SPD Lubomír Volný. A došlo i na obvinění z alkoholismu a humanitární bombardování, což ovšem není nic nového, podrobnosti o deviantovi a zmrdovi Havlovi naleznete na webu Pravda o zrůdě.
https://www.pravdaozrude.cz

„Prohlášení všem médiím i soukromým osobám k mým statusům,“ nazval Lubomír Volný svůj status. „Považuji Václava Havla za prvního českého agenta globálního veksláka Sorose a stejnou oběť alkoholismu, jako byl Boris Jelcin. Což ani u jednoho z nich nesnižuje jejich mezinárodní význam,“ začal zostra Volný.

„Václav Havel sloužil nikoliv zájmům českého lidu, ale nadnárodních korporací. Své první vlastizrady se dopustil svým podílem na likvidaci českého zbrojního průmyslu, amnestií, která povraždila, znásilnila, zmrzačila, oloupila a okradla stovky, možná tisíce obětí,“ začal Volný přitápět pod kotlem a dodal dále: „Neodpustím mu ani jeho podíl na ‚humanitárním‘ vraždění srbských dětí v průběhu zločinného napadení suverénního státu gangstery z NATO, ani jeho kontakty s dalšími vlastizrádci a gaunery, jako je Bakala, kteří i dnes pokračují v činnosti proti zájmům této země a jejích občanů.“

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Volny-pritvrdil-Havel-byl-agent-vekslaka-Sorose-a-obet-alkoholismu-A-pak-se-pustil-do-svych-kritiku-563922

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
20. 12. 2018 22:36

Ahoj:)) předevčírem, jak vzpomínali jeho odchod, o něm mluvili v čété celý den…. pár desítek lidí přišlo uctít památku Václava Havla… tohle jejich prohlášení se mi líbilo:) a ještě víc se mi líbil ten křečovitý úsměv když to říkali.
Tahle ostuda naší země také upadne v zapomnění. Je potřeba vygumovat jeho jméno z pražského letiště.

Administrátor
20. 12. 2018 23:05
Odpovědět  Janinna

Ahoj Janninno. To pojmenování letiště mě také nenechává klidným. Tady kus studijního materiálu…https://www.youtube.com/watch?v=osvwtwqKR1U

Editor
20. 12. 2018 23:25
Odpovědět  josh-xy

Ahoj Joshi, dobrý materiál. Tenhle odporný člověk… nevím jak ty, ale já když ho vidím, tak se mi úplně dělá špatně… má prsty ve většině špinavostí tohoto světa, takže i ve zplundrování naší země. Kolipak dolárků Vénovi asi nasypal, že byl tak povolnej a likvidoval tady všechno hlava nehlava.
Panečku to byla trojka…tahle nelidská zrůdička, vlastizrádce Havel a knížepán. Vrána k vráně sedá, co??

Jo, ještě musím dopsat, že jsem to video vůbec neznala. Co mě překvapuje, že má kolem 5000 shlédnutí…. tohle by mělo mít milionové shlédnutí.