Komentovaný vánoční projev prezidenta Zemana

Komentovaný vánoční projev prezidenta Zemana:
Varování před zeleným šílenstvím jako skrytý vzkaz pro Piráty.
Chvilkařům prezident vzkazuje: “Volby a tečka”.
Na co čekaly hyeny a především: Je to čiperka!

Prezident Miloš Zeman přednesl skvělý vánoční projev a přestože je jasně ve formě, nepouštěl se do velkých kontroverzí. Jelikož pochválil vládu i důsledky jsou jasné: Vláda ho chválí, opozice kritizuje.
Jako ve vánoční krabici nám prezident nadělil několik dárků, které se nyní pokusíme rozbalit.


Projev prezidenta Zemana (výběr toho nejlepšího)

Zelené peklo

Zásadní část projevu věnoval prezident Zeman “novému náboženství”, tedy zelené ideologii, jejímž nositelem jsou v Česku Piráti. Ano, tato obskurní strana má i jiná témata, jako třeba “revize” nebo “obstrukce”, ale hlavními nositeli zelené ideologie jsou právě oni – a toto je jejich hlavním posláním.

Zemanův projev obsahoval vážné varování: Pokud Evropa přistoupí na manipulaci ze strany sekty svaté Grety, může se snadno stát, že se průmyslová výroba přesune do jiných částí světa, Evropa zchudne a stane se skanzenem zadlužených ideologů. Což bude nejen tragické, ale také ironické, protože se Evropa podílí na emisích pouhými deseti procenty.


Školáci, alou do školy!

Školákům, demonstrujícím v pátek, prezident vzkázal, že nemá nic proti demonstracím, ale ať příště demonstrují raději v sobotu a v pátek chodí do školy.

Zelená ideologie s sebou nese jako zdánlivě vedlejší produkt různá ekologická zdanění na evropské úrovni, což je však ve skutečnosti jejím základním důvodem. Prostřednictvím těchto daní bude Evropská unie (Německo) zdaňovat a ničit vybrané firmy a zvýhodňovat jiné. Zelená daň bude v podstatě způsob, jak si vybrat zpět dotace, které EU (Německo) státům “darovala”. Na konci tohoto řetězce je všeobecná chudoba, před kterou varoval prezident Zeman.


Až po výzvě školákům věnoval prezident pozornost dalšímu vyšinutému fenoménu dneška: Největší crowdfoundingové firmě v Česku – Milionu chvilek pro demokracii. Partě ilizionistů, kteří se živí pořádáním tzv. demonstrací, prezident vzkázal: “Volby. Tečka.”Na co čekaly hyeny

Vánoční projev prezidenta samozřejmě přilákal pozornost různých dezinformačních hyen, které se třásly u obrazovek, klapaly zubisky, mezi nimž jim visel uslintaný jazyk. Doufaly v jakoukoli kořist, která, jak vědí nejen ony, vždycky nějaká přijde.

Především se chytili slova “kacíř”, který prezident použil během své rozpravy o zelené ideologii, což bylo zásadní téma. “Vidíte! Je to kacíř! Takže vlastně máme pravdu, že nám hrozí vyhynutí!” volají hyeny.


Druhým soustem bylo slovo “bolest”, které prezident použil jako úvod k Masarykově citátu, o “myšlení, které přináší bolest” a výzvě, aby se lidé nenechávaly ovlivňovat masážemi mainstreamu. “Vidíte! On přeje voličům bolest! To je hrůza!” volají hyeny a žerou.

Zkresleného výkladu se jistě dočká moudrá výzva prezidenta, aby lidé do krajských voleb volili starosty, což bude jistě vysvětleno tak, aby volili STAN (tedy starosty a nezávislé).


Stranou ponechme tlachy dezinformačních hyen jako že byl v projevu “nedostatek seberefrexe”, žádná “vize”, byl “nyvyvážený” a podobné mystifikace.

Redakce Argumenty & Fakta přeje prezidentovi Milošovi Zemanovi v novém roce 2020 hodně zdraví a svěží mysl, kterou vyniká.

https://bit.ly/2ryUSLa

Pokec24 se k přání přidává.

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
26. 12. 2019 22:51

hezký ten dovětek?

Administrátor
26. 12. 2019 23:23
Odpovědět  Janinna

je fajn.

Editor
27. 12. 2019 00:26
Odpovědět  Janinna

mě se líbí, jak si je pan prezident dovede na špagátku přesně kam chce a tam je pak kopne do prdele s takovou elegancí a grácií, že z toho blbečci týden blábolí kokotiny. Zelené náboženství je stejně nebezpečné svým fanatismem, jako byl hnědý mor v Německu.

Administrátor
27. 12. 2019 11:20
Odpovědět  Janinna

Asi jako Drahouš, který při kandidatuře vedle Zemana na podiu vypadal jako tajrtlík. Bez Zemana vypadal pro ty pomýlené, jako velikán,..;) a ani nemusel mít ty jeho designwear brýle;)

Editor
27. 12. 2019 19:03
Odpovědět  Janinna

V tomto punktu bych si dovolil nesouhlasit, nosil brýle hodně silné, nechal si udělat korekci laserem a nosí teď velmi slabé brýle, v zásadě by se bez nich asi obešel, ale člověk se po celoživotním nošení brýlí bez nich cítí nejistě. Sice jsem schopný se od metru obejít bez brýlí, ale celý život je nosím a přiznám se, že bez nich jsem dost nervózní. V tomhle punktu ho docela chápu. Ale jinak je to kokot jak vyšitý.

Administrátor
Administrátor