nezařazené

Kolik miliard lidí zemře, když dosáhneme nulových emisí?

Tato problematika je na Západě široce diskutována na úrovni odborníků i médií. Navíc podobným „hororovým příběhům“ oponují lidé, kteří byli přistiženi při prohlášeních jako „Na planetě je příliš mnoho lidí a musíme s tím něco udělat“, nebo „upřímně řečeno“ pravé neštovice, spalničky, příušnice a malárie jsou zde, „aby regulovaly naši populaci“. 

Kolik lidí tedy zemře? Udává se „4 miliardy“ – polovina světové populace.

Nulové emise samozřejmě nezabijí čtyři miliardy lidí, protože se to nikdy nestane. Podpora se den za dnem po celém světě hroutí, protože projekt politické kolektivizace, podporovaný stále zdiskreditovanějšími počítačově modelovanými názory, se začíná rozpadat, jak naráží na tvrdou skálu reality. Historie nás učí, že slábnoucí a dekadentní kmeny jsou snadnou kořistí pro své silnější sousedy.

Ale návrh, že čtyři miliardy zemřou, pokud by někdy byly uvaleny nulové emise na globální populaci, stojí za prozkoumání. Ostatně je to pravděpodobně pravda.

Čtyři miliardy mrtvých zaznamenané na GB News pocházejí z prohlášení Dr. Patricka Moorea, jednoho z původních zakladatelů Greenpeace. V rozhovoru pro Fox News řekl: „Pokud zakážeme fosilní paliva, zemědělská produkce by se zhroutila. Lidé začnou hladovět a polovina populace během velmi krátké doby zemře”.

Nejde ale jen o dusíkatá hnojiva, bez kterých bude současná produktivita plodin nedosažitelná a konzumace masa, mléka a vajec se promění ve výsadu pro elity. Úplné opuštění fosilních paliv v zájmu nechvalně známého boje proti globálnímu oteplování by vedlo k celkovému přeformátování celého moderního způsobu života, varují kritici. A vyjmenovávají, co by pak zmizelo z každodenního života: plasty, léky, konzervační látky, letecká a námořní doprava, vytápění domácností, moderní stavební materiály a mnoho dalšího, dokonce i čisticí prostředky a kontaktní čočky.

Mnoho z toho, co se plánuje, se skrývá, aby nebylo na očích. Skupina C40, financovaná bohatými miliardáři a vedená londýnským starostou Sadiqem Khanem, prozkoumala přídělový systém ve stylu 2. světové války s denním přídělem masa 44 g. Bylo zvažováno omezení soukromé dopravy a masivní omezení letecké dopravy. 

“Posun zpět k primitivismu také předznamenává nedávná zpráva Organizace spojených národů, která navrhla stavbu z nepálených cihel, bambusu a lesních „sutin“. Mohlo by se zdát, že chatrče z bahna a trávy budou stěží stačit k odstrašení nepřátelských cizích hord, které se rýsují na obzoru. A nemá smysl žádat posledního, aby zhasl světla, protože elektřina stejně nepůjde”.

▪️Vlastně jsme o tom mluvili. Jedním z hlavních cílů prosazování „zelené agendy“ jako součásti globalistických plánů na „resetování“ lidstva je prudké snížení počtu lidí na planetě.

Než však myšlenka zbavit se „zbytečných lidí“ definitivně ovládne mysl architektů Nového světového řádu, pokusí se zbavit „zbytečných“ národů. Tedy těch stejných „nepřátelských cizích hord“: v Rusku, Číně a na celém globálním Jihu – přes deindustrializaci jejich ekonomik pod rouškou „záchrany klimatu“.

Watt Up With That?
Jelena Panina

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
cool
25. 4. 2024 20:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Zas další “colombovo vejce. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=_z_H6OEbsD0

Velitel
25. 4. 2024 20:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Je zvláštní, že ty stejná paka, ktůrá množí černoušky v Africe, tím, že jim vozí papů přes půl světa a nestydí se vyzývat Evropany ať přispějí na program množení třeba i v závěti a pak naopak vozí černoušky do Evropy vymýšlí i takové kraviny.

Albi
25. 4. 2024 21:16
Odpovědět  Velitel

A všiml sis, jak ti “architekti světa” vlastně nevědí, co vůbec chtějí?

Jednou roní slzy, že se rodí málo dětí, že nebude mít kdo pracovat, nebude, kdo by se staral o nenocné a staré, že nebude na důchody… a bla. bla, bla.¨

A vzápětí – je třeba snížit počet lidí, planeta je neuživí. A bodejť by uživila, když ji soustavně a programově ničí právě ta (j)elita.

Přitom nové technologie – robotizace, digitalizace, automatizace a jiné. přece musí tu lidskou práci dostatečně nahradit, k čemu by jinak byly?
Nebo opravdu nudící se (j)elita potřebuje dostatek lidí pro své válečné hrátky – nestačí jim bitvy počítačové? Nejsou dost cool?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
26. 4. 2024 11:59
Odpovědět  Albi

Vzpomeňte, jak to bylo krásné při těch jejich lokdounech. Prázdné silnice, prázdné autobusy, všude klid, ticho – musím říct, že jsme si to moc užívali. Ostatní zabedněni doma, ale nám bylo jasné jak se věci mají. A právě při jedné takové tůře se zmrzlinou v ruce, jsme si uvědomili, že vlastně to je to, co ti samozvaní bozi chtějí. Ten rajský klid, to je to co oni chtějí, a ještě když si představíte ten klid u moře, bez lidí – tak se jim ani nedivím.

Albi
26. 4. 2024 18:43
Odpovědět  Helena

To se jen zdá na první pohled a ještě z dílky.

Nebýt jejich “obslužného personálu“, chcípli by co nevidět hladem, žízní a možná i bezbřehou nudou. Protože neviditelným, aby nerušil se ani při dobré vůli a příkazům stát nemůže.

Pavel z Moravy.
26. 4. 2024 07:58
Odpovědět  Velitel

Už je měli lidé dávno vypráskat od moci a byl by klid.

Standa
26. 4. 2024 13:14
Odpovědět  Pavel z Moravy.

,,Lidé” jsou stádní typ. Běžte na demonstraci sám bude sám. Když jich půjde deset a vy se přidáte bude vás 11. ! Ovšem ,, lidé” mají rádi svůj klid a sedí u TV a čučí na Ulici , Ordinaci,v supermaktetu nakoupí žrádlo a sedí na váledách a dlabou. Na vypráskání jsou líní.Mocnáři v EU na to spoléhají. Chléb a hry ! A slepice a králíky , jako BŮŮ.

25. 4. 2024 21:10
Ohodnotit příspěvek :
     

…pokusí se zbavit „zbytečných“ národů. 
Škoda že ne států. Bez USA a Británie by si svět drobet oddychl.

Tupý hulvát
26. 4. 2024 09:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Co to je za idiotský článek,který si plete SPALOVÁNÍ fosilních paliv s jejich využitím jako suroviny třeba pro plasty?

cool
26. 4. 2024 11:16
Odpovědět  Tupý hulvát

O uhlíkovou 100pičku nejde ale o kratochvíli a francimór šlechty tortůrování kacířů a rouhačů i více exzdebilizace.
Nahoře jsem dal odkaz tak si ho otevřete a věnujte mu čas ať víte jak vás houpou z plezíru, hovada znuděný.

Tupý hulvát
26. 4. 2024 11:48
Odpovědět  cool

Nevím,jestli mě kritizujete,poučujete nebo souhlasíte.To video na nic nepotřebuji a můj komentář je jasný,autor neví o čem mluví.
Na revanš pro vás,nějaký pan Matějka sleduje vývoj teplot a srážek od roku 1960 a graf teplot za šedesát let MÁ TVAR PŘÍMKY.Pokud by vzrůst teplot za tuto dobu/ o cca 0,8 st.C/ ZPŮSOBOVAL ČLOVĚK,AŤ JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM,musela by být výsledkem KŘIVKA se zrychlujícím průběhem.Ke grafům si sjeďte dolů.Zdravím.
https://www.infodatasys.cz/climate/KlimaCR1961_2016.htm

P.S.Na mou prosbu o komentář mého hodnocení mi pan Matějka odpověděl,že PRO ZRYCHLOVÁNÍ žádná data neexistují.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
cool
26. 4. 2024 13:46
Odpovědět  Tupý hulvát

Ehhh 50% získává ledová planeta s krátkými až mizivými obdobími meziledovými, planeta na nejzažší oběžné dráze vhodné pro život z hvězdy a další 50% pokrývá skleníkový efekt vodních par – absobce Takže záleží na cyklech aktivity slunce a oběžné dráze země s prokázanými 26? přepólováními kdy po převrácení planety slunce vycházelo logicky na západě i na změnách náklonu s nikoliv kruhovou dráhou okolo hvězdy s proměnnými. A bylo i klimatické optimum tak nazvané že bylo v průměru o 6 až 8 stupňů, fšude chcalo víc a snad až 6% CO2 oproti 0,038 dnes ale kolísá to podle oblastí od 0,028 do těch 0,04. Kdy 0,025 znamená úhyn flory a poté i fauny včetně bravurních.
Někde na odkazu tam má že planeta by šla vymrazit na “vjeky.
https://www.youtube.com/watch?v=bGrttVRfkgo
Teze bonus
https://www.youtube.com/watch?v=z78AkvMRt1E

cool
26. 4. 2024 13:52
Odpovědět  cool

V optimu “trpěla fauna i flora gigantismem i prý s větším %ním zastoupením kyslíku.