Kedmi poukázal na připravenost Ruska „inteligentně pomoci“ Spojeným státům na mezinárodní scéně.

Bývalý šéf izraelských speciálních služeb “Nativ”, vojenský expert Jacob Kedmi upozornil na to, že situace
na mezinárodní scéně nutí Spojené státy žádat Rusko o pomoc, protože v posledních letech ruská pozice
ve světě významně vzrostla.

Washington musí „žádat Rusko o pomoc“, protože Moskva v posledních letech demonstruje významný nárůst na mezinárodní scéně, v důsledku čehož se „pravidla hry změnila“. 

Za současných podmínek Spojené státy prostě nejsou schopny řešit své problémy. 
Tento názor na kanále Iton-TV vyjádřil známý izraelský expert Jacob Kedmi.

Podle něj se Rusko stalo mnohem aktivnějším, než v době, kdy ve Spojených státech přišel k moci prezident Donald Trump. Příležitosti Moskvy se od roku 2017 rozšířily, to jasně dokládá situace s plynovodem Nord Stream: ….. Washington je nucen konstatovat, že veškeré úsilí na zastavení tohoto projektu bylo marné
a že přání evropských partnerů spolupracovat s Ruskou federací se ukázalo být mnohem silnější.

Zatímco se USA během posledních pěti let pokoušely překonat Ruskou federaci, objevila se u nich celá řada vážných problémů. Jedná se především o Sýrii, Írán, Severní Koreu, Čínu, Venezuelu a dokonce i formálně spojenecké země Evropy. 

Podobně se to stalo i Velké Británii, poznamenal Kedmi. 
Aby se Washington dostal z obtížné situace, bude se muset obrátit na pomoc k Moskvě, která má v současné době k dispozici mnoho nástrojů pro většinu amerických krizí.

„Rusko však nebude vždy dělat to, co od něj Američané potřebují. 
Jejich přání se nenaplní ve Venezuele. Jugoslávská ani libyjská varianta nepřichází v úvahu,“

dodal expert a poukázal na připravenost Moskvy„ inteligentně pomoci“ kolegům ve Spojených státech, pokud jde o spolupráci na mezinárodní scéně.

Dříve Jacob Kedmi řekl, že Američané jsou vážně znepokojeni rizikem jaderné války, protože možnosti Ruské federace se v tomto ohledu staly dostatečně hmatatelnými. 
https://politpuzzle.ru/139052-kedmi-ukazal-na-gotovnost-rossii-intelligentno-pomoch-ssha-na-mezhdunarodnoj-arene/?utm_source=onesignal&utm_medium=push&utm_campaign=main

sdílet na