Kdo si rasisticky a násilím primitivně vynucuje nadřazenost? – VIDEO

Na všech. životech záleží nebo jen na černejch

Lídr černošských protestujících pohrozil „vypálením USA“!

Příznivci Black Lives Matter „vypálí systém a nahradí ho“, pokud americké úřady nesplní jejich požadavky, řekl Fox News Hawk Newsom, lídr pobočky organizace v New Yorku.Hawk Newsom, člen Black Lives Matter27. června 2020 – 04:20
Podle aktivisty je americký systém, počínaje válkou za nezávislost, založen na násilí. Potvrdil tak, že podporuje násilné metody boje.
„USA se veměšují do režimů a podkopávají je, nahrazují jejich vůdce těmi, které mají rádi. Takže obviňování nás z násilí vůči některému Američanovi je extrémně pokrytecké,“ řekl Newsom.

Poznamenal, že násilí neomlouvá, ale považuje to za jedinou účinnou metodu boje. Newsom uvedl události šedesátých let jako příklad, kdy černoši dokázali dosáhnout svých cílů.
Donald Trump sází na útok
„Pokud nám tato země nedá to, co chceme, spálíme tento systém a nahradíme ho. Jasné? Mohu to říci obrazně i doslovně. To je otázka interpretace,“ řekl aktivista.

Hostitelka ho požádala, aby vyhodnotil postavení Martina Luthera Kinga, ml., který se postavil proti jakýmkoli rasovým heslům a vyzval ke sjednocení v lásce k Bohu. V reakci na to Newsom nazval Ježíše Krista „nejslavnějším černým radikálním revolucionářem“, který byl zabit, jako další „černí aktivisté“„Vláda nás zabíjí,“ zdůraznil.
„Chci osvobodit černé a černou suverenitu jakýmkoliv způsobem,“ dodal Newsom.

Po smrti Afroameričana George Floyda v Minneapolisu rukou policie prošla americkými městy vlna protestů a nepokojů. Lidé se vydali do ulic a požadovali ukončení policejní brutality, stejně jako skandovali antirasistická hesla. Některé protesty jsou doprovázeny rabováním a jsou bořeny některé historické památníky. V americkém Kongresu přijali pod tlakem zákon o reformě policie.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews.com, foto: repro fox news)

sdíletj na

Ohodnotit příspěvek (3 / 1)
Přihlásit: Login
1000
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Pojmenování nahrávaného obrázku
 
 
 
Audio and Video soubory
 
 
 
Jiné typy souborů
 
 
 
1 Komentáře vlákna
0 Odpovědi vlákna
0 Sledování
 
Nejvíce komentované
Nejméně komentované
1 Autoři komentářů

  Souhlas  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Karel Darek
Ohodnotit příspěvek :
     

Vypadá to, že USA sklízejí to, co samy zasely.