Kdo se ptá, dostane pěstí do hlavy. 

Kdo se ptá, dostane pěstí do hlavy. 

Kdo se ptá, dostane pěstí do hlavy.  Takto lze  nazvat  vypjatou atmosféru  před Národním muzeem po skončení pražské protivládní demonstrace 11.3.2023, kterou na videu popisuje Karel Kočí, jeden z bezdůvodně brutálně napadených  občanů   příslušníky policie   Víta Rakušana, viz odkaz

Karel Kočí je občan, který si šel po skončení povolené protivládní demonstrace prohlédnout Národní muzeum a připletl se k zásahu policie při pokojném protestu proti vyvěšení ukrajinské vlajky české národní památce. Zde byl neoprávněně surově zbit policisty, kteří dostali od svých nadřízených rozkaz k vyvolání agrese. Pana Kočího se přišel zastat kolem náhodně procházející děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické Miroslav Ševčík, který uviděl zkrvaveného pana Kočího a proto zjišťoval u policejního kordonu, co se stalo. Přitom byl vyfocen novináři, kteří tuto skutečnost otočili proti němu, aby ho mediálně diskreditovali. Skupina lidí, kteří přišli vyslovit svůj oprávněný názor na vyvěšování vlajek cizího státu na naše národní památky a státní budovy se chovala pokojně a proto nebyl ze strany policie žádný důvod takto brutálně zasáhnout. V dnešní době, kdy nám vládne vláda premiéra Petra Fialy, která si uzurpuje veškerou moc pro své zájmy a zájmy cizích mocností, které jdou přímo proti občanům České republiky se už nemůžeme ničemu divit a nelze mluvit o právu a spravedlnosti. S prohlubující se ekonomickou krizí, která dostane mnoho dalších občanů do těžkých životních situací bude nespokojenost narůstat. Jaké další násilí použije tato vláda proti vlastním lidem, kterým svými kroky otevřeně škodí?

Zatímco  ministr  vnitra, aniž by vzhlédnul jakékoliv  video mapující  zásah těžkooděnců , neměl o nepřiměřenosti zásahu pochyb  ihned po jeho  skončení,  na sociálních sítích i mediích  mainstreamu  stále přibývají   videa účastníků  „konfliktu“  ,z  nichž je zřejmé, že pan Rakušan má  občanům co vysvětlovat !!!

      Ministr Rakušan, kterého provází  za krátkou dobu jeho vládního angažmá  jeden skandál za druhým,  je zatím „neprůstřelný“.  Bez nadsázky se dá říci, že s jeho „hlavou“  je  spojena  životnost Fialovy vlády, je symbolem  hlavy  vládní mafie.  Stejně  jako  předcházející  jeho kauzy šly k ledu ještě dříve, než se je podařilo potřebně  zmedializovat, tak  i v případě sobotního zásahu před Národním muzeem  zůstane Rakušan  nadále čistý a důvěryhodný ministr s profesionálním  řízením svého silového resortu.

    Asociální vláda  premiéra Petra Fialy  poslušně sloužící ukrajinskému režimu  a zájmům USA v tomto konfliktu  bude  i v následujícím období čelit  demonstracím a nátlakovým akcím  přibývajících nespokojených  občanů , jejichž cílem bude dosáhnout  demise  současné protilidové pravicové vlády. 

Rakušan, Fiala, Černochová a k nim čerstvě zvolený prezident „Pávek“,   výkvět  toho  nejlepšího  co nám  mainstream  v demokratických  volbách  „dosadil“,  naše současná politická elita   vypjatou  společenskou atmosféru  zatím bere víc než  klidně.   Vždyť podle nich, každý kdo se odváží  přijet  do Prahy na demonstraci  je  ruský šváb  a  dezolát !

     Přejme kabinetu pana Fialy, aby i nadále jimi nazývaní dezoláti   a proruští švábové   se chovali  poklidně jako doposud.   Ono dezolátství, jak jej známe ze současných mnohem masivnějších demonstrací ve Francii, Německu a dalších státech se může přenést velmi rychle i k nám.    Napomoci  jim  mohou  bohužel  i další podobná vyjádření  podobných Rakušanů, Fialů , Pavlů  a dalších, kteří o demokracii a svobodě slova umí krásně  hovořit,  ale ve skutečnosti vytváří podhoubí pro  další  radikalizaci   společnosti.               

Miroslav Kavij


sdíletj na

4.7 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
David
16. 3. 2023 20:29

Proč policie takto nezasahovala při řádění anarchistů a nechala je demolovat Prahu, nebo proč nezasáhne proti sqaterům? `

Spam Teuton
16. 3. 2023 20:39

Musíme tu ukrajinskou fialovou mafii svrhnout. Nejlépe generální stávkou.

Albi
16. 3. 2023 21:18
Odpovědět  Spam Teuton

Stávky, natož generální potřebují organizátora s autoritou. Rozhádaný národ takového nesežene.

Pavel K
17. 3. 2023 08:04
Odpovědět  Albi

👍 👍 👍

Pedro
16. 3. 2023 21:15

Rozkaz dal tento vygůglenej mistr:
plk. Mgr. Petr MATĚJČEK ředitel krajského ředitelství hl. m. Prahy telefon: +420 974 821 220 fax: +420 974 825 275

Albi
16. 3. 2023 21:15

Snad to nebude moc velký úkrok od tématu, když upozorním na situaci ve Francii ohledně důchodů.

Francouzská vláda se rozhodla obejít dolní komoru tamního parlamentu. Spornou důchodovou reformu přijala bez jejího souhlasu. Poslanci opozičních stran proti postupu vlády v sále protestovali hlasitým zpěvem Marseillaisy…..
Poslanci opozičních stran hlasitě zpívali a bouchali do stolů…… Nad hlavy vztyčili cedule s nápisy „rezignace“ a „64 let ne“ !!!!
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-video-poslanci-se-bouri-macron-je-nenecha-hlasovat-o-penzijni-reforme-227899
Macronova strana nemá v Národním shromáždění většinu. Vláda proto neměla jistotu, že zákon chystaným hlasováním projde a raději se nakonec rozhodla použít článek 49.3 ústavy, který jí umožňuje přijmout zákon bez hlasování Národního shromáždění.

Fialova inspirace? Francie čl. 49.3 – ČR “legislativní nouze”. Fiala většinu má, ale sichr je sichr!

Albi
16. 3. 2023 22:38
Odpovědět  Albi

Pokračování
Macron silou protlačil penzijní reformu, Francouzi zapalují ulice
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-video-poslanci-se-bouri-macron-je-nenecha-hlasovat-o-penzijni-reforme-227899#

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
17. 3. 2023 10:07
Odpovědět  Albi

.. komedie určená prostém lidu, už teď je jasné, že poslanci nevyužijí možnost hlasování o nedůvěře vládě pana Macrona. Tudíž jen plácnutí do vody, ono totiž v evropském politickém prostředí není většího strašáka než předčasné volby.. jéžišmarja mámo, co když nebudu znovu zvolen?! No to neé, to neééé, táto!

Pedro
16. 3. 2023 21:17
Pavel K
17. 3. 2023 08:08
Odpovědět  Pedro

No vidíš a jestli jsem rozuměl dobře, tak to je ta blondýna co Soňa Peková kritizovala v jednom programu. A celkem dost,tak se v tom vyznej, že nebyl čas se ptát kdo je kdo…….

krpo
17. 3. 2023 14:21
Odpovědět  Pavel K

To je fakt džungle,a v té se vyznat…?!

Milan ze Zahrady Čech
17. 3. 2023 17:44
Odpovědět  Pavel K

Tak tos musel rozumnět hodně blbě. Nepřehnals to s truňkem? Nebo snad vidíš jeden jediný důvod, proč by ji měla kritizovat? Vždyť je naopak evidentně na stejné straně barikády jako Soňa Peková! Kdybys nebyl líný a vygůglil si kdo je ta blondýna – https://cs.wikipedia.org/wiki/Jana_Peterkov%C3%A1_(aktivistka), – jejíž jméno v tomto vidku opakovaně zaznělo, namísto žvástu, že nebyl čas se ptát, nemohla by tě taková kravina napadnout. Ach jo…
P.S. Nic ve zlém, ale řekl sis o to. Jo, a všimni, jak tetka Wiki udělala z novinářky a moderátorky obratem aktivistku a dezinformátorku. To vidko je, pokud se nemýlím, reakce právě odsouzené “dezinformátorky o vakcínách” – vyfásla dva roky -na bl-bé otázky mediální blb-ky krátce po rozsudku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
17. 3. 2023 18:56

Počkej, počkej kamaráde. Jasně jsem hovořil o videu s tím vlasatým mladým chlapcem. A ona tam(Soňa) kritizuje nějakou blondýnu co se naváží do Raichla a jeho paní, A NEJMENUJE!!. Co je zač ta Petrková vím i to v tom videu tej mladici to povídá. TAK KDE JSEM BLBEJ? To že mě spprcááš mě nevadí, když si to zasloužím, tak to jako chlap přijmu a nebudu plakat. TAK CO MI TEĎ POVÍŠ, kterou tu blondýnku Soňa myslela?!! 🙄🤦‍♂️🍺🙋‍♂️

Milan
18. 3. 2023 14:21
Odpovědět  Pavel K

Na tomto vidku se ale blondýna Peterková do Rajchla ne-na-vá-ží! Tak proč by ji Soňa měla kritizovat? Za co? Za to, že se naváží do reportérů, s kterými má sama nevyřízené účty? Blbej jsi ve větě: …a jestli jsem rozuměl dobře, tak to je ta blondýna co Soňa Peková kritizovala v jednom programu?” Jakým způsobem jsi k této dedukci, která v důsledku kydá na Peterkovou hnůj, dospěl? Podle čeho? Jen podle toho, že je Peterková blondýna? Jinou souvislost tam nevidím. Ty jo? Tak sem s ní! Stačil by odkaz na vidko, kde se Peterková naváží do Rajchla. V tom případě se ti omluvím a roucho své roztrhnu, popel si na hlavu nasypu, a ještě půjdu klečet na hrách.
A jinak – Soňa je furt můj oblíbenec, a bude jím dál, akorát mi rozum nebere, jak mohou zjevně nadprůměrně inteligentní jedinci naskakovat na špek takovým pofidérním hnutím jako je AlatRa, nebo takovým hochštaplerům, jako je Rajchl.
P.S. A jéje. Zase mě de-bil odhlásil. No nic. MzzČ.

krpo
17. 3. 2023 14:19
Odpovědět  Pedro

To je dost dobrý maso!!!

Administrátor
P.A.Semi
16. 3. 2023 22:10

Zfanatizovaní Banderjugend studenti se snaží odvolat Šefčíka, protože si dovolil být součástí davu, urážejícího jejich Modlu, ukro-fašistický “hadr” na Muzeu, symbol poroby Českého národa…

Odvolávat se na Akademickou svobodu je problém, když sama Akademická obec je politicky zfanatizovaná a odvolají ho zevnitř…

A ovšem hlavní problém jsou prodejná Média Říše Lží, v čele s “Českou” Televizí, a hned v druhé řadě vymývání mozků studentům politickou propagandou na Školách…

πα½

Pavel K
17. 3. 2023 08:19
Odpovědět  josh-xy

Studenti mají právo kdo je bude učit??? Kde to vzali, ať jdou do otvoru a nevyskakují parchanti. Tak ať si to studenti vše platí a pak ať si vybírají. Teď jim to platí stát, tak ať drží huby a šoupou nohama. Těžkooděnci kdepak jste.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
17. 3. 2023 20:31
Odpovědět  Pavel K

Viz Akademická svoboda
https://cs.wikipedia.org/wiki/Akademick%C3%A1_svoboda

Politici ani Média ho odvolávat nemůžou, studenti bohužel ano…

—–

Je to pech, že se tu nedají vkládat ani podtržené odkazy (leda v textu) !
Ten formátovací toolbar byl dobrý a bez něj je to problém…

To ti němečtí vyděrači dosáhli přesně toho, co chtěli – zničit svobodné diskuze…
Vydírání za vložený obrázek je jenom záminka…

πα½

Veny232
16. 3. 2023 22:22

je zatím „neprůstřelný“??? Půjčte mi někdo kulovnici a ukážu vám že není 😀

Pavel K
17. 3. 2023 08:16
Odpovědět  Veny232

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Jaris
16. 3. 2023 23:34

Tahle protiobcanska vlada zradcu a vlezdoprdelistu EU a USA jednou skonci. Mejte na pameti, ze tyto zrudy je treba potrestat. V zadnem pripade to nenechte ‘vysumet’ jak se stalo po 89’roce a ten nejhorsi odpad lidske spolecnosti nikdy potrestan nebyl.

Pavel
17. 3. 2023 00:26
Odpovědět  Jaris

Na prvni pohled a na vysledky , mame Jihad , /svata valka na ty co neveri , nemusi udelat nic , vyhlasi se na ne ,ze neveri , to staci /, vlady a spolecnej s fanatickejma islamskejma uprchlikama, co se tyka nasili .
Valka na obcany a podivejte se jak jsou vyzbrojeny a vybaveny na bezbranne obcan…
Daleko vice nez armady na nepritele..To mluvi jasne.
Teror povolenej a jeste vyprovokovanej a prikazanej..
A vede to samozrejme general.
Schvaluje pochvaluje si surove utoky na bezbranne obcany..
Budizknicemu , kterej v zivote nemak na praci, ted rozhoduje, kdo pracuje a kdo bori.. Uz vysledky jeho tezkoodencu ukazuji a rovnou dokazuji , kdo bori a nici ..Nici stat a republiku.Na rozkaz odjinud.
Povolena banderovska shromazdeni v Plzni , muzou delat co chteji …
Takze vec je jasna..Obcane nesouhlasici s okupaci a Jihadem ,budou ted stihani nepricetnymi fanatickymi soudy..Uz jsou..

Standa
17. 3. 2023 07:53

Budou tito těžkoodění ,, hovada” mlátit pěstí do hlavy i své rodiče(důchodce) za ty své prachy od Rakušana?Až oni přijdou na Václ.Protestovat ….nebo ty rodiče zmlátí rovnou doma!

Pavel K
17. 3. 2023 08:29
Odpovědět  Standa

To se nikdy nestane, protože to dělají tak aby při zásahu nebyl citový vztah k mláceným. Např. Ostravští přijedou mlátit na Václavák a pražští jedou do Ostravy. Už i do ciziny jezdí naši panáčci za tučný peníz, ba ba. Na to musíš mít náturu a moc rád peníze.

Standa
17. 3. 2023 10:55
Odpovědět  Standa

Můžete mě někdo vysvětlit? Na legální, ohlášené demonstraci na Václ. Děkan Ševšík( VŠE) ošetřil policí zraněného muže. Demonstrace ,mimo jiné , byla i proti evidentně Ukrofaš,nacistické vlajce na Národním muzeu vyvěšenou tímto nelegálním režimem( osobní názor).
Studenti pořádají hon na děkana , žádají jeho odvolání za toto ošetření.
Kdo je navádí,kdo tento hon inspiruje, kdo to… organizuje tyto novodobé hony ? Pro studenty?Místo studia pořádají hony?Už hnědnou v přímém přenosu!
Je tu někdo student?
Čekám nějaký názor!

Pavel K
17. 3. 2023 11:49
Odpovědět  Standa

Dobrá já se hlásím jsem vječný student.🤣 Chci se vyjádřit, že pan Ševčík má moji podporu a je nesprávné, aby tu někaký mlíčňáci diktovali co a jak bude. Však v 89 bylo to samé. Řekl to přeci soudruh Štěpán, že nám nějaké děti nebudou diktovat co máme dělat. 🙄🤦‍♂️😋

Pavel z Moravy
17. 3. 2023 11:36

Všeho do času ale, že to zde již řádně zhnědlo, o tom není pochyb. Co by nám řekli rodiče a prarodiče, k jakým koncům jsme to zde nechali dojít. To je to nejbolestnější. Bohužel ale taková děcka se zde nezrodila sama o sobě.

Pavel K
17. 3. 2023 11:54
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nemusí chodit do práce, všude všeho dost, liberalismus všude, špatný výklad Demokracie atd atd. Zapoměl jsem na PVS a na dva roky. A do Čierné nad Piiičou a plnou polní. Kanady nazout ráno v šest a sundavat o půlnoci po rajónech. 😊😜😜

volfik
17. 3. 2023 19:42

Ono je vůbec zajímavé, kde se tam ti “těžkooděnci” vzali. Nebo je to “běžná” ochrana NM? Spíše to vypadá, že tam čekali na předem PŘIPRAVENOU PROVOKACI, kterou pak mohla “pavláda” dehonestovat celou demonstraci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!