Kdo je podle Petra Štěpánka Největší trouba a škůdce uplynulého týdne

Komentátor současného dění a hudebník Petr Štěpánek vyhlásil vítěze soutěže o největšího troubu a škůdce uplynulého týdne. Víte, kdo jím je?

“A vítězem soutěže o největšího troubu a škůdce uplynulého týdne se stává…. chvilka napětí….. ano, pražský pirátský primátor Hřib,”
konstatoval Petr Štěpánek.

“Fakt není nad to mistrovat z milionové Prahy půldruhamiliardovou Čínu, přiblble rozumovat o politice jedné Číny, rozuměj zpochybňovat ji, tu politiku, kterou – jen tak mimochodem – respektují USA, EU i Česká republika, chtít zcela amatérsky, neb zoufale nediplomaticky příslušný odstavec vyškrtnout z pražsko-šanghajské smlouvy o spolupráci, jejíž platnost stejně za rok končí, a pak se pokrytecky divit, že Číňanům se to nelíbí, a ve výsledku tím připravit o práci a peníze Pražskou filharmonii, které uražení Číňané zrušili turné, to fakt chce velký politický talent. Gratulace!” pokračoval v komentáři hudebník Štěpánek.

“Jojo, dobře vám tak, Pražáci! Co jste si zvolili, to máte,” píše se dál v komentáři, který ještě nekončí.

“Jo, a abych nezapomněl. Když tak u nás na venkově pozorujeme, jak to v té Praze vedete, netrpělivě vyhlížíme zástupce pražské kavárenské kulturní fronty, kteří nám přijedou poradit, koho příště volit.

Dozajista je přivítáme. Chlebem a solí. Bochníkem do hlavy, solí do očí,”
uzavřel glosu Petr Štěpánek na svém facebookovém profilu.

ps, facebookový profil Petra Štěpánka
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/kdo-je-podle-petra-stepanka-nejvetsi-trouba-a-skudce-uplynuleho-tydne/

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře