Kdo je Bill Gates? Odhalení temné agendy a ideologie 3x video

Jaký je Bill Gatesův plán ve spojitosti s vakcínami? V tomto videu se dozvíme potřebné historické souvislosti o roli Billa Gatese v globálním zdravotnictví. Jak je jeho nadace propojená s farmaceutickými společnostmi a snahami v šíření vakcín?

V dalším informativním videu o Billu Gatesovi se dozvíme o jeho tzv. síti kontroly populace a jaké jsou jeho skutečné cíle vakcinační agendy.

V posledním díle série o Billu Gatesovi si položíme otázku: Kdo je Bill Gates? a odhalíme záměry a motivace tohoto muže, a jakou ideologií se nejspíše řídí.

https://bit.ly/301XP5A

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vladimír
7. 6. 2020 00:24

Mě se líbí ten článek a videa jsou zajímavá, díky za ně. Nesouhlasím ale se závěrem těch videí – že ideologie jsou apriori špatné. Připomíná mi to jeden příběh…

Kdysi jeden mudrc a učenec, Agivesana, uslyšel o Buddhovi a chtěl se s ním setkat a podiskutovat. A disputaci začal velmi z ostra: Pane Gautamo, neuznávám žádné názory! A neuznáváš tedy ani tento názor?, opáčil Buddha. Tedy ten názor, že (Agivesana) žádné názory neuznává.

Příběh pokračuje tím, co se pak přihodilo Agivesanovi, když uslyšel Buddhovu řeč, ale vraťme se k těm ideologiím. Temné světové zákulisí evidentně svou vlastní ideologií má. Zatímco ustrašení obyčejní lidé si myslí, že mít jakýkoli názor nebo soustavu názorů, i tu, která by byla v jejich prospěch, je hloupost a špatnost…