Kdo dřív umře?

Kdo dřív umře? Odporné útoky na prezidenta Zemana. Frustrovaný novinář vymyslel hrob, člen rady České televize urazil prezidentovu manželku a nemocnice se snížila k hloupému “zdravotnímu” vtipu. Nenávist v přímém přenosu.

Nečekaný nástup prezidenta Miloše Zemana (75) do nemocnice byl pro jeho nenávistné odpůrce výzvou. Každý jistě nemusí souhlasit s tvrzením, že je Miloš Zeman jedním z největších státníků, které kdy tato země měla. Míra nenávisti a neúcty ke stáří však vyděsila i ty otrlejší povahy.

Útoky přicházejí především z té části politického spektra, která se vymezovala vůči nedávnému skonu nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta (†80), když různým tlachání, bohapustým mudrováním a slaboduchým moralizováním poukazovala na cosi většího, než je, ehm, píseň.


Miloš Zeman nastoupil do nemocnice za doprovodu své dcery Kateřiny (25) dne 17. října, vrátit domů se má dnes, tedy 20. října. Jeho nástup do nemocnice byl nečekaný. Krátce předtím byl na kontrole, podle které je zdráv přiměřeně svému věku. Má problémy s nohama (polyfunkční neuropatie, tedy porušení nervů, kvůli kterému nemá cit v nohou od kotníků dolů), kvůli čemu se stal také terčem “vtipů”.


Vybrali jsme tři zástupce komanda, “žertujícího” na téma zdraví starého člověka Frustrovaného novináře, člena Rady České televize a oblastní nemocnici. Tedy: dělníka médií, kontrolora a zástupce veřejné služby.


Hrob

Frustrovaný novinář Pavel Šafr z dezinformačního webu Forum 24 se den po nástupu prezidenta do nemoc-
nice vytasil s koláží, na které je černý náhrobek s nápisem: 

“Zde odpočívá Miloš Zeman a je úplně zdráv.”

Forum 24

Mnohé nasvědčuje tomu, že novinář Šafr již dávno rezignovat na nějakou objektivitu a nezávislost, jíž se zaštiťoval v době, kdy zakládal PR agenturu Penguin. Za své úhlavní nepřátele dnes označuje právě prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše.


Plivanec

Člen Rady České televize Zdeněk Šarapatka si dal dne 19. října na facebook pozvánku, na které ho zve prezident a jeho manželka Ivana na recepci oslav státního svátku. Tato pozvánka je velmi vstřícným gestem, protože se Šarapatka s Milošem Zeman v minulosti soudil o Zemanův výrok, že Šarapatku z úřadu „vyhodil pro neschopnost“.

Šarapatka se nikdy příliš netají tím, že je pro něj prezident Zeman něco jako ztělesnění zla. Na facebooku pozvánku na hradní recepci okomentoval takto: “Do smrti dobrý, Miloši.”


Legranda

Třetí do party je nemocnice(!) v Šumperku. Ta následně v souvislosti s čerstvou zprávou o prezidentovi publikovala na své stránce na Twitteru příspěvek:

„Jste zdraví, cítíte se dobře, ale uvažujete o krátkém ‚rekondičním pobytu‘ v nemocnici? Pak jsme tím správným místem! Zdravé pacienty máme nejradši! Těší se na vás náš tým lékařů i sester!“

Nemocnice Šumperk

Nemocnice později tweet stáhla, což doprovodila tímto podivným vysvětlením: 

“Tweet byl myšlen opravdu jen v nadsázce a nejde o oficiální nabídku nebo stanovisko Nemocnice Šumperk. Přejeme hezký den!”


Hezký den a mnoho dalších přejeme i my prezidentu Milošovi Zemanovi – a těšíme se na důstojné oslavy státního svátku!

https://www.hoppner.cz/kdo-driv-umre-odporne-utoky-na-prezidenta-zemana-frustrovany-novinar-vymyslel-hrob-clen-rady-ceske-televize-urazil-prezidentovu-manzelku-a-nemocnice-se-snizila-k-hloupemu-zdravotnimu-vtipu-nen/#.XayyUZIzbIU

sdílet na