nezařazené

Kdepak Fico!

Duel našich lídrů – koaličního i opozičního, který proběhl na Nově, ukázal zcela jasně jednu věc – nemáme ani omylem nikoho Ficova formátu.

Pánové Babiš a Fiala se hádali ve studiu jako trhovci: „Je to vaše vina!“ „Ne, vaše vina!“ „Za drahotu může Babiš!“ „Za drahotu může Fiala!“ Jen díky opravdu děsivě tristní situaci může se Babiš jevit jako naděje. Možná něco udělá s cenami – možná. Když mohl zatočit s oligopoly – a mohl 8 let – neudělal nic. Dokonce zatípl i zákon o povinném podílu českých potravin na trhu. A teď, kdyby ho člověk neznal, by mu tu péči o české zemědělce i věřil. Stejně tak s ČEZem, stejně tak s politickými neziskovkami, s ČT. Většinu na to měl. Neudělal nic a pak jen čučel, jak ho rozebrali.

Další dojemné momenty byly ty, kdy se pánové předháněli, kdo je víc protiruský. „Pan premiér seděl ve vládě, která kamarádila s Putinem“ pravil Babiš. Že byla svalena vláda Petra Nečase, protože nevyřadila z tendru na Temelín Rosatom, to snad Babiš schvaluje? Ta vláda měla padnout ze sta jiných důvodů. Tahle vláda podobnou chybu neudělá. Nebude stavět nic, k tomu eurounijními emisními povolenkami vyřadí z konkurenceschopnosti uhelné elektrárny, zakáže kotle na jakákoli paliva a bude. Zbyde Habeckova „Wärmepumpe“ se superdrahou elektřinou. Co konkrétně s tímhle bude Babiš dělat kromě zestátnění ČEZu, jsme se nedozvěděli.

Fiala kontruje tím, že Babiš nás uvrhl do závislosti na ruských zdrojích a zanedbal ty alternativní. Asi abychom mohli solárním baronům platit ještě víc. A Babiš – neodvážil se říct, že jedině levný ruský plyn a ropa nás držely nad propastí, do které se s grýndýlem řítíme. Vždyť v Bruseli také všechno řádně odsouhlasil. Fico naopak přesně o výhodách ruského plynu vždy mluvil.

V ekonomických otázkách byl Babiš odvážnější. Tady měl dostatek důkazů, že Fialova vláda je holé neštěstí a také toho využil. Dokonce se odvážil i zdůraznit, že Fiala je spíše premiérem Ukrajiny než Česka. To byl dobrý zápis. Krachující podniky, šílený „konsolidační“ balíček, který opavský elektrikář Stanjura sestavoval asi v rauši , to nešlo obhájit a mělo za následek plácání nesmyslů ze strany Fialy.

Celkově shrnuto – snadný soupeř pro zkušeného obchodníka Babiše. Fiala nic neví, ničemu nerozumí, jak se stal profesorem bez znalosti angličtiny, to si raději ani nepředstavuju.

Na závěr se ovšem oba pánové vzácně shodli – a to v naprosté a bezpodmínečné podpoře Izraeli. V podpoře státu, od kterého by už i v USA rádi dali ruce pryč po neobhajitelných zvěrstvech v Gaze, ale jaksi nemůžou, protože by se jim zhroutila geopolitika. Takže bezpodmínečné přiznání se k Izraeli dává „signál nahoru“, a to od obou pánů: „Je jedno, kdo tu bude vládnout, jsme pevnou součástí euroatlantického bloku a nadále přijímáme rozkazy.“ Pokud budu vládnout já, Andrej Babiš, nemusíte mi tu uspořádat Majdan, pojedu jak hodinky.

A to je opět rozdíl. Fico dělá kroky ve prospěch dolních 5 miliónů, protože to cítí jako povinnost. Protože to slíbil. O tom, že Slovensko nemá dodávat zbraně na Ukrajinu, mluví od začátku války. Teď mluví o tom, že Izrael má sice právo na obranu, ale že za dva měsíce bylo v Gaze zabito více dětí, než jinde na světě ve všech konfliktech za celý rok. Fico mluví jako člověk. Fiala, ale i Babiš, mluví jako generátory vhodných odpovědí.

sdíletj na

149 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
19. 12. 2023 08:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Babiš není o nic menší šmejd, než Fiala.

Falka
19. 12. 2023 08:52
Odpovědět  Frank

Souhlas! Jen nechápu, jak může mít ANO tolik příznivců – tolik lidí ho chce volit…

Pijack
19. 12. 2023 09:14
Odpovědět  Falka

To pramení ze zoufalství. Nikdy jsem si nemyslel, že zoufalství bude u nás hlavním důvodem k volbě. Děs běs.

komoří Lang
19. 12. 2023 11:35
Odpovědět  Pijack

…a to všechno začalo už tenkrát v družině, když se malého Péti ptala učitelka:
Copak to děláš Péťo?
-sím, píšu dopis.
A prozradíš mi Péťo co tam píšeš?
-nevím, ještě sem ho nedostal.
Ovšem je to jenom pověst.

Pipa
19. 12. 2023 12:40
Odpovědět  Pijack

Spíše narůstá počet lidí, kteří už ze zoufalství nevolí.Když většina zvolila na hrad toho bolševickýho křiváka, tak se jeví Babiš jako podstatně menší zlo. Polistopadový režim si v Česku nedokázal vychovat politickou elitu, která by byla ochotna pro něj pracovat.Vlastenectví je dnes nežádoucí a je zcela záměrně nahrazováno zrůdným “evropanstvím.”
V podstatě zde probíhá řízený proces odnárodňování ve všech rovinách společnosti!

Ferko
19. 12. 2023 16:33
Odpovědět  Pipa

Ona by se ta politická elita i vychovala. Jenže došlo k tomu, že do popředí se nedostali ti inteligentní a slušní, oni tam ani nechtěli, ale byli nahoru vystrčeni ti úplně pitomí hlupáci a hlupačky, kteří ani nechápou, jak jsou těmi chytrými a bezskrupulózními zdola manipulováni. Naposledy vyřazení Kalouska z eurovoleb.

Albi
19. 12. 2023 18:54
Odpovědět  Pipa

“Bolševického” křiváka?

České pojmenování bolševik vzniklo z ruského slova. большевик
Význam slova je – většina nebo také člen většiny zastupující její zájmy (ve významu vlády většinových zájmů nad menšinovými zájmy)

Jednoduše řečeno: Bolševikem je ten, kdo háji dlouhodobé strategické zájmy většiny pracujícího lidu (což je obvykle nevýhodné a nebezpečné), v protikladu těm, kdo hájí zájmy privilegované menšiny (což je materiálně, kariérně a jinak zvýhodněno). …. etc.

A to rozhodně necharakterizuje našeho hradního pána..
Trochu se dovzdělejte.
https://kob-forum.eu/2023/12/07/bolsevik-sem-bolsevik-tam-kam-se-clovek-podiva/comment-page-1/#comment-5504

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
20. 12. 2023 09:40
Odpovědět  Albi

To už nevyřešíš, jakmile jeden něco plácne, další to opakují jako naučenou mantru, aniž by se nad tím hlouběji zamysleli a to není jen v tomto případě.

Slovan
19. 12. 2023 09:20
Odpovědět  Falka

Protože je to jenom hra a pokud se nenajde několik lidí, kteří v tom umí chodit, tak je to k ničemu. Dělají si z nás dobrý den. Nebýt volby na Slovensku tak to tam jede dál a Fico šoupe nohama. No a zde jsou salámisti, jiná povaha než na Slovensku. Vyměňte lidi v ČT a uvidíte ten pokles preferencí babišových.

Albi
19. 12. 2023 11:04
Odpovědět  Slovan

No – a kdo je má vyměnit? Fialova vláda? Babičova vláda? 🙂

Zatím se veškerá MASmédia (alternativa se nepovažuje ani za médium, natož masové médium, ta je jen šiřitelkou dezinformací) pilně snaží předvádět, jak Slovensko je jako jeden muž proti Ficovi, nespokojené s jeho vládnutím už od prvního týdne (kde se asi vzalo tolik jeho voličů???) a určitě hned tak brzy s tím nepřestanou.

Slovan
19. 12. 2023 12:07
Odpovědět  Albi

Všeho dočasu. až to tam bouchne bude bitka. Vím že o tohle “jim” jde, ale pak jsme to neměli nechat dojít tak daleko. Teď dobře nám.

Jaro Jaroslav
19. 12. 2023 13:32
Odpovědět  Albi

To sú missmédiá, teda miss= minúť sa, obchadzať pravdu! A aj messmédiá…

Gales
19. 12. 2023 11:30
Odpovědět  Slovan

comment image

Gales
19. 12. 2023 11:32
Odpovědět  Gales
Slovan
19. 12. 2023 12:10
Odpovědět  Gales

Jistě, teď jsem to výše napsal. Já jim to říkal všem, byl jsem za blba.

Pavel z Moravy.
19. 12. 2023 12:34
Odpovědět  Slovan

Jenže co dělat, když máš již svůj věk, nejsi nikde, kde bys mohl něco ovlivnit a máš v populaci přinejmenším 80% přeformátovanců. Na to by ani král Miroslav nic nevymyslel. Ten umí to a ten zas tohle, na to tady stádo nenalákáš. Tak se netrap, konec je blízko, kňučení bude veliké.

Slovan
19. 12. 2023 13:04
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Kamaráde já tohle všechno vím, ale furt je lepší bejt naasrraneej, než upadnout do deprese, šílenství pijáků a otravovat na netu v diskuzích a přesvědčovat jostatní jak jsem chytrej. Dnes má vnučka Besítku, tak vyvezu babku do města. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Slovan
19. 12. 2023 17:55
Odpovědět  Slovan

Sorry borry Besídka 🤣

Joe Arp
19. 12. 2023 18:16
Odpovědět  Slovan

Jenom Desítka? To já Dvanáctka! Já jen, abych se nemusel koupat, za chvíli nám přijede vševěd “umejt prdel”.

Slovan
19. 12. 2023 19:56
Odpovědět  Joe Arp

Už tu dávno řádí jako černá ruka moudrosti. Jinak mě nemuší nic mejt, jsem se už sprchoval, ale když už by přece jen chtěl, tak tedy může mi ………..🤣🤣🤣🤣

Mike
19. 12. 2023 10:46
Odpovědět  Falka

Chybí nám levice. Moderní levice s přijatelným programem pro širší vrstvy obyvatel. Dokud tady žádná nebude, bude mít ANO preference nad 30%. Není to o Babišovi, je to o tom, že progresivní liberálové Spolu, pohrdají všemi a první co vypustila ta kráva pekarová z huby bylo, že tady vláda není pro lidi. Z Okamury mají lidé strach, pro jeho sveřepost, přestože SPD má celkem dobrej program. Vlastně ani není moc z čeho vybírat. Komunisté a socdem nám z parlamentu vypadli. A to je chyba, kterou teď vidíme kolem sebe. Politická scéna musí být vyvážená, jinak tady prostě pořád bude kontroverzní Babiš, slizký Fiala t.č. ukrajinský premiér a sveřepý samuraj Tomio.

Jednou větou řečeno – vykopli jsme s velkou slávou komunisty a socany z parlamentu a Babiš posbíral jejich voliče. Konec příběhu.

Putinovec
19. 12. 2023 11:23
Odpovědět  Mike

Ne , nechybí Nám levice ani pravice , střed ani okraj , modrý ani červený .
Chybí Nám rozhodnost a důslednost . Dojít si jako národ , pro tu smečku parazitů , bouchnout do stolu a nemilosrdně je vymést jak z funkcí , tak z republiky .
Je , i jejich pažravé klany . Teprve potom , když se zbavíme škodné , tak můžeme začít stavět znovu od základů .
U voleb změnu nečekejte . Tam se bude hrát předem připravené divadlo několika hráčů , snažících se strčit ten pracující a mluvící dobytek , do předem připravené škatulky – lágru .

x-13
19. 12. 2023 11:38
Odpovědět  Putinovec

Přesně tak…pokud je někdo zparchantělec, tak jej nebudu volit, ať je zleva nebo zprava, ať je kdo je. A debil volí dál…hajzl, ale náš

František
19. 12. 2023 22:32
Odpovědět  x-13

Fiala jen plní to, co Babiš slíbil a podepsal v Bruselu aby nepřišel o Agrofert. Babiš byl informován, stejně jako všechny vlády o důvodu covidu a následném vakcinování biologickou vakcínou určenou ke snížení populace světa. Toto prohlásil šéf Pfitzeru u soudu jako svou obhajobu. Babiš se velmi angažoval a vydělával na tom velké peníze. Když přišly komplikace a úmrtí lidí, potřeboval zmizet. Věděl, že ve volbách vyhraje, což se mu nehodilo. Proto mu pomohl Richetský popřením svého starého výnosu o volbách. Bylo snadné nechat vyhrát Fialu jen těsně, aby byl Babiš nezvolen a nemusel plnit své sliby z Bruselu. A tak trouba Fiala všechno za Babiše vyžral. Nemůže dělat vůbec nic. Babiš je vrah tisíců lidí. Nikdy mu nešlo o lidi a nikdy ani nepůjde. Jde mu jen o Agrofert a dotace. Lidi. Vzpamatujte se a nevolte ho. Jediný, kdo je schopen vytáhnout nás z toho bordelu je ” O K A M U R A ! “

ZMann
19. 12. 2023 12:13
Odpovědět  Putinovec

Lépe bych to nenapsal.

Mike
19. 12. 2023 13:58
Odpovědět  Putinovec

Ale no tak…, přiznejme si vážený příteli, že na tohle nemáme. Vidím to už řadu let. Měli jsme tady kdysi Nečasovu vládu, která byla zhruba stejně “populární” jako ta nynější, pak Kalousek, kterej vyvedl z ČNB 800 miliard do ECB, aby dostal od banksterů diplom největší ekonom v galaxii, zavedli protiústavní poplatky u doktora, mrzákům vzali invalidní důchod – těch prasáren bylo…, a nikdo se na nic nezmohl.
A když se pod sv. Václavem, naším patronem, koná demonstrace, tak i tady na alternativě řada lidí kváká, že to nemá smysl – takže co? Zase to za nás bude muset řešit nějakej samozvanec, nejlépe dosazený z Aspen institutu. Ovce potřebují nového pasáka, za kterým by šli, ti staří se už sami odpískali. Na revoluci příteli zapomeň, jsme staří, tlustí, pohodlní a unavení. Jediné co máme je zkušenost, kterou ale nikdo nechce slyšet. Vítej v realitě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
19. 12. 2023 14:27
Odpovědět  Mike

Ve skutečnosti je to právě k tomuto procesu – výsledku vedené .
Ta sebranka byla dosazena protizákonně záměrně , protože je ve vhodný čas potřeba dostat nasrané lidi do ulic .
Neděje se to jen u Nás , probíhá to Globálně . Nás se týká program , vyvolat občanské povstání , svrhnout sebranku , dosadit předpřipravené kádry a za zvuku kapel , vykročit do RU 2 . A toto se týká zhruba 12 států , kde to má , tak jako v socialistickém bloku vypuknout současně , aby se dalo přeformátovat pěkně zatepla .
Proč myslíte , že byl povolán Fico . Jednak jako kádr , který chápe určité procesy a bude schopen Slovensko vést do té předpřipravené tišiny a dále proto , aby zastabilizoval situaci na Slovensku , kde se sebranka tak snažila , až hrozil předčasný výbuch , což by narušilo plány , při zformátování celého celku .
My máme možnost do tohoto procesu vstoupit předčasně , vykopnout sebranku a tím narušit celý proces plánu RU 2 . Bez ČR , Rakousko – Uhersko 2 prostě nesestaví . Jakmile zde rozjedeme procesy , které budou tlačit na národní stát , který se neohlíží na ideologické blafy a spolupracuje tam , kde je to dlouhodobě výhodné , RF , tak ty předpřipravené plány Globalistů jdou k čertu .

Mike
19. 12. 2023 17:41
Odpovědět  Putinovec

Taky už mě napadlo, že ten prů:ser zvanej “ozdravný balíček” může být záměrnou spouští, protože až začne platit, padne spousta firem na hubu a tím i lidí, takže může být opravdu veselo. O tom, že je Fiala nasazenej liquidator našeho státu se už píše veřejně. Cesty k digitálnímu koncentráku jsou různé a klikaté, cíl však mají stejný.

Slovan
19. 12. 2023 18:07
Odpovědět  Mike

NO a teď si představte kdyby jste měl pravdu. Co s tím?

Slovan
19. 12. 2023 18:05
Odpovědět  Putinovec

No tyhle názory tu píšu já dlouho, doufám že to mi neupřete.
ANO jde o to dostat lidi do ulic ANO. Nojo ale nevím jestli to víte, tuším že Foldyna na PL říkal, že si pětikolka nedavno ( to my nevíme v TV to nebylo) odsouhlasila v případě nepokojů právo pozvat cizí vojsko udělat pořádek. A to je o co tu jde. Ptám se chtěl by tu někdo ČR majdánek?

Mike
19. 12. 2023 22:14
Odpovědět  Slovan

Já tím vším, co jsem tady uvedl, chci říct, že nás to bude bolet. Samo se nepohne nic, ty štěnice jsou tam zažraný a jen tak hned se nepustí. Koneckonců, vždyť jsme ta generace, kterou esenbáci mlátili obuškama a rozháněli nás vodníma dělama, no a? Šli jsme znova. A to jsme měli v ústavě vedoucí úlohu komunistů. K čemu je život v kleče?

Slovan
20. 12. 2023 09:47
Odpovědět  Mike

Mike veliký souhlas, ale já už mohu tak obsadit post kulometného hnízda. To víte trochu jsem zchromnul, jak jsem se celý život válel.

Kolonáda
21. 12. 2023 11:49
Odpovědět  Mike

Holt budete “bojovat” proti vlastním, proti těm, které jste si na minulém režimu vyvzdorovali, což je dějinný paradox… Jakákoliv změna může začít teprve tehdy, když přestaneme nenávidět, pomlouvat, dehonestovat a zlořečit svoji vlastní minulost – myšleny především roky 48-89. Zatím to skoro nikdo nepochopil, včetně tzv.alternativců, a přitom jde o fundament. Nebo-li jak věřit někomu, kdo zároveň pomlouvá a zároveň tiše, aby to neprasklo, přece jen ždibec z té historie chválí, čili muž, hnutí, něco dvou tváří. Nemluvě o vytahování se na minulost a její represe – jak taková represe vypadá, si zkouknete na materiálech z VB za Thatcherová, kdy jízdní policie v Londýně natvrdo vlitla do klidných skupin s dětskými kočárky, a na demonstrace nejen tam vůbec… Demolice tu rozpolcenost dobře identifikuje, a maže si hrdiny na chleba. Jen něco z psychologie – oni vědí co chtějí, nestydí se za to, vědí, jak toho dosáhnout, a vystupují sebejistě – což se o opozici, a alternativě téměř vůbec , říci nedá… Bojí se i vlastního stínu …

Joe Arp
21. 12. 2023 12:42
Odpovědět  Kolonáda

Rovněž doporučuji shlédnutí videorozhovoru ze včerejška, p. Hájka s p. Vrábelem na Protiproud, týkající se tvé poslední věty.

Slovan
19. 12. 2023 17:57
Odpovědět  Mike

Naprosto přesně napsáno, nemáme na to. 👍👍👍👍

skeptik
19. 12. 2023 11:33
Odpovědět  Mike

Co nám chybí jsou rozumní voliči.

Gales
19. 12. 2023 11:34
Odpovědět  Mike

“Již vzhůru, psanci této země,
již vzhůru všichni, jež hlad zhnět.
Teď právo duní v jícnu temně
a výbuch zahřmí naposled.
Od minulosti spějme zpátky,
otroci, vzhůru k cílům svým.
Již chví se světa základ vratký,
my ničím nejsme, buďme vším.
Poslední bitva vzplála,
dejme se na pochod.
Internacionála
je zítřka lidský rod.”

Albi
19. 12. 2023 10:55
Odpovědět  Falka

Je to takové politické perpetuum mobile.

Menší a vlastenecky laděné strany lidé neznají, protože jsou pro voliče moc malé (málo nebo vůbec se o nich nemluví – nepíše), takže bez vlivu, jenže bez zájmu voličů ten vliv nikdy nemohou získat!

Ergo – co zbývá?
Vybírají se ty známé, které mají přístup do mainstreamových médií – resp. které si ta média vybrala, tím doporučila a tím taky rozhodují, kdo tady bude ne vládnout, ale předkládat pod vlastní marketinkovou značkou příkazy skutečného vládce a tím jsou stále ještě Spojené státy, často zastupované jejich evropskou pobočkou EU.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
19. 12. 2023 11:01
Odpovědět  Albi

Jj, podle vzoru – Můžete si demokraticky a svobodně volit koho chcete, ale jen takové, které vám dovolíme.

Albi
19. 12. 2023 12:40
Odpovědět  Pijack

Přesně! A sami ti voliči jsou přesvědčeni, že je to jejich vlastní rozhodnutí.

sergej
19. 12. 2023 11:17
Odpovědět  Falka

Jak to zpíval K.Kryl – ďábel má pro každého svůj podíl?
https://www.youtube.com/watch?v=CJ81xkUnfUY

Chjo
19. 12. 2023 12:29
Odpovědět  Falka

Lidí jsou líní jít do hloubky. Spousta z nás na této straně barykády nejsou o moc menší ovce než ti od fialy. Ano zvládli projít hrubým sítem ale dál už se jim nechce protože je to moc namáhavé nebo jim to kognitivní disonance nedovolí protože přece trepali klíčema a to by museli uznat že se účastnili toho podvodu ať už vědomě (a jsou mezi námi to vím) nebo z nevědomosti. Chce to pokoru obzvláště od generace která ji káže ale sama ji postrádá.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pipa
19. 12. 2023 12:30
Odpovědět  Falka

Protože je to nejmenší zlo.V polistopadovém období si tento stát nedokázal vychovat ani politickou ani ekonomickou elitu, která by byla schopna a ochotna pro něj pracovat.Stal se pravý opak. V současné fázi probíhá jeho konečný rozklad v rámci EU, kdy bude zcela zbaven suverenity a státnosti.Pitomců a zrádců, kteří to podporují je zde nemálo. Právě probíhá mj. revize “Benešových dekretů” s cílem navrácení obřích majetků Lichtenštejnům, kolaborantům Hitlera. Pilně na tom pracují “hradní guma i fialovej hnus!”
To je vlastizrada a my stále mlčíme!

19. 12. 2023 12:55
Odpovědět  Falka

Protože ANO je falešná opozice…na opozici si jen hraje…když se to Fialkám posere…jako že ano a oni to vědí…tak to převeme Babiš a ten po nich nepůjde…
To je dávno předem daná domluva…
Však kdo tuhle bídu začal? Babiš! Covidovým fašismem a lhaním o Vrběticích…
Kdo tam zásoboval Nácky už od roku 2014? Jak sami přiznali? Babiš!
Maj to s Fialou vymyšlené…tak jako s.r.o čka…
“Fialky na sebe hodí konkurz,založí se nová firma z jednatele bude ředitel a z ředitele jednatel…a svoje prachy už neuvidíme”
A tak to tu s námi válí…
Jako v USA, tam máš pro jistotu dvě strany rovnou…
Dřív to tu takto s námi koulela ODS a ČSSD ve skutečnosti jedna strana…
Dnes Pětilepra se šestým kolem…Babišem…stejná taktika.
Tady musí vyhrát strana, která 3 dny po volbách neprodišně uzavře hranice.
A otevře je za tři roky ,až budem mít postavené Vesmírné lodě…
A převedenou celou zemi na volnou energii.
Protože 1000tun se na provázku jako kačer tahat nedá, přeci, nééé? To dá rozum.
Jen naprostej idiot může něco takového tvrdit.
A to říkám jako člověk co léta pracoval s těmi největšími jeřáby světa…
Max co jsme dokázali je Plovoucí kámen cca 350tun…

František
19. 12. 2023 21:25
Odpovědět  Falka

Fiala jen plní to, co Babiš slíbil a podepsal v Bruselu aby nepřišel o Agrofert. Babiš byl informován, stejně jako všechny vlády o důvodu covidu a následném vakcinování biologickou vakcínou určenou ke snížení populace světa. Toto prohlásil šéf Pfitzeru u soudu jako svou obhajobu. Babiš se velmi angažoval a vydělával na tom velké peníze. Když přišly komplikace a úmrtí lidí, potřeboval zmizet. Věděl, že ve volbách vyhraje, což se mu nehodilo. Proto mu pomohl Richetský. Bylo snadné nechat vyhrát Fialu jen těsně, aby byl Babiš nezvolen a nemusel plnit své sliby z Bruselu. A tak trouba Fiala všechno za Babiše vyžral. Nemůže dělat vůbec nic. Babiš je vrah tisíců lidí. Nikdy mu nešlo o lidi a nikdy ani nepůjde. Jde mu jen o Agrofert a dotace. Lidi. Vzpamatujte se a nevolte ho. Jediný, kdo je schopen vytáhnout nás z toho bordelu je ” O K A M U R A ! “

Jaris
19. 12. 2023 22:48
Odpovědět  František

Naprosty souhlas! Baba dal tomu marastu zaklad a Fiala tu karu dotahne primo do hnoje.

František
19. 12. 2023 21:44
Odpovědět  Falka

Pro censora, co mi zde 2x smazal příspěvek. Trefil jsem do černého?? Zdá se, že ano.

František
19. 12. 2023 21:58
Odpovědět  Falka

Jsi trapný ubožák.

František
19. 12. 2023 22:26
Odpovědět  Falka

Náš premiér Fiala jen plní to, co Babiš slíbil a podepsal v Bruselu aby nepřišel o Agrofert. Babiš byl informován, stejně jako všechny vlády o důvodu covidu a následném vakcinování biologickou vakcínou určenou ke snížení populace světa. Toto prohlásil šéf Pfitzeru u soudu jako svou obhajobu. Babiš se velmi angažoval a vydělával na tom velké peníze. Když přišly komplikace a úmrtí lidí, potřeboval zmizet. Věděl, že ve volbách vyhraje, což se mu nehodilo. Proto mu pomohl Richetský. Bylo snadné nechat vyhrát Fialu jen těsně, aby byl Babiš nezvolen a nemusel plnit své sliby z Bruselu. A tak trouba Fiala všechno za Babiše vyžral. Nemůže dělat vůbec nic. Babiš je vrah tisíců lidí. Nikdy mu nešlo o lidi a nikdy ani nepůjde. Jde mu jen o Agrofert a dotace. Lidi. Vzpamatujte se a nevolte ho. Jediný, kdo je schopen vytáhnout nás z toho bordelu je ” O K A M U R A ! “

Hrabě alias tat
20. 12. 2023 14:54
Odpovědět  Falka

Na to je odpověd otázkou? Jak mohl někdo volit 5 kolku. To je ten problém není koho volit.

Albi
20. 12. 2023 16:48
Odpovědět  Hrabě alias tat

Ale je – jen se trochu porozhlédnout i jinde než na Seznamu, Novinkách, iDnesu – veech našich TV kanákech (nomen omen . “kanály”)a podobných manipuativních médiích pod palce vláýdní cemolice.

František
19. 12. 2023 10:28
Odpovědět  Frank

To, co dneska dělá Fiala, je to, co Babiš v EU nasliboval a podepsal pár dnů před volbami. Pak sehrál divadlo a nechal vyhrát Fialu jen s těsným poměrem. To jemu pomohl Rychetský, aby zajistili výhru Fialy. Fialovi nezbylo než plnit rozkazy EU. A teď, když tu špínu vyžral Fiala, se dere zpátky. Babiš byl informován!, jako všechny vlády, o pravém účelu vakcinace, bojové látky na omezení populace světa. Toto potvrdil šéf Pfitzeru ve své obhajobě. Proto Babiš prohrál volby aby byl mimo hru, až nastanou účinky vakcíny. Babiš je vrah tisíců lidí. A teď by chtěl zpátky, aby nepřišel o dotace do Agrofertu. Lidi. Nevolte ho. Je nebezpečný a nikdy mu nešlo a ani nepůjde o lidi.

Spam Jan
19. 12. 2023 18:19
Odpovědět  x-13

Kdo za kovidu tady maloval pomalu na záda Babiše bílé kříže za mrtvé na covid? Celý Staromák jich byl, tak ho přinutili, aby uvěřil tomu, že epidemie skutečně existuje a je reálná stejná píšeň zněla z EU, proto ty zpackané rychlonákupy injekcí a roušek. Největší jeho chyba byla, že spolu s prezidentem bez vyšetřování osočili Rusy z výbuchu Vrbětic a to už nás zařadilo mezi nepřátelské státy na první místo v Evropě. Těžko se nařčení bere zpět.

x-13
19. 12. 2023 18:30
Odpovědět  Spam Jan

Ale Babiš tomu všemu přece “věřil”. Vždyť své ovečky přesvědčoval tím, že nastavoval ramínko před kamerama, aby se nechali v obchoďácích tečkovat sajrajtem v loterii na tenisky, ne? Pane, to že je svině soused neznamená, že budu taky, ne? Měl nejlepší odborníky, kteří varovali před tím svinstvem. Co udělal? Poslouchal pseudoodborníky zaháčkované ve farma byznysu. A jen tak to nebylo…..a co píšete dál je taktéž naprosto úděsné. A nejen to.

Jaris
19. 12. 2023 22:50
Odpovědět  x-13

Dceru ovsem proti ockovani branil, takze ta, ockovana neni. Baba dostal akorat nejakou vitaminovou injekci.

x-13
20. 12. 2023 10:21
Odpovědět  Jaris

však jen naprostý hlupák by věřil tomu, že si nechal píchnout experimentální látku…ale že jich bylo a je…i tady na webu

Ladislav 💤
19. 12. 2023 10:58
Odpovědět  Frank

A když padl poslední dotaz na fašistické židáky, oba souhlas!

Fuj a hnus nevolitelní oba!

Jedině KSČM a SPD, popřípadě další proti fasistickobanderovské EU a NATO!

Putinovec
19. 12. 2023 11:17
Odpovědět  Frank

Každý by si měl pro začátek , položit několik otázek .
K čemu je , sledovat vystoupení maňáskových šmejdů ?
K čemu Nám je , volit maňáskové šmejdy , když víme , že pracují proti Nám .
K čemu je , dodržovat volební šaškárnu , když víme , že za daných podmínek , které je možné kdykoliv svévolně měnit , nemáme žádnou šanci odstranit parazity .

Takže musíme odmítnout hromadně současný otrocký systém a vzájemně si dohodnout několik jednoduchých bodů , kam chceme jako národ směřovat a co očekáváme od funkce státu .
A to vše bez účasti parazitů a jejich generačně parazitických klanů – rodinek a příbuzných .

jiří
19. 12. 2023 11:29
Odpovědět  Putinovec

Ing Petr Blahynka – ZMĚNA SYSTÉMU
https://www.youtube.com/watch?v=5aWtxrXzgNU&ab_channel=PetrBureš
Ing. Petr Blahynka – Změna systému 2 – výzva k akci
https://www.youtube.com/watch?v=56m4SEgRYgU&ab_channel=PetrBureš

Skeletor
19. 12. 2023 11:52
Odpovědět  Frank

Vždy jsem říkal, už před prvním zvolením Bureše, že je to pouhý trojský kůň. Ovšem v česku má selský rozum už velmi málo lidí tak se není co divit, že to je jak to je. Prostě čechům ” někdo ” nalinkuje nak to tam bude a není šance to změnit.

Jaro Jaroslav
19. 12. 2023 13:29
Odpovědět  Frank

Babiš je slovenský žid a tí nemajú Božskú spravodlivosť v ich génoch! A Fiala je pozidovcený gójo, a to je ako poturčený Turčin Ponican, horší od Turka! Dá sa niečo vybrať z kolaborantského národa, niečo naozaj České a národné s pronarodnym myslením a činmy? Uz aj na Slovensku je to veľmi ťažké!!!

Jaris
19. 12. 2023 22:52
Odpovědět  Jaro Jaroslav

Fiala je rovnez zidak. Mate to na Wikipedii. Tam, kde vladne zid, narod place.

František
19. 12. 2023 20:31
Odpovědět  Frank

Fiala jen plní to, co Babiš slíbil a podepsal v Bruselu aby nepřišel o Agrofert. Babiš byl informován, stejně jako všechny vlády o důvodu covidu a následném vakcinování biologickou vakcínou určenou ke snížení populace světa. Toto prohlásil šéf Pfitzeru u soudu jako svou obhajobu. Babiš se velmi angažoval a vydělával na tom velké peníze. Když přišly komplikace a úmrtí lidí, potřeboval zmizet. Věděl, že ve volbách vyhraje, což se mu nehodilo. Proto mu pomohl Richetský. Bylo snadné nechat vyhrát Fialu jen těsně, aby byl Babiš nezvolen a nemusel plnit své sliby z Bruselu. A tak trouba Fiala všechno za Babiše vyžral. Nemůže dělat vůbec nic. Babiš je vrah tisíců lidí. Nikdy mu nešlo o lidi a nikdy ani nepůjde. Jde mu jen o Agrofert a dotace. Lidi. Vzpamatujte se a nevolte ho. Jediný, kdo je schopen vytáhnout nás z toho bordelu je ” O K A M U R A ! “

Spam vlasta
19. 12. 2023 08:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Oba jsou sebestřední voli ! Miliardář a sudeták !

x-13
19. 12. 2023 08:55
Ohodnotit příspěvek :
     

A přesto dostane “spasitel Babiš” přes 30%. V drtivé většině od důchodců, kteří se domnívají, jak jim za něj bylo dobře a přidával jim něco extra navrch nad rámec ze zákona povinného k důchodu. Takovou zkušenost mám z povídání si s některými u nás na dědině. Fakt nevím, to je jim jedno v čem budou vyrůstat jejich vnoučata? Vždyť ty přece milují a nedovolil bych si v nejmenším zpochybňovat, že tomu tak není. Tohle ale k ničemu dobrému nepovede. Kde jinde je šance, tady nebude ani omylem.

Slovan
19. 12. 2023 09:20
Odpovědět  x-13

Je to tak, mám stejné zážitky i když jsem už skoro v důchodu. Mockrát jsem jim to povídal a to bylo pak nadávek na moji hlavu. Babiš, jedině Babiš. Byl jediný který nám přidával, Kalousek………..atd. Co celé ČR stejný. Je to zhruba 14 co na jedné besedě p. Skála říkal že Havlíček chodil se kamarádit do stejných dveří odkud financovali všeho zlého proti SMERU konkrétně proti Blahovi. Nebo p.Štěpán (přes plyn) ten na něm nenechal nitku suchou, že Havlíček zanhal veškeré rozhodování plynu atd za ČR vyloženě EU. Jinak mluvi zde v TV a jinal v EU. Jourové se taky nezbaví.

x-13
19. 12. 2023 09:30
Odpovědět  Slovan

Přesně tak to je. Babiš něco jiného vykládá těm co rádi naslouchají a nekladou otázky tady, no a jiné lidi s protičeskými notami opakovaně nominuje na kandidátku do EP. Charanzová toho je zářným příkladem. A stačí se podívat jak hlasuje zbytek…o Jourové snad ani netřeba psát….

Albi
19. 12. 2023 11:17
Odpovědět  x-13

A dá se snad čekat, že lidi budou volit někoho, kdo jim bude soustavně stavět před oči výhradně černé scénáře budoucnosti bez sebemenšího “světélka na konci tunelu”?

Však to znáte – naděje umírá poslední. Že už chcípá 30 let a konec je v dohlednu – ošklivý pohled, raději se dívejme stranou! 🙁

x-13
19. 12. 2023 11:25
Odpovědět  Albi

Tak se podívejte jaká řešení a od jakých lidí odborníků nabízí například Rajchlovo PRO nebo třeba jiní…asi pak pochopíte, kde ty problémy jsou a proč je jiní nechtějí řešit

Albi
19. 12. 2023 13:05
Odpovědět  x-13

to chápu – jen jsem chtěla dodat, že za “černými scénáři” se lidé masově nepohrnou, když soustavně čtou a slyší, jak jsou neschopní, zbyteční, nepotřební – protože si nedokážo nahrabat ne-li miliardy, tedy aspoň desítky milionů, když to toílik jiných dokázalo.

Šel byste vy za takovou vyhlídkou budoucnosti? I kdybyste napsal, že ano, nevěřila bych vám, že byste zahodil aspoň slabou naději na zlepšení.

V diskuzích se toho nakecá – a konkrétní výsledek?

x-13
20. 12. 2023 10:22
Odpovědět  Albi

Kdo se cítí, ten se vtípí

Vladimír
19. 12. 2023 11:19
Odpovědět  x-13

Mám na Babiše s Fialou obdobný názor co se chování týká. Ale velký rozdíl vidím v tom, že Babiš je schopen se učit ze svých chyb a něco za život dokázal. A chtěl bych podotknout, že Fiala byl zvolen právě proto, aby Babiš nebyl opět premiérem. Byl zvolen těmi správnými demokraty, kterým toto úplně stačilo k tomu aby mu hodili hlas. Stejné to bylo s prezidentem. Nevím jaké zkušenosti máte Vy, ale já jako voliče Babiše nevidím jen důchodce. Že ho budou volit i zaměstnanci, kteří do důchodu mají ještě dost let, slyším často. Důvodem je samozřejmě rozhodování Fialy a jeho vlády, zdražování všeho, zvýšení daní atd. Přidávají se i podnikatelé, kterým vadí, že je současná vláda hodila přes palubu. Budou volit Babiše, protože nevidí nikoho jiného mezi našimi politiky. Fiala je daleko horší, on nerozumí ničemu. Je slabý jako člověk. Obklopil se lidmi, kteří neprošli životem a jsou to teoretici stejně jako on. Utvořili kolem něj bublinu a dostali ho mimo realitu. A upřímně, Vy vidíte někoho schopného tu napravit vše po vládě Fialy?

x-13
19. 12. 2023 11:27
Odpovědět  Vladimír

Babiš je čiré, ale rafinovanější zlo. Zkáza pro Česko stejně jako tahle pakáž co to vede nyní.

Vladimír
19. 12. 2023 12:17
Odpovědět  x-13

Nebudu se s Vámi dohadovat. Je to Váš názor. Domnívám se, že to, že Babiš je u některých lidí brán podobně jako ho berete Vy je z velké části výsledek práce médií. Ale neodpověděl jste na otázku koho tedy volit, protože to bude muset být silná osobnost aby tu napravil vše co tu Fiala s vládou napáchal.

Pavel z Moravy.
19. 12. 2023 12:56
Odpovědět  Vladimír

A jak to chcete napravit, když je země zadlužená až po uši, nemá průmysl a ani plnohodnotné zemědělství. Všichni víme, že bankovní sektor, který to všechno ovládá, které rody to jsou říkat asi nemusím je nejspokojenější když vlastní dluhy jednotlivců, ale vlastnit dluhy států to už je pro ně skutečný bonus navíc. Vždyť dluhy jsou pro tyto bankovní šmelináře ta nejlepší aktiva. Jediná možná cesta je ta o které mluví Putinovec. Ale je k tomu zapotřebí důstojný a vyzrálý lid. Ten tady ve většině chybí, většina si koulí před sebou tu vlastní kuličku jak ten hovniválek a s takovým lidem se potom nic nedá dělat. Bída, zmar, chaos, to je to co nás čeká. Albi říká, že lidé asi nebudou volit ty, kdo jim staví před oči černé scénáře. Možná má pravdu, ale milá Albi, není lépe tomu lidu říci jak se věci ve skutečnosti opravdu mají, tedy i drsně. Co všem pomůže nějaká vidina mámivého pozlátka, která není reálná. Je to prostě tak, lid pálilo dobré bydlo, musí ochutnat i jinou medicínu. Tak to vždy v historii bylo, teď tomu nebude jinak. To co se děje by mělo zajímat jinou věkovou kategorii než tu naši. A oblíbenou frázi a co naše děti? Budou se s tím muset poprat sami. Však jsou již dospělí.

Vladimír
19. 12. 2023 13:16
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Co píše Putinovec je krásné. Ale je to reálné? Domníváte se, že lze u nás zaplnit senát, sněmovnu, vládní křesla lidmi bez účasti parazitů a jejich generačně parazitických klanů – rodinek a příbuzných ? Kdo je bude vybírat? Na základě čeho? Jak se chovaly současné vládní strany před volbami? Jak chcete rozpoznat lidi, kteří to budou dodržovat i po zvolení a ne to jenom slibovat? Když by se náhodou lidi sjednotili, což si myslím, že v současném systému nepůjde a ani to v kapitalismu není žádoucí, zase někdo bude včele a jak zajistíte aby toho nezneužil? Myslím, že to je dost podobné komunistickému budování socialistického člověka. Myslím, že začátkem potřebných změn jsou jednoduché zákony včetně odpovědnosti politiků a vyžadování jejich dodržování. I to by byla práce na dlouho, ale možná reálnější než budování člověka, který nebude si přihrávat malou domu! Ale tím se dostáváme na začátek. Musí se zvolit politici, kteří budou na tomto pracovat. Fiala to není, Babiš to není, tak kdo?

Putinovec
19. 12. 2023 14:50
Odpovědět  Vladimír

Pokud chcete měnit systém , tak nemůžete pokračovat na starých základech .
Takže senát , sněmovna , vládní korýtka a další zbytečné funkce pro parazity , se nebudou zaplňovat , ale bourat a vyklízet .
Změna musí přijít až do základů systému . Musíme preferovat systém , kde půjde rozhodování od malých celků , a ž po celou republiku .
Žádné pažravé politické strany . Pěkně si určité části republiky , obce a části měst , podle počtu obyvatel , budou vybírat toho , kdo bude garantem práv těchto lidí .
Tito mohou být stejným systémem kdykoliv odvolaní a zodpovídat se za své zločiny .
Takto to fungovalo v občinách . Vést mohl jen ten , kdo měl důvěru a autoritu a každý mu mohl koukat pod ruce . A ten kdo škodil , byl minimálně vykopnut z občiny .
Možná Vás to překvapí , ale lidé jsou schopni se shodnout na několika bodech programu , jakým směrem se má stát rozvíjet , aby podporoval rodiny , občany , národ .
A potom bude možné zabavit rozkradený majetek Českých občanů na území republiky , vykopnout centrální banku a odmítnout platit dluhy , vytvořené dosazenou protektorátní sebrankou .
Ty nesplatitelné dluhy , odmítne splácet celý svět . Jako začátek Nové kapitoly .

Slovan
19. 12. 2023 18:19
Odpovědět  Putinovec

Dost často s vámi souhlasím, vy zrajete jako víno, ještě chvíli a budu vás všude doporučovat. Jen jedno, co jste mi doporučil tu kyselinu absornovou, tak moje “čarodějnice” mi řekla že je to umělotina ať si dávám radši citron. Čest. 😋😊🙋‍♂️

Putinovec
19. 12. 2023 19:20
Odpovědět  Slovan

Pokud chcete opravdu účinný přírodní vitamin C , tak používejte plod šípku . Ten obsahuje až 800 miligramů vit. C , na jeden gram .
Citron obsahuje asi 60 miligramů vit. C , na jeden gram .

Slovan
19. 12. 2023 19:50
Odpovědět  Putinovec

Příteli děkuji, ale taky kolik toho Céčka denně člověk by měl mít. Prý je dobré česnek, citron udělat po převaření s vodou lekvar a panaka denně.

Pavel z Moravy.
20. 12. 2023 10:12
Odpovědět  Slovan

Musím s tebou naprosto souhlasit. Putinovec to má skutečně plnohodnotně zmáknuté. Od něj ty referáty beru. Mají úroveň. To je ta změna systému o kterém tady mluvíme. Na Kubě ale také takto vybírají kandidáty do voleb ve svých volebních okrscích. A nemají jak by se řeklo jedno sezení, ale více a vybírají si a také mohou odvolat, tak jak o tom píše Putinovec. Nebo tomu alespoň před 10 roky tak bylo, teď již o Kubě žádné zprávy nemám. Takže vybírají osobnosti.

x-13
19. 12. 2023 13:03
Odpovědět  Vladimír

Osobně budu volit PRO, ačkoli s některými názory nesouhlasim. A názor na Babiše vážně nemám z médií jako ČT, Seznam a vůbec mainstream. Téměř je nesleduji už delší dobu, neboť tam relevantní info nenajdu žádné.

Slovan
19. 12. 2023 12:23
Odpovědět  x-13

…..s tím rozdílem, že Fiala je levej jako turecká šavle a Babišátko to umí, myslím klamat tělem. Ani jednoho nebrat. Koudelku taky ne!! 😊🤣

Albi
19. 12. 2023 13:15
Odpovědět  Slovan

Tak KOHO tedy brát??? Konkrétně!
Rajchla ne.
Komunisty – Skálu a Konečnou – nemožné, ti se své nálepky komunistů už nikdy nezbaví,
Nové uskupení A stačilo – kdo o něm ví – alespoň tady?
Okamurá má svých stabilních 9%, ani o fous víc. Vypadá příliš japonsky – jeho největší vada, kvůli které možná jen málokdo vnímá, co říká či dělá.

Je na tobě dodat jiný konkrétní typ. A jsem moc zvědavá, kdo aspoň tady bude přijat alespoň s 95%podporou!

Chjo
19. 12. 2023 17:44
Odpovědět  Albi

“Komunisty – Skálu a Konečnou – nemožné, ti se své nálepky komunistů už nikdy nezbaví,”
No a ??? Snad volím podle toho jak člověk mluví a jestli je názorově konzistentní
To je jako říct že volite podle obličeje. Proboha čím jste jiná než ti co volili Pepu 107 ?

Slovan
19. 12. 2023 18:26
Odpovědět  Chjo

Já ji znám to byl nějaký omyl, nedorozumění. Jí mušel jeden divoch učarovat mysl. To bude dobrý. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Slovan
19. 12. 2023 18:24
Odpovědět  Albi

Albi co blbneš, tě ten paragán hezky nakazil proč ne Skálu, Kateřinu? Okasmuru taky, tady jsou cocoti voliči a holt budeme mušet totál padnout. Co se dá dělat. Dej si za mě panáka máš výpadky myšlení. 😊🤣🤦‍♂️🙋‍♂️🌹🍀🥃

Albi
19. 12. 2023 19:52
Odpovědět  Slovan

Proboha – to byl přece můj pohled na “většinového voliče” a ne moje preference.
Zatím zůstávám u Okamury, ale možná zvážím A stačilo, nebo opravdu i KSČM – třeba budou “koalovat” s SPD.

Za dva roky uvidíme, jak se situace vyvrbí – není vyloučeno, že opozice konečně přijde k rozumu a vznikne i nová “pětikolka” subjektů – samozřejmě jiných kvalit než je ta současná.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
20. 12. 2023 09:58
Odpovědět  Albi

Za dva roky tu už tuna maminko nemušíme být. Bych řekl že se už počítá každý týden. 😊🙋‍♂️

Pavel z Moravy.
20. 12. 2023 10:34
Odpovědět  Albi

Tak si udělejme takový elaborát. Kolik je zde asi skutečně liberálů a přeformátovanců. Může to být tak do 30 %. Zbytek je většinově apatická a unavená populace, která již ztratila jakoukoliv víru. Mnoho lidí volit nechodí a mnoho lidí volí povrchně, co kdo jim trochu lepšího nabídne bez jakéhokoliv hloubkového rozboru daného subjektu, kterému chtějí dát hlas. Velká většina prostě nepřemýšlí, někteří na to nemají, ale někteří z pohodlnosti. Moje skvělá kamarádka, 80 letá skutečně vzdělaná paní, povoláním učitelka sama říká, že jí nezbývá nic jiného než se oprostit od této společnosti a žít v ústraní bez televize a všeho toho co tato společnost s sebou nese. A takových lidí je mnoho. Blíží se to tomu rčení Musíš li žít v davu, stáhni se do sebe. Netroufám odhadovat, jaké % lidí se takto odizolovalo z této společnosti. Ale bude jich také dost. Čekat na příští profláknuté volby je dle mne marnost. Buď se něco zlomí velmi brzy, nebo je to již zbytečné. A věřte tomu, že banda křiváků a zaprodanců se rozrůstá. Vidíte to na příkladu toho jak mi tady jedna moudrá sova říká, že prý závidím těm, kteří zbohatli a rekrutovali se z bývalých komunistů. Zde je naprosto zřetelně vidět tu ubohost

Pavel z Moravy.
20. 12. 2023 10:41
Odpovědět  Pavel z Moravy.

myšlení, neboť dotyčný nechápe, že existují i lidé, kteří v bohatství jedince nevidí smysl života, ale vidí ho ve spokojené společnosti lidí, kteří ji tvoří. Takoví lidé to nemohou pochopit, protože jsou zaměřeni pouze na materiální hodnoty. Ne, že by to bylo něco tak hrozného, to ne, ale slušně žít, tak jako to u mně bylo za socialismu a spolunažívat s druhými je pro mne mnohem více než nějaké pytle peněz a žití ve zdegenerované a sobecké společnosti. Ale většina lidí to tak nemá, tak si prosím nedělejte iluze, že se něco změní. Změňme sebe, potom můžeme změnit společnost..

Slovan
20. 12. 2023 15:18
Odpovědět  Albi

Reakce na výzvu od vedle, jó v pohodě, já přehlédl A stačilo. Myslel jsem komanče jako celek. No a já měl za to že Skálu s Konečnou odmítáš jako osoby takové. Tak se nezlob i já mám vokna v hlavě, jak by řekl zdejší klasik, to máš s toho chlastu ty pivní sude. 🤣🤣🤣🌹🙋‍♂️

Albi
20. 12. 2023 17:02
Odpovědět  Slovan

To je OK – jen jsem zrovna tebe nechtěla nějak naštvat. 🙂

Ke komentářům Pavla z Moravy výše:
Pokud víc zklamaných voličů pětidemolice opravdu volit nepůjde, pak naopak “alternativci” by jíz mměli pokud možno všichni. Jen tak se ukáže skutečný počet nezmanipulovaných a mohlo by to znamenat i pomalý obrat. A být si vědomi, že cesta bude dlouhá.

A pro tebe:
Za dva roky už tu opravdu nemusíme být, taťko 🙂 (já osobně bych to už brala a kdybych si mohla přát, tak aby TO netrvalo dlouho).
Ale budou tu jiní a o ty jde, na nich všechno bude záležet.

Slovan
20. 12. 2023 19:36
Odpovědět  Albi

Jó holka zlatá, mohu snad tě tak říci i když seš starší, KDYBY. To si člověk asi nevybere. Jedině si zaspívat píseň ” nechám si projít hlavou, kam všechny věci plavou” ……Jinak na tebe já nedám dopustit, za ta léta to ani nejde. Kdyby….Hezké svátky a bohatého Ježíška. P.K.

Pijack
19. 12. 2023 09:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Tohle je strašidelná situace. Sledovat ty dva kašpary byl humor na hranici zoufalství a marnosti. Jeden žvanil prázdné floskule, druhý zase “my jsme dali” bla bla bla… Tohle byla výkladní skříň České politiky. Slovo NIC nelze už ničím nahradit. Jak to v těch médiích dělají, že vyberou vždycky ten největší společenský odpad a současně ho vydávají za to nejlepší, co Česká politika má?
Problém mají voliči – koho z těch dvou infantilních bezmozků volit? Už dnes je v ČR zvykem volit podle ksichtu. Napřed nóbl Fiala a po něm fešák Pavel. Podle čeho budou volit v příštích volbách. To je mi záhadou. Za tímto hnusem stojí v zákulisí vládní média. PRIMA cnn News považuji za režimní médium, i když je privátní, stejně jako NOVA. Nepochopím zaměstnance těchto dezinformačních vysílaček. Ta diskuze, to byla totální dezinformace. ANI jeden neřekl pravdu a ani jeden z nich neodkryl podstatu svého koryta u moci. Kdo má minimální míru sebeúcty, ten tyhle dva nemůže ani vidět, natož volit.

ANO, SPOLU na šibenice.

komoří Lang
19. 12. 2023 09:51
Odpovědět  Pijack

…všechno jste výstižně shrnul v posledních třech větách a v té poslední vidím světýlko v tunelu.

katango
19. 12. 2023 10:23
Odpovědět  Pijack

Jistý střípek naděje je podle mne to, že nezvolili mladou a krásnou Danuši. Aspoň něco.

x-13
19. 12. 2023 11:31
Odpovědět  katango

Pokud vidíte střípek naděje v tom, že postavili na kandidátku jednoho hajzla vedle druhého a lidé si jednoho vybrali na úkor druhého, pak jste šťasná

katango
19. 12. 2023 16:36
Odpovědět  x-13

Já se snažím ve všem hledat aspoň něco pozitivního. Někdy je to arci hodně těžké, ale pomáhá to.

skeptik
19. 12. 2023 09:14
Ohodnotit příspěvek :
     

U našich “uvědomělých” “zodpovědných” “inteligentních” voličů ODS a TOP09 nemá politik formátu Fica šanci!
Stačí si vzpomenout jak dopadl Paroubek pronásledovaný bulvárem tvářícím se jako nestranné vyvážené zpravodajství. Dodnes ještě mnozí věří těm pohádkám (dnes se pro to používá výraz “narativ”)

Pijack
19. 12. 2023 09:25
Odpovědět  skeptik

Jediný, kdo se dá přirovnat k Ficovi je Tomio Okamura. Paroubek je mrtvola, ostatně patřil mezi papaláše… Okamuru nenávidí kavárna – což je opravdová kvalifikace. Nemají ho rádi, protože jim tzv. “kazí normy”. Okamura též slušně rozumí makroekonomice. Dostal nálepku od lidí, kterým se říká NULA. V Česku je to další důkaz toho, že se k vládě hrnou lemry a nebo psychopati a tento druh nemá rád politiky, kteří jsou schopni měnit prostředí a parametry. Naopak lemplům vyhovuje kalný rybník, protože nemusí za něj nést odpovědnost. Okamura se vymyká ´, to musí uznat každý, kdo umí srovnávat a nepapouškovat.

Závěrem bych řekl, že Okamura není Český Fico, ale správně = Fico je Okamurovec

skeptik
19. 12. 2023 09:39
Odpovědět  Pijack

Co to znamená “patřil mezi papaláše”?

Pijack
19. 12. 2023 09:57
Odpovědět  skeptik

Asi tolik, že byl papaláš. Kdo nechce vidět a slyšet, ten neuvidí a neuslyší.

Kdo z vás to má? 🙂 🙂 🙂

skeptik
19. 12. 2023 10:25
Odpovědět  Pijack

Jak jsem psal, mnozí ještě věří těm pohádkám.
Pamatuji jak ho bulvár naháněl, protože si “dovolil” koupit jakousi chatu v Řecku.
A dokonce vyčítali jeho ženě drahé lodičky nebo co. No hnus.
Bohužel Paroubek podcenil sílu bulváru a hloupost jeho konzumentů.

mis12
19. 12. 2023 11:03
Odpovědět  skeptik

Paroubek neměl odstupovat tlaku socdem bafuňářů, ale ta parta co tam tenkrát byla nebyla nic než přisluhovači a korupčníci.

skeptik
19. 12. 2023 11:19
Odpovědět  mis12

Paroubek neodstoupil pod tlakem socdem bafuňářů, nýbrž pod tlakem bulváru, a že byl znechucen výsledkem voleb, po řádění Topolánka a Nečase.

Slovan
19. 12. 2023 12:32
Odpovědět  Pijack

Ten Paroubek já ho mám celkem rád, je to můj Šuplík…….a Marťani….to je klasika. Ten zas tak zlej nebyl, to nyní jsou tam jiní šíbři.

Rodic
19. 12. 2023 10:03
Odpovědět  skeptik

Protože byl za komanců leta ředitelem pražských restauraci a hotelu nebo tak nějak. A to byla v podstatě velkobafuňářská funkce jen pro vybrané soudruhy. Přesto plus mínus nevládl zle, kavárna ho ale opravdu drtila. Házeli po něm vajíčka kde se ukázal. Psali o něm opravdu sprostoty…

katango
19. 12. 2023 10:26
Odpovědět  Rodic

A měl ve stole šuplík. Příbuzný mi vyprávěl, jak u JP byli jeho kamarádi s nějakou nabídkou, tuším, že šlo o dodávku žampiónů. JP otevřel šuplík a odešel. Po návratu se koukl do šuplíku a nevida nic, kamarády vyhodil.

Slovan
19. 12. 2023 12:37
Odpovědět  katango

Tak tuhle jeho přezdívku jsem tuna před nějakým časem nějakému “ženskému” nicku psal. Vzláštní, vy to taky víte. 😊

skeptik
19. 12. 2023 10:35
Odpovědět  Rodic

No vidíte, jen papouškujete to, co šířil bulvár.
Z wikipedie: pracoval mimo jiné jako hlavní ekonom podniku Restaurace a jídelny v Praze 1.
Papaláš byl výraz pro politika komunistu. Paroubek nebyl ani jedno, ani druhé.
Ano, nevládl zle. Možná dokonce nejlépe ze všech premiérů.

Pijack
19. 12. 2023 10:42
Odpovědět  skeptik

To je právě to ořechové. Jako ekonom podniku RaJ rutinně dokázal obsluhovat papaláše podniku. Za normalizace být ekonomem neznamenalo rozumět ekonomice, kterou řídila strana a vláda. Stačilo mít v pořádku sklenky, chlast a žrádlo a v pravý čas umět servírovat. To byla hlavní náplň soudruhů ekonomů. Tehdejší rozpočet podniku zvládl kdejaký pingl.

skeptik
19. 12. 2023 11:31
Odpovědět  Pijack

Aha, a proto na protest proti Paroubkovi “uvědomělí” “inteligentní” “zodpovědní” voliči volili Topolánka – absolventa vojenského gymnázia a projektanta, či Nečase – technologa a výzkumného vývojového pracovníka, nebo chemika Kalouska, neboť oni měli větší předpoklady pro dobré vládnutí??
Zajímalo by mě, jestli si ještě dnes myslí, že to byla správná volba.

katango
19. 12. 2023 16:38
Odpovědět  skeptik

Já to nemám z bulváru, ale od kamaráda přímých účastníků. To je poněkud rozdíl.

mis12
19. 12. 2023 10:57
Odpovědět  Pijack

Okamura není vůdce typu Fica či Blahy, SPD samo nemá žádnou vizi jak postupovat po pádu Fialy a ani jiní čelní funkcionáři SPD nemají potřebný tah na branku.

Pijack
19. 12. 2023 11:20
Odpovědět  mis12

Nemusí být typově stejný. Může zůstat svým. Se svou pracovitostí a schopností naslouchat odborníkům by zvládl svěřenou pozici levou zadní. To co dokáže Fialova vláda, by dokázalo i hejno cvičených opic ve Stakovce. Stačí sedět a nic nedělat. Aspoň nic nepokazí… myslím ty opice.

Slovan
19. 12. 2023 12:40
Odpovědět  mis12

…..i kdyby to Okamura a jeho SPDé kkurwilyy sebevíce furt by to bylo lepší než je to nyní. Čest.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
19. 12. 2023 13:19
Odpovědět  mis12

Okamura není sám, má ve svém týmu schopné lidi.
Hodnotit ho zatím nelze, když nedosatal nikdy žádnou šanci se “ukázat”. A s největší pravděpodobností asi ani nedostane.

Joe Arp
19. 12. 2023 16:06
Odpovědět  mis12

Tak kecání kravin v politologických montérkách je tu naštěstí zadarmo, tak pokračuj v tahu na tu branku, u tebe pravdě podobně svěrač, po dobytí ovšem včas utéct!

Slovan
19. 12. 2023 12:27
Odpovědět  Pijack

Lemplům?? A šmejdům zlodějským snad také.
A Okamuru si tento pokrytecký národ nezaslouží. Co já už kvůli tomu schytal nadávek, ať si to teď vyžerou.

Joe Arp
19. 12. 2023 16:15
Odpovědět  Slovan

Nazdar poplivanej od mazače vexlů! Tak k věci. Už jsem tu zahlíd úvahu, že Okamura vypadá moc japonsky, takže nemá šanci,…inu proto máme PEPU, je krásnej jak Ivánek z Mrazíka, baby šílí! Jestli skutečně toto je rozhodující u voleb ta jsme v prdeli brachu! JEDINĚ OKAMURA!!!

Slovan
19. 12. 2023 18:32
Odpovědět  Joe Arp

Dobrý to není, to mi nemusíž říkat, to já vím. Ty zase narážíš na mého obdivovatele, nojo s tím je prča, už mě dlouho nic nenapsal, tak se mi i stýzká. To začínám archivovat. Bude veselo.

unor 2022
19. 12. 2023 09:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Dva nevolitelni. A Fiala naprosto.

Pavel z Moravy.
19. 12. 2023 11:00
Odpovědět  unor 2022

No tak, když se vám chce ještě jít volit, tak volte komunisty. A kavárna z toho pak dostane sra.čku.

eFPe
19. 12. 2023 10:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Je úplný balzám na duši poslouchat projevy Fica a Blahy..opravdu.

jmm
19. 12. 2023 10:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Lídři?…

jiří
19. 12. 2023 10:44
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

jiří
19. 12. 2023 11:02
Odpovědět  jiří

comment image

Pijack
19. 12. 2023 11:11
Odpovědět  jiří

Ten je skvělý !!!!!!!!!!!!!!!

Slovan
19. 12. 2023 12:42
Odpovědět  jiří

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Albi
19. 12. 2023 13:21
Odpovědět  jiří

Jiří – za každý vtip jako obvykle: 🙂 🙂 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sergej
19. 12. 2023 11:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Umí lídrovat konference a rauty, vlastně ani to ne. Čechrat peří a cálujte.
https://www.youtube.com/watch?v=MainE_tbrxk

Pijack
19. 12. 2023 11:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Voličům ANO – Hlavně u voleb nezapomínejte, z jaké dílny pochází Jourová.

Pavel z Moravy.
20. 12. 2023 13:32
Odpovědět  Pijack

Jim.to.je absolutně jedno. Ti nepřemýšlí, ti jenom papouškují co jim kdo našeptá. Apatie a závislost je posledním stádiem před otroctvím dle Tytlerova kruhu. To už nevyřešíme. Prostě se to musí všechno vyřešit samospádem. Přijde bída a chaos a poté nepokoje. A co dál, ať si to každý domyslí.

19. 12. 2023 12:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Babiš a Fiala je prašť jako uhoď…Babiš je 100% závislej na zahraničních zmetcích…a jejich bankách.
Střet zájmů jako prase…protože pro nás existuje jen jedna budoucnost…
Volná energie…a naprostá izolace…
S dostatkem energie si i ty banány můžem pěstovat pod lampama v podzemních velkokapacitních sklenících…
Mimochodem vězni už dávno měli vyklidit Richarda…obří podzemní prostory, kousek od vondních elektráren labe…dají se tam dělat stovky tun rajčat ročně…
Jenže to by nesměli tuhle zemi řídit svině…co myslí jen na sebe, na své kamarádíčky…a na svůj prospěch.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
19. 12. 2023 13:07
Ohodnotit příspěvek :
     

novinkycz/clanek/zahranicni-evropa-kde-je-navalnyj-momentalne-to-nevime-tvrdi-v-bizarnim-rozhodnuti-rusky-soud-40454741
Kde jsou redaktoři z Novinek? “momentálně to nevíme,tvrdí Český porevoluční soud” 😀

19. 12. 2023 14:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Panebože, kdo jako si myslel, že Babiš je spasitel? 8 let nic neudělal s oligopoly! Jak mohl někdo čekat, že oligarcha bude něco dělat s oligarchy? Lidi mají tendenci zapomínat, ale covidový holokaust má na svědomí právě Babiš a jeho ministři zdravotnictví. Co udělal s energetikou? Nic, tupě se i s tím troubou Havlíčkem “pozerali”, jak jde země do kytek. Nezastropovali energie, zaplatili je z našich kapes, nevystoupili z podvodu jménem Lipská burza – s klidem požehnali miliardovým ziskům Tykače, Křetínského, ČEZu. Nevystoupili z podvodu EU zvaného “emisní povolenky”, se kterými spekuloval kde kdo a z 5 EUR vyskákali na 100 EUR za tunu CO2. Neodebrali licenci tomu hajzlovi z Bohemia Energy a dalším, kteří okradli řadu lidí o miliardy a pak zavřeli krám. Byl to Babiš a jeho ANO, kteří nominovali tu zrůdu Jourovou do pozice cenzora EU. Udělal Babiš a jeho smečka cokoliv s kvalitou potravin? Nic, nezasáhli proti neskutečným ziskům obchodních řetězců, bank, mobilních operátorů. Dál krmil politické neziskovky miliardami z našich kapes, nakoupil nesmyslné zabijácké drinky od Pfizeru. Co můžete čekat od tohoto Rusína s ukrajinskými kořeny?

Vladimír
19. 12. 2023 15:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Bohužel, máme jen chciválky, eurohujery a absolventy Aspenu.

JoFa
19. 12. 2023 17:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Táto diskusia sa mi celkom páči, konečne začínate tvoriť aj keď varíte z vody. Albi podala pekný sumár možných strán, Skeptik vytiahol z prachu Paroubka, konečne hľadáte aj riešenie a nemumláte stále ako to nejde. Nebudem vám do toho moc zasahovať, ale je nuné počítať percentá tak, aby ste so stranami boli schopní zostaviť aj vládu a preto Okamura je málo a ak nechcete Babiša a 5koalíciu, tak musíte pridať aspoň dve ďalšie strany aby sa to podarilo, ale ten nápad s oživením soc. demokracie v Čechách čo tu zaznel, sa mi páči a už som tu o tom pred tým písal v súvislosti s Paroubkom.
Máte totiž jeden tromf v tejto verzii a tým je, že soc. demokracia na Slovensku /Fico/, vám s tým presadením ľavice môže pomôcť. Kľudne hľadajte aj iné riešenia a nerprestaňte je to správne a má to zmysel-čas sa však kráti..

JoFa
19. 12. 2023 17:48
Odpovědět  JoFa

K tomu Paroubkovi, uvedomte si, že ani Fico nebol a nie je svätec, iba otočil a uvedomil si kadiaľ vedie cesta.

Boomer
19. 12. 2023 17:54
Odpovědět  JoFa

.. no, on bude asi něco jako Pavel z Tarsu, že.

JoFa
19. 12. 2023 18:05
Odpovědět  Boomer

To pochybujem a uvidíme, kde tá jeho cesta skončí, potom budeme múdrejší. Nerád by som predbiehal, jeho politická minulosť hovorí sama o sebe, takže: “Věř, ale komu věříš měř”. Bílá Paní

skeptik
19. 12. 2023 19:17
Odpovědět  JoFa

Myslíte tu minulost, kterou mu přiřadila opozice ve spolupráci s poslušnými médii?

JoFa
19. 12. 2023 19:46
Odpovědět  skeptik

Ja som hovoril o Ficovi o Paroubkovi
viem málo, iba to že ho média zosadili z trónu a jeho pletky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
skeptik
19. 12. 2023 20:49
Odpovědět  JoFa

Já taky hovorím o Ficovi.

Róbert
21. 12. 2023 07:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Je mi až na grc z toho čo ma vždy možnosť dostať sa k vláde. Jeden horší ako druhý a ten tretí Fico tiež nieje extra výhra. Fico toho nasľuboval, zatiaľ sa toho ešte ako tak drží, ale aj tak je to zlodej, aj tak politici z jeho strany v EU parlamente hlasuju úplne inak ako on populisticky hlása a kandidáti za jeho stranu v krajoch a mestách rozkrádajú všetko ako sa len dá a spoja sa aj s diablom, len aby im to bolo umožnené.

Evžen
21. 12. 2023 09:21
Odpovědět  Róbert

Je zřejmé že jste PS nebo Olano Co bych dal zato abychom měli v Česku takového Pána Fica…!