Kapsáři a vrahové dětí

To je, oč tu běží.
Jejich pseudotouha je, že by „se muselo“ pro ně napsat prohlášení, že jejich zločinecká činnost zůstane nepotrestána.
Oní vědí, že my víme, neboli pamatujeme.
A pokud se toto nestane (a to platí po celé galaxii), nepřestanou kvičet a za pomoci zcela negramotného studenstva skákat po majdanech a dělat bordel za pomoci „medií“.
Takže hypoteticky jim to dáme písemně.
Ale po čase jim to bude málo a tak jako delikvent Lahvel, oblíbený kojenec Hajdrarta Rajdrycha, začnou všude vřískat, že se potvrdilo, že měli pravdu ONI.
Po nějakém čase se zapomene na prapůvod těch revolt, přijdou noví malí petříčkové, kalousci, štětinové a začnou zakládat Občanská fóra, vytahovat poloopy řádu Homo Feriopitekus erektus habilis začnou mlátit Jákly a opět vyjde „sluníčko.“.
Takže po dobrém to fakt nepůjde.
Jak nesnadný úkol mají ti Zemanové, Babišové, Okamurové apod, když proti tomu hnisavému parazitovi, zvanému škumpa šwancenberkovka musí držet lajnu v mezích zákona.
Nezbývá, než aby vám děcka chodila domů napadená škumpovými křaky, tak ty křaky spálit. A popel vysýpat do Rýna, kde už z toho udělali středověký kult.
Jinak líhame na bidlo a držíme zobák a čekáme na stříhání metru, bažanti.

Náhledový obrázek, zhruba takovou jsem si koupil tapetu (2,5m x 4m) abych měl ve městě trochu té divočiny.
Jedeme tam zase zítra a stavíme se na kližkový guláš, nejlepší na světě. Řekneš jenom „gulaš s chlebem“ a to je znamení, že ti donese vrchovatý hluboký talíř se lžičkou. Když chceš s knedlíkem, tak ho donese v plytkém a naplytko.
Já tam jezdím už zhruba od roku 76 a pořád to tam dědí jedna generace.
Na Světlově zove se.

Tak se tu radujte z dobře vykonané práce. Fakt jen čumím.. 😀

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Ahooj:)) no konečně, že se ozveš:)) majdánku se jim zachtělo, máš pravdu po dobrém to nepůjde.
Takže jedete na výlet, užijte si to. S tím guláškem jsi mě nalákal, budu ho muset udělat. Když s chlebem, tak taky kroužky cibule navrch,… nebo? A pivo, jo.