nezařazenévideo

Kadyrov nahrál parodické video Zelenského, ukrajinský prezident se třese strachy

TRIBUNWOW.COM – Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov se podělil o video parodii na ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského.

TRIBUN-VIDEO.COM – Vůdce čečenského regionu Ramzan Kadyrov sdílel parodické video ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.

Video nahrál na svůj účet na sociální síti Telegram.

Na videu, že herec, který hraje Volodymyra Zelenského, právě podepisuje dohodu o kapitulaci čečenským jednotkám a tváří se vyděšeně.

Zelenskij sedí v prezidentské kanceláři, která se často objevuje na záběrech každodenních projevů, a má na sobě jeho charakteristickou vojenskou zelenou košili.

V pondělí (4. 7. 2022) herec podle ruských médií RIA Novosti s nepříjemným výrazem napodoboval Zelenského styl mluvy a je vidět, jak pronáší projev a přitom se vyděšeně dívá na své rameno sevřené něčí rukou.

Ruka je zřejmě Kadyrovova, která herce zřejmě zastrašuje.

Zelenského herec pak přiznává, že se vzdal a svůj projev končí pochvalným výkřikem na adresu čečenské divize speciálních sil Achmat.

“Achmat je síla!”

Kadyrov se v titulku příspěvku vytasil s prosbou, aby lidé nekomentovali zlomyslně, aby se vyhnuli infarktu vystrašených lidí.

Příspěvek byl zveřejněn poté, co ministr obrany Sergej Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o osvobození Luhanské lidové republiky.

“V souvislosti s odsunem ukrajinských vojsk v Lugansku a úplným osvobozením republiky od banderovských útočníků podepsal Zelenskij akt bezpodmínečné kapitulace.”

“Jako první jsme zveřejnili vzkaz z kanceláře,” napsal Kadyrov jako titulek.

Tento článek byl publikován na serveru TribunWow.com pod názvem:

Kadyrov nahrál parodické video na Zelenského, ukrajinský prezident je směšný a třese se strachy,

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
6. 7. 2022 01:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Deptá ho dobře a s gustem.

Albi
6. 7. 2022 08:40

Jestlipak skutečného Zerlenského skutečně podepisujícího skutečný akt nám – nejlépe co nejdřív – ukážou všechny naše TV kanály (kanalizace)? 🙂

Ladislav
6. 7. 2022 09:35
Odpovědět  Albi

Všechny bez vyjímky, pouze Gebls žumpní kanály!

Pavel K
6. 7. 2022 08:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Děkuji za pobavení takhle po ránu, humoru není nikdy dost. Tohle až zelenina uvidí, tak mu praskne cévka.

nesco79
6. 7. 2022 14:35
Odpovědět  Pavel K

Tohle je dobrý, ale Ramzan, řidič autobusu, je lepší 😀 https://www.youtube.com/shorts/vrCjehZxcn0

ijn
6. 7. 2022 09:22
Ohodnotit příspěvek :
     

není co hrát, taková je skutečnost, nic jiného UA nezbývá, ještě prodat několik javelinů Kurdům a BV teroristům a bude zase na konflikt zaděláno jinde,….i RF prodali vojska UA dva Ceasary za 120 000 USD peníze jsou důležité, 50 000 obětí nikoho nezajímá, satani vedoucí svět k záhubě zatím mají MOC A VLIV na Západě

Gales
6. 7. 2022 18:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Kadyrov s ním trhá jako zloděj se zámkem.

me2d44
6. 7. 2022 20:12
Ohodnotit příspěvek :
     

No víc bude Zelenského asi deptat nabídka Němců. Před chvílí jsem se dočetl na pravda.ru, že Němci nabídli ukrajinským uprchlíkům ubytování v bývalém koncentráku Sachsenhausen – že by to bylo ubytování aspoň třetí třídy, to tam nepsali. Dnes to sice funguje jako muzeum, ale uchovává se původní stav…..