Kábulský parašutismus

 Kábulský parašutismus … jak je vidět, peníze se dají vydělávat na všem …

PS
V prostoru podvozku letadla amerického letectva přilétajícího z Kábulu byly nalezeny lidské ostatky.

Lidské ostatky byly nalezeny ve výklenku v podvozku amerického vojenského transportního letadla vracejícího se z Kábulu, uvedlo americké letectvo. Vyšetřování této skutečnosti probíhá.

Podle letectva byly nalezeny ostatky v podvozkovém prostoru letadla C17, které na dráze na kábulském letišti obklopily stovky lidí. Ostatky byly nalezeny již na letecké základně Al-Udeid v Kataru. V tiskové zprávě BBC uvedla, že vyšetřovatelé budou studovat videa a mediální publikace, stejně jako ostatky.

Ráno16. srpna AFP s odvoláním na očité svědky informovala, že americká armáda začala střílet varovné výstřely do vzduchu poté, co se na kábulské letiště vloupal velký dav.

Média také informovala, že tři lidé spadli z letadla startujícího z letiště v afghánské metropoli.

Byly zveřejněny záběry z kábulského letiště, na nichž desítky lidí lezou na podvozek a trup, přičemž letoun nesnižuje rychlost.

https://bit.ly/3sten2I

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Michal47
18. 8. 2021 22:13

Tohle je hyenismus nejhoršího druhu! Na lidském neštěstí a zoufalství ještě vydělávat a těm nešťastníkům, kteří šli svou negramotností a naivitou na jistou smrt se sprostě vysmívat dokáže jen idiot anglosaského původu a ražení! Před takovými s prominutím zmrdy, kteří toto svinstvo vyrábějí si musí slušný člověk notně a s odporem odplivnout!!!! A ty hnusné zrůdy v pilotních kabinách, kteří mají ještě tu bezbřehou drzost si říkat „piloti“ (normální a lidští piloti, hodní tohoto povolání a jména by striktně odmítli za takových podmínek letět!) je potřeba postavit ke zdi a odprásknout!!!!