Juvenilní justice v Norsku. Teror byznysu s dětmi a stát ve státě – BARNEVERNET

“Ochranou” dětí se v Norsku zabývá struktura BARNEVERNET, jež byla před 10 lety defakto zprivatizována a nyní se jedná o soukromou korporaci. BARNEVERNET je byznys, vydělávající na odebírání dětí – čím víc dětí je rodinám odebráno, tím více peněz získávají všichni zúčastnění – ti, kdo rozhodl o odebrání, soukromé dětské domovy, pěstounské rodiny, jež dostávají značné částky za každé dítě o které se “starají”.

Skutečně doporučuji ke shlédnutí, jinak si lze jen těžko udělat obrázek, co se v Norsku doopravdy děje
– je to natolik nelidské, že se to rozum zdráhá přijmout.

Pár čísel:
v Norsku se ročně rodí 60.000 dětí. BARNEVERNET ročně otevírá 25.000 řízení o odebrání dětí. Podle některých odhadů putuje třetina norského rozpočtu na juvenilní technologie.
Metody BARNEVERNET jsou promyšleným terorem:

  • BARNEVERNET podle vlastní svévole násilně odebírá děti (např. na udání – oznámení, ale nemá povinnost rodičům sdělit, proč bylo dítě odebráno);rodině jsou vždy odebrány všechny děti;
  • záminkou může být cokoliv – rvačka ve škole, udání sousedky, názor učitelky, nedostatek ovoce
  • v ledničce, nedostatečná plocha psacího stolu, které má dítě k dispozici (co je dostatečná a co nedostatečná plocha rozhoduje BARNEVERNET);
  • při tzv. “vzniku podezření” BARNEVERN vždy nejprve odebírá děti a teprve poté se rozbíhá řízení, ve kterém má jakoby být hodnoceno, zdali to bylo opodstatněné. Často se tak neděje a rodiče ani po měsících neví, proč jim dítě vzali. Odebrání dítěte probíhá v praxi například tak, že si pro ně BARNEVERN přijede do školky/školy, či za doprovodu policie do bytu. Rodiče často o ničem neví, dítě se jednoduše nevrátí domů a teprve se následně rodiče dovědí, že jim bylo odebráno dítě.
  • v jednání s BARNEVERNEM pro rodiče platí presumpce viny, musí dokazovat, že jsou “správní” rodiče. Rozhodování, kdo je “správný rodič” a kdo ne je čistě na svévoli BARNEVERNU.
  • Pokud chtějí rodiče dítě získat zpět nebo jej vůbec vidět, musí s BARNEVERNEM absolutně spolupracovat. V praxi to znamená plnění řetězu absurdních požadavků a podmínek, kdy při splnění jedné přichází většinou další. BARNEVERN například požaduje rozvod matky se stávajícím manželem jako podmínku, za které pouvažuje o navrácení dítěte matce.

Jedná se o naprosto zvrácený PRŮMYSL S DĚTMI, kde dítě je zbožím, kvůli kterému sice JAKOBY celá mašinérie existuje, ale ve skutečnosti jeho zájmy nikoho nezajímají a celý systém je nastaven tak, aby se dítě, které jednou padne do jeho spárů, už nedostalo ven.

Chtěl bych vyzvat všechny k maximálnímu sdílení a rozesílání tohoto materiálu “na všechny strany”, protože systém zákonů, umožňující něco podobného, JE TIŠE LOBBOVÁN už i v ČR (financován údajně i z norských fondů) a pokud tomu nezabráníme, budou podobné praktiky brzy na denním pořádku i zde.
Nejlépe i kontaktovat poslance/senátora za váš okres v jeho kanceláři.
V Norsku jsou díky praktikám BARNEVERNU na denním pořádku sebevraždy rodičů, kterým ukradli děti, i dětí, které jsou v pěstounských rodinách často zneužívány.
Jen se o tom nepíše, protože zveřejněním informací o případu odebrání se v Norsku dopustíte trestného činu.

O své dvě děti bojuje v Norsku už tři roky i Eva Michaláková, více informací o případu a o fašistických praktikách BARNEVERNU zde:

http://www.kdejemojedite.cz/?p=14

Barnevernet podruhé aneb jaké jsou možnosti nápravy

Rusko burcuje svět kvůli odebírání dětí Rusům v Norsku a Finsku 

Případ odebrání dětí Evě Michalákové se již řeší v i Evropském parlamentu, 4.12.2014 se do věci vložil také prezident Zeman:

Naštvaní europoslanci píší do Norska. Kvůli českým dětem.

Pavel Hasenkopf: Poděkování prezidentu republiky

Diplomatický nátlak funguje – Rusko a Indie v obdobných případech přes své diplomaty vyslaly jasný vzkaz,
že stojí na straně svých občanů a žádají navrácení dětí.
V obou případech Norsko ustoupilo a děti byly vydány zpět do vlasti.

A ještě jedno upozornění – do Norska není bezpečné jezdit s dětmi obecně, existují případy, kdy BARNEVERN odebral děti rodinám, trávícím tam jen dovolenou.
Podle norských zákonů je dítě, nacházející se na území Norska, majetkem státu – možná takto otevřeně zákony formulovány ve vztahu k cizincům nejsou, ale jsou takto uplatňovány.
Z pohledu Norska nemáte (po právní úpravě před několika lety) ve vztahu ke svému dítěti ŽÁDNÁ práva a můžete jen to, co vám stát dovolí, přičemž je zcela jedno, zda v Norsku žijete, nebo jste právě překročili hranici.

Doplnění:
2. listopadu 2014 publikovaly centrální norské noviny “Aftenposten” článek “Miliardy na dětech”.
Tento článek vysvětluje, že celý obchod s dětmi v Norsku je soukromý.
Hlavními “aktéry” tohoto byznysu jsou vlastníci soukromých institucí (vězení, náhradních rodin, všech druhů institucí pro odebrané děti, včetně soukromých psychiatrických klinik).
Je to 7 největších soukromých vlastníků v systému Barnevarnu.

Nejprve “Barnevarn” vlastnila švédská společnost Frösunda group, jejímž vlastníkem byla velká britská investiční společnost. V září 2014 “Barnevarn” změnil majitele.
Nyní je prakticky celý systém obchodování s dětmi v Norsku pod kontrolou britského fondu Argan Capital.
Takže ti, kteří těží z byznysu s dětmi v Norsku, jsou nejen Norové, ale i Švédové a Britové.
Všichni mají miliardové zisky, které jim zabezpečuje pohyb 52 000 nevinných dětí vytržených ze svých rodin
na norském trhu.
Každým rokem je v Norsku 12.000 – 13.000 dětí ukradeno z rodin mimořádně pirátským způsobem:
……. děti se nevracejí z mateřské školky, ze školy, z procházky, z obchodu – prostě je kradou za odměnu slíbenou vlastníkem “Barnevarnu”.
(Hox, 9. 12. 2014)

http://leva-net.webnode.cz/products/juvenilni-justice-v-norsku-jak-funguje-byznys-s-detmi-a-stat-ve-state-teror-barnevernu-v-cr-se-pripravuje-podobne-zverstvo/

sdílet na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
18. 12. 2018 19:22
Ohodnotit příspěvek :
     

nemůžu do toho, děti se nevracejí, nikoliv nevrací! Oprav to.

Editor
18. 12. 2018 21:39
Odpovědět  Janinna

Nee, zrovna jsi to ještě měla otevřený, takže bych ti to musel ukradnout pod rukou a to bys pak plašila Joshe, že ti to nefunguje. Když to má pro úpravy otevřený jeden, tak si to pro sebe zamkne, ostatní mohou sice číst, ale nikdo to nemůže otevřít, dokud to nepustíš. Já jsem musel jít dělat něco jinýho, tak jsem jenom napsal vzkaz.

Administrátor
18. 12. 2018 22:33
Odpovědět  Janinna

Teda Janinno,…zkoukl jsem to video a stále jsem se přemloumlouval, to vypnout. Hnus, hnusu. Neskutečná představa co se tam děje,..neskutečná představa se vcítit do rodiče, či dítěte. To nejsou lidé, jako takový brrr. Druhá věc, je ta informace o nich je všeobecně známá, tak proč tam ty husy lezou…..?
Normálně mi to zkazilo večer, dám si divoký western i když kolikrát je krutý..je to jen film. Tahle realita je strašná, nelogická. Se divím, že to tam někdo po právu nezlikviduje…

Editor
18. 12. 2018 23:25
Odpovědět  Janinna

matka byla před lety s kamarádkou v Norsku a když přijely, tak se divila, že tam viděla děti válející se v louži před supráčem a matka v klidu hulila a nechala je misto toho, aby jim dala na prdel. Už to chápe. Ono už je to podobné i v Rakousku, tam také sousedi žalují u sociálky.