Juliana Assange mučí psychotropními drogami

Karen Kwiatkowski , Plukovnice americké mise v Afghánistánu ve výslužbě napsala v článku pro stránku Lewa Rockwella, že k Julianu Assangeovi, který je v zajetí ve vězení Jejího Veličenstva v Belmarsh, se věznitelé chovají stejně jako k zajatým osobám podezřelým z terorismu. 

Assange vyslýchají FBI, Pentagon, a CIA. Kwiatkowski napsala

“Výslech není správné slovo. Přesněji bych řekla, že na něj nasadili doktory, kteří se starají o to, aby zaručeně získali odpovědi. Je do toho zapojena Chemical Gina. Bylo nám řečeno, že na něj použili BZ (3-quinuclidinyl benzilate).” 

Je to silná droga, která způsobuje halucinace. 

“Vojáci, kterým ji podali, si později pamatují jen útržky. Pod vlivem drogy mají problém pochopit, co je skutečnost, mnozí propadnou stísněnosti, agresivitě či hrůze,” napsaly noviny New Yorker. 

“Efekt trvá několik dní a osoba, která tuto drogu požívá, vidí trpaslíky jak hrají baseball či mizející předměty.” 


Assange je chemicky lobotomizován před tím, než bude vydán do Spojených států.
Zapomeňte na zákon o omezení. Vláda USA porušuje domácí a mezinárodní zákony. Za normálních okolností by se to řešilo před haagským tribunálem. 

Někteří členové Kongresu žádají jeho popravu, některá média zas, aby do Londýna CIA vyslala komando, které ho zavraždí. Americká propaganda a vymývání mozků se podobají praktikám nacistického Německa.

https://zemavek.sk/juliana-assangea-mucia-psychotropickymi-drogami/

https://kurtnimmo.blog/2019/05/07/julian-assange-tortured-with-psychotropic-drug/

sdílet na