Julian Assange – poslední hrdina

V celé lidské historii se temné a reakční síly vždy snažily ovládnout svět. Dělaly to pomocí násilí a klamání, zasely strach mezi široké části obyvatelstva, zavedly zvrácená pravidla a zákony pod rouškou „hodnot“.
A po celou lidskou historii čestní lidé povstali, obnažili meče a pozvedli zbraně v boji se zběsilými a zkorumpovanými vládci. Současné zbraně čestných lidí jsou informace a slovo.

Mnozí, kteří si vybrali slovo za svou zbraň, byli zabiti. Většina z nich není. Byl jim odepřen přístup do klasických médií, sociální sítě, které jsou pod plnou kontrolou amerických rozvědek, vymazaly jejich profily a odstranily všechny publikované informace.

Avšak….. „Síť je nekonečná“

Julian Assange, australský expert na počítačové a síťové technologie, novinář, myslitel a humanista, si vybral novou, málo testovanou formu boje: … proti západnímu despotismu vypustil armádu dopisů a slov, armádu stovek tisíc unikátních dokumentů.

Na pozadí těchto dokumentů Orwellovský opus vypadá jako lehce ironické čtivo, nic víc.
WikiLeaks je největší dokumentární dílo 21. století. Je to nekonečná databáze, která uchovává důkazy
o nejbrutálnějších zločinech spáchaných Západem po mnoho desetiletí. Hrozná tajemství byla odhalena, pravda vyšla najevo. Přemýšlejte o tom:
všem těm “konspirátorům”, kteří trpěli tiše, vrátili obličej a důstojnost. Ponižovaní a zesměšňovaní mohli zvednout hlavy a otevřeně se dívat lidem do očí. Těm samým lidem, kteří raději předstírali, že jsou to jenom dohady, a spekulace, a osočování, přičemž „jen pro každý případ“ zakrývali „oko“ webových kamer na svých počítačích, nebo lidem, kteří upřímně věřili v poctivost a demokracii západního režimu.

Julian Assange – velitel malého kruhu odborníků a aktivistů, kteří propadli této práci.
Ale bez ohledu na to, jak malá byla jeho skupina, podařilo se jí změnit svět, nebo přinejmenším dát západnímu publiku příležitost učit se, chápat a tedy jednat.

Po zveřejnění WikiLeaks, nikdo v New Yorku, Berlíně, Londýně nebo Paříži nemá více právo říkat “my jsme nevěděli.” Pokud dosud nic neznají, znamená to, že si vědomě vybrali – nevědět.
Protože je to jednodušší a uspokojivější, když  nevíte.
Ale jejich hraná nevědomost je krví na jejich rukou. Krví, kvůli které nikdy neučiní pokání, nepřiznají si a nikdy nepochopí, s jakými zločiny se mlčky smířili.
Konec konců, sklenice Coca-Coly a pár sušenek je úžasná odměna za nevědět a nemyslet.
Nevědět, co Západ udělal s afghánskými lidmi, nemyslet na ty, kteří trpí neokolonialismem na celém Blízkém východě, v Africe, Asii a Latinské Americe.
Nevšímat si, jak izraelská armáda vyhlazuje Palestince v jejich domovech:


Fragment filmu “Vražda Gazy”. Video 16+

Juliana Assange cynicky prodala země, která byla dříve řízena socialistickou administrativou a udělila mu azyl
a občanství. Její současný vládce, Lenin Moreno, samozřejmě také vejde do historie:
bude pamatován jako Jidáš 21. století. Jako člověk, který začal s demontáží socialistického systému Ekvádoru a poté prodal za 4,2 miliardy dolarů – současný ekvivalent 30ti stříbrných – zvráceným britským a americkým soudním systémům člověka, který věnoval svůj život boji za to, abychom dostali možnost poznat pravdu, uvidět a pochopit, jak skutečně dnešní svět funguje.

V tu chvíli, kdy jsme sledovali v přímém přenosu, jak londýnská policie vytáhla Juliana Assange z ekvádorského velvyslanectví, na okamžik zazářila pravá podstata západního režimu v akci – represivní, pomstychtivý, pokrytecký.

Režim neodvlekl Assange do policejní dodávky proto, že by byl sebevědomý a silný. Ne,… proto opravdu ne.
Chce takhle vypadat, moc chce, abychom si to mysleli.

Ve skutečnosti se západní režim bojí. Je v panice. Je zbaven základních zdrojů a prohrává. Nejhorší je, že bude zabíjet všude, kde se bude cítit zranitelný. A to znamená, že bude zabíjet po celém světě. Režim bude zabíjet protože miliony lidí na všech kontinentech procitají a začínají vidět pravdu.
Skutečnost už nemůže být skryta: ….. krutost západního globálního diktátu je to, co již nikdo více nemůže popírat díky práci nových alternativních médií.

A samozřejmě díky takovým hrdinům, jako je Julian Assange a jeho přátelé. Těmto lidem se podařilo seriózně poškodit tajné služby Říše, a narušit některé z jejich plánů. A tím zachránit tisíce životů po celém světě.

Tím, že zatkla Assange, Říše ukázala svou slabost a strach; ….. de facto přiznala, že si začala šít svůj pohřební rubáš.

https://politikus.ru/events/118663-dzhulian-assanzh-posledniy-geroy.html

sdílet na