Jsem Čech a je mi naprosto „u zadku“, co chtějí nějací „žaludi“ někde v cizině!

Ano, je to tak, vůbec mě nezajímají příkazy nějakých degenerovaných potomků starých šlechtických a zednářských rodů, kteří se pokouší řídit svět z Bruselu a Washingtonu a hodlám naprosto ignorovat každý jejich pokyn a příkaz, který se nebude mě samotnému líbit!

Já jsem žádné ty „vocasy“ co sedí v evropské komisi, nebo v evropském parlamentu nevolil, a už vůbec jsem nevolil nějaké panáky z Washingtonu, takže ani nehodlám poslouchat jejich příkazy!
Zvysoka na to co říkají, nebo co si přejí, kašlu!
Jejich vize „uprděného“ multikilti homosexuálního světa, ve kterém jsou lidé preferující klasickou rodinu
a národní státy označování za xenofoby se mi hnusí tak moc, až se mi z toho chce zvracet!

Nikdy o sobě neřeknu, že nejsem Čech (nebo Čechoslovák), nýbrž člen jakéhosi vymyšleného evropského národa! Žádný evropský národ neexistuje!
V Evropě žije odjakživa několik národů a jeden z nich je slovanský a k tomu (ač v nás kolují i geny jiných národů) pořád ještě většinově krví a kulturou my Čechoslováci patříme! Tento fakt se nelíbí mocným tohoto světa, protože nejsilnějším slovanským národem je Rusko a to nebylo od svého vzniku ještě nikdy poraženo!

Také my Češi jsme v historii mnohokrát prokázali, že náš slovanský národ ač malý, má velké srdce a bojovného ducha! Naši slavní králové z rodu Přemyslovců dokázali porazit každého nepřítele našeho národa široko daleko a vládnout říši velké od moře k moři!

Náš chrabrý český lid pod vedením nikdy neporaženého hejtmana Jana Žižky, dokázal porážet opakovaně křižáky z celé Evropy, posílané proti naší zemi papeženci z Vatikánu!

Je načase v sobě znovu probudit národního ducha a začít se připravovat na to, že tentokrát do naší země míří to největší zlo ze všech! Musíme jako jeden muž čelit hrozbě, která chce zavalit a zničit naší zemi a náš národ. Vzniklo ohavné islamo-katolicko-homo-multikulti spojenectví, jehož cílem je zničit svět, který známe, v kterém jsme vyrostli, a který se nám v principu až na některé výhrady líbí!

Naším prvořadým úkolem musí nyní být zabránit šíření výše zmiňované hniloby, které již zachvacuje západní evropské země k nám domů!
Musíme odmítnout západní principy zvýhodňování menšin na úkor pracující, slušné většiny!
Musíme odmítnout Evropskou unii a jakoukoli další federaci, nebo organizaci, která nám bude chtít vládnout zvnějšku a ořezávat naší suverenitu a národní práva!
Musíme se sami rozhodovat co, nebo koho ve své zemi chceme, musíme tvořit vlastní pravidla a zákony, bez ohledu na to, jestli se líbí někomu z ciziny!

Dělat svou vlastní a nezávislou politiku lze, mít vlastní, bojeschopnou pozemní armádu a letectvo lze také
a využívat v diplomacii toho, že na světě neexistuje (díky Rusku a Číně) jen jedna všemu vládnoucí temná síla
lze rovněž! Chce to jen, aby ti, co budou vládnout naší zemi, měli národního ducha a rovnou páteř!
Proto se lidé zkuste zamyslet, komu dáte svůj hlas ve volbách, protože zatím jen jedna jediná politická strana nabízí, že v případě, že volby vyhraje, si nebude uzurpovat moc vládnout pouze pro sebe, nýbrž se o ní rozdělí se všemi občany země!

Tomu systému se říká PŘÍMÁ DEMOKRACIE a v té se lidé mohou aktivně spolupodílet na řízení země a v referendech politikům NAŘIZOVAT, co mohou a nemohou dělat!

Ladislav Kašuka.
http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/jsem-cech-a-je-mi-naprosto-u-zadku-co-chteji-nejaci-zaludi-nekde-v-cizine.html

sdílet na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
20. 5. 2019 19:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Výstižné !

Administrátor
20. 5. 2019 20:59
Odpovědět  Janinna

Rok staré, ale výstižní. Alexander Gauland…
https://www.youtube.com/watch?v=483LyKa6IvI