nezařazenépolitika

Jiří Kobza z SPD se zastal ministra zdravotnictví ve střetu zájmů

Jiří Kobza z SPD se zastal ministra zdravotnictví ve střetu zájmů, na Facebooku se zeptal kritiků Romana Prymuly, jestli prý za něho mají lepší náhradu? A ministr zdravotnictví nařídil uzavíraní hospod již po 22. hodině, protože COVID-19 v pozdní hodinu vyráží do hospod a napadá spoluobčany! Před 22. hodinou je COVID-19 kdesi zalezlý a lidé v hospodách mohou zůstat! Třeskutá logika epidemiologa? Zavřete druhé stupně ZŠ a střední školy, doporučuje ředitelům a ministr vnitra chce žalovat SÚKL za kontrolu v České poště kvůli nesterilnímu rozesílání čínského zdravotnického materiálu českým seniorům! Když to nejde silou, půjde to ještě větší silou?

Zář 22, 2020

Jiří Kobza z SPD se zastal ministra zdravotnictví ve střetu zájmů, na Facebooku se zeptal kritiků Romana Prymuly, jestli prý za něho mají lepší náhradu? A ministr zdravotnictví nařídil uzavíraní hospod již po 22. hodině, protože COVID-19 v pozdní hodinu vyráží do hospod a napadá spoluobčany! Před 22. hodinou je COVID-19 kdesi zalezlý a lidé v hospodách mohou zůstat! Třeskutá logika epidemiologa? Zavřete druhé stupně ZŠ a střední školy, doporučuje ředitelům a ministr vnitra chce žalovat SÚKL za kontrolu v České poště kvůli nesterilnímu rozesílání čínského zdravotnického materiálu českým seniorům! Když to nejde silou, půjde to ještě větší silou?

Neuvěřitelné podpory z nečekaného místa se dočkal nový ministr zdravotnictví Roman Prymula. Poslanec za SPD Jiří Kobza na svém Facebooku napsal [1] voličům a sympatizantům SPD dotaz, že když tedy nadávají na Prymulu, tak bez ohledu na to, jaký nový ministr zdravotnictví je, jestli prý mají místo něho někoho lepšího? Tato Kobzova řečnická otázka zní od poslance SPD opravdu neuvěřitelně, protože tím de facto říká, že Roman Prymula je tím nejlepším ministrem zdravotnictví, který je momentálně v nabídce, a pokud někdo zná někoho lepšího, ať to prý řekne, protože Jiří Kobza o nikom takovém jiném neví.

Poslanec Jiří Kobza, SPD

Pane Kobzo, ve vší úctě, jakýkoliv jiný člověk sebraný z ulice by byl lepším ministrem zdravotnictví než současný nový ministr, který je ve střetu zájmů (viz. článek zde) a provozuje k dnešnímu dni živnost na výrobu zdravotnických prostředků v rozporu se zákonem o střetu zájmů. Když Adam Vojtěch jako bývalý zpěvák v Superstar mohl být 3 roky ministrem zdravotnictví, tak klidně tím ministrem zdravotnictví může být i kdejaký Lojza z Horní Dolní. Česko totiž snese fšecko!https://web.facebook.com/v8.0/plugins/post.php?app_id=&channel=https%3A%2F%2Fstaticxx.facebook.com%2Fx%2Fconnect%2Fxd_arbiter%2F%3Fversion%3D46%23cb%3Df33b64b80b7bd8%26domain%3Daeronet.cz%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Faeronet.cz%252Ff148a961c151ccc%26relation%3Dparent.parent&container_width=700&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fjirka.kobza%2Fposts%2F10216631432647862&locale=nl_NL&sdk=joey&width=700

A když bude ministrem někdo z lidu, z ulice, nebude mít zřejmě živnost na výrobu zdravotnického materiálu. Namísto toho, aby se SPD tvrdě postavila proti masivní hysterii okolo koronaviru, kterou právě Roman Prymula úspěšně posiluje, tak místo toho zástupci SPD jedou podivnou covidovou agendu.

Už dva poslanci z SPD nasedli na covidovou vlnu. Jeden vyzývá k testování českých občanů zdarma jako vyzýval Bill Gates, druhý se zastává Romana Prymuly, že lepší ministr zdravotnictví asi není

Před pár dny pan Radek Koten (SPD) jako předseda Bezpečnostního výboru ve Sněmovně vyzval [2] na České televizi k tomu, aby peníze ze státního rozpočtu pro neziskovky byly přesunuty na úhrady testů PCR na Covid-19, aby čeští občané tak měli testy na koronavirus zdarma, resp. hrazené z peněz pro neziskovky. Pokud by k tomu opravdu došlo, nastalo by v ČR naprosté testovací šílenství, protože všichni by si chtěli udělat testy, protože by to bylo zadarmo.

Radek Koten, poslanec a předseda Bezpečnostního výboru PS PČR

A vzhledem k tomu, že testovací sady mají velmi podivnou spolehlivost a průkazně testují pozitivně i v případech, kdy by testy neměly pozitivně nic testovat, např. na tropickém ovoci, na kozách, tak by prostě došlo k tomu, že Česká republika by se stala zemí s největším počtem nakažených osob na světě v přepočtu na obyvatele. Pokud by se totiž testování spustilo zdarma, Bill Gates to řekl už na jaře jasně: Pokud budeme testovat zdarma, nebo takovou cestou, aby lidé za testy nemuseli přímo platit, tak dosáhneme vysokého otestování celé populace a zjistíme skutečný rozsah nákazy, že třeba 30 nebo i 50% populace ten virus může mít, ale to se nedozvíme, pokud se nebude testovat zdarma.”

Radek Koten tak plácl na České televizi takovou perlu, že Bill Gates by měl radost. A najednou uplyne pár dní, a další poslanec za SPD se tentokrát zastává Romana Prymuly na Facebooku, že prý nikdo lepší není k dispozici, což samozřejmě není pravda, protože když mohl být ministrem Ken, může to zvládnout kdokoliv, klidně i uklízečka z bufetu nebo kdejaký obchodník s pivem. Když v ČR mohla být ministryní obrany Vlastička Parkanová, nebo ministrem obrany bývalý herec Martin Stropnický, může být ministrem zdravotnictví klidně i nějaký baráčník nebo posunovač z dráhy, na tom přece v dnešní ČR vůbec nezáleží, pane Kobzo!

Roman Prymula je první den ve funkci ministra a nešťastným majitelům restaurací a hospod znovu nařídil zavírat podniky po 22. hodině. Mnoho hospod na venkově to definitivně položí a pošle ke dnu, páteční zábavy nebudou!

Na tom by záleželo pouze v národně a lidově ukotvené zemi s vládou lidu a nikoliv kupčíků zaprodaných tuhle Bruselu, támhle Washingtonu, tuhle Berlínu, támhle Izraeli, že? V zemi, kde zahraniční politiku místo ministra zahraničí, jehož kvalifikací je bývalá role asistenta europoslance Miroslava Pocheho, řídí ve skutečnosti starosta z Řeporyjí, který rozesílá diplomatické nóty do Pekingu, je úplně jedno, kdo bude ministrem zdravotnictví. Takže zastávat se Romana Prymuly slovy o tom, že nikdo lepší tam není, je opravdu macaté chucpe, zase jedno z dalších. A právě Roman Prymula dnes první den ve funkci začal úřadovat a už to jede.

Roman Prymula podepisuje jmenovací dekret v Lánech u prezidenta republiky

Roman Prymula oznámil [3], že provozovatelé restaurací, klubů, barů a hospod budou muset od čtvrtka zavírat už ve 22 hodin. Hospody, které se ještě nevzpamatovaly z jarního výpadku, tak znovu přijdou o další příjmy, páteční a sobotní tržby znovu padnou dolů, přitom zavírání hospod po 22. hodině je jednou z největších záhad, kterou si musíme blíže vysvětlit. Mezi majiteli restaurací se vypráví vtip, že COVID-19 má nožičky a přes den chrápe, ale večer po 22. hodině vyráží do hospod a napadá štamgasty pod krkem a v krku.

Do 22. hodiny je tudíž v hospodách bezpečno, ale jakmile padne 22. hodina, honem se musí všechno uzavřít a lidé musí utíkat domů. Tento ironický vtip, který poukazuje na nesmyslnost opatření, má ale svůj děsivý rozměr. Proč lidé nesmí být v hospodách po 22. hodině? Jakou souvislost má 22. hodina s Covidem? Tím hlavním důvodem je likvidace hospod jako center scházení lidí.

Likvidace hospod je plánem českých vlád, proslýchá se mezi hospodskými. Nejprve zakázali kouřit v hospodách, potom přišlo EET a teď nám likvidují hlavní zdroj příjmů zavíráním po 22. hodině

Záminka koronaviru postupně vyžene lidi z hospod, protože toto nezačalo s koronavirovou krizí. Snaha o likvidaci hospod začala mnohem dříve, když vlády začaly zakazovat kouření v hospodách. Nyní zakazují už sedět v hospodách po 22. hodině a postupně, salámovou metodou, krok za krokem se chystá likvidace restaurací a hospod klasického střihu, tedy místa sdružování osob, kde lidé kritizují politiku, kde probírají situaci, kde se šíří příběhy a historky, kde se mluví o alternativě, kde se schází tzv. příznivci dezinformací, kde se nadává na černochy, na židy, na globalisty a na politické strany. Koneckonců, německá strana NSDAP Adolfa Hitlera vznikla právě v hospodě v Mnichově.

Celá covidová hysterie je o této lahvičce… tohle chtějí napumpovat do co nejvíce obyvatel západní civilizace.

Hospoda se stala hlavním místem politických procesů. A tak najednou vidíme, že někdo jde po krku hospodám, přichází morové rány. Zákaz kouření, potom EET, teď vyhánění hostů po 22. hodině a na jaře dokonce permanentní zavření hospod, zatímco mezinárodní řetězce a nákupní centra měly otevřeno a lidé tak utráceli za lahvové pivo v supermarketech, zatímco hospodští krachovali. Přijde nový ministr zdravotnictví a co udělá jako první? Nařídí zavíraní hospod po 22. hodině, kdy zejména v pátek a v sobotu jsou hospody narvané k prasknutí, protože probíhají taneční a hudební zábavy, diskotéky a hlavně na venkově platí, že páteční noční zábavy dělají hospodě drtivou většinu všech příjmů za celý týden. Zavřete venkovskou hospodu po 22. hodině v pátek na pár týdnů a hospoda zkrachuje.

Děti zase budou doma a až se vrátí do škol, vypuknou pro změnu chřipkové prázdniny

Další zajímavostí hospod je, že jsou centrem místní imunizace v dané obci nebo obvodu. Muži, kteří chodí do hospody prakticky všichni ze všech rodin, si vyměňuji v hospodě viry ve vzduchu, vzniká tak masivní a kolektivní imunizace. Druhá masivní imunizace je ve školách, děti se imunizuji mezi sebou. A třetím prostorem imunizace je zaměstnání rodičů. Pokud chcete vědět, jak udělat z národa hromadu nemocných trosek, nasaďte národu na ústa roušky. Nejprve se nestane nic zásadního, nic nebudete registrovat. Jenže, po zhruba půl roce to začne. Najednou vypuknou nemoci, chřipky, horečky, nevolnosti, lidé začnou ulehat do postelí.

Narvat dítěti na ústa hadr je zločin! Dítě si musí vytvářet kolektivní imunitu získanou od vrstevníků, rouška ale tomu zabrání a dítěti vznikne imunitní deficit

A k čemu došlo? Populace se totiž za poslední půl rok stala zranitelnou, protože lidé nosili roušky a neprobíhala u nich imunizace mezi sebou. Děti i dospělí lidé na sebe musí prskat, aby získali imunitu! A čím více budou děti doma a ne ve školách, tím snadněji onemocní na obyčejnou chřipku a budou tedy muset stát frontu na chřipkovou vakcínu. Protože to funguje v zásadě takto: Buď lidé získávají imunitu přirozeně mezi sebou tím, že na sebe prskají a vdechují to, co jiná osoba vydechla, anebo jí získají z placené vakcíny. A spolu s vakcínou dostanou do těla bůhví co dalšího.

Hospody jsou centrem místní imunizace a výměny nejen zpráv a informací, ale i virů potřebných k vybudování kolektivní imunity

Takže, o co usiluje Roman Prymula? Aby vesnické a městské hospody a kulturní domy, kde každý pátek probíhají zábavy a akce až do ranních sobotních hodin, aby se nekonaly, aby se lidé ze širokého okolí nescházeli, aby u nich neprobíhala kolektivní imunizace, aby hospody krachly a lidé si museli koupit vakcíny, protože kolektivní imunitu si už nevytvoří, protože se nesmí na příkaz covidového Gestapa scházet, musí držet sociální odstup a nesmí se shromažďovat a chodit na páteční zábavy do hospod a kulturních domů po 22. hodině. A tím je to odhalené.

Čím více testů, tím více nakažených…

Všechno, co Roman Prymula dělá, má jediný cíl: Zabránit za každou cenu kolektivní a plošné imunizaci českého obyvatelstva, aby bylo zranitelnější, aby si nevytvářelo imunitu přirozeně, tedy stýkáním se s lidmi, ale pouze farmakologicky, tedy pomocí vakcín. Takové je tajemství instalace Romana Prymuly do funkce ministra. Jeho první den v práci a jeho první rozhodnutí je zavření hospod po 22. hodině, takže žádné páteční zábavy, žádné diskotéky, hospody krach a lidé budou za chvíli bez kolektivní imunity.

Výhrůžka žalobou z vnitra na kontrolní zdravotní orgán

A tak ani nepřekvapí, že Roman Prymula rovněž doporučuje školám, aby zvážily zavření druhých stupňů základních škol a také střední školy. Ano, děti budou doma, v izolaci, ztratí kolektivní imunitu, a až se za půl roku, asi po Novém roce, nebo až v únoru, vrátí do škol, přijdou do chřipkového období a okamžitě onemocní, protože v té izolaci za tak dlouhou dobu ztratí imunitu proti různým virům. A pokud si myslíte, že politikům v ČR jde o zdraví občanů, tak jste na krutém omylu. Před několika dny jsme přinesli článek o tom, jak Česká pošta přebaluje a distribuuje roušky českým seniorům.

Irena Storová, šéfka SÚKL

Celou věc začal šetřit Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a zahájil hloubkovou kontrolu v České poště na úseku třídírny pošty v Praze – Malešicích, kde se přebalují roušky a respirátory pro seniory. Podle SÚKL došlo k porušení zákona o distribuci zdravotnického materiálu. Jenže, co se stalo potom? Ministr vnitra Jan Hamáček vyletěl jako čert z krabičky a oznámil, že vnitro podá na SÚKL žalobu [4], že prý roušky nejsou zdravotnickým materiálem, ale že jde pouze o ochranné prostředky (ve smyslu někdejší Civilní obrany), a že pokud SÚKL nařídí likvidaci přebalovaných roušek z titulu závadného zdravotnického materiálu, tak se prý bude jednat o čin veřejného ohrožení.

Ministr vnitra chce žalovat SÚKL za veřejné ohrožení, protože roušky prý nemusí být sterilní, protože nejde o zdravotnický materiál, ale o ochranný prostředek. Lampasáci z ČSLA si klepou na čelo, že Hamáček si plete plynovou masku se zdravotnickou ústenkou

SÚKL argumentuje tím, že roušky nejsou prostředkem ochrany obyvatelstva, ale že jde o zdravotnický materiál. Prostředkem ochrany obyvatelstva je např. plynová maska, chemické rukavice, pláštěnky, dýchací přístroje pro biohazard obleky, ochranné obleky proti radiaci atd. Chirurgická rouška je však materiálem zdravotnickým, pane Hamáčku, není to plynová maska, nesplňuje specifikaci výrobce jako obranný a ochranný prostředek. Prostředky ochrany obyvatelstva musí být pro ochranu obyvatelstva určeny výrobcem s příslušnou deklarací, kterou nařizují předpisy Evropské unie, ale zdravotnické roušky mezi nimi nejsou.

Hamáčkovo vyhrožování SÚKL je tak dalším bezprecedentním útokem na nezávislost kontrolních orgánů a úřadů, které kontrolují činnost jiných státních složek, útvarů a firem, jako je např. Česká pošta, jejíž zaměstnanci přebalují v Malešicích roušky [5], neměli původně ani nasazené roušky, rukavice, přebalování probíhá v neodpovídajících podmínkách, roušky mohou být kontaminované, nemají vlastní obal a podle všeho se jedná o ty zásoby, které česká vláda nakoupila na jaře v Číně a teď se toho snaží zbavit, protože u těch respirátorů z Číny to vypadá, že jejich kvalita není nic moc.

Jan Hamáček, ministr vnitra

Takže, když to nejde silou prosadit, aby lidé nosili roušky, tak se to prosadí ještě větší silou? Lidé přestanou chodit do hospod po 22. hodině? Děti budou zase zavřené doma? A když někdo se odváží kontrolovat ten bordel s přebalováním roušek na place v třídírně pošty, tak ministr začne hrozit SÚKL žalobou? Tohle je neskutečný svět, špatně naprogramovaný, anebo naopak těžce selhávající a hroutící se sám do sebe. Lidé musí vzít rozum do vlastních rukou a uvědomit si, že pokud nikdo z vás v životě neviděl nemocného s Covidem, na rozdíl od nemocných s chřipkou, kterých jsou každý rok plné čekárny u doktora, že všechno asi není úplně v pořádku s tímto covidovým divadlem.

Řekněte sami, kolik jste viděli za poslední půl rok okolo sebe covidových pacientů? Nemyslím pozitivně otestovaných, ale opravdu nemocných? Kolik jste jich viděli okolo sebe v čekárnách u doktora? Kolik jste jich viděli ležet v nemocnicích? Pozitivně otestovaný nerovná se nemocný člověk! Až budou čekárny u doktora narvané covidovými pacienty jako každý rok jsou narvány pacienty s chřipkou a angínou, tak potom se můžeme bavit o epidemii. Do té doby nevěřte nikomu, že nějaká pandemie nebo i jen epidemie existuje. Existují jen zájmy farmaceutických společností, jak vám “prodat” víru ve strašlivou nemoc a poté víru v zázračnou vakcínu.
https://bit.ly/3iTa23m

sdílet na