nezařazené

Jindřich Rajch: Nejdřív se nás ignorovali, pak se nám smáli, teď proti nám bojují a nakonec zvítězíme! + VIDEO !!!!!! musíte vidět!

ze sítí:

Nejdřív se nás ignorovali, pak se nám smáli, teď proti nám bojují a nakonec zvítězíme!

Tahle parafráze citátu Mahátma Gándhího myslím naprosto dokonale vystihuje současnou situaci v naší zemi.

Pojďme jim znovu ukázat, jak jsme silní a že tato země patří nám.

11.9. ve 14.00 na Staroměstském náměstí!

Brzy zveřejníme kompletní seznam vystupujících, ovšem už nyní si vás dovolím nalákat na tuto akci na jedno výjimečné jméno. Poprvé za celou dobu těchto veřejných akcí vystoupí v neděli živě na Václavském náměstí pan profesor Jiří Beran. Muž, k němuž mám ten nejvyšší možný respekt. Přes jeho úžasné renomé a jeho obdivuhodnou profesní kariéru si totiž dokázal zachovat naprostou pokoru a skromnost. A jeho charisma nemá hranic.

Uvidíte, že až promluví, tak bude na Staroměstském náměstí takové ticho, že se nespustí ani orloj. Já osobně mám vždy při jeho projevu husí kůži po celém těle.

Bude to jedinečný zážitek. Nenechte si jej ujít.

Kdo neviděl včerejší debatu na CNN Prima News, tak níže posílám link, kde naleznete její záznam.

Všimněte si toho, jak můj diskusní oponent neustále odbíhá od debaty o věci. Nevydrží ani jednu větu, aby zase nesklouzl ke zdůrazňování, kdo to říká, místo toho, abychom debatovali o tom, co na té akci zaznělo.

Jinými slovy, jim nejde o ty lidi pod pódiem, jen o diskreditaci těch, co byli na pódiu. A použití argumentu, kdo všechno se objevil mezi stotisícovým davem (jak kdybychom měli nějakou šanci to ovlivnit) už svědčí o jejich zoufalosti.

Jasně tím demonstrují, že jim nejde o to udělat něco pro lidi – jen o to udržet se za každou cenu u vesla.

No a argumentu, že by vláda měla celou situaci lépe komunikovat, jsem měl co dělat, abych nevyprskl smíchy. Co má vláda lépe komunikovat? To, že lidi nemají na základní komodity? To, že krachují celá průmyslová odvětví a další stovky firem jsou těsně před bankrotem? To, že naprosto decimujeme naše zemědělství? To se fakt odkomunikovat nedá. Tady je potřeba přestat se vymlouvat a začít něco dělat.

sdíletj na

39 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Lev Prch
6. 9. 2022 19:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak mám o kulturu v neděli postaráno 👍

Buchtík
6. 9. 2022 20:12
Odpovědět  Lev Prch

A jak nám pan profesor Beran, při vší účtě k němu jako odborníkovi v medicínském a tuším mikrobiologickém oboru, pomůže s aktuálním problémem nedostatku energetických surovin a zdrojů a s jejich astronomickými cenami?

Není to trochu kádrová nouze stavět to na lidech, kteří se všichni na scéně objevili až s příchodem koronaviru a tzv. se na něm udělali a pasovali do role ochránců lidských práv lidi, kteří odmítali šmakuládu v injekci a kterým se nelíbilo nucené zavírání doma bez možnosti opustit město / okres?

jiří
6. 9. 2022 20:21
Odpovědět  Buchtík

comment image

Lev Prch
6. 9. 2022 20:26
Odpovědět  jiří

To spíš vypadá jako upoutávka na koncentrák FEMA🤔

jiří
6. 9. 2022 20:38
Odpovědět  Lev Prch

comment image

Lev Prch
6. 9. 2022 21:04
Odpovědět  jiří

Křesadlo by mohlo být o fous levnější 👎🤮

all
6. 9. 2022 21:51
Odpovědět  jiří

POsmál jsem se,díky jiří.

Lev Prch
6. 9. 2022 20:25
Odpovědět  Buchtík

On bude mluvit o něčem,čemu nerozumí???A na jste přišel jak?

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 21:46
Odpovědět  Buchtík

Oni tu krizi na Ukrajině a nyní i Energetickou rozpoutali mimo jiné proto, abychom zapomněli na fiasko s Covidem a mega-zločin s Vaxxinací…

To by se jim hodilo, abychom se soustředili jen na ten jeden problém, který nám jako rudý hadr strčí před nos, a zapomněli na to, co se dělo před týdnem…

Je to smutné, že většina občanů se zvedne, až když jim jde o peněženku, ale pohřeb svobody a pokus o genocidu ignorovali, protože to přesahovalo jejich chápání…

πα½

Pavel z Moravy
7. 9. 2022 18:18
Odpovědět  P.A.Semi

Výborně řečeno, přesahovalo to jejich chápání. S tím souvisí i to, nemysleme si, že i kdyby se nyní zvedlo 60% národa proti těmto grázlům, že všichni budou chápat v kontextu ty události, které probíhají. To v žádném případě. Možná pochopí tak 20 %. Ale i to bude asi pro začátek dobré.

all
6. 9. 2022 21:49
Odpovědět  Buchtík

Tak např.tchajwanec se směšně klaní už jen proto,že je nedorostlý prcek a takoví trpí pocitem méněcennosti,proto se tak nadral i do politiky. Ovšem prof.Beran je pan prof.Beran , je to skutečný pán svého rozumu a intelektu,jemu ze srdce děkuju za obětavou práci ve službě občanům a vlasti ( a vůbec se přitom nemusím klanět až po pás,jako ten prcek,co si zahrál na presidenta,navíc jako komediant )

6. 9. 2022 23:52
Odpovědět  Buchtík

Nijak. Ale nutno mít na paměti, že mezi řečníky byla (dle mého) i část řízené opozice, která je (opět dle mého) připravená převzít vládu až nastane čas na “škatulata hejbejte se”. Nu a (nejen) pan doktor Beran je její, ať už vědomou, či nevědomou, součástí.
Asi tři týdny jsem tu varoval před “privatizací demonstrace”, ale už jsem toho nechal. Třeba se mýlím, že. Krále Jindřicha jsme ostatně ještě neměli…

Pavel z Moravy
7. 9. 2022 18:30

Dnes tu někdo psal o korespondenci J. Dolejšího, který to také takto prezentoval, tedy myšlenku řízené opozice apod. Samozřejmě, je to velký risk, některá jména, ale spíše z těch starších známých osob mě dělají trochu problémy, obzvláště pokud ještě před lety hájili třeba naši povinnost setrvat v EU a teď najednou procitli a otáčí kabát. Možné je vše, ale my to Milane asi teď nerozlouskneme. Čas určitě ukáže a určitě by jsi byl rád kdyby jsi nemusel říkat, já vám to říkal.

7. 9. 2022 18:57
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já si to, dop-rdele!, nechci říkat ani pro sebe! Protože jsou to slova zmaru. Proč a kdy to člověk řekne? Proč – z frustrace. Kdy – když už je to v pr-deli. Ale už jsem se to (téměř) odnaučil. Avšak úplně ještě ne.
A ne, nerozlouskneme. Jediné co můžu dělat, je předkládat k úvaze; k zamyšlení. Víc se toho dělat nedá.

Pavel z Moravy
7. 9. 2022 18:12
Odpovědět  Buchtík

Tak za prvé, on určitě nikomu neřekl o čem bude mluvit a lidí, kteří toho znají z mnoha oborů je také dostatek, jsou to prostě vzdělání lidé, kteří se zajímají o mnoho věcí mezi nebem a zemí.

jiří
6. 9. 2022 20:19
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Lev Prch
6. 9. 2022 20:29
Odpovědět  jiří

Utopil bych tam ty svině!!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
6. 9. 2022 21:59
Odpovědět  Lev Prch

!!!!!!… nejdříveč k psychiatrovi

Lev Prch
6. 9. 2022 22:12
Odpovědět  Masunta

Piš česky nebo vůbec,to bude lepší!!!!!!

all
6. 9. 2022 22:06
Odpovědět  Lev Prch

Utopí se sami,plavou špatně už nyní. Neumí,jen čučí do příkazů a zákazů not luciferánů.CHleba a koláče péct neumí,ale jíst by chtěli.Zoologové jim říkají paraziti,příživníci.

Lev Prch
6. 9. 2022 22:13
Odpovědět  all

Vy máte jistotu, že tý fyjalový vlastizrádný havlolejnolahvárenský stoky někdo z Fuckingtownu nebo z fašoEU nehodí záchranný kruh?!

Pedro
6. 9. 2022 20:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Další vykulený lempl.

Lev Prch
6. 9. 2022 21:05
Odpovědět  Pedro

Kde je bratr Rak-ušana,Lipavský?!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
all
6. 9. 2022 22:15
Odpovědět  Lev Prch

Kálí do pemprs,někdo ho z pětky musí taky přebalit a umýt.

Lev Prch
6. 9. 2022 22:35
Odpovědět  all

Skotský střiky by jim oběma velmi prospěly 😀

Pedro
6. 9. 2022 20:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Hnusný člověk, masarykova univerzita je jich plná! Tfuj.

Albi
6. 9. 2022 21:15

Ještě kardinální otázka – budou bagety upečené, polívčička a nudličky uvařené?
Víme určitě, že na podzim a v zimě bude svítit slunce i nad Evropou.
Putinovi se nedá věřit – vydá příkaz Slunci a hotovo! 🙂

jiří
6. 9. 2022 21:25
Odpovědět  Albi

comment image

Albi
6. 9. 2022 23:22
Odpovědět  jiří

🙂 🙂 🙂

7. 9. 2022 00:04
Odpovědět  Albi

Oni tě ještě přejdou srandičky (neboj, mě taky). Dost se to tutlá, ale od prosince do dubna se v Indonésii postupně rozsoptily sopky a vychrlily do stratosféry hafo popela. Načež vědátoři zasedli a jali se vědátořit. A vyvědátořili, že letošní zima bude následkem toho popela mimořádně krutá. Pšššš… poslouchej chvíli…. Taky slyšíš to ticho kolem toho?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
7. 9. 2022 18:35
Odpovědět  Albi

Albi, oni ten sarkasmus nepochopili. Vždyť ta poslední věta je trefná.

7. 9. 2022 19:02
Odpovědět  Pavel

Jo jo. To jsme dopadli…

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 21:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdysi jsem psal, že Babiš není žádný břídil, protože tu Ukradl jednu odpověď v Referendu. Jak teď asi budeme dělat kampaně před nějakým referendem, když se nedají dělat billboardy “ANO”, jako třeba měli před Brexitem v Británii billboardy “YES” ?

A tedy Rajchl se to pokusil napodobit a ukrást hlasování v Parlamentu… “Kdo je PRO ?”

Myslím, že z Ústavy by měly být zakázány názvy stran Ano, Ne, Pro a Proti…
Ale to už tu nyní nejde použít, nebo třeba až v příští generaci…

A ovšem trochu mi vadí, že Rajchl zradil Trikolóru, kam jednu chvíli patřil… Ta by byla v Parlamentu celkem dobrá, aspoň myslím… Takhle to je zase další tříštění politického spektra…

Ale našlápnuto má Rajchl dobře… Pokud to nedopadne zase jako se Šlachtou, že akorát odláká voliče a nedostane se přes 5%, tak to by byla fakt smůla a nepoučitelnost voličů… Sledujte předvolební statistiky, až na to přijde… Je potřeba volit takové strany, které mají šanci na těch 5%, jinak se vyhozený hlas přerozdělí nejsilnějším… Taková je tu prostě volební matematika…

πα½

7. 9. 2022 00:14
Odpovědět  P.A.Semi

Rajchl velice dobře ví co dělá. Dávejte bacha na ten šrumec, jakým ty demonstrace zprivatizuje pro PRO.
No a vidíte – přesto že cítím ve všech kostech o co se tu hraje, přesto půjdu opět na demošku, pokud pánbů dá a zdraví dovolí, jak říkal táta. Protože primární úkol našeho národa je odstavit současnou (ne)vládu. A pak. Ona vždy v době přerodu nastane situace; chvíle; kdy se “moc válí na ulici”. Uvidíme kdo ji zvedne…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frankie
7. 9. 2022 00:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Další nula nějaký Gregor, kterého v této společnosti nikdo nepotřebuje. Kdo tyto šmejdy platí a proč?

ladyjane
7. 9. 2022 00:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Pan Rajchl má můj respekt a obdiv, že tohle vydržel celých 20 minut, já jsem to nedala…pan Gregor zajisté vystudoval na Masarykově univerzitě v Brně, ty liberálně progresivistické žvásty se nedají poslouchat.

Administrátor
P.A.Semi
7. 9. 2022 12:20
Ohodnotit příspěvek :
     

A poznámka k tomu videu z Prima News:

Mě spíš děsí, že takový Šmejd a Lhář, jako je tenhle Miloš Gregor, nám tu deformuje studenty na Masarykově Univerzitě v Brně…
(ten snad jedinou věc pravdivě a bez nenávisti a bez osočování spravedlivých řekl, že “Rajchl má pravdu, že nejsem právník”…)
(a ovšem oni se tím osočováním z pro-ruské orientace snaží část organizátorů od spravedlivého pro-ruského postoje distancovat a rozdělit nás tím…)

Pokud se chystáte na vysokou školu, radši si rozmyslete a nechoďte na MUNI v Brně, kde šmejdi vymývají studentům mozky… To není jenom tenhle M.Gregor, tam je hnízdo podobných rusofobních šmejdů a lhářů, předtím nespravedlivě napadali Zemana…

Protože Politolog by měl být relativně nestranný a zmiňovat pro a proti jednotlivých směrů, ale tohle není Politolog, ale Propagandistický Politruk, a jestli ho tam ta Univerzita toleruje, tak je vidět, že tamní Děkan (nebo Rektor?) je podobný Šmejd a Politruk… (což je, toho si taky pamatuji)

A k tomu, jak tam ten brněnský šmejd Gregor osočoval pana Vrábela – člen IVČRN, protesty proti Covidovým (fašistickým) opatřením a zastání se Ruska na začátku operace na denacifikaci Ukrajiny – takže Vrábel je čestný a spravedlivý člověk, který dlouhodobě něco dělá proti svinstvům, která se na nás tady valí z Bruselu a od (((Globalistů)))… Díky mu za to, a velká hanba těm, kteří si myslí, že něco z toho je špatné a nástroj k pomluvám a dehonestavcím…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
volfik
7. 9. 2022 18:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Co to jsou “ruští trolové”? To neustálé osočování všech, kteří nesouhlasí s “pětikolkou” je stejné jako když “soudruh” Jakeš označoval protikomunistické protesty do r. 1989 jako proamerické, proimperialistické a organizované západními zahraničními rozvědkami. Tímto zjednodušením se také nemusel zabývat tím, co ti protestující vlastně chtějí.

Administrátor
P.A.Semi
7. 9. 2022 18:32
Odpovědět  volfik

Jasně, “ruský trol” je něco jako “americký agent” z 50-tých až 80-tých let minulého století…
Známe to dobře…

πα½