Jeffrey Sachs, vedoucí komise Lancet: koronavirus byl vytvořen v laboratoři

Jeffrey Sachs, vedoucí komise Lancet pro COVID-19, nyní přiznává, že pandemie COVID-19 začala v laboratoři. Ještě překvapivější je, že nyní také přiznává, že virus byl vyroben pomocí americké biotechnologie.

Informoval o tom projekt Truth Over News deníku The Epoch Times.

Je uvedeno, že Sachs učinil prohlášení na konferenci ve Španělsku, na kterou ho pozval bývalý premiér José Luís Zapatero.

„Navíc Sachs připouští, že k vytvoření viru byla použita americká biotechnologie,“ řekl vedoucí projektu.

https://bit.ly/3OB9U8r

3.8 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.8 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
1. 7. 2022 23:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Úplně první na světě to prohlásila statečná Čechoslovačka 🙂 doktorka Soňa Peková. Není agentura JPP, ale shoda japonských a amerických lékařských kapacit světového jména – tedy odborných kapacit jaksi na indexu, asi jako u nás Jiří Beran a právě Soňa Peková. Je mi trapně za všechny pohadrákové vlády, ale za tuto poslední se navíc stydím do hloubi duše. A tak se to našimi dějinami táhne už od samého vzniku českého státu, počínaje bukvíkem Václavem podnes. Své nejlepší syny a dcery – až na krátké časové úseky naší historie – pronásledujeme a vyháníme z vlasti a pak se divíme, cože to máme ve vládě za ksindl.

Albi
1. 7. 2022 23:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to pro nás překvapivá novinka?
Tedy až na další konkrétní jméno viníků, protože mnohá už jsou dlouho známá.
Ale známe-li jich deset nebo tisíc, na věci samé se nic nemění.

JEBAL
2. 7. 2022 06:22
Ohodnotit příspěvek :
     

 Je tu ,,další“ umělá covidová vlna, lidé se nebudou smět srocovat, vše zůstane jak je a bude se to zhoršovat. Jsme fakt národem tupců, nebo už zvedneme zadky a vyženeme škůdce z jejich paláců? NENECHAL JSEM SE OČKOVAT A NIKDY SE NENECHÁM ANI ZA 100LET! 

COVID HYSTERY.gif
Ladislav
2. 7. 2022 07:48
Odpovědět  JEBAL

Tohle tvrdím od prvopočátku Covidu! Za každou prasárnou na zemi, hledej usa! Za každou!!

Pavel
2. 7. 2022 08:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Je hezké,že to přiznají a co se změní?! Nic! Nasadí nám opět na podzim náhubky a víc jako 50% „ovcí“ tohoto „kocourkova“ se spolu s pí Šiklovou „raději budou mýlit s USA, než aby měli pravdu s Ruskem.“Říká se “ naděje umírá poslední“ leč pro Evropu a pro nás díky těm co si uzurpovali moc a zmanipulované omladině naděje na lepší časy již neexistuje!!!

zuza
2. 7. 2022 15:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Dr. Madej, americká lekárka, bojujúca voči vakcinačnému šialenstvu mala za divných okolností leteckú haváriu, síce prežila, ale jej život je v ohrození.
Zomrel dr. Zelenko, mal len 48 rokov, hoci vyzeral ako biblický patriarcha. Ale predtým mal ťažkú rakovinu, z ktorej sa sam vyliečil. A niekedy v zime povedal, že nie je sebevrah a že je zdravý a cíti sa dobre. Teda keď zomrie, budú mať v tom prsty jeho nepriatelia.
Predtým umrel Dr. Luc Montagnier, nositeľ Nobelovej ceny, tesne predtým ako mal ísť svedčiť pred Fullrichovu veľkú porotu… Ešte predtým sa „zasamovraždil“ ten mladý nemec, čo sa zaoberal oxidom grafénu v očkovacích mňamkách, jeho priateľka práve čakala dieťa, tak určite mal dôvod v samovražde….. A bohvie či naozaj skočil zo strechy ten prednosta kliniky v Chemitze, ktorý napísal, že vakcína proti kovidu je genocída. Pravdepodobne aj jemu niekto pomohol…

Pavla
2. 7. 2022 21:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Kecaji, koronavirus byl vytvořen v počítači. Stejně jako HIV a další. Nikdy nebyl izolován virus a nikdy nebylo prokázáno, že by se jím někdo nakazil. Dokud to nepochopí větší část lidí, to hra bude pokračovat.