Krize UKRAJINAnezařazené

Je vůbec na Ukrajině ještě válka? Ukrajinci prchají z EU v nově nakoupených automobilech za desetitisíce EUR

Je vůbec na Ukrajině ještě válka? Ukrajinci prchají z EU v nově nakoupených automobilech za desetitisíce EUR a na slovenských hranicích je hotový kolaps a několikadenní kolony, ale v opačném směru z Ukrajiny do EU je klid, nikdo z Ukrajiny neprchá! Co to má znamenat? A kde vzali Ukrajinci 30 000 EUR na ojetá SUV z bazarů v ČR a v Německu? A jak to, že ještě brali dávky na základě statusů uprchlíků? A proč se vrací na Ukrajinu, když tam prý stále zuří válka? Válka se stala záminkou na import milionů UA gastarbeiterů do EU bez řevu evropské veřejností o nechtěných migrantech!

Na Slovensku se dějí den ode dne bizarnější věci a čtenáři nás informují o tak neuvěřitelných úkazech, které se tam odehrávají, až z toho přechází zrak. Slovenská média začala v posledních dnech přinášet neuvěřitelné záběry z hraničních přechodů s Ukrajinou. Jsou tam obrovské několikadenní kolony, kdy lidé musí spát několik dní v autech, v noci si přitápí, potom jim dochází benzín, musí opustit kolonu, dojet si natankovat do vnitrozemí a znovu se vrátit a zařadit do kolony. Ne, nemluvíme o frontách na ukrajinské straně, pokud jste měli ten pocit. Je to totiž přesně obráceně.

00:0602:19

Reportáž o situaci na hranicích s Ukrajinou. Zdroj: TV Joj

Tisíce Ukrajinců prchají z EU, ale ne bosky, ne pěšky, ale ve zbrusu nových automobilech, lépe řečeno v zánovních, zakoupených v bazarech v EU, především v Německu a v ČR. Jedná se o ojetá auta v řádech 5 až 12 000 EUR, ale v koloně na proclení čekají i bazarová SUV za 30 000 EUR a nikoho ze slovenských novinářů z mainstreamu nenapadne obyčejná otázka, kde na to ti uprchlíci vzali peníze?

A další otázka je, co bude s dávkami, které pobírali v EU, ale měli přitom povinnost přihlásit hotovost a finanční prostředky? Ukrajinci vyváží auta z celé EU, není to jen ČR a Německo, ale jsou to i Pobaltské státy, Polsko, Bulharsko a další země. Ukrajinci využívají situace, kdy Zelenský minulý týden po vystřízlivění z kokainového mejdanu podepsal zákon, kterým se ruší dovozní clo a DPH na dovezené automobily z EU.

Ukrajinci nakupují v bazarech auta za tisíce až desetitisíce EUR v EU a vrací se na Ukrajinu

To automaticky vedlo k tomu, že podpisem pera prezidenta se všechny automobily v ukrajinských obchodech, u dealerů, ale i v bazarech, staly doslova neprodejnými, protože zákon se vztahuje pouze na nákup vozu v zahraničí a jeho dovoz spotřebitelem. Pokud by vůz někdo na Ukrajině chtěl někomu dalšímu prodat, už by musel zaplatit daň.

Celé to vedlo k tomu, že Ukrajinci najednou z těch kufrů, se kterými v únoru a březnu prchali z Ukrajiny, vyčarovali tisíce EUR v hotovosti a začali vykupovat autobazary po celé EU. Nejčastější výmluvou na dotaz, proč se vrací na Ukrajinu s nově koupeným autem, je výmluva, že Rusové bombardovali jejich vesnici, bomba spadla na auto, a tak ukrajinská rodina musí nakoupit auto v EU. Zajímavé, že ani jedna bomba nespadla na jejich dům nebo bytovku, takže se mají na Ukrajinu kam vrátit.

Koláž z čínské sociální sítě Weibo s názvem: “Charakter Ukrajiny”

Tyhle bláboly a nesmysly jsou jenom o jedné jediné věci. Začínáme mít v redakci pocit, že celá vojenská operace na Ukrajině je v podstatě komorní vojenská operace na východě Ukrajiny, kde žije v drtivé většině ruské etnické obyvatelstvo, zatímco zbytek Ukrajiny celou válku využil jenom k jediné věci, aby se bez čekání na Schengenská víza v Kyjevě na ambasádách zemí EU dostali do EU.

A na straně Evropské unie a jednotlivých zemí byl stejný plán, který byl v běhu už několik let. Před 3 lety jsme na Aeronetu přinesli článek [1], kde jsme informovali o šokujícím návrhu Vladimíra Dlouhého a lidí z okolí vlády a Svazu průmyslu, aby do země přišlo 440 000 dělníků z ciziny, protože chybí lidé pro pracovní a rukodělné profese. A kolik je dnes v ČR ukrajinských migrantů? Okolo 380 000 a číslo se brzy naplní! Panečku, uběhly 3 roky a tento plán se naplňuje, kvóta 440 000 pozic pro gastarbeitery z Ukrajiny bude naplněna.

Velká výměna byla v EU po vypuknutí krize na Ukrajině spuštěna na plné obrátky

Proč myslíte, že fialový kovboj v roli premiéra tak intenzivně vítá ukrajinské migranty? Protože plní úlohu a zadání nadnárodního korporátu v ČR. Češi jsou totiž prý už moc rozežraní a chtějí moc vysoké platy, takže nadnárodní koncerny je vyhodí a na jejich místa nasunou Ukrajince. Celé je to promyšlené do důsledku. Je to součást globálního procesu nazvaného The Great Replacement, tedy Velká výměna, rozuměj bílého obyvatelstva západní populace za chudší populaci z východu, z Asie a z Afriky. Pozor, program globalistů The Great Replacement bývá někdy omylem vykládán jako program prosté etnické výměny evropského obyvatelstva za muslimy a Afričany. To je ale omyl.

Velká výměna jako proces řízení v rámci válečného uprchlictví

To sice také probíhá, ale pozor, to je nepochopení toho názvu. Ten program nemá za cíl etnickou výměnu, ale výměnu sociální. Bohaté svobodné lidi Západu mají vyměnit a nahradit chudí a zotročení lidé z východu, z Asie a Afriky. To je skutečný koncept The Great Replacement. A co je cílem procesu? Indukce chudoby a otroctví s chudobou spojenou do celé západní civilizace. A induktorem má být právě chudý workforce, tedy chudá pracovní síla z východu. Druhým induktorem chudnutí má být inflace, která lidem zruinuje úspory, vklady a investice. A třetím induktorem chudnutí má být shortage, tedy nedostatek. Nedostatek povede k zavedení přídělů, a to přídělů všeho, čehokoliv.

Indukce chudoby vytvoří nezlomnou existenční závislost obyvatelstva na režimu

Od energií, elektřiny na žetony, plynu a benzínu, přes nedostatkové typy potravin, až po příděly pracovních slotů. Ano, slyšíte správně, práce na příděl. V Německu tento program již jede u podniků v programu Kurzarbeit, které mají za povinnost přidělovat práci více lidem na příděly. V USA se tento systém přídělů práce začíná uplatňovat pod názvem Job sharing.

Všechny tyto induktory povedou k zotročení kdysi svobodných a svobodomyslných lidí západní populace. Chudoba připoutá lidi k cecíku přerozdělovačů, tedy státu a státních organizací, později nadnárodních redistributorů veřejného blaha. Lidé, kteří budou závislí na systému, na přerozdělování, nebudou moci říct svobodný názor. Režim by je odpojil od systému. Umřeli by hlady. Tím globalisté v civilizaci potlačí veškerá myslitelná hnutí odporu.

Proces indukce chudnutí do západní populace podle WEF: “Nebudeš nic vlastnit. A budeš šťastný”

Lidé budou tak závislí ve zchudlé populaci na přerozdělování, že je ani nenapadne brát se za svá někdejší lidská a občanská práva. Nákupní košík s limitním objemem přerozděleného zboží bude bližší než svoboda člověka. Jak můžete udržet poslušnost obyvatelstva? Tím, že si uchováte jeho přízeň vrchovatějšími nákupními vozíky? Anebo tím, že lidé budou dřít bídu s nouzí a každého 15. v měsíci budou netrpělivě čekat na esemesku, až jim cinkne v mobilu, že jim přišla další dávka na účet?

A další cinknutí, až přijdou přerozdělovací kupony na elektřinu, plynu a pár litrů benzínu do auta? Kontrola lidí formou konzumu funguje jen do omezené míry a má neblahý jev pro globalisty. Čím více věcí a majetku lidé mají, tím se stávají nezávislejšími. Je sice možné je spoutat hypotékou k poslušnosti, ale čím více populace bohatne, tím rychleji se i ty hypotéky splácí. A jak potom kontrolovat ty lidi?

Cílem procesů Velkého resetu a Velké výměny je trvalé otroctví kdysi svobodných obyvatel západní civilizace

Velký reset není o ekologii, ani o zelených energiích. Je o chudnutí západní civilizace, aby ztratila svoji svobodu a nezávislost pod pláštíkem pohádky o ochraně klimatu. Velká výměna není o etnické výměně, ale o indukci chudoby do západní civilizace nasunutím nejchudších etnik z celé této planety. A co je vektorem chudnutí? Výsledným vektorem je zadlužení! Zadlužení! Zadlužení! A na jak dlouho? Na věky! A u koho? No přece u nadnárodních bank Domu Rothschild. U světových sionistů. U nich v Domu Sion se sbíhají všechny nitky, všechny špagáty loutkových řízení, všechny ovládací mechanismy tohoto světa.

Centrum Světového sionismu

Nadzvednete koberec pod politikem a uvidíte tam stopy a finance vedoucí do Londýna k Domu Sion. Vidíte politika, poodhrnete závěs, a tam jsou fotky ze zednářského ritu. Je jejich a musí sloužit. Okovy národů celého světa jsou dluhy, ze kterých se země nikdy nesmí vyplatit. Některé nemohou, protože nesmí, jiné nemohou, protože už to ani nepůjde vzhledem k nesplatitelné obří sumě, která roste rychleji na úrocích, než kolik země vydělává. A když vidíte, jak český premiér, který v roce 1990 držel tašku [2] Otto von Habsburkovi po boku Berndta Posselta v rámci budování základů Kalergiho Panevropy v ČR, vítá najednou statisíce migrantů z Ukrajiny, tak vám už musí dojít a docvaknout, co je to za proces. Je to proces Velké výměny. Na pracovních místech, v první fázi.

Nejen o těchto procesech budeme hovořit dnes od 19:30 na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

sdíletj na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
22. 5. 2022 09:09

Hnůj na kravíně.

Albi
22. 5. 2022 09:49

“Tisíce Ukrajinců prchají z EU, ale ne bosky, ne pěšky, ale ve zbrusu nových automobilech,”

Ale bohužel – neprchají. Oni se spolehlivě vrátí, dojnou krávu dobrovolně neopustí.
Jen si převezli majeteček a okamžitě se vrátí opět zaplnit čekárny lékařů (viz vedlejší článek), uzdravit veškeré nastřádané neduhy zadara, vyinkasovat 5000 Kč dávku pro každého člena rodiny a poohlídnout se po nějakém dalším vhodném “artiklu” – mají toho moc, ale jsou víc než schopní se o sebe dobře postarat.

A proč ne, když ti Češi jsou tak blbí, dobrovonbě a spolehlivě cálují a teprve po 3 měsících začínají UVAŽOVAT, že by snad mohli kontrolovat komu co platí a nedělat ze sebe i z nás výstavní pitomce.

Milan ze Zahrady Čech
22. 5. 2022 14:50
Odpovědět  Albi

Ne všichni Češi jsou blbí, leč všici neblbí jsou bezmocní a bezbranní následkem volby blbých a nemyslících voličů, kterých je, žel, většina. Jak ostatně dokládá i Gaussova křivka IQ v dané populaci.

janle57
22. 5. 2022 10:01

Chudí,válkou zničení Ukrajinci,kteří nemají ani na chleba a jsou živi jedině z podpor
po celé Evropě,vykupují masově autobazary v celé Evropě a berou dráhu zpátky
na Ukrajinu,kde jsou nepředstavitelné podmínky pro život pod palbou ruských raket
aniž by nikoho z evropských gaulaiterů napadlo jim ty auta zdanit,v Ukrajině se
přece žádné daně neplatí,stačí strčit na čáře do kapsy celníkovi 500 Eur z podpory
a jede se,žádná technická,žádné emise a hurá s novým autem na Putina !!!

Milan ze Zahrady Čech
22. 5. 2022 14:43

Přátelé, vřele doporučuji dvě knihy od Vlastimila Vondrušky:
Jedna je “Kronika zániku Evropy”, vydaná 2019 a druhá “Neviditelní”, vydaná 2021. To, co právě prožíváme a o čem -VK- píše je kladení příčin, zmíněné knihy jsou o následcích. Kronika o následcích islámské migrace a Neviditelní o následcích Velkého resetu a životě v digitální totalitě. Ale také o naději a světle na konci tunelu. Nudit se zaručeně nebudete.
WARING ! Jen pro přemýšlivé lidi kritického rozumu!

Markýza
22. 5. 2022 15:30

Jestli dobře vidím, tak na mapách konfliktu to vypadá asi tak, jako by se u nás válčilo zhruba mezi Mikulovem a Klobúky a na zbytku území byl zcela klid. Tím spíš vypadají ta proutečenecká opatření pitomě, že?
Sláma Ukravína – Heroinu sláma!

Albi
22. 5. 2022 17:45
Odpovědět  Markýza

Sláma!
A “uprchlíci” připrchávají právě z těch klidných regionů.
V těch zasaženýchh většinou lidé zůstávají – jednak na cestu asi nebudou mít dost prostředků a za druhé majetek, který snad vlastní (byt, domek, vybavení domácnosti) je třeba si ohlídat jak to jen jde. A následně co nejdřív začít s opravami. Často to řekli na kameru.
Zatímco ti druzí neskutečně trpí a jde jim o život – tedy mimo třeba velikonočních svátků, nebo když je třeba si dovézt nové autíčko, že.

Markýza
22. 5. 2022 18:44
Odpovědět  Albi

No ano, ale to už je mezi připrchliky taky zvyk – jak by řekl pan Větvička.

primak
22. 5. 2022 17:51

I ve Śvýcarsku se to lidem nelíbí. Vláda jim i umožnila si cestovat zpátky na Ukrajinu – jako na dovolenou – aniž by tím ztratili status politického úprchlíka, což se automaticky stane ostatním v podobném případě.

A to mimo ty všechny bezplatné výhody a podpory, o kterých se śvýcarským daňovým poplatníkům ani nezdá.

Dnes o tom na Weltowoche…

zuza
22. 5. 2022 20:27

je na Ukrajine ešte vôbec vojna? Tak na východe ide práve teraz do tuhého (2 veľké kotly na Donbase a Odesa) a na západe tá válka asi onedlho začne… Podľa aeronetu zajtra dostanú zamestnanci českých dráh smernice pre núdzový alebo vojnový stav na území ČR. A hajzel Duda a kokaínový zmrd sa práve dohodli v Kyjeve, že navzájom budú poskytovať trvalé pobyty občanom druhej krajiny. Poliaci vytrvalo makajú na tom, aby zatiahli NATO do vojny s Ruskom a čivavy z Pobaltia a tie špiny, čo teraz tvoria českú aj slovenskú vládu, im zdatne sekundujú.

napalici
22. 5. 2022 21:25

comment image