„Je mi jedno, co si myslí ostatní! Sláva Stalinovi!“- Ivan Ochlobystin

54letý herec, režisér, spisovatel a pravoslavný kněz Ivan Ochlobystin na svém webu velmi blahopřál Rusům ke dni vítězství. Ivan ve svém příspěvku na Instagramu zveřejnil portrét Stalina a napsal, že obdivuje vůdce.

„Můj otec si myslel, že Stalin je skvělý muž. Jsem věrný syn svého otce a myslím si to také. A je mi jedno, co si ostatní myslí. Jsem syn svého otce. Sláva Stalinovi! “

Hercův otec Ivan Ivanovič Ochlobystin byl lékařem a účastníkem španělské, finské, korejské a Velké vlastenecké války. Plukovník lékařské služby. Získal 4 řády a medaile.

Fanoušci byli okamžitě rozděleni do dvou táborů. Někteří spěchali, aby zuřivě dokázali, kolik žalu Stalin zemi přinesl, jiní naopak herce upřímně podporovali.

Data.

Před 76 lety, 24. května 1945, na recepci na počest velitelů Rudé armády Josif Vissarionovič Stalin přednesl svůj legendární přípitek „Na ruský lid!“.

„Nejprve připiji na zdraví ruského lidu, protože je nejvýznamnějším národem ze všech národů, které tvoří Sovětský svaz.“

Nikdo nemůže polemizovat s tím, že Josif Vissarionovič Stalin byl jedním z největších státních vůdců 20. století, který po sobě zanechal, jako odkaz sovětskému lidu, nejmocnější velmocnost světa, jejíž moc a velikost dosud nikdo nedokázal překonat.

Zdroj Instagram
https://bit.ly/3fuI3HX

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Kuky
29. 5. 2021 05:36

Veliký J.V. Stalin řekl: ,,čas smyje špínu z mého hrobu“ a chování v RF ukazuje ,že měl opět pravdu.

Kuky
30. 5. 2021 21:00
Odpovědět  Janinna

Jannino,děkuji za reakci.