Je mi i líto těch amerických trollů

Ivan Brožík

Opravdu mi jich je líto, kolik času musí ztratit s námi, blbečkami “ruskými trolly”. Věnují nám celé dny, sledují, jak a kde se vyjádříme. To je na „bednu“, s tím se nedá dlouho zdravě existovat. 

Stoupá jim krevní tlak, zvyšuje se cukr, ano, to mají ze stresu, z nás, ruských trollů.

Američtí trollové jsou na rozdíl od ruských trollů zpravidla samopovolaní rozhodovat o tom, co je pravda a co ne. Americký troll má jasno v tom, že ruský troll je idiot sloužící za peníze Moskvě. 

Asi závidí. 

Nevím, za co slouží americký troll. A zda má své velení ve Washingtonu v Bílém domě, nebo v Pentagonu, zda na Slovensku na ministerstvu obrany nebo na jisté ambasádě. Někde centrálu má. Oni jsou totiž jako armáda. Uniformní myšlení, uniformní vyjadřování, uniformní postřehy. 

Americký troll je vlastně klon.

Těžký život amerického trolla

Od rána do večera a někdy i celou noc běhá po sítích, čte to, co se mu hnusí a s čím nesouhlasí a všude nechává svůj trus, tedy, ehm, značku amerického trolla v podobě poznámek o ruských trollech. 

O co snazší to má takový ruský troll? 

Doslova ser… , pardon, kašle na to, co si vypisují američtí trollové ve svých bublinových sektách, napíše si jen co chce a kam chce a kdy chce. V noci se klidně vyspí. Není divu, že ruský troll má zpravidla přes den lepší kondici než ten jeho americký „kolega“. Zejména mozkovou. Mozek ke své správné činnosti potřebuje alespoň osm hodin spánu. To americkým trollům zatajili.

Hlupák americký troll neví, že je troll

Zatímco ruský troll ví, že je označován za ruského trolla a má toho amerického zpravidla v paži, americký troll si hraje na všechno možné, od liberálního demokrata až po zachránce světa, ale vyjadřuje se naopak nemožně. 

Zkusím vysvětlit americkému trollovi co to vlastně troll je. 

Troll je v internetovém slangu účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který začíná hádky, provokuje čtenáře na internetu a rozsévá neshody tím, že zveřejňuje záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní příspěvky k citlivým tématům. 

Viděli jste někdy na síti ruského trolla, aby to dělal? Ne, to je výsada amerických trollů. 

Trpí nějakými komplexy a proto se musí vykydat všude, kde mají pocit, že někdo na ně bude reagovat. No nebude. Reagovat na kydy amerického trolla je ztráta času, energie a konečně – proč to dělat, když to tomu amíkovi dělá vysloveně dobře? Ať se odbavuje jinak, přinejhorším i sám. I to je jistý způsob, jak se ukojit.

Varuji americké trolly

Problémová úzkost je chronická a iracionální (obáváte se i tehdy, když se reálně nemáte čeho bát).  Nebo vaše reakce na reálný příchozí podnět je výrazně přehnaná. Zasahuje do mnoha životních funkcí. Výsledkem úzkostné poruchy je často vyhýbavé a zejména anonymizované chování, k neustálým obavám a strachům se přidávají problémy s koncentrací a pamětí. Tyto stavy mohou být tak intenzivní, že zasáhnou do rodinného i pracovního života. Časem z vás vaše trollování udělá lidskou trosku.  Spolehněte se, zažijete! A upozorňuji, psychiatrů je na Slovensku nedostatek.

Ruskému trollovi, tomu je hej!

Na rozdíl od toho amerického si žije – použijeme-li pohádkové přirovnání – “V zemi krále Miroslava, kde je dovoleno zpívat”, zatímco ten americký v “Půlnočním království”. 

Je neděle a když si představím, co všechno dnes musí ten chudák absolvovat, přečíst a spolknout, na sítích, fakt ho chudáčka lituji. A kolik se zbytečně napíše s cílem nasrat, urazit, ponížit, ale dělá to z něj jen “ještě většího blbce, než jsme doufali.” 

Ruský troll si dá dnes slepičí polévku, živáňskou pečeni, pivko, přečte si, co ho zaujme a alespoň bude vědět, kde je skutečný sever. Ne ten nakreslený a nadiktovaný ideologickou propagandou. 

Hezkou neděli, milí ruští trollové, užívejte si!

https://bit.ly/3GUYkRR

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan
24. 1. 2022 08:42

zajimalo by me jestli neni John Bock nejak sprizneny s Johnem Bockem ktery bylv kralovsvi Ceskem za panovani Alzbety spionem vyslanym z Anglie a usadil se tu jeho jednani by tommu nasvedcovaloo