blogKrize UKRAJINAnezařazené

„Jdeme na porážku. Raketa? Úplně jinak.“ Rajchl tahal fakta k Ukrajině

Ze sítí

„Raketa nebyla vystřelena proto, aby zacílila na nějakou ruskou raketu útočící na Ukrajinu, ta raketa byla vystřelena zcela úmyslně na polské území. Já tady se vší vážností říkám, že se jednalo o vědomou provokaci, která byla cílená k eskalaci současného konfliktu a ke snaze zatáhnout NATO do naprosto zásadní a obrovské války, která by se tím rozpoutala.“ I to zaznělo z úst lídra strany PRO Jindřicha Rajchla k událostem uplynulého týdne – v tomto případě k raketě, jež dopadla na polskou stranu.

„Rád bych shrnul veškerá fakta, která se týkají toho raketového útoku na Polsko. Podle mého názoru naprosto jasně ukazují a odhalují, v jak neuvěřitelné pavučině lží v současné době žijeme. A tahle událost to prostě ukázala v úplné nahotě,“ sdělil úvodem Jindřich Rajchl.

Následně se Rajchl vyjádřil k návratu ke svobodě slova – k anketě, kterou udělal nový majitel Twitteru Elon Musk ohledně navrácení účtu exprezidenta USA Donalda Trumpa. „Čistí Twitter od jednoho progresivistického cenzora za druhým a mně se to, co zatím dělá, neskutečně líbí,“ poznamenal Rajchl. 

Dále hovořil například o tom, jak je Česká republika, dle jeho názoru, naivní. „Jak ti ostatní z Evropské unie, když něco potřebují, tak si to koupí z Ruska, zatímco my jsme tady papežštější než papež a ničíme sami sebe,“ řekl Rajchl. „Ta naše současná politická reprezentace je prostě soubor naivních hlupáků, kteří prostě naskakují na ty laciné průpovídky. Protože samozřejmě všichni ostatní to dělají chytře. Podívejte se na Georgii Meloniovou. Ta vyhrála volby, okamžitě řekla ‚stojíme za Ukrajinou‘ a poslala Zelenskému nějaký e-mail, že ho bude podporovat a podobně, ale následně, když po Italech chtěli jejich systém protivzdušné obrany, tak Italové ho odmítli dodat. S poukazem na to, že by to ohrozilo jejich vlastní bezpečnost,“ sdělil Rajchl. 

„Georgia Meloniová sice navenek řekne ‚ano, jsme tam‘, ale v zákulisí hraje tu hru, která je pro Itálii přínosná, to znamená, že tam neposlala, od té doby, co nastoupila, vůbec nic, ani jeden náboj. A samozřejmě, že to samé Itálie hraje, co se týče importů všech možných energetických surovin a tak dále, a tak dále. Tohle je prostě to, co všichni ti politici na Západě dělají – jenom ti naši naivkové se tady bijí v prsa, jak jsou ti nejsvatější a nejpapežštější ze všech, ale ve finále jsou jenom ti nejhloupější. Ten Hujer v té třídě vždy jeden je, a v současné době tím Hujerem je Česká republika v rámci EU, díky tomu, že nás vede pan Fiala, pan Síkela a spol.“ zmínil Rajchl, že neví, jak je možné, že to lidé dál tolerují. 

„My tady jdeme na porážku jak hlupáci a tahle vláda nám ještě tleská do kroku. Je to obrovská naivita prostě, absurdní naivita naší vlády, a já ji odmítám dál podporovat. Nepodporoval jsem ji nikdy, myslím si, že tahle vláda nemá sebemenší mandát vládnout. O to méně, co se stalo v Polsku,“ řekl Rajchl a dostal se k tématu, které uváděl v úvodu.

Rajchl v tuto chvíli hovoří o počátcích informování o pádu rakety v Polsku i, dle jeho slov, o některých hysterických reakcích českých politiků. „Někteří lidé se tady na základě nepodloženého tvrzení pustili do vyvolávání třetí světové války. Ti lidé to nemají v hlavě v pořádku. Myslím si, že to jsou reálně psychicky nemocní lidé a že by se všichni, jako je pan Rakušan, paní Černochová, paní Nerudová, všichni tito lidé nás hnali do války bez toho, aniž by měli jeden jediný důkaz, že se jedná skutečně o ruskou raketu,“ připomněl Rajchl a hovořil o tom, jak i Polsko se snažilo eskalovat situaci. 

„Poláci poté začali brát zpátečku, když si uvědomili, že se Američané nepustili do té eskalace, kterou oni očekávali. Do toho naši šílenci začali psát, že stejně za to může Rusko, protože kdyby Rusko neválčilo, tak Ukrajinci nesestřelovali raketu, a že pravděpodobně to byly nějaké úlomky té rakety, která srazila nějakou ruskou raketu, která měla útočit do těch míst u ukrajinsko-polského pohraničí. To bylo další vysvětlení, které nám tady servírovala média,“ vyprávěl dále Rajchl. 

„Raketa nebyla vystřelena proto, aby zacílila na nějakou ruskou raketu útočící na Ukrajinu, ta raketa byla vystřelena zcela úmyslně na polské území. Já tady se vší vážností říkám, že se jednalo o vědomou provokaci, která byla cílená k eskalaci současného konfliktu a ke snaze zatáhnout NATO do naprosto zásadní a obrovské války, která by se tím rozpoutala. Byla to snaha, která byla společnou snahou Ukrajiny a Polska, protože Polsko v tom odehrálo velmi zásadní roli. A otočilo až v momentě, kdy Joe Biden řekl, že to pravděpodobně byla ukrajinská raketa, ještě v tu chvíli říkali, že to budou zkoumat a sledovat.,“ dodal Rajchl.

Ukrajinský prezident Zelenskyj je podle něj psychopat a lhář, který se nás snažil vědomě obelhat – společně s Polskem. Média, Zelenskyj a Polsko podle něj předvedli jasnou a cílenou snahu o dezinformaci, o obelhání celé světové veřejnosti a s cílem zatáhnout NATO do obrovského konfliktu. „Je to něco neuvěřitelného, v čem v současné době žijeme, jak hluboká je ta nora lží, ve které se pohybujeme,“ sdělil Rajchl.

ze sítí: Facebook, https://bit.ly/3V8FXPK

sdíletj na

66 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
21. 11. 2022 10:51

Má pravdu. Ukrajinci vystřelili raketu schválně směrem na Polsko a i sami Američané říkají, že v té inkriminované době žádná střela Rusů ani letadlo v prostoru neletěla, takže buď mířili na holuba a nebo si léčili syndrom z Polska. Oni ti Poláci ty Ukrajince taky nemají extra v lásce. Zelenskému by se oprášení vztahů s poláky hodilo.

Per
21. 11. 2022 11:50
Odpovědět  Pijack

Rozpoutání III.světové války jako kopie přepadení Gliwic Poláky..
I ti Poláci, sami fašističtí, nejsou bez viny.
Ten fašismus, nacismus, komunismus byl tehdy v Evropě rozset jako mák.
http://leva-net.webnode.cz/products/masakr-v-kozich-horach-katynsky-masakr/
bylo tak nebo je to zase další verze? Už mi to připomíná všechno román od ORWELLa: 1984
Kolik vidíte prstů na dlani? 5? Je to vždy podle potřeby. Někdy 6, někdy 4, ale někdy i 5

ryba
21. 11. 2022 13:28
Odpovědět  Per

Nevím kolik je PERovi let,nemám ani tušení jak je na tom se vzděláním – ale komunismus bych do Evropy netahal!!! Ten,pokud vím,nebyl nikdy nikde na světě.

Albi
21. 11. 2022 16:36
Odpovědět  ryba

Komunismus je teorie stejného ražení jako království boží. Absolutní ideál. Nikdy nikde se ho nepodaří dosáhnout, což ale neznamená, že se nemáme snažit hledat a nacházet aspoň něco z toho ideál, že je naopak ideální to vzdát a přijmout to horší až nejhorší, co si člověk dokáže vymyslet.

S jednou výjimkou toho přirovnání – království boží vymyslel génius (bez ironie) – NIKDY ho nemůžeme zjistit a dokázat, tedy ani vyvrátit, najít chyby a kritizovat, protože se nachází tam, odkud není návratu.

Gene
21. 11. 2022 18:29
Odpovědět  Albi

Zalezi na tom jaky komunismus. O jednom se sni snad uz tisice roku a nebo ten, ktery pro nas pripravily elity.

Administrátor
P.A.Semi
21. 11. 2022 21:51
Odpovědět  Albi

Komunismus tu už byl – to měli Slované, jednotlivé komuny-vesnice, všichni pracovali, jedli společně…

Nic po nich nezbylo, žádné velké stavby, žádné písmo neměli, protože vesnice nepotřebuje kroniky, když si to řeknou a vypráví ústně…

A smetla je první velká organizovaná Říše, která si z daní platila armádu, a kdyby to nebyli Římané, tak by to byli o něco později Avaři nebo Mongolové…

Protože na všechno Velké je potřeba, aby se národ, hodně lidí spojilo dohromady, rolníci to zaplatí daněmi, někdo osvícený jim to nařídí, i když to rolníci nechápou, a Říše zároveň udržuje armádu, aby to chránila, a živí univerzity a kláštery, aby budovali a ochraňovali poznání… A z daní platí i silnice a cesty mezi vesnicemi… Tohle všechno Rolník obvykle nepotřebuje a nechápe, ale je-li součástí Říše, kolektivně po nich něco zbyde, co předávají jako národ dále…

Socialismus je naprostým opakem Komunismu, který je spíš příbuzný Kapitalismu…
Socialismus je Společenství, nejlépe Národní, protože jdeme Společně do Budoucnosti…
Malé Komuny nemají šanci, to jsou malé Korporace samy pro sebe, nepřesahující svým významem svou vesnici…

πα½

Eva
21. 11. 2022 17:04
Odpovědět  Per

Nacismus a komunismus vznikl v Německu. Nevím v které hlavě vznikl nacismus, ale komunismus vymyslel Marx, který byl křesťan jen na papíře, byl synem rabína. A ti svou víru drželi tajně dál.
I u nás se zničeho nic vyrojili po revoluci jak komáři po dešti.
Fašismus je kavárenský výmysl z Itálie. Proto kdysi jízlivě prezident hovořil o pražské kavárně.
Ti západní zmetci v Kanadě, Holandsku jsou stejná pakáž.

skeptik
21. 11. 2022 17:36
Odpovědět  Eva

To nebyl Marx kdo vymyslel komunismus.

skeptik
21. 11. 2022 17:35
Odpovědět  Per

Dávat na roveň režim za vlády komunistů s nacismem a fašismem, to chce hodně velkou dávku blbosti a nevědomosti.

Pavel z Moravy
21. 11. 2022 19:00
Odpovědět  skeptik

To chce jedině změnu systému, jinak se nic dělat nedá a na Marxe z nás nikdo nemá. Je zbytečné léčit si mindráky. Zkuste si zjistit co se dělo v sedmdesátých a na začátku osmdesátek v Argentině a jiných latinskoamerických zemích. To byla diktatura a teror a vy tu žvatláte o socialismu, jak vám neubližoval. Najednou byli všichni ublížení i ti kterým zadara děti vystudovali VŠ. Chce to trochu soudnosti. Ona je dobrá kritika, ale je potřebná také sebekritika. Teď žijeme v té největší žumpě a většina si ještě mlaská. Tak jestli se lidem až tak hnusil socík, tak teď mají to co chtěli, protože kapitalismus totiž jiný není.

Albi
21. 11. 2022 21:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Takhle to asi skeptik zrovna nemyslel.

Jinak s vaším textem souhlasím. Trpět je ještě dnes pořád módní – viz disidenti, jejichž sláva v některých kruzích trvá a možná ještě i narůstá.
Ale taky se to nedá brát paušálně. Anonymní chartisé, kterým navíc z podpisu Charty neplynuly žádné materiální požitky měli podle dobových svědectví úplně jinou pozici jak v kriminálech, tak v “civilním” životě.

Helena
21. 11. 2022 13:23
Odpovědět  Pijack

To, co se stalo s těmi raketami -PŘEMÝŠLEJTE: Feťákovi Zelenskýmu dochází kokain pro sebe i pro svá vražená komanda, dochází mu prachy pro sebe i pro ty, co jsou jeho prostřednictvím na výplatní pásce USA. Amíci už nějak ztrácejí chuť do dalšího válčení, protože vnitropolitická situace v USA není vůbec růžová a volby nedopadly, jak chtěl deepst. Od amíckých voleb opadl o ukrouše zájem. Tak co má dělat feťák Zelenský-prachy mu nikdo nedovezl, fet taky ne, tak poslední zoufalý čin, který vymyslí – je, hodit 2 bombičky na Polsko, třeba se zadaří probudit deepst., aby poslali, co slíbili. Dle toho jak se od toho amíci odvrátili, je zřejmé, že feťák Zelenský dohrál svoji roli. Svoji roli dohraje brzy i Fyjalovýhnus.

Eva
21. 11. 2022 16:59
Odpovědět  Pijack

Jinak by ta raketa přece neletěla na západ, ale podle mého nevojenského mozku by měla být navedená na raketu, která se blížila z východu. Nepindali o dvou raketách?

A trefila sušičku.
Hm, naše sušička u Frenštátu už dávno neslouží svému účelu a klidně by se uživila. A že tam bylo celkem teplo, když jela na plný plyn.
Bohužel sušičky stojí teď kdesi v prdelovicích u ukrajinských hranic.

A média pomalu od toho tématu upouštějí, ono to docvakáva více lidem.

Gales
21. 11. 2022 11:18

S tou raketou to bylo tak.Pšontci ukradli ukroušům obilí a ti ty zloděje zlikvidovali raketou.Bejt Hašek naživu,tak o tom napíše povídku, jak zloději málem zatáhli svět do války.

Frankie
21. 11. 2022 11:26

Je to tak, jenže Ukrajinci si myslí, že už jsou všichni na celém světě na hlavičku a sežerou vše, co jim ten vyhulený kretén v zelené teplákovce předhodí. Prokázalo se, že raketu vystřelili Ukrajinci na stát NATO. Proč nebyl okamžitě aktivován článek 5 úmluvy, když byl napaden člen NATO?

Pijack
21. 11. 2022 11:47
Odpovědět  Frankie

Trefa! V podstatě mělo NATO na Ukrajinu zaůtočit. K čemu to NATO pak máme?

Per
21. 11. 2022 11:51
Odpovědět  Frankie

Protože i když je to lotr, je to NÁŠ LOTR. A tohle hovoří o všem na světě.

Markýza
21. 11. 2022 17:03
Odpovědět  Frankie
Albi
21. 11. 2022 21:57
Odpovědět  Markýza

Co s nimi? Zvýšíme jim dávky. Evidentně shánějí peníze kde a jak se dá,

Teuton
21. 11. 2022 11:38

Českou republiku ovládla ukrajinská mafie reprezentovaná Fialou, Rakušanem, Černochovou a dalšími banderovskými zmrdy, kteří za posledních osm měsíců domů na Ukrajinu převedli více než 50 miliard korun z českých veřejných zdrojů. Musíme se této ukrajinské mafii vzepřít a odstavit ji od českých veřejných financí.

Per
21. 11. 2022 11:53
Odpovědět  Teuton

Znepříjemnit ukrajinským dezertérům z války proti nepříteli život.

Teuton
21. 11. 2022 12:47
Odpovědět  Per

Já to v Práglu dělám tak, že když jdu okolo nějaké ukrajinské skupinky, symbolicky plivu na zem. Tak, aby to viděli, ale také tak, aby se to dalo vysvětlit i jinak. Jak říkáte, prostě to pořádně Ukroušům znepříjemnit.

Gales
22. 11. 2022 10:44
Odpovědět  Teuton

Voni jsou ochotni ti udělat mezi zuby mezeru,aby se ti líp plivalo.

me2d44
21. 11. 2022 13:45
Odpovědět  Per

No, zatím jim to “znepříjemňujeme” tím, že mají pravidelné dávky (kam se hrabe podpora v nezaměstnanosti pro Čechy), byty jim přednostně přiděluje a platí obec, byť jsou nezaměstnaní, ve školkách, školách mají přednost – bez nutnosti hradit poplatky za školky a školné. Tomu říkáte “znepříjemnit”? Jak jsem ateista, tak se dám na modlení, aby už od nás zmizeli, v mém okolí to zatím je každý třetí byt!

Teuton
21. 11. 2022 14:31
Odpovědět  me2d44

Máte, samozřejmě, pravdu, ale to, o čem píšete, ovlivnit nedokážu. Ale každý může udělat něco malého, aby to banderovcům znepříjemnil. Nedávno jsem zažil v metru revizorskou kontrolu. Ukázal jsem lítačku, vedle mne sedící banderovský zmrd pas. Revizorovi to stačilo. Pochopitelně jsem okolo toho udělat menší bordel, aby to lidi viděli a zmrd se cítil nepříjemně.

Aleš
21. 11. 2022 12:22

Tedy nasi politici se dopustili trestného činu šíření poplašné zprávy a Policie se už o ně určitě zajímá.
Navíc lze uvažovat i o podněcovaní nenávisti vůči Rusku a příprava útočné války.

me2d44
21. 11. 2022 13:58
Odpovědět  Aleš

Omyl! Naše policie se především zabývá tím, co neodpovídá názoru vlády a mainstreemových médií (po takových lidech jdou, jako slepice po flusu). To, že i v USA už uznali, že na Ukrajině je fašismus, to naši vládu v podpoře Ukrajiny nijak neovlivní (co asi mají v povaze a kam založili vlastní svědomí?). Tahle banda dnes útočí na přímou volbu prezidenta ( asi by zas chtěli, aby ho volilo 200 pitomců, kteří na 1+1 potřebují kalkulačku, ale Angličtinu mají TOP). Na rozdíl od Babiše (má taky máslo na hlavě), tahle parta za dobu svého vládnutí pro lidi neudělala nic. Z blbých keců se nenajíme, nevykoupeme, neohřejeme. A když začne vypadávat elektřina a nebude plyn, tak si ráno neuděláme potmě ani kafe (a nemluvím o uvaření oběda)…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Martusena
21. 11. 2022 12:46

Zkrahovalý herec- Zelenskyj,-tuto roli zase až tak moc dobře nezahrál.
Je to jasnější ,než Slunce,které každý den vychází.
Jednoduše,-podpora směrem ze Západu začala v posledních dnech a týdnech silně ochabovat a to jak vojenská tak finanční,tak Zelenskyj,byť tvrdí něco zcela jiného, těmito raketkami”takticky”upozornil a rozvířil tak trošičku”západní vody”Těch dvou nevinných zabitých je mi docela lito,ale nemá je na svědomí Putin,jak se snaží všechna Média a politici lízající prdel Západu tvrdit..Ale právě Zelenskyj a jeho raketka!

Alfred
21. 11. 2022 13:06

No, těch otázek je víc:

  1. Předně, hned na začátku se mluvilo o dvou raketách, kde je tady ta druhá?
  2. Kde byla polská protiraketová obrana chránící vzdušný prostor NATO, když to měla být ruská raketa?
  3. Je pravdou, že v tom Przewodově nebo jak se ten zapadák jmenuje, který má 400 obyvatel, je velký sklad hnojiv? Pokud by to zasáhla střela, pravděpodobně by došlo k explozi podobné té jakou bylo vidět v Bejrútu v roce 2020. A ti obyvatelé by byli povětšině mrtví.
  4. Jak by to vypadalo, kdyby nějaký vidlák hned nevyfotil ty trosky rakety a neposlal to do éteru?

Jeden by si z toho mohl vyvodit, “kde udělali polští a ukrajinští soudruzi v té provokaci chybu”?

Milan ze Zahrady Čech
21. 11. 2022 14:41
Odpovědět  Alfred

To byl novej tyo rakety dva v jednom – dvě rakety, jeden střep a jedna ďoura.

Markýza
21. 11. 2022 20:12

Nebo to byla nabídka “Dvě v ceně jedné”

Albi
21. 11. 2022 22:09
Odpovědět  Markýza

🙂 🙂 🙂

katango
21. 11. 2022 13:17

Jakožto psychiatr vás, pane autore žádám, abyste neurážel duševně nemocné! Jo a psychopatie, nově tedy porucha osobnosti, není duševní nemoc, nýbrž porucha.

Albi
21. 11. 2022 16:41
Odpovědět  katango

Duševní nemoc x porucha – jaký je v tom pro laika rozdíl?

katango
21. 11. 2022 18:32
Odpovědět  Albi

Duševní nemoc v pravém smyslu slova je nemoc vyznačující se různými příznaky od deprese, úzkosti, až k halucinacím a bludům, tyto se ve větší či menší míře dají ovlivnit léčbou. Má začátek a dá-li bůh, i konec. Duševní porucha se nedá ovlivnit léky, snad jen v případě dekompenzace, ale pouze symptomaticky. Dá se za předpokladu intenzívní potřeby a spolupráce postiženého ovlivnit psychoterapií. Některé poruchy (disociální, anetická) se nedají ovlivnit psychoterapií, pouze trestně. Pak jsou ještě vývojové poruchy (ADHD, specifické poruchy učení atd).

Albi
21. 11. 2022 19:56
Odpovědět  katango

Díky.

Ladislav
21. 11. 2022 13:37

Tak to je přece jasně na paragraf 407. Ne?

Jan
21. 11. 2022 14:01

Panu Rajchlovi se libi Musk a co dela. Libi se mu tedy i jeho vysilacky spojene se satelity Muska. Dodal jich na Ukrajinu nackum tisice!
Ja ty chytraky, co zde komentuji jako Rajchla vubec nemusim.
Sympatie pro Trumpa jsem davno ztratil, nechal bombardovat na zaklade lzi Syrii a vylakal a nechal zavrazdit Sulejmana. Je to terorista jako vsichni zapadni politici, podporujici vrazdeni na Ukrajine a odmitajici jakoukoliv dohodu.
Je uplne jedno jak se tam ta raketa dostala. I jako vyrobena zaminka pro vstup NATO do valky se nechytla. Prestali rajtovat na te lzi, byla to chcipla kobyla. Protoze nemaji na valku s Ruskem, boji se atomovek, nechytli se toho a neonanovali k orgazmu 3. svetove. Jejich cilem je maximalne oslabovat Rusko a vzajemne zabijeni slovanskych bratri. Tu spinavou valku vyprovokoval zapad financovanim Majdanu, nahustenim Ukrajiny zbranemi a 8 letym ostrelovanim Donbasu. Jen 6600 tanku museli dosud Rusove znicit!

Helena
21. 11. 2022 14:25
Odpovědět  Jan

Pan Rajchl si musí svoji pozici ze všech stran ostrakizovaného vrchního dezoláta teprve v potu tváře vybudovat, aby se mohl postavit do čela houfu dezolátů zdola. A taky máte pravdu s Trumpem. Je to taková obdoba Babiše – navrch jako vystupuje pro národ, ale jinak v tichosti dělá opak. Ale to nevadí. Jen ať mají amíci svých starostí dost, ať se mezi sebou perou a žerou. Volby evidentně nedopadly dle představ deepst. Dle hrobového ticha kolem amíckých voleb lžiTV dost znervozněla, velmi brzy může dojít na obměnu osazenstva na amícké ambasádě a můžou se i změnit osoby na její výplatní listině, Fyjalový hnus a jeho bruselská lžiTV může být rozmetána raz,dva.

Milan ze Zahrady Čech
21. 11. 2022 15:01
Odpovědět  Helena

Já Trumpoj říkal Plechová Huba. A pak se vyplesknul Rajchl a hned jak jsem shlídnul první vidko s ním, tak jsem mu tak začal taky říkat. Jenomže pak jsem si vzpomněl, že už tak říkám Trumpoj, tak mám problém. Líbilo by se mi Kániš, že mi připomíná kněze Kániše z husitské revoluce a že to znamená žvanil, jenže kolik lidí to ví, žejo. A říkat mu Žvanil se mi nelíbí.

Pedro
21. 11. 2022 16:19
Odpovědět  Helena

Trump je bidet s příčeskem. Amík je jako jeden slepenec křiváků, vrahů, nenažranců, za dolar bude plavat kraula přes Atlantik a zpět. Kdo věří Amíkovi, má šanci na osud Kaddáfího a mnoho jiných.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
21. 11. 2022 14:49
Odpovědět  Jan

Náhodou! Rajchl je dobrej studijní materiál. Je poučné ho sledovat a jsem rád, že jsem ten jeho politický vzestup, který zahájil intrikou, podchytil hned od začátku. Jsem zvědav, kam se až prokecá.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
21. 11. 2022 16:39
Odpovědět  Jan

Trump je Američan. Tím je řečeno vše. On bude případně bránit a obnovovat USA.
Co se týče toho ostatního, musíme si uvědomit, že čím více lidí, tím více názorů i u těch, kteří spolu “pečou”. Pak se musí najít nějaký průsečík. Nevím kdo co a jak ve skutečnosti je, ale rozhodují ne slova, ale činy! Dokud se tím komunisté řídili – to jako příklad – pak vítězili a šli nahoru. Jakmile se tam dostali de facto nakonec trockisté, nebo prostě podobného směru, lidé to vycítili z činů. Chruščova neměli rádi ne jen pro nějaké pochybné slůvko, ale pro jeho skutky, co doopravdy dělal.
Styčné body krystalizují buď hodně dlouho, nebo nějaká vize umožňuje stoupencům se kolem ní shromáždit a jednat. A ani pak ti stoupenci nemusí mít stejnou představu o tom, co a jak dělat. Za všechny bych dal klasický příklad sociální demokracie, která po celou dobu své existence měla vždy pravicové křídlo a zároveň i levici. To vše relativně oproti “středu”.
Řeknu to ještě jinak. Měli jsme jednat na té “přípravné” fázi již dávno. Nejpozději v okamžiku, kdy začalo Česko ztrácet svou suverenitu.

Albi
21. 11. 2022 22:17
Odpovědět  Peter

Některé chyby bohužel už nejdou napravit. Aspoň ne v dohledné době.
A mrkvičkou před nosem nám mávali poměrně dlouho. Některým dodnes.
Což nás ovšem neomlouvá.

sergej
21. 11. 2022 15:37

Jde to říci i hůř, než jen na porážku.
https://www.youtube.com/watch?v=DXCrJ9IpSBA

Albi
21. 11. 2022 22:21
Odpovědět  sergej

Dobré!!!

Helena
21. 11. 2022 15:38

Ale “válka” na ukr. brzy skončí. Cíle už bylo téměř dosaženo, zbytek dojede setrvačností. EVROPA=KAPUT, MRTVÁ, OŽEBRAČENÁ. To byl jediný cíl celé této komedie s názvem “Válka na Ukrajině” a “Grýndýl”.

Veny232
21. 11. 2022 16:27
Odpovědět  Helena

Evropa to potřebuje, aby se zbavila těch koloniálních okovů… jedině tak se může zvednout.

Jan
21. 11. 2022 19:24
Odpovědět  Veny232

K tomu musi Jevropa nejdrive padnout tvrde na hubu. Pak bude nadeje, ze se zbavi velezradcu u moci a zejmena Nemecko se vytrhne z okovu anglosasu. Je to otazka nejen preziti, ale i budoucnosti.
USaci zde nemaji co pohledavat a zavadet sem svou degeneraci a ekonomickou bidu. Mame sve idioty, nepotrebujeme cizi. Podivejte se jak vypadaji predmesti americkych mest – ovladli je bezdomovci a fetaci, bivakujici mezi odpadky na ulicich.
Mame jedine vychodisko – spojit se s Eurazii, s BRICS. Nejdrive si ovsem vymyte a propagandou otupele mozky lidi musi uvedomit, kdo Evropu za Napoleona a Hitlera vytahnul ze sracek. Kdo nas zradil o Mnichovu, nahnal do EU a NATO, ukradl co komuniste znarodnili a dusi lidi od sametu tretinovymi platy co jsou na zapade pri stejne cenove hladine. Uz pres 30 let od sametu nas okradaji, vyvazeji zisky a cpou nam sem buzeranty a nacky z Ukrajiny i vselijake kozojeby z islamskych statu.

Pedro
21. 11. 2022 21:07
Odpovědět  Jan

Přesně, máš u mě panáka slivovice.

Albi
21. 11. 2022 16:47
Odpovědět  Helena

A to znamená – ať chceme nebo ne, jdeme svorně s Ukrajinou, kam nás západní hodnoty nasměrovaly a radostně si do pochodu zpíváme. Letos tu zimu podle meteorologů asi přežijeme a do příští nám konečně už snad dojde, že v takové Evropě se vlastně ani žít nedá.

Veny232
21. 11. 2022 15:45

Souhlasím Jindra bude dobrý Premiér…když se nenechá koupit…šetří Bohům práci…:) Bohužel když si člověk pustí stará videa Fialky, také ten ksindl mluvil uplně jinak… 😀 Ale když tu budu Králem a Jindra Premiér, tak máme za 10 let chaty na Marsu… to vám můžu slíbit.

skeptik
21. 11. 2022 17:41
Odpovědět  Veny232

Fialka byl pečlivě vybrán a vychován pro tento úkol, a další vlastizrádci mu pomáhají.

Jan
21. 11. 2022 19:27
Odpovědět  Veny232

Never zadnym mesiasum, ty se prodaji prvni sami.

Pedro
21. 11. 2022 21:12
Odpovědět  Veny232

Kdyby se dostal moc nahoru, zlikvidují ho. Zlo-satan musí být vyhnán na svou půli Zeměkoule. Žije z nás v blahobytu už 200 let! Blahobyt dochází, zničil Evropu a válčí v banderovsku. Krade všude i zbytky. Satan ničí svět 200 let.

miro
21. 11. 2022 15:47

Naše debilní prolhaná vláda kterou podporuji zkorumpovaná media jenom lže viz.příklad zastropování elektřiny není to co tvrdí naši dementi 6,050 Kč/kWh ale 6,524 Kč/kWh,pozorně se podívejte do rozpisů. Přeji jim jen to nejhorší ať chcípnou zmetci.

Autor
21. 11. 2022 16:41
Odpovědět  miro

Nám de facto zrušili výhodný tarif. Stejná cena u obou.

Jan
21. 11. 2022 19:28
Odpovědět  miro

To zastropovani zaplatite na vyssich danich.

jiří
21. 11. 2022 18:54

Jak si brněnská radnice představuje “vánoční” výzdobu …
comment image

Markýza
21. 11. 2022 20:14
Odpovědět  jiří

Kristova noho…..to Brno je fakt zlatá loď. A já tuhle spokojeně konstatovala, že na radnicích v mém okolí už dávno nevisí modrožlutá hadra.

katango
22. 11. 2022 10:07
Odpovědět  Markýza

U nás po místních volbách modrožluť z veřejných budov taky zmizela.

Milan ze Zahrady Čech
22. 11. 2022 14:53
Odpovědět  Markýza

Brno je divnoměsto produkující divnolidi. Neznám jiné město, které by vygenerovalo tolik pohadrákových škodičů jako právě Brno. V Praze sice také šmejdů habaděj, jenže když to přepočtu na hlavu…

Helena
22. 11. 2022 15:01

Brno má divnou energii. Teda je fakt, že ať jsme kdykoli jeli do Brna, vždy jsme tam nějak bloudili.

Pedro
21. 11. 2022 21:14
Odpovědět  jiří

Ostuda jako Brno.

Helena
22. 11. 2022 06:38
Odpovědět  Pedro

Aspoň už víme, odkud se vzalo to přirovnání: Ostuda jako Brno !!!

Markýza
21. 11. 2022 21:22
Odpovědět  jiří

A to je fakt vánoční? A v Brně?