blognezařazené

Jaroslav Štefec: Tohle není Gaza, ani Haifa, ale Berlín

Tohle není Gaza, ani Haifa, ale Berlín, pouhých 350 km od Prahy. A “mladí migranti”, kteří si, politicky korektně řečeno, během silvestrovské noci “vybíjejí frustraci ze Západu”.

Ani čeští policisté, ani příslušníci dalších složek IZS nejsou na něco podobného ani v nejmenším připraveni. Nebyla na to viditelně připravena ani německá policie, která už své zkušenosti má a věděla, co může čekat.

Obávám se, že až začnou v Praze během Silvestra hořet auta a autobusy a budou systematicky ničeny vagóny metra stejně, jako tomu bylo o poslední noci loňského roku v již zmíněném Berlíně, bude na jakýkoliv výcvik a snahu cokoliv zastavit nebo změnit už definitivně pozdě .

sdílet na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
10. 1. 2023 21:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Předpokládám, že skopčáci se cítí náležitě obohaceni. Takoví Švédové jen slastí chrochtají.

Aleš
10. 1. 2023 22:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Hodnoty EU v praxi. Říká se tomu totální zkáza a EU to okopirovala od Hitlera.

ijn
10. 1. 2023 23:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Bašta na Hrad….!!!!
Jeden nejmenovaný Americký dIplomat o Češích v soukromí prohlásil : Máme vás dobře zanalyzované ! Vypadáte dobře jste výborn vědci, technici, sportovci, máte krásné ženy, měli jste jeden z nejlepších průmyslů na světě. Z 3500 oborů jste jich provozovali 1800, a to neměl nikdo.
Od výroy knoflíů, skla, porcelánu, piva, aut, nákladních aut, jízdnívch kol, motocyklů, autobusu , tramvají, metra, lokomotiv, lodí, proudových letadel, dopravních letadel, zbraní, až po jaderné elektrárny.
Máte nádhernou zemi, ale máte jeden velký průšvih, jste všichni proti všem, necháte se od nás dobře ovlivnit,
Od konce roku 1989 jste se nechali obelhávat v zahraničí připravovanými vládnoucími elitami, A konečně máme nad vaším státem ekonomickou , a politickou nadvládu. Už jste jen naše montovna, a skladovna. Jednoduše nesoběstačný stát . Už ani v potravinářství nejste soběstační.
Za nedlouho budete i energeticky nesoběstačný .

No už holt patříte nám západu. 🙂

Zachraňte Českou Republiku !!! Volte Jaroslava Baštu za Prezidenta ČR.

Prezidentské Volby v České Republice. ČR má jediného vlasteneckého kandidáta J. BAŠTU

11. 1. 2023 01:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Na dlouhý kecy nemám čas ani náladu.

VOLTE BAŠTU !!!

BAŠTA PREZIDENT !!!

PODPOŘTE STATEČNÉHO ČLOVĚKA V BOJI ZA NÁROD !!!

Jinak budeme jako národ i jako stát v pr-deli.

Albi
11. 1. 2023 06:52

To už jsme.
Teď půjde spíš o poslední pokus “přehození výhybky”. Moc tomu nevěřím, ale na východě se začíná něco dít, tak možná …..možná. Jenže máme na krku půl zfialovělého národa. Bude to těžké.

11. 1. 2023 08:29
Odpovědět  Albi

Ted už nejde o věření. Musíme se, abych potěšil Semiho fanaticky, zuby nehty držet vexlu Bašta a doufat, že se ani kavárníkům, ani zvrtačeným anonákům, ani průzkumy zmanipulovaným vlastencům, nepovede nás z něj srazit. A to přesto, že vím, že v druhém kole, pokud tam nebude pan Bašta, ale Bureš, hodím to jemu. Právě pro tu východní jiskřičku. Nejen zde, ale obecně, zcela zapadlo Gosudarovo vyjádření, že možná – nebo bez možná? – bude nutná deamerikanizace Evropy. To je ta jiskřička. Že Bureš není až takový idi-ot jako ten zbytek kadídátů a že bude vládu ničitelů v jejím rozletu přibrždovat. Zkrátka že půjdeme ke dnu přece jen pomaleji, a že do té doby třeba…

Pavel z Moravy
11. 1. 2023 11:41
Odpovědět  Albi

Já nevím, moc si přejeme, ale nevidíme skutečnost. Proč by to nyní mělo být jiné, než kdysi, když se hroutily říše. Jaké kodexy měli husité v Táboře. Vždyť z nich by se dalo usuzovat, že nás dokonce duševně předčili a to je od nás dělí úsek 600 let. Takže bych rád věřil, ale skutečnost tomu neodpovídá. Takto nevypadá národ, který má přežít. Ale rád se budu mýlit, hodím to v sobotu se ženou Baštovi a uvidím. Ale potom v případě jeho vyřazení již nepůjdu. Na menší zlo nehraji i když třeba udělám chybu. Ale po životních zkušenostech k tomu již nemám chuť.

Pavel
11. 1. 2023 12:26

bašta nebudte naivní je to stejná pakáž jako havel benda ……. kdo mydlíte že jej za komančů vyživoval ta stejná pakáž ze stejný kukaně jako dnes živí a organizuje fialu rakušana …. nebo si snad myslíte že by po převratu pustili na šéfování tajných služeb nějakého slušného nezávislého nýmanda tak to jste hodně naivní tam musel být člověk který byl poslušný a zobal jim z rukou a zobe do dneška

Pavel
11. 1. 2023 12:18
Ohodnotit příspěvek :
     

já abych řekl tak se na to těším na to obohacování když vidím ty dementní obyvatele sídelního města a budoucí intelektuální mladou elitu jenž vyřvává něco o nutnosti pomáhat těm správným ano jsme klasickým jednoměstským státem takže tato obohacovací elita se automaticky natáhne do tohoto města popřípadě do brna tam bych jim to taky přál protože co by dělali v těch malých městech kde se většinou musí dělat

Gales
11. 1. 2023 13:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jedině ukrajinská armáda pomůže.Nebo co.