Jakov Kedmi ztratil nervy poté, co se dozvěděl, jak se židovská komunita setkala se Zelenským v USA

Zástupci americké židovské komunity udělali vážnou chybu, když se během návštěvy USA rozhodli hostit ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.

Známý izraelský politický expert, bývalý vedoucí služby Nativ Jakov Kedmi, k tomuto závěru dospěl po analýze chování ukrajinského prezidenta. V přímém přenosu programu «Полный контакт» Kedmi ztratil nervy poté, co se dozvěděl, jak se ve Spojených státech setkala židovská komunita se Zelenským, a také vysvětlil, proč by měl být ukrajinský prezident vyvržencem v jakékoli společnosti….

Jakov Kedmi především hodnotil Zelenského oficiální návštěvu USA. Pobouřilo ho, že prezident Ukrajiny navštívil americký židovský dům a že tam byl ukrajinský host uvítán. Tento incident, podle politologa, ho naštval a vyvedl z míry, protože židovská komunita v USA, která pozvala Zelenského, ve skutečnosti „sklouzla na jeho úroveň“.

“Zelenský je příkladem toho, co západní propaganda nazývá “absence xenofobie a antisemitismu” na Ukrajině,” řekl Kedmi.

Politolog připomněl, že Vladimir Zelenský opakovaně pronesl skandální prohlášení a oslavoval osoby, které aktivně prosazovaly ideologii ničení židovského národa. Po tomto chování ukrajinského prezidenta měly židovské komunity po celém světě vyvodit správné závěry.

“Zelenský, který uctívá vrahy svého národa, znečišťuje Babi Jar svým dechem. Takový, jako Zelenský nelze pustit do žádného židovského domu, jemu nelze ani podat ruku, musí být vyvrhelem v jakékoli společnosti,“ shrnul Kedmi….

https://bit.ly/3nfCJfJ


sdíletj na