Jak udržet tělo ne jen kovidu odolné – lidé bděte!

AKTUALIZOVÁNO – Výňatek z článku z ledna 2021 o tom jak udržovat své tělo zdravé a čiperné. Též o kovidu (jak jinak), ale zejména o tom, že vakcína není jediným řešením. Jen mi od té doby začalo více a více připadat, že nejde jen o vakcinační bussines, ale že snad opravdu těch pár nejmocnějších rodin zcela nahoře spustilo nějakou tu depopulaci – to myslím vážně neb nic nenasvědčuje tomu, že by se ukazovalo, že je to nesmyslná konspirace, ale naopak více a více se objevují indicie, že by to přece jen mohla vše být řízená zločinná genocida.

Dříve než uvedu slíbenou citaci o tom jak si udržet své tělo zdravé, dovolte mi pár slov úvodem a dvě krátká videa, jedno z konce roku 2020 a druhé dokonce někdy z roku 2009. Tehdy konspirace, nyní realita. Lidé buďte ve střehu, těch náhod je příliš mnoho. Ať je to jak je to, to nejdůležitější je chránit si zdraví, respektive vědět jak na to. Zcela v závěru článku je odkaz na vitamamínový kokteil, který byl již někdy v roce 1985 vyvinut pro vrcholové sportovce. Jedna varianta je pro regeneraci po výkonu, druhá pro zvýšení výkonu před startem v soutěžích. Jako prevence nemocí slouží ta varianta regenerační (večerní), založená na vitamínu B6.

Nejprve si dovoluji zveřejnit výňatek videa z 15. listopadu 2020, kde nějaký pán v modré košili maluje čerty na zeď o ukrutné konspiraci a vyvraždění celé planety skrze očkování dle toho, jak prý povídal jiný pán v bílém plášti. Když jsem to viděl tehdy, nic jiného než, že jde o výkřiky blázna mě nenapadlo… Nyní po roce, vzhledem ke všem skutečnostem, které od té doby nastaly, začínám být dosti ve střehu:

  1. Vakcíny nefungují – ve špitálech leží mraky naočkovaných.
  2. Možnost nemoc covid-19 léčit známými a vyzkoušenými léky je ostře cenzurována.
  3. Protilátky po prodělané nemoci nehodlá nikdo uznávat, ačkoli tací ve špitálech prakticky žádní nejsou – viz například zde česká studie na 30000 pacientech: Svobodní – Když už bezinfekčnost, tak pro lidi s protilátkami – Zprávy Prima CNN 5. 11. | Facebook
  4. Jediné řešení jak covid-19 zdolat je očkovat, očkovat a zase očkovat a to povinně pod pokutou, navíc stále tou samou nefunkční vakcínou vyvinutou na variantu viru, která se již na planetě nevyskytuje.
  5. Neočkovaní jsou persekuováni, že šíří nemoc mezi očkovanými, když neočkovaní se musí testovat, případně je na ně uvalována karanténa a nakažení očkovaní (aniž o tom ví, neb se testovat nemusí) vesele pobíhají, kde se jim zamane, a to i když byli ve styku s prokazatelně nakaženým. To opravdu je již logika absolventů Chocholouškova ústavu pro choromyslné – a proto je třeba více očkovat. (Ovšem naprostou logiku to začne dávat v momentě, kdy by snad mělo opravdu jít o to, že je nutno za účelem genocidy proočkovat naprosto všechny určené k “odstřelu”, jak o tom mluví zde v článku v druhém videu z roku 2009 ta paní v bílém kabátě!)
  6. Ale zejména se začalo hromadně ukazovat, že u naočkovaných prudce stoupá úmrtnost na kdejaké neduhy, zejména mrtvice a infarkty! Viz například narůstající počet mrtvých sportovců, kteří zemřeli přímo na hřišti. Například zde: Tragische Häufung: Über 100 Sportler kollabierten im November – viele tot! (wochenblick.at) – článek možno přečíst v češtině, pokud kliknete pravým tlačítkem myši na text a vyberete možnost “přeložit do jazyka čeština”.
  7. AKTUALIZOVÁNO: MUDr. Peková přečetla dokumenty, které měly být přes 50 let utajeny. Dne 2.12.2021 však americký soud donutil Pfaieser tyto dokumenty uvolnit. Prakticky jde o přímý podklad pro uvalení vazby na všechny, kteří to očkování do všech hlava nehlava tlačí! 
  1. Začínají prosakovat informace o tom, že kromě toho, že poprvé v historii je vakcína postavena na principu, že se do těla, ne že se vpraví přesné množství oslabeného patogenu, ale že se do těla vpraví látka, která přinutí vlastní buňky vyrábět něco, na co by měl imunitní systém zaútočit (viz Peková – první video-rozhovor někdy od 1:04 hod.  v tomto ZDE odkazovaném článku), a to je proces krajně nekontrolovatelný. MUDr. Peková navíc uvádí, usadí-li se takový vakcínou dopravený mRNA kód do nervové buňky, nelze tento proces v těle již zastavit, neb nervové buňky se nedělí jako jiné. Ty ostatní se svým dělením této patologické funkce postupem času dokážou zbavit. Nervové nikoli. Ty nakažené nakonec zničí náš imunitní systém. Nervové spoje takto vyřazených buněk pak prorůstají velmi dlouho skrze vlákna sousedních přeživších, nenakažených. Proto ta ochrnutí.
  2. Prosakují však ještě ještě šílenější informace o tom, že v tukovém obalu, který mRNA kód do těla dopravuje, jsou prý grafenové žiletky – uhlíkové pláty tloušťky jednoho atomu, které kudy plují (v krevním řečišti) tudy řežou. (Navíc neobvykle rozcupované orgány zesnulých potvrzují i patologové – např. ZDE.)  Zejména to pak vysvětluje, proč umírají sportovci přímo na hřištích. V průběhu plného výkonu mají vysoký průtok krve a tyto grafenové plátky prakticky rozřežou celý jejich žilní systém včetně částic zodpovědných za transport kyslíku (červené krvinky). Proto ty krevní sraženiny a proto ty mrtvice a infarkty na hřišti. Nesportovcům se děje to samé, ale polehounku potichounku, aby se následky očkování populace projevily až za nějkou delší dobu, kdy už se s tím nebude moci nic udělat, neb naočkovaní již budeme všichni. Někteří pro vlastní blbost, jiní pro vmanipulovanou nevědomomost, další protože skočili na lep “garantovaných” pseudovýhod. Ti poslední pod bodáky bajonetů. Ke grafenovým nanočásticím ve vakcínách naleznete což napřiklad zde: https://cz24.news/mrna-covid-injekcia-je-perfektna-biologicka-zbran-pretoze-gho-je-nanocastica-s-ktorou-sa-nestretli-patologovia-a-chemici-takze-ju-nepoznaju-a-nemaju-skusenost-s-jej-identifikaciou-nehovoriac-o-spi/ 

Nyní to video, které, když jsem poslouchal někdy na konci roku 2020, tak jsem si pomyslel, “No kovid je možná z laborky, vakcína, tak to bude zejména pořádný bussines, ale toto… To už jsou opravdy výplody chorého mozku.” Dnes po roce mi to ale zas tak choromyslné nepřipadá. Buďme všichni ostražití, mnoho reálných skutečností nasvědčuje tomu, že se děje přesně to, co ten pán v modré košili, u kterého naprosto netuším o koho jde, hlásá. Navíc se bouří velmi mnoho lékařů, a to opravdu již není normální!!! (viz.: Deklarace lékařů k nátlaku na očkování (deklaracelekaru.cz)

Celé video z 15.11.2020 je stále přístupné zde: 
https://cos.tv/videos/play/23840390322623488 

Potom ještě dříve (prve někdy v roce 2009) jsem narazil na video, bývalého guvernéra státu Minnesota  1999 až 2003 (USA) James George Janos – zvolen za Reform Party of Minnesota (později byla strana přejmenována na Independence Party of Minnesota), čímž narušil dominanci Republikánské a Demokratické strany.

James George Janos natočil v roce 2009 sérii 16 dílů s názvem Konspirační teorie s  Jesse Venturou. V seriálu vystupuje pod svým v USA všem známým pseudonymem Jesse Ventura. Seriál u nás v roce 2013 zveřejnila Prima COOL. V době natáčení seriálu, byl bývalý guvernér, ale i herec a zápasník, vskutku pokládán za „konspirátora“. Z pohledu roku 2021 to však již tak zcela nevypadá. Posuďte sami. Po odkliknutí se video spustí v 27. minutě, která se týká současné corona pandemie a očkování. Zde nějaká paní v bílém kabátě říkala takové věci, které opravdu v roce 2009 vyvolávaly spíše shovývavý úsměv. Od té doby se mi ale jaksi dosti zkřivil. Za shlédnutí však stojí celé video. Každý si pak může položit otázku jak dalece se konspirační teorie roku 2009 staly v roce 2021 konspirační praxí.

https://lbry.tv/$/embed/POD-ROUSKOU-TMY/257ec6713e55a6c1394e6034efff2651ae7d2d00?t=1635&r=AA4E1XBGA6tkdLA1WK1wW8kZZhkeGd2D

Zajímavá pasáž je i na konci pořadu. Guvernér Ventura v předchozím pátrání odhalil síť koncentračních táborů po celém území USA. V čase videa 1:11:55 se rozhodl vyhledat senátora USA, který navrhl a prosadil zákon na základě kterého vznikly. Ten ale vůbec netušil, že nějaké takové tábory existují, a že jde jen o teorie konspiračních pomatenců (alespoň tak zpočátku tvrdil). Když mu Ventura řekl, že jsou vybudovány dle konkrétního zákona, tvrdil, že žádný takový nezná, že by jej musel nejprve vidět. Pak mu Ventura vpálil, že právě on jej navrhnul. Po té se teprve rozpomenul, že vlastně ano, že to udělal na žádost nějaké lobistické skupiny, že jde o nějaké tábory pro případné přírodní katastrofy a podobně (v podstatě jej asi ani nečetl), a že za tu službičku dostal stát, který zastupuje nějaké finance na nějakou potřebnou výstavbu. Nepřipomíná Vám to vážení čtenáři něco, o čem mluvil Tano Cariddi ze známého seriálu Chobotnice ke svým kumpánům, když předložil plány o tom, kde je budoucnost mafie nového věku? Ale myslím, že nemusíme chodit daleko. Stačí sledovat trendy vývoje naší společnosti za posledních několik let!

Nyní ta citace z článku o imunitě a jak si zachovat zdraví z ledna 2021:

… Pro mě osobně jsou názory pana Šinkory stejně jako názory paní Pekové relevantní. Jednak je skutečně praktikujícím odborníkem z oboru. V jeho případě imunologie. Za druhé, protože je schopen principy lidské imunity, podstatu a míru nebezpečnosti právě probíhající nákazy vysvětlit tak, aby to pochopili prakticky všichni bez rozdílu vzdělání. Protože nestraší, ale uklidňuje. Uklidňuje pádnými argumenty. Protože tyto argumenty mají oporu v tvrdých datech úmrtnosti naší populace za posledních několik let. Protože ukazuje cestu. Cestu k cíli, jak tuto zdravotní krizi efektivně překonat a vrátit vše do normálu. Tedy k cíli, který si přejí předpokládám všichni.

Je to velký rozdíl od mediálních výstupů různých profesorů z jiných oborů (parazitologie a podobně), kteří jsou navíc v některých případech prezentováni jako špičkoví virologové. Někteří straší haldami mrtvol v ulicích. Názory jiných připomínají prezentační přednášky dealerů některých konkrétních výrobců vakcín. Vakcín, které zatím nemohly být plně odzkoušeny. Přesto je doporučují k celoplošnému očkování bez rozdílu toho, komu je vakcinace opravdu potřeba a pro koho by se mohla stát výrazně větším rizikem, nežli si tu „chřipičku“ covid-19 v klidu doma odstonat. Rozhodnout se však musí každý sám za sebe. Rodiče tak musí učinit navíc s tíhou plné zodpovědnosti vůči zdraví svých nedospělých potomků.

Osobně jsem přesvědčen, že všichni výrobci nám předkládaných vakcín je vyvinuli s největší pečlivostí. To, že na jejich prodeji chtějí vydělat, je naprosto pochopitelné. Rozhodně tyto firmy nepovažuji za nějaké nezodpovědné zločinecké organizace. Na druhou stranu ale plně chápu, že za své výrobky v současnosti nejsou ochotny strčit ruku do ohně, neboť urychlená distribuce jimi narychlo vyvinutých vakcín porušuje jejich vlastní normy pro ověření veškerých případných následných nežádoucích účinků. Tedy chápu, proč si pod tlakem situace i politiků nechali podepsat nežalovatelnost. Chybička se ale vloudit mohla. Nebylo by to poprvé. Právě proto mají veškeré seriózní farmaceutické firmy tak tvrdé normy na testování novinek. Samy si je zavedly, aby chránily zejména sebe před průšvihy a jejich bolestivými následky.

Co však nechápu je skutečnost, že politici, kteří farmaceutickým firmám nežalovatelnost v nouzi akutní situace stvrdili, hodlají dobrovolně-povinně proočkovat veškerou populaci bez rozdílu a bez zvážení, je-li to všem vskutku potřeba. Proto též rozumím, proč nemalá skupina spoluobčanů dopřává sluchu různých konspirátorů s jejich teoriemi, například té, že podstatou toho všeho je záměr nejbohatších elit v pozadí způsobit hromadnou neplodnost a takto snížit světovou populaci na úzkou skupinu vyvolených a nutný počet na ně pracujících, ne příliš inteligentních, otroků.

Občas si kladu otázku, jak jsme vůbec mohli jako lidstvo dožít dnešních dnů. Bez prášků na kdejaký kucík, jejichž reklamami jsme denně bombardováni. Zejména na farmaka, která pouze zmírňují příznaky nemocí, nikoli na skutečné léky. Ty mohou nakonec předepisovat po odborném posouzení stavu pacienta pouze lékaři. Farmaka, která pouze oblbují organismus, aby se jedinec cítil jako by byl zdráv. Nemocný pak není přirozenou imunitní reakcí svého organismu přinucen na pár dní ulehnout. Místo toho je pod drogou, byť s mírnými potížemi, nadále aktivní.

Osobně jsem přesvědčen, že každou přirozeně prodělanou nemocí v klidu na lůžku (není-li fatálního charakteru, kde léčení skutečnými léky je plně na místě), si svůj imunitní systém posilujeme. Léčením léky (skutečnými léky) nemocí, které jsme schopni překonat sami, svůj imunitní systém ale oslabujeme též. To, co by mělo zvládnout naše tělo hravě samo, necháme provést uměle do těla dodanými látkami. Náš imunitní systém pak přirozeně zleniví. Když vše za něj vyřeší nějaký prášek. Co se však stane, až prášek nebude akutně k mání? Například proto, že pojišťovny pro nedostatek financí takový prášek již nebudou schopny proplácet a potřební na jeho nákup finančně nedosáhnou. Na problémy si ale zaděláváme i tím, pokud nemoc takzvaně přecházíme. Naše tělo, zejména při užívání „oblbováků“, které zmírňují příznaky, není schopno plně rozvinout svou přirozenou obranyschopnost. Průběh nemoci se tak neúměrně prodlužuje. Navíc v řadě případů hrozí, že přeroste do chronického stádia, mnohdy již neléčitelného.

O jakých „oblbovácích“ mluvím? Právě o těch všech volně prodejných zázračných protizánětlivých lécích. Takzvaných lécích. Co je to zánět? Přirozená odezva organismu na jeho napadení, a to ne jen mikroorganismy. Potlačování zánětu je potlačování přirozené obrany našeho organizmu. Valné části populace však reklamy vryly do povědomí, že se jedná o skutečné léky. Toto je však pouze můj laický názor. Odpovědi by měli poskytnout lékaři. Ti skuteční. Ne ti v bílých pláštích z reklam. V převážné míře jde pouze o herce a najaté seriózně vypadající fotomodely.

Zodpovědnost za své zdraví je na každém z nás. K tomu, aby ale mohl náš imunitní systém efektivně zasahovat tam, kde je třeba, musí mít i stálý dostatek k tomu potřebných látek. Proto jsem přesvědčen, že mimo jiné je velice důležité tělo zásobovat velmi rozmanitou stravou. Ne vše potřebné si umíme vyrobit sami. Některé tělu potřebné látky jsou pouze v mase, jiné v zelenině, další pouze v mořské soli. Některé lze získat jedině v exotickém ovoci k nám dovezeném z druhého konce planety. Čím je strava rozmanitější, tím lépe. Tělo si pak zpravidla samo řekne, na co má chuť, a jistě ví, proč.

Podobně jsem skeptický i k nošení roušek. Ano rouškou chráním ostatní, zejména ty, kteří s novým koronavirem bojovat nemohou. Minimálně do doby, dokud starší ročníky nebudou plně proočkovány. Na druhou stranu však oslabuji svou imunitu tím, že zamezuji svému tělu, aby bylo v přirozeném trvalém kontaktu s milióny mikroorganismů, které okolo nás jsou. Tedy znemožňuji svému imunitnímu systému, aby se mohl průběžně učit je rozpoznávat.

Pokud mám jako laik naslouchat něčím názorům, které se v souvislosti s nemocí covid-19 týkají mého zdraví, jsou pro mne relevantní názory skutečně praktikujících virologů, genetiků, imunologů a vakcinologů. Zejména těch, kteří jsou schopni svůj názor „polopaticky“ vysvětlit. Názory špičkových odborníků z oborů pouze příbuzných nebo zcela jiných si též rád vyslechnu. Nedůvěru ve mně však vyvolají vždy, pokud svůj postoj vysvětlují tak, že mu nejsem schopen porozumět bez použití slovníku cizích slov a jaksi hovoří všelijak okolo bez toho, aby vyjasnili podstatu…

Potud citace z článku z ledna 2021. Celý článek naleznete na níže uvedeném odkaze:

https://www.necenzurujeme.cz/martin-matous/2660/koho-ockovat-urcite-kdo-ziska-imunitu-i-bez-vakciny.html

Lidi povídám, udržujte své tělo zdravé a odolné. Padají zde názory, že nějaký kovid a vůbec zdraví je nyní aktuální a tak se jím kde kdo vehementně zabývá. Až to pomine, tak že naše zdraví bude zase věcí lékařů. Tedy odborníků, čili ne nás samotných.

Tak s tím naprosto nesouhlasím. Zdraví je elementární starost každého jedince. Takže by o něm a o tom jak funguje jeho tělo, měl každý něco vědět. Moderně se něco blábolí o tom, jak každý musí mít tu mediální, finanční, genderovou a jakoukoli jinou gramotnost.

Nad tím vším je ale gramotnost (například v Číně naprosto běžná minimálně 4000 let) o tom, JAK MÁ FUNGOVAT VLASTNÍ TĚLO, jak jej udržovat v trvalé funkčním (čiperném) stavu, co je nemoc a jak dát tělu prostor ji řešit, když už někdo něco někde chytí a je jedno, je-li to kovídek z laborky, nebo z netopýra – nebo jiné kucíky-prdíky. Též kdy opravdu nic jiného než intenzivní, lékařskou vědou ověřená, léčba nepomůže.

To ale zejména vakcínka na kovídka v žádném případě není – to “ověřená”, naopak se ukazuje, že více škodí, nežli pomáhá. Navíc kovídek není nic strašného, co by tělo nezvádlo, když se mu dá prostor, aby jej vyhnalo z těla ven dle receptury, kterou v nás bůh nebo příroda programovali přes milion let!

Jinak závěrem: Kovídek je vskutku sviňa! Pokud se jej někdo snaží potlačit paralenem, přitom neustále běhá jako o závod, přechází jej, nedá tělu potřebný klid o který si bez omámení paralenem tělo říká, tak ať se nediví, že může skončit na JIPce s těžkým zápalem plic! 

A co se týká očkování a současného megatlaku na jeho aplikaci. Buďte ve střehu. Sledujte, co se okolo toho děje ve světě i u nás. Všem doporučuji alespoň jednou deně kouknout a informační web https://cz24.news/ 

Slíbený recept vrcholových sportovců vyvinutý někdy okolo roku 1985 v tehdejším středisku vrcholového sportu bývalé Německé demokratické republiky:

Poznámka: Místo manga, drcené mrkve a spol, možno použít rajčatový salát, s olivovým olejem, zasypaný lžící sladké nebo pálivé papriky plus chili (kurkuma je dobrá vždy – něco si o ní přečtěte). Pak zajíst hrstí mandlí. Jde o to, aby se správně vstřebal ten vitamín E. Céčka klidně 10 gramů, to je 40 tablet po 250 mg preparátu Celaskon. Pro prevenci nebo jako podpora při nemoci to postavte na B6 (večerní dávka), nikoli na B1 a B2. 

Jinak mít v záloze krabičku ivermektinu, kdyby jste to zejména ze začátku opravdu nedávali, rozhodně stojí za to. Problém je v tom, že ne každý lékař Vám jej bude ochoten předepsat. Pokud ale dáte tělu klid, vitamíny a pokud možno se budete živit velice pestře – tedy včetně masa, nebudete potřebovat ani ten ivermektin, nebo léky tomu podobné.

Ještě závěrem. Nedává vám řada těch opatření, která jsou západními vládami hlava nehlava protlačovány, žádnou logiku? Například proč očkovaní, o kterých se již ví, že nemoc roznáší, především se nemusí testovat a ani nesedí doma v karanténách? Proč vesele běhají do práce nebo sedí ve školních lavicích? Nebo že se zakazuje léčba známými látkami a jako jediné řešení je očkovat a očkovat, a to i přes to že vakcína je na variantu viru, která již v populaci nekoluje? Proč ty tlaky vůbec? Proč se neuznávají protilátky těm, kteří nemoc prodělali, prokazatelně je mají a navíc, v nemocnicích po takových není vidu ani slechu? Proč ta cenzura jakékoli opozice a proč jde průřezem veškerých médií a velkých sociálních sítí? Proč očkování vyžadují na svých zaměstnancích zejména velké korporace? 

Tak to náhodou dává obrovskou logiku!!! Ale za jediného předpokladu, že jde přece možná jenom o nějakou tu malinkou genocídku na lidstvu. A proč se na těch skvělých očkovacích opatřeních, které jsou jen a jen pro naše dobro, všichni tak náramně shodují? Média, sociální sítě, velké korporace, neziskovky a jimi prosazení politici a vysocí státní úředníci – řada učitelů, soudců, zdravotníků (u nás ti soudci jsou zatím zdá se OK, ale koukněte na Slovensko, tam soudní dvůr pročistili od neposlušných již dokonale)? Tak to se posaďte a vklidu si vychutnejte dokument MONOPOL.

Monopol – dokument o tom, jak funguje svět | Otevři svou mysl (otevrisvoumysl.cz)

Můžete si vše v klídku vygooglit a odzdrojovat. Vše, co je tam tvrzeno. A odtud se pak vraťe k pořadu Jesse Ventury “Konspirační teorie” (zde v článku druhé video) a koukněte na něj od začátku. Je o Bilderbergu, jejich setkáváních a jak to tam uvnitř plus mínus chodí. Zejména si uvědomte, že v roce 2009 se o této organizaci prakticky vůbec nevědělo. Zde naleznete odpověď alespoň na jednu otázku. Proč ten tlak na očkování jde tak abslutně ve shodě ze všech stran. Protože všechny ty strany (média, korporace, soc.sítě, neziskovky a tím i politici, grantoví profesoři a další) jsou ve vlastnictví právě těch Bilderbergských účastníků. A i tam je ještě tvrdé jádro uprostřed. Teprve to opravdu rozhoduje. Nezdá se však bohužel, že by tentokrát šlo pouze o velký kšeft. Jak jsem již řekl. Lidé buďte ve střehu.
https://www.necenzurujeme.cz/ibrahim-zardos/2839/jak-udrzet-telo-ne-jen-kovidu-odolne-lide-bdete.html

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
josef
8. 12. 2021 10:59

Ano to je super článek,je škoda,že nejsou takové iformace v jiných zdělovací zařízeních!!!

ekonom
8. 12. 2021 14:24

Výborný článek